Reklama

neděle 5. listopadu 2017

P.C.Roberts: Je to šílenství, ďábel, či obojí, jež drží západní svět pod krkem?


5. 11. 2017     PaulCraigRoberts
Jelikož presstitutky už dnes žádný vztah k pravdě nemají, člověk dokonce už má tendenci nedůvěřovat ani úmrtním oznámením, v nich zveřejňovaných. Stejně jako např. zprávě, že tři americké mateřské letadlové lodi vypluly k břehům Severní Koreje. Proč by to dělaly? To jen aby napodobovaly praxi Britů z 19. století, kteří také vysílali své válečné lodi jednou sem a podruhé tam? Není to dětinské? Čína už přece vyhlásila, že se útoku na Severní Koreu postaví, pokud Severní Korea nezaútočí jako první. A Rusové se vyslovili podobně. A obě tyto země mají přece rakety, které dokáží americké letadlové lodě vyřadit v jediném okamžiku.Takže jaký jiný smysl má vyslání těchto obstarožních plavidel k břehům Koreje, než nechat si je potopit a jejich zkázu pak využít jako záminku k rozpoutání 3. světové války?

Generální tajemník NATO generál Stoltenberg prohlásil: „Jsme si plně vědomi toho, že v dosahu severokorejských raket se dnes nachází i Evropa. Takže dnes čelí severokorejské hrozbě už všechny státy NATO“.

Jistě, je to navlas stejné, jako když se tvrdívalo, že Evropa se nachází v dosahu neexistujících iránských raket, kterážto tvrzení se využila k umístění raket amerických na hranice Ruska. Anebo když se severokorejských raket využilo jako záminky k umístění raket amerických na hranici s Čínou.

Americký viceprezident Pence navštívil základnu amerických raket v Minotu (Severní Karolina), a takto nezodpovědně oslovil tamní posádku: „Vstupujeme do velmi nebezpečného období a já jsem za vámi přišel, abych vám oznámil, že v blízké budoucnosti můžete obdržet rozkaz k vypálení svých raket. Je možné, že věci vyeskalují víc, než si dnes dovedeme představit. Jestliže obdržíte náležitě formulovaný rozkaz k palbě, palte. Nemařte čas snahou nechat si ten rozkaz potvrzovat, tím byste celou věc jen zdržovali. Jestliže tedy dostanete rozkaz k odpálení, proveďte jej!“ ZDE

Uvedené nezodpovědné prohlášení amerického viceprezidenta přichází ve stejné době, kdy Rusové oslavují sovětského vojáka, který odmítl uvěřit sovětskému systému varování o počínajícím útoku amerických raket a nezahájil proto proces, který by v důsledku tehdejšího skutečného omylu varovného systému vedl k nukleárnímu Armagedonu.

K smrti by nás měl vyděsit fakt, že američtí političtí lídři jsou k možnosti stále přítomného falešného varování tak necitliví. A kretén Pence vůbec není vlastenec, který nás chrání. Je to idiot, který by měl být propuštěn z úřadu dřív, než nás svou totální nezodpovědnosti přivede všechny do hrobu.

Najděte si to na internetu a čtěte: Falešné poplachy o nukleárním útoku byly v době Studené války víceméně běžnou věcí, ale Washington i Moskva byly dost zodpovědné na to, aby na ně nereagovaly. Ale teď máme viceprezidenta, který na ně mermomocí reagovat chce.

Washingtonští idioti nařídili zastaralým bombardérům B-52, nesoucím jaderné pumy, neustálou pohotovost ve vzduchu 24 hodin denně. Proč to? Vždyť ani jeden z těch bombardérů nemá šanci proniknout clonou vzdušné obrany Ruska? Takže jaký jiný smysl ta pohotovost má, než ještě víc zvýšit nedůvěru mezi nukleárními mocnostmi? A jaký je dnes ještě větší zločin, než je zvyšování této nedůvěry?

Proč se Washington tak osudově upjal k počínáním a mravům kriminálníka? Proč nejsou ti, za tato počínání zodpovědní uvrženi do vězení za ohrožování lidstva a života na planetě Zemi? A jak je možné, že ani Washington a ani jeho vazalové neslyší, když mocnosti, schopné je zničit, jasně vyhlašují, že už mají washingtonské arogance a vyzývavosti tak akorát dost?

