Reklama

úterý 14. listopadu 2017

Materiál pro elitní armádu

Jaroslav Loudil
14. 11. 2017
Do americké armády se nyní nehlásí v dostatečném počtu ani černoši, Portorikánci či Mexičani (kdo by s chutí dělal odporného okupačního žoldáka někde v rozvojovém světě !!) a tak byla potichu změněna pravidla pro získávání nových rekrutů. Nově jsou tak přijímáni do US Army rekruti, kteří se v minulosti léčili s bipolární poruchou, soustavně se sebepoškozovali, trpěli depresemi , byli závislí na drogách (hlavně marihuana) či se léčili na detoxu ze závislosti na alkoholu.


Tak tedy dnes vypadá armáda našeho hlavního spojence . Naši bratři ve zbrani jsou odkojeni detoxem, šňupali zhusta marjánku a svíjeli se v depresích. Prosím a to ještě ani žádná válka nevypukla ! Pořádně by se mi klepala kolena při pomyšlení, že mi mají při nějaké bojové akci krýt záda lidé ,kteří se ještě nedávno léčili na psychiatrii či šňupali někde pod mostem marihuanu. Těžko s takovýmto - "materiálem" - dosahovat nějakých zázračných výsledků. Tito lidé se patrně zhroutí už jenom z toho, že začne nečekaně pršet či že měli k obědu fazole a jsou z toho nadmutí.

Jak známo, armáda USA od roku 1945 nevyhrála žádnou válku a to válčí od této doby prakticky nepřetržitě !! a zásadně napadá jenom ty nejslabší soupeře, jako je třeba : Kuba, Afganistán, Somálsko nebo Vietnam. Na zbrojení přitom USA vydávají skoro 50 % globálních výdajů , tedy asi 700 miliard Dolarů ročně. Žalostnější příklad fatální vojenské neschopnosti nebyl zatím v lidských dějinách zaznamenán. Peníze daňových poplatníků vyhozené z okna.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/454842-americka-armada-verbuje-i-lidi-kteri-trpeli-zavislosti-ci-dusevni-chorobou.html

12 komentářů :

 1. Zločinecké USA!14. listopadu 2017 20:24

  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváči, mezinárodní teroristy, kurvitka a lháři v dějinách lidstva. Vyzbrojená vláda USA činí násilí a je nejzločinnější institucí, která kdy vládla na Zemi. Potlačuje svobodu a demokracii, kde se jen dá. USA stvořily terorismus požírající svět. USA nepřinášejí světu nic kromě zkázy. Američané nemají tušení, co válka je. Občanská válka let 1861-1865 byla na jejich pevnině poslední. Válka je však to, co USA dopřávají jiným. Jsou jedinou zemí, která použila jaderné zbraně proti lidským bytostem, a poté zničily bezpočet vlád, z nichž mnoho byly demokraciemi, a zničily celé společnosti – milion mrtvých v Iráku je jen zlomkem v porovnání s masakrem v Indočíně, který prezident Reagan nazval „vznešenou věcí“ a prezident Obama jej zhodnotil jako tragédii „vyjímečných“. A nemluvil o Vietnamcích.
  Evropa se nechala vtáhnout do amerického protiruského tažení a nyní sklízí shnilé ovoce. „Humanitární intervence“ a „barevné revoluce“, sankce EU, vojenské provokace NATO, transatlantický „Drang nach Osten“, a nyní neví, jak z toho. Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby – ekonomicky a v krajním případě i vojensky – obětuje na oltář americké hegemonie.

  OdpovědětSmazat
 2. Proto si najímají ISIS DAEŠ a jiné hrdlořezy proto že sami neumí ani vystřelit.Divím se Rusům že je vozí do vesmíru. Mají je nechat natáčet báchorky z Nevadské pouště.

  OdpovědětSmazat
 3. Nabyl jsem prrsvedceni, ze SS jsou "mirotvorci"!! Kdyz jim slouzil i general Pavel, v ramci boje proti "ruske rozpinavosti", jiste to tak bude!! Vzdyt general Pavel je "vyskolen"!! Pomerne nedavno bojoval proti americkemu imperialismu v ramci Varsavske smlouvy. :-) PAVEL NA HRAD!! :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Až na to že to není neschopnost ale vychcanost záměrně napadají slabé země aby se mohlo zbrojit.

  OdpovědětSmazat
 5. Po přečtení článku se chce zvolat: už ať se probudí ten vulkán v Yellowstonu.

  OdpovědětSmazat
 6. "Po přečtení článku se chce zvolat: už ať se probudí ten vulkán v Yellowstonu."
  he,he,he,he.....

  OdpovědětSmazat
 7. Ještě by Trump mohl zverbovat trampy, ne ?

  OdpovědětSmazat
 8. 9.32 Dát vězňům odsouzeným za násilnou k dlouhým trestům v amerických kriminálech volbu mezi dobrovolným vstupem do US ARMY a výkonem zbytku trestu mezi spoluvězni, bez ochrany před spoluvězni ze strany seržantů...

  To budou ti praví hlasatelé a nositelé amerického odkazu, demokracie pro majetné a mocné. K naplnění volby JHVH.

  OdpovědětSmazat
 9. 10,32 myslím že už v tichosti něco takového v jusej je.

  OdpovědětSmazat
 10. Výjimka potvrzuje pravidlo - jednu "válku" přece jen vyhráli: to když zbaběle přepadli maličký ostrov Grenadu. Tahle zemička v Karibiku ani neměla regulérní armádu, jen policejní sbor, a tak si na něm američtí žoldáci smlsli. A vnutili jim své pojetí "demokracie" na úkor vlastní volby o dalším směřování státu Grenada.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA ani žádnou válku po roce 1945 vyhrát nechtějí. Zato chtějí válečný konflikt co nejdelší - jsou to žně pro zbrojní průmysl, dále ropný, farmaceutický, banky, média, Hollywood. Trpí í vlastní vojáci v poušti či džungli, obyvatelstvo napadených států , státy kam utíkají migranti před válkou i civilní obyvatelstvo USA kde jdou finanční prostředky místo na obnovu infrastruktury, školství a zdravotnictví do Pentagonu.
   Prospěch z vedení válek mají výše uvedená odvětví, která všechny ovládají jedno etnikum.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.