Reklama

pondělí 6. listopadu 2017

"Pátá kolona" George Sorose je zveřejněna jmenovitě

Viktorie Nikiforová
6. 11. 2017 zdroj
Díky dlouholetému nepříteli skandálního miliardáře, maďarskému premiérovi Viktoru Orbánovi, se "Sorosův seznam" konečně dostal na veřejnost. V tomto seznamu jsou poslanci Evropského parlamentu, kteří lobbují projekty finančníka a mění legislativu EU dle jeho pokynu. Zvláštním bodem v dokumentaci o nich jsou postoje k Rusku. Právě na nich záleží, zda jsou přátelé či nepřátelé Sorose.


Diskuse o tom, že miliardář a filantrop George Soros se aktivně vměšuje do světové politiky a snaží se řídit celé země, jsou obvykle považovány za konspirologii. Nyní však existuje konkrétní důkaz, že finančník skutečně ovlivňuje rozhodování v Evropské unii: hackeři DCLeaks zveřejnili metodiku Open Society - oblíbeného Sorosova děcka.

Jedná se o rozsáhlý dokument, který obsahuje informace o 226 poslancích Evropského parlamentu, kteří jsou ideovými spojenci Open Society. Mají být zapojováni do prosazování oblíbených myšlenek Sorose - osídlení Evropy migranty, zajištění "genderové rovnosti", legalizace manželství osob stejného pohlaví, sbližování Ukrajiny s EU a, samozřejmě, opozice vůči Rusku .

Evropský parlament má celkem 751 poslance. Takže Sorosovi spojenci tam zaujímají více než třetinu míst. V Open Society je shromážděna dokumentace i o málo viditelných poslancích, i o takových těžkých vahách v evropské politice, jako jsou Martin Schulz (až do nedávné doby byl předsedou Evropského parlamentu) nebo bývalý belgický premiér Guy Verhofstadt.

Pozornost veřejnosti k tomuto dokumentu upoutal maďarský premiér Viktor Orbán. V posledních několika letech vyvíjí značné úsilí v boji proti svému krajanovi - skandální miliardář se narodil v Maďarsku. Jako protiklad genderové rovnosti a homosexuálních manželství Orbán prosadil změny v ústavě Maďarska o tom, že zemi "sjednocuje Bůh a křesťanství" a že "manželství je svazkem mezi mužem a ženou".

Od března letošního roku se Orbán snaží uzavřít Středoevropskou univerzitu, která byla zřízena za Sorosovy peníze v Budapešti a která vychovala již nejednu generaci politické elity EU.

Ale hlavním bodem sporu dvou slavných Maďarů jsou migranti. V roce 2015 nařídil Orbán, aby byla postavena zeď na hranici se Srbskem, aby se do země nedostal tok běženců. Soros se na něj obořil s kritikou, označil jej za "diktátora" a okamžitě nabídl svůj vlastní plán pro organizaci přijímání migrantů v EU. V souladu s ním by měly země EU vpouštět na své území nejméně milion uprchlíků ročně, horní hranice však stanovena nebyla. Každý migrant by měl být zajištěn sociálním balíčkem v hodnotě 15 tisíc eur ročně a rozmísťováni do jednotlivých zemí měli být migranti v souladu s vypracovanými kvótami.

V současné době je právě tento plán projednáván v Bruselu. A země Visegrádské čtyřky , které doposud úspěšně ignorovaly všechna ustanovení, týkající se kvót, odvážně bojují proti nápadům Sorose.

Na konci října výbor Evropského parlamentu pro občanské svobody, práva a vnitřní záležitosti navrhuje změny legislativy EU v oblasti poskytování azylu, aby byly ukotveny nechvalně známé kvóty pro jednotlivé země. Ale horní mez pro tok migrantů stále není uvedena.

Tak se tedy vedení Maďarska rozhodlo otevřít oči Evropanům o tom, proč Evropský parlament přijímá pro Evropu tak sebevražedná rozhodnutí. Budapešť vlastně vystoupila v roli PR experta pro hackery z DCLeaks zveřejněný dokument s charakteristickým názvem "Naši spolehliví spojenci v Evropském parlamentu (2014-2019)".

