Reklama

úterý 7. listopadu 2017

Máme kvalitního kandidáta na hrad?? Skutečně máme?? Mohu ho prosím vidět??


Oldřich Rambousek
7.11. 2017   Rukojmí
Skutečně takový počet kandidátů na post prezidenta naší banánové republiky tu již dlouho nebyl. Ani ve světě takový počet jako u nás není obvyklý. Otázkou však je, zda-li naši kandidáti na prezidenta jsou kvalitní!!! Nikdo to zatím moc neřeší, ale jak vidno, tak kandidovat může kdejaký Lojza či pipka. Zase je tu tedy o důvod víc, aby se nám ve světě smáli.

Je zřetelně vidět, že naši občané mají tak nějak krátkou paměť a kandidáti hroší kůži. Sebereflexe, či stud je pro některé lidi neznámý pojem. Jedno však mají ti naši slavní kandidáti společné. Všichni se s radostí strefují do Miloše Zemana. Ne snad, že by to Miloš občas nepotřeboval, ale mnohé z invektiv na jeho osobu postrádají věcnost, slušnost a opodstatnění. Nutno tu však na tomto místě říci, že buržoasie ovládající parlament a senát, chce nyní ovládnout i post hlavy státu.

To je zřejmé. Konečně, potvrdil to i svým zájmem o post prezidenta bývalý zkrachovalý premiér Topolánek, o kterém se proslýchá, že patří spolu s bývalým premiérem Paroubkem mezi solární barony a tudíž i příslušníky buržoasie. Zde se nachází ten zásadní rozdíl od Miloše Zemana. Ač není svatý, tak je pravdou, že on je prezidentem deseti milionů. On není příslušník buržoasie ani dělnické třídy. Miloš Zeman je pracující inteligence a díky tomuto má blíže k obyčejným lidem než kdokoliv jiný. Je prezidentem všech!!!

Bylo by značně pošetilé myslet si, že takový Topolánek, Horáček, Drahoš, Fischer a další kandidují pro blaho lidu. Bylo by to zcela proti jejích zájmům a zájmům jejich mecenášů. Úplně to stejné by například platilo, kdyby kandidoval na post prezidenta rádoby komunista Filip, který taktéž patří k buržoasii, ale svou skutečnou tvář šikovně skrývá za KSČM a mnozí mu to žerou. Pro KSČM je to ostuda a zcela zásadní ideologický rozpor. Takové lidi by volil jen blbec. Nebo si snad myslíte, že takový Horáček ojebávající každý systém by šel na ruku lidem? Ale ne - ojebal by i ty lidi. Topolánek je něco podobného a ještě k tomu exhibicionista, jehož fotky s bimbajícím se dindonem na veget párty ve Francii obletěly svět. Skutečně kvalita - to by byl prezident a i s gulama.

Je samozřejmě výsostným právem každého, komu dá svůj hlas v prezidentských volbách. Chtělo by to však trochu rozumu, aby výsledek nebyl takový jako ve volbách parlamentních, kde se ukázalo, že blbý Čech na koblihu slyší.

Možná by ani nebylo od věci vyloučit z voleb pomatené pražáky, protože jsou to právě oni, kdož zcela proti logice tlačí do popředí největší lidský odpad. Viz parlamentní volby a výsledky TOP 09 a STAN. Ti pražští hňupi jsou schopni volit za prezidenta klidně Somálce nebo kačera Donalda!!

Chápu, že mnohé opět rozzlobím, ale proti Miloši Zemanovi nestojí jediný schopný a kvalitní protikandidát. Není alternativa hodná zřetele. Jo - kdyby tak žil Karel Kryl - hned by měl můj hlas.

27 komentářů :

 1. Autore, nikoho nerozlobíte. Já tu již delší dobu tvrdím, že Zeman je jednooký mezi slepými králem. Zatím se nenašel ani jemu rovný jednooký. Najde li se alespoň jeden jednooký budu zvažovat volbu mezi ním a Zemanem, najde li se někdo se zdravým zrakem, volím okamžitě jeho. Přátelé drazí, kteří máte zdravý zrak a koukáte na obě oči, vy takového kandidáta kolem sebe vidíte? M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Může li kandidovat Mírek,
   mým kandidátem jenž jsem ochoten dát svůj voličský mandát,
   Je Jiří Kájínek*

   Smazat
 2. S tím Krylem máte pane Rambousku pravdu, ale moc pochybuji, že by se chtěl Karel Kryl pohybovat ve společnosti takových lotrů. Jinak co se presidenta Zemana týče, ze současných " kandidátů " nemusí mít strach. Naštěstí pro nás, nevolí jenom Praha.

