Reklama

neděle 12. listopadu 2017

McCain: Trump ohrožuje národní bezpečnost USA, když důvěřuje Putinovi


12. 11. 2017       zdroj
"Je to přece agent KGB a ve své podstatě nemá duši", americký nadstranický konsensus. Odiózní republikánský senátor za stát Arizona John McCain prohlásil, že americký prezident Donald Trump ohrožuje národní bezpečnost země, když říká, že důvěřuje prezidentovi Ruské federace Vladimíru Putinovi. Dané prohlášení učinil McCain dnes 12. listopadu poté, co Trump na tiskové konferenci v Hanoji (Vietnam) hovořil o důvěře k Putinovi.


Připomeňme si, že americký vůdce na tiskové konferenci k výsledkům jednání s vietnamským prezidentem prohlásil, že měl několik krátkých rozhovorů s Putinem "na okrajích" summitu Asijsko-tichomořské hospodářské spolupráce.

Podle Trumpa ruský vůdce kategoricky odmítá byť jen hypotetickou možnost, že by Rusko mohlo nějakým způsobem zasahovat do amerických prezidentských voleb v roce 2016. Trump také poznamenal, že taková tvrzení jsou urážkou pro Putina a jsou tak umělou překážkou, kterou pro prezidenta USA vytvořili opoziční demokraté.

"Prezident Putin velmi důrazně, kategoricky odmítá, že s tím má cokoli společného. Není zapotřebí se pouštět do debat na toto téma, ale začít mluvit o Sýrii a o Ukrajině", řekl Trump.

V souvislosti s těmito výroky McCain obvinil Trumpa z pohrdání americkými národními zájmy. Vytkl Trumpovi, že věří "plukovníkovi KGB" a ne zpravodajské komunitě USA.

"Vladimír Putin se nestará o americké zájmy. Uvažovat jinak je nejen naivní, ale ohrožuje to naši národní bezpečnost", řekl McCain.

Co se týká spolupráce mezi ruskou a americkou armádou v Sýrii, McCain v ní nevidí praktické výhody do té doby, dokud zůstává u moci prezident Bašár Asad.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. Je to fraška, vždyť ani Tramp Putinovi nevěří. Ty kecy jsou nordická lest. Základem státu USA je parazitizmus a parazity jen tak nenakrmíte, rychle se rozmnožují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mc Cainovi operovali mozek a už se to začíná projevoval. Pustin jako řadový důstojník KGB v dávné minulosti je břídil proti Bushovi st., který byl ředitelem CIA, tedy superšpionem.Není známo, že by byl někdo kvůli tomu odmítl s ním jednat.

   Smazat
  2. Kdyby důvěřoval tomuhle zombí, ohrožoval by celej svět.

   Smazat
 2. Nebude to nejaka "recyklovana" zprava? Vzdyt pred par mesici psali, ze McCainovi, zbyva nekolik mesicu zivota. Onemocnel tehdy na raka, kdyz si USaci nebyli jisti, jestli Rusove nemaji zivyho toho Khalifu. A ejhle! Khalifa si spokojene pobiha po posledni baste Khalifatu a McCain se uzdravil aspon natolik, aby mohl davat nejaka verejna prohlaseni.
  Zazrak!

  OdpovědětSmazat
 3. Mne zajímá, zda byl McCain po svém vysvobození z vietnamského zajetí léčen a vyléčen z posttramatu. Škoda, že jej Trump nevzal ssebou do Vietnamu, mohla být "legrace", sesypání se zapšklého starce.

  OdpovědětSmazat
 4. Caine, nehraj si na prezidenta!!! Nemáš na to!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Valecnej zlocinec , je ten kdo navadi k valkam . Mimo jine.Tenhle hnus a jsou dalsi, ale zase lze ...A zase. ! Jak kazdej vi ma Putin ZA SEBOU 17 LET A MILIONY SVEDKU ZE NIKDY NELZE A SLIBY PLNI !!
   A tyhla prasata je melou porad dokola..