"Kdyby tento dokument ohrožoval pouze Maďarsko, nebyl by to problém. Maďarská vláda je zvyklá se vyrovnávat s rostoucím tokem falešných obvinění, která na ni dští ideologové Open Society, prohlásil státní tajemník (oficiální mluvčí vlády - pozn. VZGLJAD) Zoltán Kovács. Ale dnes se věc netýká pouze Maďarska. Tento dokument ohrožuje budoucnost celé Evropy".

Kovács říká, že ve výboru Evropského parlamentu pro občanské svobody dnes působí minimálně "třicet zjevných příznivců Sorose". Ne náhodou se miliardář (v podstatě obyčejná soukromá osoba) setkává s předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem za zavřenými dveřmi a nikdo nemá ani tušení, o čem konkrétně diskutují.

S ohledem na 18 miliard dolarů, které právě Soros demonstrativně věnoval na "boj za demokracii", se jeho Open Society stala jednou z největších nevládních organizací na světě. Ale co konkrétně tak vylekalo oficiální Budapešť v obyčejné metodice této nevládní organizace, která je určena pro vnitřní potřeby?

Dokumentace o již zmíněných 226 poslancích uvádí, že již spolupracovali s Open Society a "mohou být znovu zapojeni". Je sestavena nejen z údajů z veřejných zdrojů, ale také s použitím "informací, shromážděných vlastními silami". Styl dotyčných charakteristik velmi připomíná "osobních akta" ze "Sedmnácti zastavení jara", jen formulace typu "pravý Árijec" a "nordický typ" jsou nahrazeny přídavným jménem "proevropský" a "progresivní".

Přesněji řečeno, "spolehliví spojenci" Sorose se dělí na "progresivní", "středně progresivní", "velmi progresivní" nebo "progresivní srdcem" ... a také na "proevropské", "aktivně proevropské" a "mimořádně proevropské".

"Mimořádně progresivní, bezvýhradní obhájkyně hodnot Open Society, která bez váhání vystupuje proti názoru své frakce", tak je například popsána Monica Macovei, poslankyně Evropského parlamentu z Rumunska. "Progresivní, ale je příliš zaujatý svým vedením výboru pro dopravu a cestovní ruch", to už jde o Michaela Kramera z německých Zelených.

Většina spojenců Open Society bojuje za práva migrantů, menšin a LGBT osob a za zlepšení reprodukčního zdraví národů. V překladu z globalistického žargonu vystupují za neomezenou migraci ze zemí třetího světa, legalizaci manželství osob stejného pohlaví a omezení porodnosti.

Zvlášť je registrován přínos do boje za změnu zákona o migraci. V tomto bodu patří prvenství Silvii Guillaumové (francouzští sociální demokraté) a Jean Lambertové (angličtí "zelení"). Tyto důstojné dámy lobbují za reformu legislativy EU v oblasti poskytování azylu právě v duchu, v němž to požaduje Soros.

Existuje také bod o podpoře Romů - tuto menšinu Soros všemožně prosazoval a bránil ještě před tím, než se dal unést organizací migračních toků z Afriky a Blízkého východu.

Mezi Sorosovými poslanci Evropského parlamentu jsou i zástupci pravicových stran. Avšak drtivá většina z nich jsou sociální demokraté, levičáci všeho druhu, ekologové a "zelení". Jsou to především zástupci vědecké a tvůrčí inteligence, mnoho je učitelů. Často píší knihy, v nichž zaníceně kritizující současný kapitalismus. To jim však vůbec nebrání tomu, aby pracovali na jednoho z nejodpornějších kapitalistů současnosti.

Pochopitelně, v tomto "žlabu" přesvědčivě převládají vášniví zastánci celistvosti EU. Nicméně, jsou tam i jména "umírněných euroskeptiků", kteří mají být použiti v otázkách, jako jsou "boj za práva menšin" a migrace.

Zvláště důležitým bodem dokumentace je vztah každého konkrétního poslance k Rusku.

Jak například vypadá charakteristika Jany Igorevny Toom (rozené Černogorové), bývalé zástupkyně primátora Tallinnu a první rusky mluvící poslankyně Evropského parlamentu za Estonsko: "Odmítla podpořit první rezoluci Evropského parlamentu ke konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem v červenci 2014. Může být proruská v neznámém rozsahu (v tom případě je její spolupráce s Open Society sporná)".