  OdpovědětSmazat
 3. My fandime Zemanovi ! Podporil naseho oblibeneho presideta Trumpa ! Je politicky proziravy ! Je silne pro Cesky a pro civilizacni ! Nema rad nasilnou immigraci barbaru do Evropy ! Je oblibeny ve svete, protoze rika, co ma na srdci !
  Cesi zvolte Zemana znovu presidentem ! Kdyz ne, tak se vam nastehuji do zeme lidozrouti z povodi Zambezi !
  -------------------------------------------------------
  U nas je mezi lidmi mnoho politicke nenavisti !
  Rand Paul - senator byl zmlacen do bezvedomi ! Prisel o 3 zuby a ma zlomenych pet zeber - ale zatim zije !
  -------------------------------------------------------
  V Texasu byl vystilen kostel s Babtisty (28 mrtvych).
  Kdyz vrah vysel z kostela, tak si vystrelil i na psa . To nazlobilo majitale psa a doslo k prestrelce na
  ulici ! Majitel psa je pistolnik a instruktor pro NRA (National Rifle Association.)
  Poraneny vrah upustil AR -15 a ujel autem. Byl pronasledovan pistolnikem v honicce 95 mil/hod.
  a byl zabit.
  -------------------------------------------------------
  To vse, ta nenavist mezi lidmi, zavinili ti, kteri neuznavani nase volby !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zcasti ma na te smutne udalosti i fakt,ze obcane svobodne ,demokraticke zeme nenosi i do kostela kolty proklate nizko povesene u kolena.
   Kdyby tak ucinili to pochybene individuum by vystrelilo jen parkrat a ze dveri by ho vyneslo olovo.
   Odduvodneni: venku vystrelil jenom 1-2 rany na psa a hned schytal nejmene 2 olovene blechy pod kuzi a hned ho to strileni preslo.
   Z toho vyplyva zaver:pochybuju ze by nekdo lez s flintou nekam mezi ozbrojene spoluobcany kteri ty zbrane take dovedou obsluhovat a mozna jeste lepe ,rychleji a presneji nez on!
   Jeden zmetek s automatikou puskou dokaze udrzet v pozoru dav 300 lidi. Neozbrojenych.U ozbrojeneho davu by to ani nezkosel!
   Nechapu proto snahu Bruselskeho Augiasuvskeho chliva proc chce obcana mermomoci odzbrojit! Ledaze..........!

   Smazat
  2. Ježiši, 16:59, to je celej Hovnolulu. Zalez ty obživlej slepičí potrate.

   Smazat
 4. Naprostý souhlas! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 5. :))
  ..kvalita kandidáta je zrcadlem politické a církevní kultury*

  OdpovědětSmazat
 6. Čím více se budou presidenské volby blížit budou přibývat útoky na Miloše. Poslední naprosto podpásovka je šíření "zaručené" zprávy o metastázi rakoviny a 7 měsících života.Ti lidé se nebudou štítit opravdu ničeho, jen aby Miloše poškodili. Osobně se domnívám, že na hrubý pytel patří hrubá záplata a pokud Miloš neodpoví protiútokem, bude to pokládáno za jeho slabost a nemohoucnost. Zloději, vyžírky a všehoschopní prohráli volby, proto troubí do útoku alespoň proti Zemanovi, který má malou možnost se efektivně bránit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je známo, že brněnští radní jdou na ruku sudetoněmeckému landsmanšaftu. Ten zase nenávidí Zemana za jeho postoje k nim.

   Smazat
 7. Okamura by byl důstojný soupeř, ale ještě jedno volební období by měl být prezidentem Zeman.
  Okamura má ještě čas, aby dozrál jako víno.
  Budu volit Zemana!
  Zeman je skutečný vlastenec.

  OdpovědětSmazat
 8. Ten volebni prezidentsky system je nejak na palici!
  Kdo chce kandidovat na prezidenta musi jednoznacne sebrat podpisy obcanu-volicu a ne nakejch 20 poslaneckejch anebo 10 senatoru.Kde to doprdele zijeme?!
  Coz je jeden podpis senatora hodnej 5000 podpisum obcana,anebo poslaneckej 2500 podpisum? Vzbudme se z toho zlyho snu!
  Tady neni co resit,celej tenhle system je prohnilej jak zumpa.
  Prvni 4 kandidate podle poctu sebranejch hlasu a smitec. A dvoukolove volby.
  A ze Prazaci voli zavedene strany?-Neni cemu se divit protoze 80 procent volicu v Prazsken obvodu jsou jak "zumpofagove",zijou diky uradum a statni sprave i se svyma rodinama tak co by meli volit kdyz ne cim vetsi zumpu?!
  Ale nebylo by od veci v budoucnu vydat dekret,aby vsichni co jeste nebyli prezidenty si dali prihlasku u pani Kadrnozkove z Prahy 6.:-)

  OdpovědětSmazat
 9. Já si také myslím že není lepšího kandidáta nežli Zeman, a že z toho pražská kavárna šílí je nad vší pochybnost. Jak se říká zoufalá situace vyžaduje zoufalé činy, tak to ještě něco uvidíme. To je dobře ať se ti blbci důkladně odkopají, ať je lépe vidět ta jejich pitomost. Aottj.

