Reklama

neděle 5. listopadu 2017

Otevřený dopis bývalého víceprezidenta Českého Červeného kříže.

MUDr. Pavel Lebeda
5.11.    2017   Rukojmí
Jsem lékař a mimo jednoho roku vojenské služby jsem pracoval plných 45 roků, z toho více než polovinu ve vedoucích funkcích. Dalších 6 roků jsem byl senátor. A po celou dobu samozřejmě platil nemalé daně. Stát mi za to vyměřil důchod 18.605 Kč. Nu, jsou na tom i hůře.
Jsem běloch, křesťan, Čech, heterosexuál, v této zemi jsem legálně a můj fyzický i mentální stav odpovídá věku. Protože nenáležím k žádné menšině, jsem zcela nezajímavý pro neziskové a nestátní organizace. Nedávám jim totiž možnost čerpat dotace a granty zejména pro sebe, ale také pro "boj" za moje práva, často neoprávněné výhody a pozitivní diskriminaci. A tak nedostanu nic zdarma, do haléře si zaplatím všechno sám, léky počínaje a bydlením konče. Nebudu zvýhodňován v žádné oblasti, i souzen budu podle zákona. Naštěstí mohu ještě pracovat a mám něco našetřeno.

Horáček, Kocáb, Rozoumek a podobní podivíni mne přesvědčují, že je správné přijmout do naší země ilegální, vesměs muslimské, migranty ze zemí Blízkého a Středního východu, Asie a Afriky. Dát jim zdarma veškeré životní potřeby, bydlení, zdravotní péči, vzdělání. A k tomu měsíčně 21 tisíc Kč. Pro tuto zemi nic neudělali a nikdy neudělají. Po mně se chce, abych s tím souhlasil nebo alespoň držel... jazyk za zuby. Jinak budu onálepkován jako rasista, extremista, xenofob a islamofob. A bude pečlivě zkoumáno, nenašlo-li by se nějaké to porušeníčko zákona.

Zastánci ilegální migrace samozřejmě neargumentují obrovským byznysem, který pro neziskovky představuje. Mají ovšem po ruce zaklínadlo - etické a humanitární hledisko a vždy připravený nějaký srdceryvný příběh a jímavé fotografie. A v rukávu navíc trumfové eso-lidská práva. Šabatová, Dienstbiere, Drahoši, ptám se vás-opravdu jste přesvědčeni, že k lidským právům patří vybrat si nějakou bohatou zemi, bez jakýchkoli zákonných náležitostí tam vtrhnout a přisát se na její sociální systém ? Parazitovat na jejím bohatství ? Bohatství, které celá staletí vznikalo z tvrdé ; pr&aac ute;ce t amn&iacu t e;ch lid í ?

Odmítám argumentaci "sluníček", že řada zemí migranty přijímá a je k nim vstřícná. Takový přístup začíná v poslední době plodit hodně hořké ovoce. Informace o terorizmu, kriminalitě a dalších problémech jsou obyvatelům zatajovány a bagatelizovány. Ve Švédsku už na to mají i paragraf.

Vezměme si jako příklad Francii:
-- stovky zavražděných a raněných
-- 2 roky trvající výjimečný stav
-- útoky na ženy, znásilňování, loupežné přepadení
-- no GO zóny ve velkých městech, kde neplatí zákony a kam se neodváží ani policie
-- hořící automobily, vyrabované obchody
-- gangy Arabů a černochů, válčících mezi sebou a terorizujících místní obyvatele
-- 7 milionů muslimů v zemi
-- strach z dalších útoků
-- postupná islamizace země
-- obrovské náklady na tajné služby a bezpečnostní aparát.

Je takový vývoj žádoucí, hodný následování ? Chceme to ? Prouzo, Sobotko, Schwarzenbergu, Šabatová, Hate free, "sluníčkáři", co vám tato krásná země udělala, že chcete hazardovat se životy jejich občanů, ohrožovat její kulturní dědictví a tradice !