Mnohá jména v metodice Open Society již známe dlouho a velmi dobře.

Rebecca Harms z německých Zelených pravidelně vystupuje v Evropském parlamentu a požaduje uvalení sankcí proti Rusku kvůli ukrajinské ATO na Donbasu.

Belgičan Guy Verhofstadt zveřejňuje naštvané články s titulky jako "Ukázat Putinovi jeho místo", v nichž obviňuje vedení Moskvy z organizace málem všech krizí a problémů současné Evropy.

Bývalý ministr zahraničních věcí Chorvatska, Tonino Picula, který byl pozorovatelem při prezidentských volbách v Rusku v roce 2012, je zkritizoval paradoxní formulací: "Podle našeho posouzení volby nebyly spravedlivé, nehledě na všechny novinky a absenci omezování kandidátů v provádění kampaní".

"Sorosův seznam" konečně dává odpověď na otázku, která pravidelně vzniká při sporech o politice EU: co nutí evropské orgány hrát proti svým vlastním občanům a jejich zájmům? Touto odpovědí je - korupce. Sorosem nasměrovaní politici úspěšně lobbují jeho projekty, a jakékoli pokusy vůdců zemí mu klást odpor narážejí na odpor vlastní elity.

A nyní představitelé národních států, jako je Viktor Orbán, ztrácejí při konfrontaci se síťovou strukturou Sorose. Evropský parlament, přesycený agenty Open Society, má vážně namířeno na přijetí plánu miliardáře ohledně pozvání do Evropy milionů migrantů.

Za fasádou západní demokracie se skrývá struktura, připomínající feudalismus. Leví politici vesměs přísahají věrnost baronu lotrovi a slouží jeho zájmům. Zájmy obyvatel Evropy při tom nejsou brány v úvahu. Přes všechny své svobody a práva, zůstávají téměř stejně nerovnoprávní, jako středověký lid.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

21 komentářů :

 1. Strejda TLACENKA z Ameriky - Soros, pracuje doma tak mistrne, jako v EU !
  Cele vedeni republikanske strany (GOP) zradilo Trumpovu agendu ! (Za shek do banky.)
  A Trump je nestaci disciplinovat !
  V loni, pri volebni kampani, Soros vyzyval k "AKCIM" proti Rusku i kdyz ve stejnou dobu Trump hlasal pravy opak - snizeni napeti s Ruskem a obchodni vztahy !

  Soros je bolehlav vsech Americanu, ale je uzitecny tim, ze se k nemu sleta to nejhorsi co v zemi existuje a vlastenci delaji seznam jejich jmen.

  Poucte se z Ameriky a Madarska a zacnete budovat seznam Sorosovcu, nebot ho budete v budoucnu potrebovat !

  Ja trvam na tom, abych byl na seznamu tech, kteri volili Trumpa a jsem na jeho strane.
  Long life to president Trump !
  (Psssst ! Soros ho nema rad ! On prosazoval Hillary !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bez iluzí je zcela jasné, že maďarský žid G.Soros je v současnosti největším nepřítelem Evropy, a všech jejich 500 mil. obyvatel, kterým chce zničit normální vývoj, tradice, i kulturu. Zvrhlý a zvrácený ve svých pochybných židoneomarxistických představách o multikulturalismu a o tom, že lidé bohatších zemí jsou povinní se o své národní bohatství podělit s primitivními obyvateli subsaharské Afriky a zejména s vyznavači islámské ideologie, a později jim vnucovat svou představu o Alláhovi a právu šaríja. Tak takto to nepůde, ty zvrhlý 87-letý nenávistný dědku nad hrobem!!!!Tvé špinavé peníze, které slouží jenom rozvratům a zlu budou vynaloženy vniveč!!!!Evropa se musí očistit od všech chamtivých a úplatných politických zrůd, které za mrský Sorosův peníz ochotně zradí i bližního svého.Jedině tak se může napravit stav v současnosti pokřivený nejvíce Sorosem, jeho neziskovkami Open Society, a dalšími jestřáby z americké líhně Deep State, kterým ještě převelice ochotně slouží zaprodanci v CIA a NSA.
   R.T.

