Reklama

čtvrtek 30. listopadu 2017

P.C.Roberts: Je Washington nejkorupčnější vládou historie?

30. 11. 2017        PaulCraigRoberts
Robert Mueller, bývalý ředitel FBI, pracující nyní jako speciální žalobce uměle zkonstruovaného případu „Russiagate“(ruské ovlivnění amerických prezidentských voleb), inspirovaného vojenskobezpečnostním komplexem a Demokratickým národním komitétem za účelem svržení prezidenta Trumpa z úřadu, nedospěl do dnešního dne k získání jediného důkazu o tom, že tato „Russiagate“ není ničím než bohapustým výmyslem. Jak už prohlásil William Binney a spolu s ním i řada dalších vysokých odborníků: kdyby důkaz o skutečně existujícím „Russiagate“ existoval, byl by už dávno předložen. Takže nač to stále nekončící vyšetřování? A kde je ten důkaz?


I tento případ ukazuje, jak bezkonkurečně korupční dnešní Washington je. Falešný podvod se vyšetřuje, zatímco skutečný skandál prochází bez povšimnutí. Falešným podvodem je Russiagate“, skutečným skandálem je Hillaryin prodej uranu.Rusku. Pro první není důkaz, zatímco důkaz o Hillaryině skandálu je jasný už na první pohled.

Proč je falešné obvinění Trumpa vyšetřováno a prokazatelná a doložitelná obvinění Hillary Clintonové vyšetřována nejsou?

Odpovědí je, že Hillary, vybavená svým nepřátelským postojem k Rusku, včetně svých denunciací na adresu Putina coby nového Hitlera, pro rozpočet a moc vojenskobezpečnostního komplexu hrozbou není, zatímco Trumpova orientace směrem k normalizování vztahů s Ruskem by moc komplexu ohrozit mohla.

A proč Trump nenařídil ministerstvu spravedlnosti Hillaryin případ vyšetřit? Je odpovědí na tuto otázku Trumpova obava, že by jej za to nechal vojenskobezpečnostní komplex zavraždit? A proč ministerstvo samo - to je ze svého vlastního podnětu - vyšetřování Hillaryino činu dosud nezahájilo?

Jak korupčnický musí Mueller být, když souhlasí s vedením vyšetřování, jehož cílem je svržení demokraticky zvoleného prezidenta Spojených států? A proč prezident Muellera a Comeyho za pobuřování a spiknutí, vedených s cílem zbavit prezidenta Spojených států moci, nedal ještě uvěznit?

Když si začnete takovéto otázky klást, nikdy s tím neskončíte. Úpadek amerických a evropských médií už nemůže být větší. Presstitutky totiž nikdy nevyšetřují kauzy skutečné. Nikdy se neptají na mezery či nesoulady v oficiálně vyprávených příbězích, ale jen stále dokola předčítají texty, které jim byly předloženy, a to tak dlouho, až je posléze do hlav lidí vtlučou.

Všimněme si např. tvrzení Obamova režimu, že Usáma bin Ládin byl zabit ve svém „útulku“ v pakistánském Abbohadu, poblíž jedné pakistánské vojenské základny. Tato oficiální verze se několikrát měnila a nikdy nedávala smysl. Údajně jej, neozbrojeného a ve společnosti jeho taktéž neozbrojené manželky, zastřelili příslušníci speciálního útvaru námořnictva USA.

Ale propánakrále, proč to dělali? Proč vražda a ne zajetí? Vždyť šlo o „génia terorizmu“, od něhož mohlo být získáno nekonečné množství nejdrahcennějších informací.

Proč nebyly pořízeny žádné fotografie? Proč byla mrtvola Usáma bi Ládina svržena do moře, či řečeno jinak, proč byly všechny důkazy o provedené vraždě zničeny a nebylo ponecháno nic, co by oficiálně vyprávěný příběh mohlo podpořit? Proč se nikdo nevydal po stopě, kterou poskytli námořníci mateřské letadlové lodi, ze které měl být Usáma bin Ládin údajně do moře svržen, ale kteří ve svých zprávách domů svým blízkým sdělovali, že na jejich plavidle se nic podobného nikdy neodehrálo? A proč o celou tuhle záležitost neprojevil zájem Kongres?

Zapřemýšlejme o tom všem, a zahrňme do té úvahy i 11. září, jehož oficální verze byla taktéž od A až Zet vymyšlena, ale společně s příběhem o bin Ládinovi už vešla do encyklopédií, knih historických i do hlav lidí.