Jaké jsou obvyklé důvody invaze migrantů do Evropy ? Ponechám stranou konspirační teorie o řízené destrukci evropské civilizace, i když pro ně hovoří zajímavé argumenty.
Do bohaté, ale zcela bezbranné Evropy migranti infiltrují, protože
-- se ve své zemi vzájemně vraždí
-- žijí v bídě, neboť jsou líní a neschopní
-- okrádá je vláda, sousedé, gangy, armáda
-- překotně se množí a nemohou se uživit
-- láká je vidina bezpracného a dobrého živobytí
-- Decimují je epidemie AIDS, tuberkulózy, syfilitis, malárie, cholery, parazitů.

Měl jsem příležitost hovořit se ženou, která migranty učí německy. Zajímavé je, že ona sama pochází z východního Slovenska. Některé její zkušenosti jsou nepublikovatelné. Uvedla, že migranti ze Sýrie jsou kulturně na úrovni, spolupracují a mají zájem o studium a začlenění do společnosti. U těch ostatních je možnost integrace velmi nejistá. Na druhém konci žebříčku jsou Afričané, které do Evropy. přes Středozemní moře dopravují neziskovky a pašeráci. Jsou to stvoření negramotná, bez jazykové výbavy, bez zájmu a na pracovním trhu neupotřebitelná.

Nezanedbatelný aspekt migrace je ten sociální. Před 700 lety infiltrovalo do Evropy z Indie etnikum, kterému my, naši předkové i celá Evropy říká Cikáni. Oni se ale v roce 1971 rozhodli, že jsou Romové. Mají ovšem svaté právo říkat si, jak chtějí. Toto etnikum po celá ta staletí neakceptovalo základní pilíř evropské civilizace - že práce je zdrojem veškerého bohatství hmotného i kulturního a umožní rozvoj osobnosti, rodiny a národa. A tak stále více pracujících občanů vnímá jako diskriminaci skutečnost, že narůstající podíl z jejich daní - plodů jejich práce - dostávají práci odmí ;taj&iac ute;c&ia cute; Ci káni a jeji ch poče tné rodiny. Úhrada životních potřeb, bydlení, vody, energií a j. daleko převyšuje příjmy důchodců, po celý život pracujících, i mnoha rodin, živících se prací. Ale mluvit o tom je politicky nekorektni a zavání to rasovou nenávistí, a tak raději šeptem v obýváku
nebo u piva.

Masivní příliv ekonomických muslimských migrantů nasadí na tělo našeho sociálního systému další hladové pijavice. Sklonem k povalečství a ekonomické kriminalitě a zálibou ve velkém počtu děti (1 dítě rovná se 220 tisíc Kč a bude to už 250 t.) jsou si s Cikány blízcí. Otázkou je, zda se spokojí s parazitováním, nebo nás budou navíc vraždit.

I velmi povrchní pozorovatel už si všimnul, že tam, kde je islám je teror, vraždění a znásilňování. A tentýž prosťáček zjistil, že krev nevinných lidí je prolévána v těch zemích Evropy, kde je muslimská komunita. Evropští dinosauři Merkelová, Juncker a spol. ve své neskonalé moudrosti stanovili, že je muslimské komunity žádoucí založit ve všech zemích Evropy. V zájmu spravedlností, ať si všichni zkusí, zač je toho loket. A když má někdo obavy o bezpečnost země a její kulturu, tak je třeba si na něj po svítit. Ale nejdříve je třeba obyvatelstvo odzbrojit. Aby nějaký zatracený rasista, nedej Bože, neublížil muslimovi, ohánějicímu se na ulici no žem.

Islám se stále více prezentuje jako nenávistná a zločinná ideologie. To je plně s souladu se současně preferovaným saláfistickým výkladem svatých knih. Však také útočící terorista se dovolává svého Boha - Alláhu akbar. Multikulturalistů, kteří vidí v islámu holubičí náboženství lásky, už je čí dál méně.