   Smazat
  2. Představte si, že by ti zlí komunisté Sorose vyvlastnili a tím by znemožnili jakoukoli jeho podvratnou činnost. To je ale jediná cesta jak zamezit korumpování politiků všeho druhu.

   Smazat
  3. 13:46 nejlepší by bylo toho darebáka úplně ignorovat, protože už tady dlouho smrdět nebude. Vždyť ten dědek je jen o tři dny mladší jako smrt. V jeho věku ty tři dny utečou ani nestihne mrknout.

   Smazat
  4. Uvědomte si, že Soroš je jen nastrčená loutka Rothschildy. Soroše nahradí okamžitě další loutka, na kterou půjde vidět a kterého budou obviňovat z výše uvedených zvěrstev. Jeho smrt nic nevyřeší. Plán globalistů na NWO poběží dál.

   Smazat
 2. Dedek je IDEALISTA ! On buduje spolecnost, ktere nejvetsi prekazkou je kralovna priroda !
  On presadi cernocha z doby kamenne do Vidne a ten se verejne vykadi na ulici !
  A ja nebohy turista se vydesim, jako kdysi na Limpopu a nechutna mi, ani jejich oblibeny strudl !
  ------------------------------------------------------
  Neznam dejiny Madarska, ale vim, ze kdyz Zide byli odvazeni do koncentraku, tak on arizoval jejich majetky na zaklade falesne identity.
  To se o nem mnohokrat psalo zde v Americe.
  On to nepopira, ale tvrdi, ze " kdyby to nedelal on, tak by to delal nekdo jiny " ! Coz je asi pravda !
  -------------------------------------------------------
  Dedek se neboji nikoho, krome presidenta Putina !
  A ted se bude bat i Victora Orbana, ktery je se Zemanem chloubou Evropy, protoze rikaji co si mysli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědek je především mafián a má takové ideály jako každý mafián bez trestně parazitovat na utrpení druhých, které záměrně vytváří (nejdříve přijdou zlí hoši a pak přijdou hodní hoši a když zaplatíte z něčeho přeci musí žít, tak vás před hodnými hochy ochrání). Zlé hochy, zde představují migranti a NATO po rozpoutání války má být Evropě má být tím hodným. Dále jeho postavení není takové, aby o něčem rozhodoval je to pouze loutka jako všichni boháči. Boháč žádnou svobodu nemá je pouze otrokem peněz, a tak ani Soros žádnou svobodu nemá (nemá vlastní idea a vlastní život) pouze plní to co mu zákulisní vedení rozkáže a za to muže žít Luxusu a okouzlen pocitem jednoho z nejbohatších. Jistě mnozí mu to ve své hlouposti závidí a proto také může s námi zákulisní vedení takhle orat.

   Smazat
 3. táraš - pokým bol pri moci Horthy, tak sa Židom v Magyarsku nestalo nič, problém nastal až sa k moci po puči dostali k moci Šípové kríže a začal masaker - z tohto obdobie je aj vysielanie vlakov z Košíc do Birkenau čo hodili Češi na krk Tisovi, a aj sa to vytýkalo Slovensku, vtip je v tom, že Košice okupovali Magyari po Wiedenskej arbitráži ....píšete v tej Emerike somariny, toto sa dialo na Slovensku, arizoval sa majetok tak, že vlastník bol Slovák ale majetok riadil naďalej Jevrej, a ak dakedy navštíviš Budapest, tak choď na na Ulicu Bajcz- Zsilinsky - tak nejako - a tam je dom, ktorý má smerom na ulicu okná bez skiel - a nechaj si porozprávať jeho históriu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tisovské Slovensko platila Hitlerovi za každého "odtransportovaného Žida". Tak se tu moc nepředváděj, Kotlebo, nesváděj to na Maďary a Čechy (nesouměřitelné) a raději někde v koutku mlč!