Překlad: Lubomír Man

16 komentářů :

 1. Uz neni mozno cist pozitivni zpravu o USA, dockame se ji v tomto stoleti?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stoltenberg není žádný generál, jak je uvedeno ve článku.Je to norský politik, který v mládí dokonce protestoval proti bombardování Vietnamu Američany.
   Postupem času přišel na to, že bude podstatně výhodnější " výt s vlky " a stal se z něho " takový slouha USA " že dokonce překonal " i vlezdoprdelisty ČR" a to je říci. Odměna v podobě vysoké funkce ve vedení NATO na sebe nedala dlouho čekat.
   Nečekal jsem že by se někdo z hrdé Skandinávie propůjčil něčemu takovému , ale mýlil jsem se. Důstojným učitelem mu patrně byl jeho předchůdce ve funkci dánský politik Rassmussen. Dojde-li k jaderné válce , ke které po napadení Severní Korey nebude daleko, jistě těmto politikům co nemálo přispěli k vyhrocení napětí ve světě poděkují jak občané Norska, tak Dánska - zbydou-li nějací.

   Smazat
  2. Vy palte a chcipejte a ja budu velet z kancelare a z bunkru...Vas Vice prasident..
   Vidite jakej jsem hrdina a chrabrej milionarskej bojovnik , dokoncemam tu odvahu vydamvam rozkaz aby vas zmasakrovali..i s lodema..
   Cim vice se svet vzdaluje od posledni svetove valky tim vice SILENCU SE vynoruje ve vladach na zapade. To uz se deje nejmin 300 let a pokracuje s parlamentama a presidentama a vladam udajne zvolenyma..Jako kdysi v Rime...Kde si zavrazdili nejlepsiho vojevudce , kteryho kdy meli./Caesar/.
   StOji za pozOrnost jak se v Nemecku SDRUZILY /BYLY ZDRUZENY/ DVE NEJVETSI STRANY, ABY SE MERKEL UDRZELA U MOCI JAK DLOUHO JE TREBA !!!
   Ovsem konec SSSR byl podobny a charakteristicky pro cely svet a predevsim USA , kteri si ani nevsimli dodnes ,ze se ZBREZNEVOVALI %^&**&^%$$ ,pri nejmensim..Tedy ustrnuli ve vyvoji , rozvinuli temer absolutni korupci a neschopnost . A ted se zmitaji bezmocne a krecovite , nevi kudy kam a chteji vse resit valkama ale mezitim zabredli do zhorsujici se stagnace a lidi nechteji uz valky. Ani Usaci.
   Rakve a e jich doprava se taky nevyplaci ...
   A vysledky se dostavuji. Ale nemaji nikdy dost , tak Afganistan /jako rusove/ , Irak a ted Syrii ,ale srovnej boj rusu a Usaku v nelehke valce a vyvoj zbrani i kdyz z Ruska odeslo spoustu schopnych lidi do USA..
   A tak diky Putinovi prisli novi a schopni lide do kremlu a jeho semi autokraticka vlada je zamerena na udrzeni byrokracie na rozumne urovni , zatimco usaci jsou TOP HEAVY a stale tvori nove urady, vybory a komise a tim krachuji do nevyresenych situaci, a hystericke vytahovani se trumpu jen potvrzuje jejich bezmocny strach..

   Smazat
 2. Nedávno jsem slyšel, jak v USA už málokdo věří CNN a jak tam upravujou zprávy. A dnes jsem se na Prima COOL kouknul na války hvězd. Nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Oni předabovali část textu. V původní verzi se říká – leťte neregistrovanou lodí s kolonisty. V upravené verzi TV Prima je nový text – leťte neregistrovanou lodí s imigranty. Síla co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:04 No ve zprávách bylo že na reklamních panelech u nás je napsáno cosi islámsky. Bylo vysvětleno že nám ti lidé děkují a stojí za tím neziskovka člověk v plísni.