Prezident Českého Čeveného Kříže Marek Jukl o mně řekl, že jsem se zpronevěřil ideálům ČK, když odmítám migranty do naší země (jsem bývalý víceprezident ČK). Měl raději mlčet, neboť se právě vyšetřovalo rozsáhlé okrádání seniorů pracovníky Červeného Kříže ( Hradec Králové...) Plně schvaluji pomoc lidem, kteří se ocitnou v ohrožení života či v kritické nouzi. I s vědomím, že velký díl pomoci uvázne za nehty neziskovkám. Ale pomáhat tak, že si ztroskotance vezmu domů, do kuchyně, do ložnice ? Tam přeci žiju já a moje rodina ! A s jejich bezpečím a životy odmítám hazardovat.

Před několika dny uspořádaly "neziskové a humanitární" organizace za naše peníze seminář. Na něm se radily, kterak by šlo cenzurovat internet a některé nežádoucí názory na něm. A jak by se dali stíhat jejich nositelé a šiřitelné. Dobré, ne ? Pěkný počin k rozvoji naší demokracie. Jako pamětník si na hlásání podobných apelú vzpomínám. Rozdíl je v tom, že tentokrát to (zatím ještě) nemělo oficiální punc.

MUDr. Pavel Lebeda
bývalý senátor a bývalý viceprezident Českého Červeného kříže

47 komentářů :

 1. Naprosto dokonale popsaná situace současné doby. Můžeme mít rozdílné názory na politiku a pol. strany, ale v tomto bychom snad měli být zajedno. Nesouhlasit s tímto článkem může snad jen prodejná děvka, nebo idiot. Jedná se o naši budoucnost!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to nemám co říci, do puntíku já rasista, xenofob, s tím naprosto souhlasím. A je nás cca více jak 5 milionů. To se asi Rozoumkovi, tomu volovi z Člověka v plísni Pánkovi, Šabábové, Dynstbírovi a desítkám dalším líbit nebude. Stojím si za svým i za tímto článkem. Děkuji.

   Smazat
  2. co slovo, to perla

   Smazat
  3. Plně s článkem souhlasím,neziskovky vypráskat ze země,je to banda příživníků.

   Smazat
 2. Všichni, co tvrdí opak, než je obsah článku, jsou nebezpeční šílenci, hazardující s našimi životy, či jsou nějak přímo napojeni na dovozovou mafii a tedy z toho profitují. Měli by se zavírat buď do psychiatrických léčeben, nebo do vězení, to podle toho, do jaké z těch dvou skupin patří.

  OdpovědětSmazat
 3. Pane doktore,

  děkuji za Vaši odvahu veřejně prezentovat svůj názor a pohled, nicméně všechno to, co uvádíte, víme a zažíváme. Není to nic objevného. I cvičený foxteriér dnes chápe, "vo co go".
  Mě a možná i další čtenáře, by spíše zajímalo, co jste proti tomu marasmu za celou dobu svého života a zejména pak v senátorské funkci udělal a s jakým výsledkem . Kolik jste podal návrhů zákonů, kolik jste podal trestních oznámení, jak jste působil na politiky na všech úrovních a co konkrétně se Vám podařilo nebo nepodařilo a proč.

  Váš otevřený dopis směřujete komu ??

  Očekával bych od tak zkušeného člověka, že nám dáte i podnět k tomu, co s tím můžeme dělat. Chci od Vás konkrétní návrhy, nikoli fráze a knížecí rady. Jinak to vyznívá jenom velmi trpce a bezútěšně.

  P.S: koho jste volil v letošních volbách a proč ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:09 Sám jste si na své otázky odpověděl hned v první větě. Pan doktor má odvahu říkat veřejně čistou pravdu. A to v dnešní společnosti není málo. Neptejte se, co dělají ostatní, ale sám seberte odvahu a tuto pravdu otevřeně říkejte ve svém okolí. Pokud se tak bude chovat každý, tak možná vyženeme "krejčíky", kteří všem vnucují neviditelné císařovy šaty, na které jen inkasují naše peníze. Hledáte návod? Přečtěte si pohádku "Císařovy nové šaty", tam je mechanismus vládnutí dnešních "elit" popsán velice přesně.