   Smazat
 4. Ten názor o vytváření seznamů Sorosovců není tak úplně od věci a jenom doufám, že alespoň naše tajné služby, na tom už dávno pracují. Ještě lepší by to bylo realizovat v rámci V4. Jedná se o naše bytí a nebytí, pokud budeme jenom čekat, tak tím si moc nepomůžeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc jsem se pobavil, tady pán spoléhá na naše tajné služby.

   Smazat
  2. Tajné služby nikdy nic neudělaly a neudělají pro stát. Jsou mezi sebou propojené a fungují jako samostatná jednotka

   Smazat
 5. Je na Sorosově seznamu i komisařka Jourová ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..a taky Drtinová & Spol.??

   Smazat
  2. Znát fotografii Sorose s jeho synem a s Jourovou? Jsou to velcí přátelé.

   Smazat
 6. Nejhorší je, že Soros infiltroval i katolickou cirkev. papež je jeho kámoš. Tak dokáže napáchat ještě více škod.

  http://www.epshark.cz/clanek/176/papez-soros-pekelne-spojenectvi

  OdpovědětSmazat
 7. Bylo by vhodné jmenovitě znát, kteří čeští europoslanci lobují za žida Soroše za zrádcovské eura.

  OdpovědětSmazat
 8. Tak to je z usa přijde to nejhorší a špatné je že v tom jede levice.

  OdpovědětSmazat
 9. Svět neziskovek je obestřen mnoha záhadami. Hned tou hlavní je samotný název. Přerozdělují se zde prostřednictvím dotací a grantů stovky milionů korun, které pocházejí z Norských fondů, fondů Evropské unie a samozřejmě také z peněz náš daňových poplatníků. Jak tedy může jít o "neziskový" sektor? Konkrétně Sorosova Nadace Open Society Fund Praha (OFS) vedle našich peněz získává i čím dál větší vliv na politické i společenské dění.
  Svoji pozornost autor článku, Josef Provazník na eportálu dne 16. 11. 2016, primárně zaměřil na Nadaci Open Society Fund Praha, která je součástí sítě šedesáti neziskových organizací amerického miliardáře, burzovnho spekulanta a filantropa maďarského původu George Sorose (více info. na Wikipedia). Jméno tohoto vitálního šestaosmdesátiletého chlapíka je po skloňována ve Spojených státech i Evropě snad ve všech pádech. Jen málokterý současník má takový vliv na dění ve světě jako právě Soros, které mimo jiné sponzoroval kampaň Hillary Clintonové a horuje pro masivní přijímání uprchíků.
  Neziskové organizace ze Sorosovy sítě se soustředí na plnění zdánlivě bohulibých úkolů a k jejich hlavní náplni patří boj za práva etnických, náboženských či sexuálních menšin.
  Soros má peněz dost, ale stejně platíme my
  Současným šéfem OSF je Robert Basch, který dříve působil v Člověku v tísni. Personální obsazení správní rady ukazuje, že s Nadací Open Society Fund Praha jsou nějakým způsobem provázána média (Daniela Drtinová – dříve Česká televize, nyní DVTV) i nadnárodní korporace (Monika Ladmanová - IBM, Filip Hrubý – Vodafone). Pokud se však podíváme na získané a dál posílané dotace, zjistíme, že nějakým způsobem je na malém českém písečku spojen s OSF téměř každý.
  Jak se píše na webové prezentaci programu, OSF rozděluje v tomto programu 160 milionů korun, které jdou z Norských fondů. Zde mají někdejší nové členské státy EU k dispozici celkem 800 milionů eur. Mezi řečníky na konferencích tohoto programu jsou uvedeni exministr pro lidská práva Jiří Dienstbier či ministryně práce a sociálních věcí Marksová-Tominová. Už chápete, proč se ministerstvo i celá vláda stavěly tak laxně k případů paní Michalákové?
  Podrobnosti na:
  http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8917-proklepli-jsme-si-sorosovu-neziskovku-open-society-fund-praha-ma-pod-palcem-novinare-i-politiky-a-kupuje-si-vliv-i-za-vase-penize-ctete-zasadni-informace.aspx

  OdpovědětSmazat
 10. Zombi do rakve a urychleně zatlouct víko prosím !

  OdpovědětSmazat
 11. SSM = Svaz Sorosovy mládeže
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/10/22228651_473884772997931_8355233838319105999_n.jpg

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.