Jde o příklady institucionalizovaných masových lží, které Washington vymyslel a presstitutky jej obrátily v pravdu.

Jak ovšem může demokracie fungovat, když se k voličům pravdivé a spolehlivé informace nedostanou, a místo nich jsou jim předkládany zásadně jen informace falešné a výmysly?

Čili: jak mohou být, za těchto okolností, USA fungující demokracií?

Vybral a přeložil Lubomír Man

42 komentářů :

 1. Autor zjevně nepochopil, že se sice jedná o korupci, ale o korupci demokratickou, což je značný rozdíl.:)

  OdpovědětSmazat
 2. Aneb, konspirační idiot opět v akci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluvis o sobe?

   Smazat
  2. idiot , vyvráť niečo v čom konšpiroval

   Smazat
  3. 9:31
   Ahoj debilní kokote. Mám začít tím, že americké volby měla vyhrát Clintonová, protože všechny volební počítače vlastní Sorosova firma? Nebo nějakou jinou ze stovek kokotin které tento tvůj spolublb tvrdil a které dopadly přesně naopak?

   Smazat
  4. 9,37
   A co kdybys demokraticky zdechnul a zadarmo,ty lžidokurvo?!

   Smazat
  5. 9:49
   Sorry, zdechni si sám, ty náš malý nácíčku.

   Smazat
  6. 9,51
   Máš smolíka uASSackej tlamolejnožroute,mám tady moc práce,na smrt není čas!.-D

   Smazat
  7. 9:49 Rudocancy užgrynadanýho čechomužika! S flaškou samohonky běž sám blábolit někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)
   Vy mrdky rudé, co po vás zbude? Jen země zničené a národy chudé ...

   Smazat
  8. 10:06 Čas dostaneš mezi vyhozením z vrtulníku a pádem do zátoky se žraloky během speciálního kombinovaného kurzu létání a plavání pro rudej xindl dle manuálu pana Trujilla :D:D:D

   Smazat
  9. 10,13
   Hele ty teplokrejnej impotente,hoď tam něco novýho,takhle nejsi zajímavej ani pro to zrzavý tupé z Fuckingtownu...ani pro eurohovnotnýho teplomužíky podporující uASSackýho zmrdy!!!!.-D

   Smazat
  10. Jasně, že předložení toho důkazu trvá dlouho. Musí se vyrobit a odflinknout se to nemůže, to by hned prasklo, zrovna jako ten Boing do Pentagonu. PS: Koukám, že je to tady dneska horší, než v putice U Grobiána.

   Smazat
 3. 0:10 - misto abys predlozil proti argument a zacal diskutovat, tak autoru nadavas do idiotu TY HOVADO !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S konspiračními idioty se zásadně nediskutuje, blbečku.

   Smazat
  2. 1:02-co to zobecnit bez přídavných jmen?

   Smazat
  3. 1:02 ty havlisto nediskutujes s nikym protoze to neumis

   Smazat
 4. OTAZKA ! Hrozi presidentu Trumpovi nebezpeci od
  zbrojaru ? ?

  Pravdepodobe NEEE ! Duvod je v tom, ze president nekolikrat ve svych projev zduraznil nutnost, (naposled v Missouri), vybudovat znovu armadu a NAVY , ktere byly zdevastovany Obamou ! Zbrojarum se to urcite
  zamlouva !

  2) OTAZKA ! Z ktere strany nasemu oblibenemu presidentu hrozi nebezpeci ? ?

  Urcite jsou to Globaliste a Neocon's ! Jejich agenda a snazeni, je uplne protichudna s agendou presidenta Trumpa, ktery hlasa , ze Amerika je na prvnim miste v jeho programu !

  3) OTAZKA ? Hrozi nebezpeci presidentu Trumpovi, od bankeru a z finnancniho sveta ? ?

  Kvuli rapidnimu rustu DOW urcite NEEE ! Kvuli danove reforme asi ano. Bude jich mene potreba (bankeru) a nevyssi dane budou 20 % - Loophole (vyjimky), budou ruseny.

  4) OTAZKA ! Mohla by vysoka popularita presidenta klesnout kvuli revizi Obamacare ! (Zdravotnictvi.)

  Rozhodne NEEE ! Pred Obamacare to bylo lepsi !

