Reklama

pondělí 6. listopadu 2017

Majdan jde do finiše, Rothschildové přebírají ukrajinský systém přepravy plynu

34 komentářů :

 1. ..komu patří u nás systém přepravy nezveřejníte ?*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...např.ta francouzská Veolia, které zkorumpovaní kriminálníci z ODS,KDU-ČSL,ČSSD,TOP atd. prodali regionální hospodářství s vodou ve zlíně, Praze, sev.Moravě,patří taky těm židovským upírům Rothschildům, stejně, jako spousta dalších firem, jako Vítkovické železárny a pod....Nejsme o nic menší idioti, jako ti Ukropi...

   Smazat
  2. A u nás Transgas dávno prodal premiér Zeman svým obřezaným miláčkům , spolu s oddluženými bankami !!

   Smazat
  3. EU se může do roku 2040 rozpadnout, možný zánik Západu, uvádí německá vojenská studie.
   To je studie Bundeswehru. Takže stačí si počkat, oni pracují na sebezničení.

   Smazat
  4. A pamatujete kdo tzv."diverzifikoval a privatizoval" na počátku 90.let naše strategické podniky a systémy, kdo vedl min. privatizace, Fond nár. majetku a min.prům. a obchodu??!! Byli to jen téměř výhradně "fašáci s kupírovanými oháňkami", ze všech pol. stran a hlavně z ODA-předchůdkyně TOP-09,jako Skalický,Dyba,Dlouhý, který byl za odměnu angažován nechvalně proslulým Goldman-Sachcsem na postu ředitele pro vých. Evropu.
   Jsme vyrabováni stejnými gaunery za pomocí jejich 5.kolony, mafie, která procházela staletími a byla a doposud je infiltrována ve všech institucích společnosti, stát. aparátu i ve všech pol.stranách a to bez ohledu na režimy a převraty...

   Smazat
  5. Já si to pamatuji, ale většina obyvatel této rozkradené republiky zřejmě nikoli.

   Smazat
 2. Banderovci jsou jen vychlastaný idioti,ať klidně zmrznou!

  OdpovědětSmazat
 3. Majdany končí stejně, i ten náš tzv. sametový.
  1. nasekat dluhy - zdroje jsou
  2. úsporná opatření - zadusit ekonomiku
  3. Majdan - změna vlastnických vztahů.

  OdpovědětSmazat
 4. Samozřejmě, že to Rusku vadí, je to proti jeho zájmům. Ale ani to Rusko, tomu není schopno zabránit. Stejně jsme dopadli v celé střední Evropě. Pouze my sami se tomu musíme postavit. Není to v silách samotných politiků, potřebujeme zákon o referendu a zavést kontrolu občanů nad politiky. Zbytek si snad každý domyslí. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:00
   Rusku může být ukradené kdo vlastní ropovod. Důležité je aby platil. Ukrajina inkasovala za přepravu kradla plyn a neplatila.
   Václav

   Smazat
 5. No a co,že Rothschildové,vždyť u nás 13 000 firem je ve vlastnictví Rusů!A žeby se chovali jináč jak amici si může myslet jen blb.Rozdíl jen ten,že "západni" vlastníci jsou právnické osoby,kdežto" východní"vlastníci jsou výhradně fyzické osoby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:03- takže "východní" vlastníci jsou identifikovatelní a ručící vším majetkem, kdežto "západní" jsou anonymní strukturou vlastníků nedohledatelní, natož, kde platí daně.

   Smazat
  2. 11:49 vy neumíte číst? Mezi vlastniky firem není rozdil ať jsou domácí či odkudkoliv a platí daně,kde je to pro ně výhodnější.I ti z východni,někteři,podnikatelé se skryvaji tj.jso anonymní a ví kde Kypr,Panenske ostrovy atd.

   Smazat
  3. 13:51- a Vy umíte číst? Nebo neumíte formulovat text. "13 tisíc firem u nás, je ve vlastnictví Rusů...vlastníci jsou výhradně fyzické osoby". Zkuste se někdy "dopídit" konečných vlastníků nějakých sro, akciovek!

   Smazat
  4. 15:44 zkuste se někdy"dopidit",no zkuste hlídací pes.org./všechny články str.254/ruský byznys v Česku.

   Smazat
  5. 17:08-asi si nerozumíme ve slovních pojmech. Právnické osoby jsou sro,as atd. Fyzická osoba podniká pod svým jménem. To ale neznamená možnost "bílých koňů" na obou stranách. Neadoruji "Ruský" byznys, natož jeho čistotu, možná je jen konkurenční v rámci 1%.

   Smazat
  6. 23:49 dobře,beru.Mějte se.

   Smazat
 6. No, nevím, ale psalo se, že ta přepravní soustava je zoufale zastaralá a bude potřebovat velké investice. Navíc k čemu jim to bude, když nakonec bude přes Ukrajinu téci tak čtvrtina současného objemu, protože pochybuju, že si Merkelová, respektive její loutkovodiči, nechají zničit kšeft se Severním proudem. Ale jistě to mají američtí bankéři dobře spočítané, i když ty nedávné bankroty naznačují, že když se nedaří, tak se nedaří.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příteli, když budu chtít koupit něco pod cenou, tak o tom budu říkat, že je to zastaralé a bude to potřebovat investice, vlastně se to skoro nevyplatí kupovat.

   Smazat
 7. Jestli se nepletu tak celé to divadlo stojí na ropovodu a plynovodu Družba který stavěly společně země RVHP. Nechat si vyvlastnit vlastní dítě chce opravdu obrovský kus Jidášovské zhovadilosti. Každý ze zúčastněných států mohl na tranzitu vesele profitovat. Ale to ne všechno je třeba ve jménu osobního okamžitého prospěchu prodat. Potomci nás proklejí za to otroctví, které jim tahle generace připravila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 100 percent pravda

   Smazat
  2. Potomci nás neproklejí, ti už mají teď tak vygumované hlavy, že neví která bije.