   Smazat
  2. 16:09 není nad to, být náročný k těm, kteří naznačí snahu se s problémem poprat, není nad to, uložit jim úkoly a jejich snahu, jako nedostatečnou, plnou chyb, patřičně zkritizovat. Už je poněkud jiná doba! Že vyřeší všechno za nás, ať chceme nebo ne, to svého času slibovala hloupě, jenom KSČ.

   Smazat
  3. 20:33 Ona ta odvaha říkat pravdu znamená i neopakovat lži o minulém režimu a KSČ, víme?

   Smazat
  4. 2:40 asi nerozumíte napsanému. Není snad pravda, že KSČ slibovala zajistit, v čele se SSSR, spolu s Mezinárodním dělnickým a komunistickým hnutím, za podpory světových mírových sil atd. atd., na základě vědecké teorie Marx-Leninismu, prostřednictvím diktatury proletariátu, za vedoucí úlohy strany (KSČ), všechny oprávněné potřeby všeho pracujícího lidu a nakonec, vyřešit i všechny problémy lidstva? Jestli tvrdíte, že ne, tak pramálo víte.

   Smazat
  5. Pro 3:06 až na to vyřešit všechny problémy lidstva se to ostatní co uvádíte v socialistickém bloku docela dařilo. Ovšem nebylo to díky KSČ, ale díky pomluvenému Stalinovi a bolševikům - půl století míru a blahobytu. Marxismus je totiž chybný (v základu popírá vyšší inteligenci/boha), Stalin to věděl a úspěchy měl. protože se Marxismem neřídil, pouze se jím zamaskoval, aby ho zákulisní vedení neodhalilo. Chybnost marxismu odhalil až později v knize "Ekonomické problémy socialismu". Na základě dogmatického Marxismu-Leninismu po smrti Stalina nevznikli kádry schopné rozumně řídit a spravovat společnost a jedinou jejich snahou bylo přiživit se na socialismu a vytvořit si svůj vlastní byznys. Po smrti Stalina totiž již vše bylo řízené (v nejvyšších patrech společnosti - dole to netušili) plně v režii západu. Například prodaný Vesmírný program a předstíraný let na měsíc (bez Ruských motorů si USA ani neškrtne). Dále Brežněv zavedl kulturu pití alkoholu (genocida), kdy na každý 1.rubl získaný tím do státní kasy stál společnost 6.rublů, nejvyšší vedení začalo všechno ničit, když si trochu nastudujete historii z otevřených zdrojů tak uvidíte spoustu rozhodnutí nejvyššího byra ničící vytvořený fungující socialistický blok. Takže se pouze čekalo až se bude moci prodat za babku socialismus západu, čímž západ, který nefunguje a je pouhým letadlem získal pár let na víc.

   V současnosti dochází k postupné likvidaci všech výdobytků kvalitního socialistického školství (bohužel dříve chyběli obory na řízení společnosti a mezioborové součinnosti, na strukturní a bezstrukturní řízení, jinak by jsme byli svými vlastními pány a národ by žil v bezpečí a zajištěnosti všech). Lidé však mohou získávat znalosti z internetu a tak stále je šance vytvořit spravedlivou společnost.

   Každopádně bylo dobře se zbavit KSČ obsazené parazity, ale parazité přežili a je potřeba zbavit je možnosti rozhodovat o chodu společnosti - je to však běh na dlouhou trať.

   Smazat
  6. 9:15 - máš to v hlavě pořádně zmotané. V každé větě omyl. Ale s chutí napsaný, že?!

   Smazat
  7. 3:06 Dokážete rozlišit mezi směřováním a slibem, že to za vás někdo zařídí? Tvrdíte stejnou pitomost, jako že vytvořením vrstvy boháčů se budou mít všichni dobře, jak nám slibovali naši ekonomičtí géniové po převratu. Vy to berete za slib i po 30ti letech zkušenosti? V porovnání s uskutečňováním předchozího "slibu" je ten dnešní lež od samého začátku.

