Reklama

pondělí 6. listopadu 2017

Média hlavního proudu nám zatajují velice důležité informace ohledně návrhu nového zákona o přerozdělování imigrantů v Evropské unii.

Radek Rozvoral
6.11.2017  Rukojmí
Všimli jste si někde v tisku nebo třeba v televizi toho, že Výbor Evropského parlamentu pro občanské svobody odsouhlasil 19. října tohoto roku návrh nového zákona o přerozdělování imigrantů v Evropské unii, který se má stát reformou Dublinského protokolu? Nevšimli, jelikož o takovýchto hanebností se vždy mlčí, aby občané nic nevěděli. No a vzhledem k tomu, že například o České televizi se ví, že má Evropskou unií určen tzv. úhel pohledu, není se ani čemu divit.


Tato připravovaná reforma Dublinského protokolu zde ukotvuje povinné přerozdělování imigrantů a nově určuje, že všechny členské země EU jsou povinny přijímat imigranty podle přerozdělovacího mechanismu, který určí Evropská komise podle klíče HDP a populace. Strašákem této novely je hlavně to, že jednotlivé členské země nebudou mít kontrolu a možnost výběru nad tím, jaké imigranty dostanou přidělené.

Klíčovou zásadou návrhu zákona, o kterém se bude hlasovat tento měsíc v Evropském parlamentu, je to, že všechny členské státy se musí účastnit a sdílet odpovědnost za žadatele o azyl a snížit nepřiměřené zatížení členských států na „frontové linii“. Pokud se při kontrole a identifikaci zjistí, že nemá imigrant v EU své rodinné příslušníky, nebo že tu dříve žil nebo není držitelem diplomu ze země EU, bude mít tento možnost volby mezi čtyřmi zeměmi, které mají v tom kterém okamžiku nejnižší poměr žadatelů o azyl ve srovnání s ostatními. Pokud umíme počítat, tak nám musí být zcela jasné, že to budou státy V4, což je Polsko, Maďarsko, Slovensko a Česká republika.

Takto potichu připravovaná hanebnost je jasným důkazem o tom, že nám členství v Evropské unii přináší spíše zlo, než užitek a všichni občané České republiky by se nad tím měli hluboce zamyslet. Evropská unie je nereformovatelný levicově-centralistický projekt, který (ne)funguje na bází všemožných regulací, přerozdělování a neskutečné byrokracie vnucující všem členským státům multikulturní ideologii, která má propagovat islám a islámskou kulturu, což jsou věci neslučitelné s evropskou svobodou a demokracií. Pohrdá národními státy, kterým se snaží vzít národní suverenitu, a proto jsem přesvědčen, že je jen otázkou času, kdy po ní neštěkne ani pes.

- - -

35 komentářů :

 1. A čemu se divíte? Brusel i Štrasburk jsou loutkové panoptikum světové diktatury kapitálu. Proto také ty horentní "mzdy" jako korupné z kapes pracujících cestou kapitálu. Jaká je jediná možná odpověď občanů na vyděračství Bruselu? Hrozba vystoupením z EU. Ať si kolonisty zvoucí země či státníci vezmou k sobě a neotravují druhé. Že bychom nepřežili? Proč myslíte. Zestátnění bank, klíčového průmyslu a obchodu dá dobrý základ na přežití z následného teroru Západu. A že bychom mohli obnovit starou monarchii, přibrat něco z Balkánu, to by nemuselo být špatné. Určitě bychom hlady neumřeli, jen snad bychom museli oželet dovolené na Floridě a zadky v Mercedesu. A toto je stejně jen pro exhibicionisty vlastní blbosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, bez problémů oželím.

   Smazat
  2. ... presne tak, vláda peňazí zapríčiňuje stratu morálky (alebo iba nemorálni sú vo vedúcich funkciách - prečo už aj rektori VŠ?) a zdravého sedliackeho rozumu je následkom. Väčšina ľudí dúfam je normálna, aj keď sa nám zvrhlými holyvúdskymi filmami snažia nahovoriť niečo iné.

   Smazat
 2. Všechno jede podle plánu! A naši občané jsou velice spokojení! Valná většina národa dobrovolně volila setrvání v EU a NATO,volila tedy světovládu USA, volila likvidaci svého národa, vlasti,své historie a tradic! Náš národ volil islamizaci Evropy, terorismus, vraždění a války! Tak si s dalším vývojem událostí nedělejme hlavu. Chtěli jsme to!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Valná většina národa dobrovolně volila setrvání v EU a NATO," - VĚTŠINA NÁRODA VOLILA EU I NATO! Pročež za to je třeba vytrestat Sobotku a ČSSD! Sice jsme se,neviňátka,nechali oblbnout jako vždy kurvami v tv a jinde, které na tom vydělaly (to je jejich práce a celé umění). Ale Náš Svatej Vašek má zato ve sklepě Jednoho Americkýho Baráku Celý POPRSÍ!Uložený. A KAMENNÝ! No nekupte to!