   Smazat
  3. 14:47 Mluv jen o svých potomcích.

   Smazat
  4. O potomcích to platí všeobecně, vidím to doma,vyjímka však někdy potvrzuje pravidlo.V.J.Horák

   Smazat
 8. Takže transit přes Ukrajinu pro okolní státy notně zdraží. Chystejte si peneženky, přítel žid a jeho pěst usa mají hlad a hlavně chuť.

  OdpovědětSmazat
 9. v roku 2019 končí platnosť zmluvných dohôd o dodávkach plynu - rusi sa dali počuť že nič z rokovaní nebude, dokonca sa plánuje znížiť dodávky ak nie úplne zastaviť smerom do Bulharska -teraz idú cez Ukrainu

  OdpovědětSmazat
 10. Je to podivná zpráva a nejspíše se za ní skrývá něco jiného než je její závěr. Pakliže již Rotschildovci nepočítají s rozpadem Ukropstátu. Protože pravdu mají přispěvatelé kteří píší o ukončení přepravy plynu po roce 2019 a zastaralé a neudržované soustavě.Prostě je za tím něco jiného.Nepodílí se náhodou tato bank také na financování severního proudu?

  OdpovědětSmazat
 11. PRAKTIKY ROTHSCHILDŮ SE NEZAPŘOU:
  Jaký poklad byl na palubě Boeingu 777-200 MH 370 z Kuala Lumpur do Pekingu, který se ztratil beze stopy 8.3.2014 a dodnes nenalezen?
  Mezi 239 účastníky letu bylo 20 nejnadanějších softwarových čínských inženýrů, pracujících pro americkou společnost Freescale Semiconductor Ltd., Austin, Texas.
  Produktem vývoje této skupiny byl mikročip Kinesis KL-03 velikosti 1,9-2,0 mm. Jeho obsahem byla RAM, ROM a budíček.
  Možná nejúčinnější zbraň budoucnosti.
  Tento čip dokáže ovládat na dálku drony menší než moucha, šířit po světě bakterie a nákazy, nebo řídit na
  dálku vozidla a přístroje.
  Je vhodný i pro implantaci do lidského organismu.
  Majitelé patentu, čtyři čínští experti, kteří z něj měli každý 20% podíl, jsou pravděpodobně po smrti.
  Práva přešla podle smlouvy na Freescale, která měla stejný 20% podíl.
  (V tom ti čínští hoši už mohli čout lumpárnu, kdyby znali Rotschildy.)
  Freescale je společnost ​​plně kontrolovaná investiční skupinou s kapitálem 200 miliard dolarů: Blackstone Group Limited Partnership.
  Největším podílníkem v této investiční společnosti je baron Nathaniel Rotschild.
  Patent byl podán na registraci 21.12.2012 a dne 11.3.2014, tj tři dny po zmizení Boeingu MH 370, byl patent schválen a práva k čipu zaregistrována.
  V této souvislosti je mimořádně zajímavá zpráva, kterou hlavní média nechala zapadnout: Agentura Bloomberg tehdy oznámila, že státní dluh Ukrajiny právě koupil - baron Rotschild, prostřednictvím své investiční společnosti Franklin Templeton.
  (Mj. několik stovek odnoží funguje i u nás, v ČR!)
  Takže od tehdy již začala tato "rodinka" diktovat Kyjevu své podmínky, ...
  Stejně jako ne-České národní bance, a tak potažmo ČR...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rothschild skupuje Ukrajinu tak, jak to před sto lety dělal s Palestínou a když si to dáme do souvislostí s nejméně už patnáct let starým prohlášením presidenta Evropského židovského kongresu, ukrajinského oligarchy Kolomojského, že z Ukrajiny brzy vznikne staronovodobý Chazarský Kaganát, tak je jasné, co se na Ua provádí a s jakým cílem a pod čím vedení (doporučuji seznámit se s etnicko-náboženským složením ua-verchovnej rady i vlády i oligarchátu) se decimuje místní obyvatelstvo podobným způsobem, jako aktuálně na Středním východě...Pitoreskní přitom je to, že to vše je prováděno špinavými prackami tupých banderovských pohrobků, kteří mávají fanglemi s trojzubcem, který byl více, než před tisíci lety právě znakem Chazarského Kaganátu, následně rozvráceného knížetem Sviatoslavem, když mu došla s tím zlodějským a parazitickým státním útvarem turkotatarského plemene,trpělivost...

   Smazat
 12. Židy Rotschildy a jejich kumpáni po celém světě si zaslouží vyvraždit do jednoho! Mají na svém židovském svědomí miliony mrtvých a další miliony ožebráčených lidí této planéty.

  OdpovědětSmazat
 13. 13,34
  Oni mají "svědomí"?
  A od kdy prosím vás??!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Jak tu besedu sleduji nemohu než souhlasit s V. V. Pjakinem, který o židech už nejméně 2x řekl přibližně toto. Globalisti vyprovokují další holokaust na židy. Po jejich likvidaci se ale najednou zjistí, že ti židi za to všechno až tak nemohli. No a globalisti řeknou, alo vy jste je zlikvidovali tak se kajte a zpovídejte. Dosti mazaně vymyšleno a zatím to vše jde tak jak řekl Pjakin. Asi jsou ti globalisti tak chytří a my tak blbí, ale v každém případě jim Rusové vidí do karet což je velice dobře. dobře.

  OdpovědětSmazat
 15. Taky o nic jiného nejde dosadit loutky a skoupit vše za babku.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.