   Smazat
 4. Pravda ovšem je, že takové státy jako Francie, Británie, Španělsko, Portugalsko, Holandsko, Belgie ... po staletí plundrovaly bohatství afrických a asijských zemí/kolonií a na tom ukradeném si do určité míry vybudovaly své dnešní bohatství. Je ale jejich zásadní chybou, když si své svědomí dnes chtějí uspokojit svou sebevraždou a navíc k tomu chtrějí strhnout třeba i nás, kteří jsme nikdy žádné kolonie nevykořisťovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nie je to tak, že problémy zo svojich bývalých kolónii chcú riešiť prostredníctvom svojich nových kolónií?

   Smazat
  2. Akorát nevím jak do tohohle spadlo i Švédsko. Nemělo kolonie, ale ten experiment se tam provádí ještě brutálněji.

   Smazat
  3. Zákulisní vedení se osobuje právo na vraždění celých národů (např. indiáni) pro různé genetické experimenty (např. židé). Satanovým cílem je plné zotročení lidstva v následnosti generací. Ovšem "zákon času" mu to neumožní.

   Puškin:
   (On = čaroděj černomor = Satan = zákulisní vedení, které si uchovalo nějaké znalosti s předchozích civilizací)

   On hvězdy z nebe sráží,
   když hvízdne lunou zatřese.
   Leč zákon času úklad maří
   a jeho moci vyhne se.

   Smazat
 5. pro 16:12
  Řekl bych, že to nemá nic společného se svědomím a koloniální politikou. Prostě určitá sorta lidí, které se nelíbí živit se prací a vytvářet společné hodnoty si našla dobrý kšeft a basta. Vy ostatní jim ho chcete sebrat.Tak se nedivte, že jdou po nás.

  OdpovědětSmazat
 6. Pro 15.59
  Piloti i řidiči autobusu musí prokázat psychické zdraví. To politici, soudci a ústavní činitelé jaksi nemusí, stejně jako řada vedoucích pracovníků ovlivňujících životy mnoha lidí. Tato vyšetření bychom měli od nich vyžadovat nejen jako vstupní, ale opakovaně. Nemuseli bychom se tak dočkat, čeho jsme léta svědky. Totiž, že nám v množství procent, která bez psychiatrů nejsme schopni zjistit, vládnou a ovlivňují i jinak naše životy asociální psychopati toužící po moci, kteří si také říkají "politici" a pokrytecky tvrdí, že nám chtějí sloužit a pro nás dokonce pracovat. Pan prezident k volbám řekl něco v tom smyslu, že je to jako si vybírat mezi čertem a ďáblem. Máme si prý raději vybrat toho lidštějšího čerta. To asi znamená, že jsme v pekle, ve kterém i pro prezidenta je volba těžká.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak to znám důchodce ověnčeného akademickými tituly UK ve významné vedoucí funkci, který si platil 56 roků nemalé částky na důchodové pojištění a nyní rozprodává svoji vědeckou knihovnu, aby vyžil - to jen tak mimochodem. No a pokud jde o migranty - bohužel jsme si přiložili polínko a agresí proti jejich zemím jsme je dali do pohybu. A kde je pro ně nejlépe - pod svícnem, tedy u agresora a ten ať se stará a platí. A pak i ten mezičlánek - kapitalistický byznys se stěhováním národů je velice výnosný, takže oligarchie bere hned 3krát: jednou vykradením zemí, kde pracují "mírové mise" a podruhé tunelováním kapes kolonistů a po třetí drancováním pokladen zemí EU. To je přece frajeřina, na kterou my nikdy nebudeme mít. Vše to je vlastně jen forma války mezi státy po trojúhelníku USA - arabské země - EU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neměl kupovat vědecké knížky a měl spořit na důchod v nějaké bance.