   Smazat
 3. Tři v jednom,
  šílenství,ďábel a Vatikán drží nás pod krkem*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vatikán je zodpovedný za globalizmus. Veď globálne všade sú veriaci. To je logické nie?

   Smazat
 4. Kdyz za Nixona byla podepsana smlouva s Cinou (spolu s Kissingerem) o presunu svetove ekonmiky do Ciny a absolutnim otevrenim americkeho trhu Cine , kazdemu uz v te dobe melo byt jasne , ze Cina bude vladcem sveta, ovsem velky prediktor nikdy!! necekal tak velky odpor od Ameriky. Ekonomicky asi velky prediktor cili Globalisti , maji asi pravdu , rekl bych , ze to udelali nam vsem!!bez ohledu na nas i kdyz vedeli od prvniho dne , ze je zde riziko a to je zniceni lidstva!!!! Nechapu do dnes jak mohli jit touto cestou ..tak nebezpecnou,jako by neznali Americke kowboje z Texasu!! A tak nevim kdo je horsi?? z hlediska maleho cloveka , Amerika nebo velky prediktor. Amerika by asi nehnala svet do atomove valky !!!Kdyz za Nixona byla podepsana smlouva s Cinou (spolu s Kissingerem) o presunu svetove ekonmije do Ciny a absolutni otevreni americkeho trhu Cine , kazdemu uz v te dobe melo byt jasne , ze Cina bude vladcem sveta, ovsem velky prediktor nikdy!! necekal tak velky odpor od Ameriky. Ekonomicky asi velky prediktor cili Globalisti , maji asi pravdu , rekl bych , ze to udelali nam vsem!!bez ohledu na nas i kdyz vedeli od prvniho dne , ze je zde riziko a to je zniceni lidstva!!!! Nechapu do dnes jak mohli jit touto cestou ..tak nebezpecnou,jako by neznali Americke kowboje z Texasu!! A tak nevim kdo je horsi?? z hlediska maleho cloveka , Amerika nebo velky prediktor. Amerika by asi nehnala svet do atomove valky !!! Putin uz davno tvdi , ze nejso bily ale asiati , a tak prehodil vyhybku smerem k Globalistum a Cine.

  BroukusPytlikus

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože 10% obyvatel zeměkoule nemůže trvale čerpat 60% přírodních zdrojů zeměkoule s názorem že tak mohou činit i další státy. To by byla stejně cesta do pekla. Aby zdegenerovaný zvrhlíci mohly dále takto žít, musí se snížit stav obyvatel zeměkoule. Roboti je nahradí a nemají takovou potřebu přírodních zdrojů.

   Smazat
  2. Neverim , ze cislo je spravne , dneska je tezko verit na statistiky. Ja byuch rekl, ze Cina cerpa 60% prirodnich zdroju USA 20%, Evropa 15%. Tomu by odpovidala uroven chemickych splodin ve vzduchu: Cina 2/3 , USA 1/4 Evropa zbytek.

   BroukusPytlikus

   Smazat
 5. Áno. Súhlasím s týmito názormi. USA vedú zločinnú politiku ohrozujúcu svet. Správajú sa ako vyrástok na pieskovisku. Kto ich zastaví? Chudáci Američania ani cez voľby nemajú šancu veci ovplyvniť. Už len Boh z jedná poriadok. V ľudských silách to nebude. O to však horšie pre nich.

  OdpovědětSmazat
 6. Docela se jim to hroutí a bohužel nevědí co dělat. Zkoušet budou cokoliv, jenže vždycky jim z toho vyjde efekt opičí pracky, tj. zisk nesrovnatelně menší než ztráta. Trump zkouší dělat ramena, jako že má všechno pod palcem, ale je to jenom póza a bezradnost. Rusové vědí co dělat a dělají to, ale nebezpečí, že Amíci provedou nějakou pitomost je moc veliké. Takže už nám asi nezbývá než doufat, že případnou botu stopnou mimozemšťani. Neveselé vyhlídky pro lidstvo...

  OdpovědětSmazat
 7. Neco bych rek ale byl bych smazan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale když nic neřekneš, to jako by si už byl smazán! Kapiruješ, vole?!

   Smazat
 8. Hilary nechat, at smrdi dal

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.