Reklama

neděle 26. listopadu 2017

Nový lídr LLR vytyčil politický kurz

Igor Locman
26. 11. 2017 zdroj
Nový vůdce LLR Leonid Pasečnik informoval o nynějším politickém kurzu země. Samozvaná republika bude i nadále udržovat kurz na spojenectví s Ruskem a plnění Minských dohod, sdělila agentura RIA Novosti. Toto prohlášení učinil během zasedání Národní rady, která jej jednomyslně schválila úřadující hlavou LLR.


Budeme se držet kurzu, který jsme sledovali po celé ty roky. "Je to kurz, který je především zaměřený na spojenectví s Ruskou federací, věrnost Minským dohodám, ekonomický a politický rozvoj v zemi, zajištění bezpečnosti a normálního života pro každého obyvatele LLR", řekl Leonid Pasečnik.

Dodal, že jakýkoli pokus o porušení zákona bude důrazně přetnut. "Nenastane žádná krize moci", ujistil. V předvečer šéf LLR Igor Plotnický odstoupil z funkce ze zdravotních důvodů. Lidová rada jej všemi hlasy z funkce uvolnila. Byl jmenován zmocněncem za Lugansk při realizaci Minských dohod.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Ano to je dobrá věc být spojenec Ruska.

  OdpovědětSmazat
 2. Podle dřívějších zpráv zde, Plotnický utekl, byl sesazen atd. Shoda je, že už nevládne a podle způsobů medializace je jasné, že se to tam mele, ale informace jsou hodně skoupé. Tak at to tam řídí ti spravedlivější a lidi ať mají od válek pokoj.

  NR:Není víc informací o LLR?. Slavík tu zatím vládne.

  OdpovědětSmazat
 3. Se tam ta samozvaná republika nějak klukům sype pod rukama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je pod desnym tlakem tyranskych globalistu
   Ty by si se zhroutil pod nepatrnym zlomkem tlaku
   Uz ted podkurujes havlovi a havlismu

   Smazat
 4. lol Posledni udalosti v Luhansku a Donecku - Rusaci se perou s Rusakama. Tipoval bych, ze za tim budou Rusaci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rika se Rusove
   Ty cechaku

   Smazat
  2. Jarin bude z Brna...

   Smazat
  3. 21:49 Kdepak, podle řečí je Jarin z Blbákova. Na návsi tam mají místo hospody kavárnu, kam si si Blbáci jako on chodí se džbánkem pro rozumy. Kavárnu zřídil už kníže Dřímal, výčepním tam je Kalousek, servírují Langšádlová, Němcová a Pekarová-Adamová nahoře bez (rozumu). Vrchního dělá jistý Gabal a otevírání průduchů ducha zajišťuje padre Herman.

   Smazat
  4. Rusáci už jiný nebudou...

   Smazat
  5. 9,00
   Říká a píše se RUSOVÉ,ty podměřečnej havlotrotle!!!!!

   Smazat
  6. tak dobra, oprava: Rusove se perou s Rusama. Tipoval bych, ze za tim budou Rusove.

   Smazat
  7. 12:52 - No vidíš Bobku, že ti to jde psát i česky.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Pasečnik místo Plotnického je pozitivní vývoj. Teď už zbývá hlavně Pušilin jako žába na prameni, ale celkově je to velký posun k lepší koordinaci obou republik a k jejich orientaci přímo na putinovské síly v Rusku namísto oligarchických - vývoj na Ukrajině bude pokračovat směrem ke správnému vyřešení...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.