   Smazat
 8. Můj plný invalidní důchod III. stupně činí 3900,-Kč.
  A není jakákoli možnost s tím něco udělat.
  A teď se smějte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud jste volič ČSSD, tak tomu se říká důstojné stáří, jistoty, prosperita a důchod ze zisku ČEZ.

   Smazat
 9. Panove v Cesku ! To co zde pisete o duchodech je OTRESNE a velmi nespravedlive !
  V 80-tych letech nas president Ronald Reagan jasne
  rekl :
  "IF SAMEBODY HAVE SAMTING FREE, ANOTHER PERSON
  TO MISSING !" (Kdyz nekdo dostane neco zdarma, tak druhemu to schazi/chybi) !
  Vase duchody jsou prerozdelovany nezadoucim !
  Africa je bohata zeme ! ZIL JSEM TAM - dlouho !
  Vim to urcite !
  Nedejte se ! To je hnusny utok na duchodce !
  Nepravedlivy a kriminalni !

  OdpovědětSmazat
 10. 17:58... My se NESMEJEME ! My se divimne, ze takove jednani s nemocnymi lidmi existuje !
  3900 kc = US $ 176.28 mesicne, t.zn. $ 44 tydne.
  Pane stante se aktivistou a pozadujte zmenu !
  S takovym prijmem nemuzete jet na dovolenou nikam !
  To je velmi NEspravedlive !

  OdpovědětSmazat
 11. Pane dr. Lebeda !
  Vas kolega Marek Jukl je hloupejsi nez ten kun, co stoji na Vaclavaku !
  NEMEL by se vmesovat do nasilneho michani ras, (integrace) nebo ublizi cervenemu krizi, ktery ma zatim dobrou reputaci !
  At si ten nevzdelanec zjisti, jak vypadal Hillbrow (Johannesburg) za apartheidu a jak vypada dnes.
  Vyridte hlupakovi, ze ma prime spojeni z Frankfurtu, at se jede podivat o co usiluje a ceho se zastava !
  (T.j. asi zase nejaka rychlokvazka z indoktrinacniho ustavu pro samostatne nemyslici.)

  OdpovědětSmazat
 12. Co vam prinese nasilna integrace ? ?
  V prumeru 50 vrazd denne, jako v JAR - t.j.
  18 000 rocne ! !
  OBROVSKA diskriminace belochu ! Duchod pro belocha je v JAR - prevedeno z Randu na US $ 96 mesicne !
  Kriminalita, nasilnosti terror, jako ve valce !
  Belosi, ti co zustali, se zabarikadovali na severu Johannesburgu ve ctvrtich jako je napr. Sandton, Bryston a mesto je dnes cele cerne , zavalene spinou , hnojem a je nejnebezpecnejsi na svete !
  KDO neveri, at se jede podivat !

  OdpovědětSmazat
 13. Starnu, ale pamet mam znamenitou !
  Vzpominam na DURBAN v Natalu a zde informuji, ze MARINE PARADE v Durbanu a nebo KALAKAUA na Waikiki (Honolulu),
  byly totozne, co do krasy a elegance.
  Z Durbanu celeho je dnes smetiste a je to dalsi velmi nebezpecne mesto.

  A tak dopadne kazde mesto, ktere se dostane do dabelskych paratu Globalistu !
  Kdo mi neveri at tam jede !
  dr. LEBEDA ma pravdu - na 100 % !
  At zije dr. Lebeda tribun pravdy !