  OdpovědětSmazat
 10. Moc prosím, nerejte pořád do "pražáků". Ono jich není moc, většina současných občanů Prahy jsou náplavy bůhví odkud.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda. I ve všech pražských okresech vyhrálo volby hnutí ANO.

   Smazat
  2. Vubec jsem nemel v umyslu dotknout se cti obyvatelu Prahy. Mel jsem na mysli prave tu "naplaveninu" buhvi odkud ktera se usadila v bazine umele vytvorene za ucelem konzumace nadmerneho monetarniho pozitku.
   Omlouvam se timto vsem poctivym PRAZAKUM ).

   Smazat
 11. U Miloše Zemana oceňují to,že stručně,několika větami nastínil jak chce ve své prezidentské funkci pokračovat a nemíní se účastnit předvolebních šarvátek a tímto chytrým tahem bere ostatním kandidátům vítr z plachet.A když už tady někdo zmiňoval další presidentske volby, myslím, že by nebyl špatným kandidátem pan Jan Veleba

  OdpovědětSmazat
 12. Paradoxně, osobně mám za zlé Zemanovi jeho integrační, proevropské spády. Pamatuji si, jak volal po zřízení evropské armády v době, kdy bylo zřejmé, že je Brusel na šikmé ploše a neschopný nápravy. To mu paradoxně nikdo nevyčítá.
  Z té bídy Zeman ale zůstává jediným volitelným kandidátem. Jediné, co mi dělá starosti je jeho zdraví. Možná se mi to jenom zdá, ale za poslední půl rok strašně zestárnul. Nelze si nevšimnout, že v obličeji hodně zhubnul, oči má zapadlé a pod nimi kruhy. Všichni stárneme, ale u něj se tempo velmi zrychlilo. Myslím, že i tohle může a zřejmě bude rozhodovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hubnutí nemá vliv na rozum, ten zůstává V.J.Horák

   Smazat
 13. O rozumu jsem nepsal. Lidi jsou smrtelní a stařecká demence, která dokáže postupovat rychle, může potkat i Zemana.
  I pro složitost současné situace bych si přál, aby Zeman byl zvolen a ve funkci vydržel. Ale jenom přání nestačí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stařecká demence? O čem žvaníš? Ty už jsi dementní teď! Nevychovanec a neotesanec!

   Smazat
 14. Hubnutí nemá vliv na rozum, ten zůstává V.J.Horák
  xxxxxxxxxxxxxxx
  Zeman hubne kvůli doporučení lékařů. Čili na svém zdraví pracuje, což samozřejmě potvrzuje, že mu rozum slouží.

  OdpovědětSmazat
 15. Topolánkovi buď došli peníze anebo Dalík na něj bude práskat . V každém případě skončí jak jeho bývalý mluvčí Kalousek na dně volitelnosti .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdy nepodceňujte lidskou blbost. Ujišťuji vás, že dokáže být opravdu bezbřehá.

   Smazat
  2. Tu nepodceňujeme. Nemusíš nás poučovat. Že jsi na diskuzích denně, neznamená, že jsi tady nějakej soudruh vedoucí s právem na universální názor. Správně píšeš, že lidská blbost je bezbřehá - viz zrovna ty diskuze. Na novinkách je to šílenost, která přechází i na diskuze na NR. A ještě svojí blbostí ti lidé umožňují skvělé výdělky provozovatelům podobných serverů, kteří si čtenářským blábolením na diskuzích zvyšují zisky. Je to synonymum k pasákům kurev - oni "pasou" své čtenáře na publicistických serverech, hrnou na lidi, kteří vydřepávají neustále u počítače, každý den relativně pořád stejné sračky, když se nic sračkovitého neděje doma, vyhrabou sračky ve světě, přičemž hledají vždycky jen to, co lidi nasere - už jsou to osvědčená temata. A na žvanění, žvatlání a blábolení vydělávají miliardy, přesto lidská blbost lidi především nutí ke všemu se vymezovat a žvanit. Taky relativně pořád stejný diskuzní žvásty.

   Smazat
 16. Skvělý článek jasně že budeme volit Zemana.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.