Reklama

pátek 17. listopadu 2017

Otevřený dopis autoru otevřeného dopisu


Stanislav A. Hošek
Mladý pane Máco.
Upřímně Vám děkuji za otevřený dopis adresovaný poslanci za Váš volební okrsek a publikovaný na webu http://forum24.cz/roman-maca . Mé poděkování má nejméně dva důvody. Za prvé jsem konečně poznal, čím se ve skutečnosti zabývá instituce, kterou ministr vnitra, člen a přední funkcionář ČSSD, angažoval od začátku letošního roku do státních služeb coby pečovatele o jeden sektor bezpečnosti naší vlasti. Za druhé jsem z Vašeho textu pochopil, jaké jsou v praxi skutečné hodnoty současné Evropské společnosti.


Jako člověk, který už něco pamatuje, a který měl mimo jiné i možnost nahlédnout do svých materiálů, které na něj kdysi shromažďovala StB, čtěte služebna totalitní nadvlády KSČ, musím vysoce ocenit kvalitu Vaši práci. Váš text je doslova učebnicovým příkladem důkladnosti, komplexnosti a kompilace širokých souvislostí při sběru informací o osobách nekonformních s dnešním režimem, čili bezpečnostních rizik pro naši zem. V mých očích jste tedy pracovníkem jakési StB 2, čtěte sluha současné politické moci, která je bohužel pouhým snaživým poskokem nejmocnějších nadnárodních korporací usilujících o globální nadvládu nad celým glóbem. Z našich daní se tak platí i špiclování každého, kdo se, třeba i jenom subjektivně, nějak znelíbí současným vlivným, mocným a jim aktivně přisluhujícím.

S pochopením

Stanislav A. Hošek

PS.
Oznamuji Vám takto, že jsem rusofil a již dlouhý čas píši blog a kdysi web N,NNNN, který jsem se svým, už nežijícím kolegou, publikoval jako samizdat, samozřejmě v papírové formě, již za vlády KSČ. To Vám udávám sám na sebe, abyste získal další body pro eventuální odměňování za každou sledovanou osobu, jako tomu bylo u pracovníků StB.

Sdělení posílá poslanec posledního Federálního shromáždění ČSFR.

6 komentářů :

 1. Pane Hošku, "evropské hodnoty" jsou u Evropanů přítomny nezávisle na výskytu obskur typu "Evropské hodnoty". Proto socdem směřuje na smetiště a jistě tam i skončí. Nejn, že se zproněvěřila všemu, co ji dělalo sociální demokracií, spolupracovala při tunelování a odnárodňování, u dehonestace rodiny (evropské hodnoty), ale ještě navíc začala z našich daní podporavoat onen zhovadilý projekt "Evropské hodnoty". začala tak aktivně čířit špiclování, lhavost, podvádění, nenávist. Tuhle obskuru nadto zaštítila ministerstvem vnitra, ústředním orgánem státní správy. Tím se k nim přihlásila a jejich "hodnoty" povýšila na státní politiku. Nemá cenu se tím zabývat, nemá cenu se jimi zabývat - pořeší je ulice. Víte, kdyby mi někdo tvrdil, že je to projekt ruské tajné služby, uvěřil bych mu. jejich výstupy jsou tak choromyslné, že nutí lidi přemýšlet a hledat a .... nacházet. A to co na tyto podněty najdou, je donutí dívat se na Rusko přesně opačně, než by si ta chamraď hodnotová přála. Ono totiž, k jedné z nejzákladnějších evropských odnot patří kritické myšlení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes je na USA ambasádě velká oslava. Kdopak tam asdi půjde? A jesttli pak pan Janda půjde nastavit.

   Smazat
 2. Dnes je svátek ať debilokracie nám svíťi ať je tak,jebem na 17nácti Listopad.

  OdpovědětSmazat
 3. Však to píšu nejme jako oni my jme horší.

  OdpovědětSmazat
 4. Pane Hošku, příliš nechápu, nad čím se pohoršujete. Pan Máca je takový free, in a cool současník, možná ekonomicky dobře prostřednictvím neziskovek zabezpečený a zcestovalý to člověk. Pak je srozumitelné, že hájí režim, ve kterém se může navýsost pohybovat a jak ukazuje foto i zdobit. Já mám s Vámi problém. Je nasnadě, že každý politicko společenský režim svoji existenci brání prostředky státu. Tak tomu bylo za komunistů a stejně tak tomu je dnes. Boural jste předchozí režim a při troše intelektu jste nemohl nevědět, že nutně bude následovat to, co tady máme dnes. A protestujete zas. Otázkou je, není to tím, že jste alespoň tak jako mladý pan Máca, neuspěl? Nebo se domníváte, že Vaši zásluhou, spolu s ostatními zvoniči klíči, dosáhnete „řádu“ podle představ páně Ungermanna? Kdepak, lidstvo se chová jinak, každá doba má své Havly a Mácy. Otázkou vždy je, jaký díl společnosti a jak dobře se veze a jaký to celé a v jakých poměrech to jaký díl společnosti táhne. Ti druzí, také díky Vám, si opravdu příliš nepolepšili. Mějte se.

  OdpovědětSmazat
 5. Souhlasím s posledním příspěvkem, většina lidí koreluje své chování se systémem. Ovšem štěstí člověka se odvíjí od naplnění svých přání a to zdaleka tento systém nemůže splnit. Mimochodem. jedním z přání většiny je perspektiva zachování rodu, což při konfliktní globální situaci je nemožné. Tak zbývá se opíjet myšlenkou, že prostor v kterém žijeme je bezva a bezpečný.
  Pozoruji, že opilců přibývá.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.