  OdpovědětSmazat
 14. Vskudku vynikající článek od člověka, který ví o čem píše.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 15. Přesuny velkých mas obyvatel v minulosti byli způsobeny hlavně změnami přírodních podmínek.
  Dnešní migrace z Afriky a její přijetí Evropskými elitami je poměrně zvláštní. Každému průměrně inteligentnímu musí dojít, že nasunutí spousty cizinců na území státu není nic dobrého pro budoucnost.
  Obyvatelstvo je z rozhodování vyloučeno stávajícím systémem řízení státu. Bohužel se postupně, po kapkách dozví, že rozhodovat o své budoucnosti je pro ně (obyvatelstvo) nevhodné. Na to jsou jiní, s jinými zájmy a s naprosto odlišnými představami. Představami odlišnými od té nudné šedi většiny, které v podstatě může stačit .. pořádek ve státě, nízká míra korupce, efektivní využití daní, objektivní posuzování mezinárodní situace a adekvátní reakce ve prospěch státu .. atd.
  Je nás hodně, co máme stejné zájmy, ale jak sjednotit masy do klidné síly, ze které půjde hrůza těm s nekalými úmysly a naděje pro ty dobromyslné ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Platí zasada: od globalistu nečakaj nič dobré pre seba. Kto je za migraciou? Nečakaj nič dobré od migrácie.

   Smazat
 16. Honolulu za tímhle celosvětovým svinstvem je JUSEJ a dokud bude existovat v současné podobě tak se to nezmění. Kdo vládne v JUSEJ víte z toho jaké má problémy prezident.

  OdpovědětSmazat
 17. Pane doktore, doporučuji váš text zaslat prezidentovi Zemanovi a panu Soukupovi z televize Barrandov. Žáček Soukup se ptal učitele Zemana ve čtvrtek před volbami, co si myslí Zeman úniku 250 miliard dividend ročně do zahraničí. Zeman tvrdí, že se ve statistice dívá na příliv investic, které jsou s únikem dividend vyrovnané. Pane doktore, to vás může těšit, že naši protektoři v cizině zase u nás vydělají a možná k nám za odměnu pošlou levné obnošené obleky a jídlo s prošlou dobou užití.

  Kdyby vás to neutěšilo, věřte, že se pán prezident velmi zajímá o hospice. Máte naději, že vás tam na sklonku života oberou, takže svým vnukům nebudete moci koupit ani čokoládu.

  OdpovědětSmazat
 18. Horníci chodili do důchodu v 50 letech .
  Dnes mužou makat na imigranty a cigány do 56 let . Duchod jim stačí na zaplacení rpg bytu a na rohlíky . Taká je žizň .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vystřízlivělý cinkálista5. listopadu 2017 22:36

   No jo, horníci, ale oni i ostatní lidé chodili do běžného důchodu v 60 a ženy ještě dříve, podle počtu vychovaných dětí. To ovšem bylo krajně nedemokratické upírání lidského práva pracovat až do chcípnutí.

   Tak konečně máme co jsme chtěli(a co si zasloužíme). Lidé dlouhá desetiletí na sociálních dávkách chtějí také bydlet a dobře papat, ani nějaká ta hospodská kultůra a cigárko není k zahození. Je lidskou povinností pracujících, kteří beztak žijí jen pro práci, podělit se s těmi, kteří k práci tak pozitivní vztah nemají.

   Smazat
 19. To Matrok 21 stoleti 21:12 !

  Jste malo informovan ! Trumpova Amerika se stavi silne proti illegalni immigraci , nasilne integraci a nekontrolovaneho vstupu do zeme vubec. Proto se stavi plot na Rio Grande !
  Pouze cast Ameriky pod kontrolou Globalistu, Neocon's a NWO, je na strane illegalni immigrace.
  U nas se vede tvrdy boj ! U vas ne !

  Dr. Lebedo ! T.j. dobry napad , aby o Vasem hodnotnem clanku vedel cesky president Zeman !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu já nemyslím těch cca 80% američanů, ty se jen vezly na parazitiuzmu těch co chtějí rozhodovat o všech ostatních lidech. Jste znalec historie tak víte jak probíhal vždy vývoj v těch světových říších. Takže nic nového pod sluncem. Čech jsou stát, který pokud nepůjde cestou neutrality tak nemá šanci tuto etapu dějin přežít.