   Smazat
  2. jj je to svině prvniho kalibru a,že syrie usa nedovolila přes jeho uzemí vest plyn tak ho chtě-li oddělat--to je ta americká demokracie,koukněte na turecko--tam uděla-li usa převrat,ale putin ho čestně informoval a zachránil presidentovi turecka život přece

   Smazat
 5. To strašidlo na té fotce je klasickej, dlouho už impotentní, zpráchnivělej americkej dědek. Takových je v americký politice hafo. Takové stvůry tam také politiku pěkně kurví. Celej svět kurví pár zpráchnivělejch impotentních miliardářů. Jsou vypatlaní jak zákon káže. Pravej magor, které už sere život, a svý frustrace si odreagovávají představou zničené poloviny světa, kouřících trosek, a hromad mrtvol. Patří pod kuratelu, a přivázat dovnitř klecového lůžka.

  OdpovědětSmazat
 6. Je na pováženou, že McCainovi nevadilo, když byl v USA prezidentem, ne plukovník, ale bývalý šef CIA, Bush sn. A vůbec, neni jeho jméno správně Kain? POVAHU BY NA TO MĚL.

  OdpovědětSmazat
 7. Pokud Trump věří "plukovníkovi KGB" a ne zpravodajské komunitě USA, tak velmi dobře činí, neboť zpravodajci SSA jsou lháři, zločinci, vyvolavatelé válek a násilí.
  A to, že Vladimír Putin se nestará o americké zájmy, je asi pravda, stará se o zájmy své země a tak to má taky být, zatímco Amerika se hóóódně moc stará o Rusko, zatímco by si měli udělat pořádek především doma, jsou to odporní zvrhlí paraziti.
  Hnus!

  OdpovědětSmazat
 8. Hovorí o záujmoch USA, v skutočnosti háji záujmy svojich chlebodarcov. So záujmami ľudu USA to veľa spoločného nemá.

  OdpovědětSmazat
 9. Už aby tenhle válečný štváč natáhl bačkory.

  OdpovědětSmazat
 10. At uz mccain chcipne, zmrd mccain

  OdpovědětSmazat
 11. Ten zmrd nějak nechce chcípnout. No asi tuší co jej čeká a kam neomylně patří. Lidská zrůda bude štvát i když bude už vyflusávat duši. Nikomu se nemá přát nic zlého, ale v jeho případě si Země oddychne a bude o jednoho proklatého gaunera méně.

  OdpovědětSmazat
 12. Jenže jak dále se soužitím na naší planetě, když jeden druhému nebude důvěřovat, Putin Trumpovi, USA Rusku. V tomto ohledu přece jen byl ten socialismus normálnější svým heslem "důvěřuj, ale prověřuj", než kapitalismus s heslem "nikdy nikomu nic nevěř" a nebo "víru vždy prověř nejdříve válkou".

  OdpovědětSmazat
 13. Trump nehájí státní zájmy USA!? Pověste mi, kdo hájí státní zajmy naší země? Je ve státním zájmu(obyvatelstva) přijímat imigranty a respektovat tu jejich zákony a zvyklosti? Vedou se ve státním zájmu debaty u Moravce? Je vůbec ve státním zájmu, že naši lidé pracují pro zahraniční firmy a zisky jejich prací vytvořené jdou z naší republiky? Na jednu stranu Američanům toho McKaina závidím. Američané jsou zvyklí hájit své zájmy přes mrtvoly. No my by jsme až tak důslední být nemuseli.Na prvním místě každého politika by měl být zájem o blaho vlastní země a nenechat si to někde schvalovat kam až mi někdo povolí zajít! To už tady bylo. M. Radikowski

  OdpovědětSmazat
 14. Státy po celém světě ohrožuji svoji bezpečnost když důvěřují USA.

  OdpovědětSmazat
 15. V té Arizoně asi musí být dobří kokoti, když zvolí takovou kreaturu.

  OdpovědětSmazat
 16. I této bestii zvoní hrana a brzy pojde.

  OdpovědětSmazat
 17. Vypadá jak slepičí potrat .
  Antislovanská bestie .

  OdpovědětSmazat
 18. Je to agent CIA, a v podstatě nemá duši.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.