   Smazat
 3. Nechápu, v čem je EU levicový projekt. To je totiž naprostý blábol! Juncker, Merkelová, Tusk, to jsou typičtí levičáci! Pan Rozvoral má v hlavě typický postmoderní guláš a není schopen rozlišovat. Naopak Evropa je projekt postavený tak, aby se tu dobře žilo a vládlo všemožným nadnárodním bankám a korporacím! A na tom není nic levicového.
  Jinak nechápu, jak chtějí géniové z EU zajistit, aby se přerozdělení uprchlíci nevraceli zpátky do bohatých států EU. Asi tady pro ně budeme muset postavit koncentráky!
  Jirka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto jednoduse. Soucasti toho dokumentu jsou kecy o "harmonizaci" celeho systemu prijimani migrantu. Samozrejme, ze "harmonizovana" bude i vyse davek, ktere budou pobirat.

   Smazat
 4. V Africe je připraveno 300 miliónů černochů, kteří budou organizovaně pomoci nevládních, nezávislých, neziskových organizací přepraveni. Vraždění Evropanů islamisty z Afriky kapitalisty nezajímají. Hlavní je dosažený zisk a kapitalisty taky nic jiného nezajímá.

  OdpovědětSmazat
 5. Proč si dělat dnes těžkou hlavu s imigranty. Vrcholní představitelé Evropy jsou takoví specialisté na migraci, že by je jeden pohledal. Podívejte se jak dopadne Evropa než začne 3 světová válka.

  Jsou to 4 díly a navazují na sebe.

  https://www.youtube.com/watch?v=CykownJCDzs
  https://www.youtube.com/watch?v=JZepgVkVrH4
  https://www.youtube.com/watch?v=TB5kHEi0pWM
  https://www.youtube.com/watch?v=ENEv5XkbY3U

  OdpovědětSmazat
 6. Kde se usadí, odtama už je nikdo nevyštípe. Podívejte se na Luton v Británii. Zavřít hranice, případně vystoupit z EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ale není pravda. Jakmile u nás dostanou takovou podporu, jako běžný český občan, rychle si to rozmyslí a zahnou kramle na západ. Nakonec bude ještě naše relativní chudoba velkou výhodou, protože imigranty nebude přitahovat!
   Jirka

   Smazat
  2. Nazapomeńte na přípravu dávek pro připrchlíky přímo ze zdrojů EU a budou pro všechny totožné, i když budou v Evropě kdekoliv.
   Jak se komise bude hojit například na ČR ještě není známo, ale nepochybuji, že to vyřeší k naší škodě.

   Smazat
  3. Oni v tom Bruselu nejsou zase tak hloupí, jak si myslíme. Ten návrh obsahuje i opatření, která mají zabránit t. zv. "asylum shopping", to jest zdrhání z přidělené země do země štědřejší. Ono to samozřejmě nebude fungovat stoprocentně,ale dostatečně na to, aby nám jich tu spousta zbyla.

   Smazat
 7. Totalitní režim - tolikrát opakovaná a stále používaná obžaloba socialistického systému. Propagandou ohlupovaní občané na to stále slyší ale již nevidí, jak jsou válcováni totalitarismem v nadnárodním hávu. Až procitnou, bude pozdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když hloupost zastavíte z leva, vrátí se z prava dvakrát tak silná.

   Smazat
 8. 14:48 - Hele Jirka, vždyť ty jsi málo chápavý jak to tágo! Nemáš pravdu! Jaká podpora jako běžný český občan?! Ta podpora má být v celé EU rovnostářsky po přepočtu z eur cca 32.100 Kč měs./1 osoba. Tudíž i u nás. A uvědom si, že 1 emigrantská rodina má asi 10 entit. A my je budeme živit, krmit, ubytovávat, léčit... Všechno dostanou od nás bez práce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele ty mladej chytráku 15:41 I když v unii na vrcholných místech nejsou žádný geniové, ale spíš ty největší svině, počítat umějí dobře. A pokud by takovouto hovadinu prosadili, musí jim být jasné, že to bude poslední hřebíček do rakve EU. A takový blbci zase nejsou.
   Jirka

   Smazat
  2. 16:51 - Hele, adolescenče, nejsem už mladej (věk 71 let), ale mám životní zkušenosti a jsem inž. ekonomie a mgr. prav. Věř mi, že s těmi sociálními dávkami je pravda.

   Smazat
  3. 17:37 To, že svoji odpověď začínáš osobní invektivou a tykáním naprosto cizímu člověku, nesvědčí ani o Tvém věku ani o dosaženém vzdělání a už vůbec ne o tvých životních zkušenostech. Spíš to vypadá na toho adolescenta nebo těžce frustrovaného člověka.
   Jinak ale s těmi dávkami, máš na to nějaký relevantní zdroj nebo je to pouze informace "jedna paní povídala"? Těch je totiž po internetu (stejně jako v mainstreamu)celá hromada.
   Jirka

   Smazat
  4. Anonymní6. listopadu 2017 18:14
   Juncker vyžaduje řízenou imigraci. Jaký bude nástroj, není tak podstatné. Podstatné je, že se stále drží toho plánu, namířenému na rozvrat evropských států. Jednotná podpora migrantům, ve všech evropských státech, může být jedním z nástrojů. P.K.