   Smazat
 20. Vážený pane doktore, Váš článek je nepochybně pravdivý. Jen bych Vás chtěl uklidnit, pokud jde o Váš důchod, že skutečně není na naše poměry tak špatný. Pro srovnání, podle ČSÚ, je u nás medián mezd 24896,-Kč, což odpovídá čisté mzdě cca 19216,-Kč, tedy cca o 600,-Kč vyšší než Váš důchod. A těch šest stovek Vám od 1. ledna přidají. Takže v tomto směru žádne zle, zejména pokud jste si jako senátor jistě něco našetřil. Ovšem z příjmů senátora, je to do důchodu pořádný sešup. Jinak průměrný důchod je u nás něco přes 11 tis. a medián bude asi ještě podstatně nižší. Malér je, že na důchody prý nebudou peníze, ale na sociální dávky imigrantům, i z té Afriky, se peníze najít musí, až nám je sem v rámci jednotné azylové politiky (jejíž návrh a harmonogram přijetí si můžete najít na internetu)začnou posílat. V tom návrhu jsou totiž i opatření proti t. zv. "asylum shopping", totiž, aby imigranti nezdrhali do jiné země za lepším bydlem. Takže je dobře, že ještě pracujete, protože navíc, až vstoupíme do eurozóny, tak to Vaše ušetřené moc velkou kupní sílu mít nebude. Já už pracovat nemůžu, ale zase mám to štěstí, že se té "integrace EU" asi nedožiju.

  OdpovědětSmazat
 21. Ano článek vše pravdivě popisuje co bude dál to je ovšem otázka. Zda vítěz voleb dodrží co slíbil. No a ve volbách presidenta je třeba podpořit Zemana. Aby nevyhrály vítači drahoš+horáček.

  OdpovědětSmazat
 22. No to mě potěš, to nechci ten důchod za 7 roků, pokud se ho dožiji, vidět. I když jsem měla asi 9 let nadprůměrné příjmy, přesto plat senátora je něco jiného, úplně jiného.
  Článek velmi dobrý.
  Všímám si, že ani prezident Zeman si nedovolí kritizovat odvody dividend do zahraničí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem si všimla té zvláštní odpovědi pana učitele

   Smazat
 23. Moderní doba nám přináší zajímavý zážitek. Ve zrychleném běhu událostí a dostupností informací s celého světa v reálném čase, můžeme sledovat středověkou evropskou politiku, plnou intrik, zrady či štvavých výstupů vlastizrádců. Tak jako kdysi posílali lid do boje za "kříž", ať už proti pohanům, tak i proti sousedům, dnes se děje to samé, jen namísto "boha" máme "demokracii" a "lidská práva". V Evropě nemá být klid. Období klidu a relativní pohody pomalu odplouvá a odpluje, dokud zůstanou otěže řízení v rukou vlastizrádců. Vlastizrádců v plném významu slova. Těch co šlapou po budoucnosti svého národa pro vlastní prospěch. Pro pár špinavých zlaťáků, pro falešnou slávu.
  Je důležité neustále opakovat co je to vlastenectví, čest, poctivost, tolerance .. atd.
  Slova vyjadřující hodnoty, které se nedají koupit za peníze.
  Poučme se z historie. Však ne nadarmo se říká, že se historie opakuje. Ano, opakuje ... základní metody ovládání světa se nemění, mění se nástroje pro realizaci plánů těch několika mocí posedlých jedinců.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 24. TOTO JE PRAVDA a co ty Český národe!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že Český národ už ani neexistuje. Jedná se jen o atomizovanou změť individuí, rvoucích se navzájem o kosti spadlé ze stolu kolonizátorů a jejich lokajů.

   Smazat
 25. Pravda se má říkat a přeposílat.6. listopadu 2017 16:17

  Myslím si, že k tomu co je v článku napsáno se dá říci jen jedno, kdo jde proti vlastním občanům je vlastizrádce a má za to bít odsouzen a vyloučen za společnosti. Stále platí my nebo oni.A pro naše potomku musíme říci MY.

  OdpovědětSmazat
 26. Je škoda že velmi málo je takových kteří říkají pravdu jak to ve ve světě tedka chodí,je tam mnoho lidí kteří na tom vydělavají,,,,,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.