   Smazat
  5. 18:14 -
   1. Zřejmě si cucák a nováček na netu, když ani nevíš, že se zde tyká. To proto, že všichni jsme si sobě rovní.
   2. Mám relevantní zdroj, ale ti odkaz naň zde neuveřejním.
   Důvod: Nauč se pracovat s textem a odkazy na netu, budeš to potřebovat. A já ti to zlehčovat nebudu.
   Na závěr: Když nesneseš oprávněnou kritiku, tak sem ani nelez! A nezapomeň: Na Himalájích jsou i trpaslíci malí!

   Smazat
  6. 22:06 Víš, způsob argumentace, nakládání s formální logikou i písemný projev nakonec vždy odhalí úroveň jejich nositele a ani anonymita internetu to není schopna zakrýt. Myslím, že naše další debata nemá smysl.
   22:06 Právě ta jednotná plošná podpora by naopak mohla způsobit rozvrat Unie. Mylíte si, že si občané Visegrádu nechají líbit, že migranti jim vnucení budou brát větší podporu, než je průměrný plat v jejich zemi? I když my Češi možná ano, takoví Poláci či Maďaři určitě ne. Mně se to moc nezdá. Tak blbí v té unii přece jen snad nejsou. Já osobně od nich očekávám nějakou jinou levárnu. No, necháme se překvapit.
   Jirka

   Smazat
  7. Omlouvám se, můj druhý odstavec z opovědi 3:31 patří k odpovědi 21:49 (a ješte "Myslíte" namísto "Mylíte"). Paron.
   Jirka

   Smazat
  8. Pro Jirku - k těm dávkám pro migranty
   Mluvilo se i o 45 tisících:
   http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Jiste-ze-v-TV-pani-Jourova-musi-mluvit-jinak-Po-konci-poradu-CT-jsme-se-pidili-jak-je-to-s-45-tisici-pro-migranty-a-rozhodovanim-v-Bruselu-489125

   Nejčastěji jsem četl o 800 eurech, tj. asi 21 tisících:
   http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Do-nebe-volajici-Ptali-jsme-se-jak-je-to-v-CR-se-socialnimi-davkami-pro-migranty-EU-pry-zvazuje-razny-zasah-478509

   Problém je, že někteří migranti se dokázali zaregistrovat pod více identitami, a tudíž pobírají několikanásobně vyšší dávky :
   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/425133-sudanci-v-nemecku-meli-zneuzivat-davky-jeden-se-o-ne-hlasil-pod-12-jmeny.html

   Sebevražedný atentátník Anis Amri měl dokonce 14 identit:
   https://zpravy.idnes.cz/amri-utok-berlin-utek-pet-zemi-de0-/zahranicni.aspx?c=A170105_095532_zahranicni_ert   Smazat
 9. I kdyby mi žebrali před barákem, tak jim nehodím ani kůrku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě nemáte potuchy, jak to vypadalo v Itálii. Lidi šli ráno do práce a večer byl byt obsazený migranty.

   Smazat
 10. Přátelé,
  článek je věcný a alarmující a napovídá proč se po návratu ze setkání předsedů vlád EU, které proběhlo krátce před volbami, vrátil pan Sobotka s tím, že Česká republika už nebyla kritizována za neochotu přijímat nelegální uprchlíky ... O chystaném postupu ovšem nebylo řečeno (prozrazeno) nic. Zdá se, že to zanikne v cirkuse kolem sestavování vlády a najednou se ocitneme před hotovou věcí.
  Nechápu, proč autor článku mluví o levicovém charakteru EU. Je přece evidentní, jak jsou formovány orgány a jaké zájmy se prosazují. Levicové nejsou...stejně tak kecy o neomarxismu nemají oporu v realitě. Ukazuje to patrně na úroveň vzdělání nebo informovanosti autora...Škoda.
  Jindřich K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Jindřichu, naprostý souhlas. Jsem jenom zvědav, s jakou levárnou (s levicí to nesouvisí) zase přijdou.
   Jirka

   Smazat
  2. 17:19 - souhlas, "ČR už nebyla kritizována za neochotu přijímat nelegální uprchlíky"... v rámci kvót. Totéž slíbil voličům i bača AB a dostal ve volbách svých 30 stříbrných -:))

   Smazat
 11. Totalita "par exelans" aneb EU zklamala na celé čáře! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 12. Bohužel musíme věřit babišovi že nechce migranty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbost!!!!! Nesmíme!!!!!
   Internet máte, psát umíte, ale číst asi vůbec. Snad jen koukat na televizi.

   Už na ně dal do rozpočtu 500 milionů, a to je sotva začátek.
   Jinak mluví, jinak koná.
   Děda.

   Smazat
  2. Dědo já to vím v jeho hnutí je samý euhujer ale vykradením programu SPD vyhrál volby. Bohužel nám nic jiného nezbývá. A už nevěřím že by národ vyšel do ulic.

   Smazat
 13. Nač máme svou vládu a své poslance?
  Aby nejen naši kulturu, ale i nás samé nechali postupně zaniknout?
  Děda.

  OdpovědětSmazat
 14. 6,26
  Na HOVNO!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.