  5) OTAZKA ! Mohl nejak ovlivnit president Putin nase volby v roce 2016 ?

  Rozhodne NEEE ! Pro neho by bylo jednodussi ovlivnit stav vody na Mississippi. Trump to vyhral na zaklade jeho atraktivni agendy - VELMI potrebne pro Ameriku.

  OdpovědětSmazat
 5. A nyni panove pro zlepseni vasi podchmurne nalady z uspechu Trumpovi administrace, (kterou jsem volil 2x), vam vsem zaspiva
  Monika Martin Horst Du noch Mississippi
  na You tube.
  "vychloubacny" nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzkaz vašemu zasranému presidentu Trumpovi:

   (This is the president of the United States sharing, with millions, inflammatory and divisive content, deliberately posted to sow hatred and division by - as the home secretary says - a convicted criminal who is facing further charges, who represents a vile fascist organisation seeking to spread hatred and violence in person and online.)

   By sharing it, he is either a racist, incompetent or unthinking - or all three.

   You have a mass shooting every single day in your country, your murder rate is many times that of the UK, your healthcare system is a disgrace, you can’t pass anything through a congress that you control. I would focus on that.

   Smazat
  2. 2:15 nemoh bys to napsat anglicky? Ne touhle podivnou anglocestinou
   A pracky pryc od Trumpa
   V cesku se vrazdi beztrestne a casto

   Smazat
  3. 6,31
   Zavři latríno ty Hovnodolní mamrdozblo!!!!

   Smazat
  4. 8:06 Podle tohodle zvěrskýho skřehotání místo argumentů se pozná typická sebranka místních rusofilních uslintaných zdegenerovaných strejců a tet, který hned na ulici či v sockách poznáte dle žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do jejich rusáckýho ráje? Asi nikdy, oni uměj jen cyntat na netu, když jim ho Putler platí :)))

   Smazat
  5. 10,14
   Hele ty honímre debiloviči,pokus se o něco novýho....ikdyž přes pokročilou progresivní paralýzu už ty mamrde žůžovej moc nemůžeš!!!!.-D

   Smazat
 6. 1:02 - zvlaste, kdyz ti neni z hury dano !

  OdpovědětSmazat
 7. 2:15 t.j. tak hloupa a primitivni propaganda, ze to urcite zase vzeslo ze CNN - nebo , ze by Washington kompost (pardon post ?)

  2:15 - kdyz jsi clovek, tak se nechovej jako slepice, ktera sezobne kdejaky CHRCHEL !
  Mysli zamostatne - mas-li cim !
  MASS SHOOTING maji na svedomi demokrate, kteri se nesmirili s totalne prohranymi volbami.
  -------------------------------------------------------
  President Trump se snazi o sjednoceni zeme, ktera se rozdelila na dva politicke tabory.
  Osobne patrim rozhodne, na stranu vsech volicu, kteri volili Trumpa !
  Nejlepsi president od dob R. Reagana !
  -------------------------------------------------------

  O 2 milliony nezamestnanych klesla nezamestnanost !
  Za pouhych 10 mesicu !
  Firmy se vraceji z Asie do Ameriky ! Lidem je daleko lepe a jsou positivne naladeni o proti dobe, kdy vladl Obama, ktery uprednostnoval / nadrzoval Muslimum.
  Posilal jim milliony $ , ktere bral od Americanu, kteri pracovali prescasy !
  A Hillary ? Ta prodavala strategiske suroviny tajne Putinovi a pritom se vzajemne nemeli radi !
  Profit nadevse !
  ------------------------------------------------------
  POZOR ! Globaliste zbiraji vsude DNN potencionalnich nepratel pro pouziti ve vyskumu na jejich specificke poskozeni / zniceni. CTETE VSECHNO ! a rozhodne ne jen media v rukou globalistu !
  Good night ! AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !

  OdpovědětSmazat
 8. Zaslechl jsem názor, že se ruská stopa v amerických volbách začne vyšetřovat až skončí hledání Husainových zbraní hromadného ničení v Iráku. A to hledání ZHN v Iráku se prý blíží ke zdárnému konci.

  OdpovědětSmazat
 9. Zase ma Roberts pravdu

  OdpovědětSmazat
 10. Deep state se snaží svrhnout Trumpa. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korporativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

  http://www.epshark.cz/video/66/pat-buchanan-deep-state-chce-svrhnout-donalda-trumpa

  OdpovědětSmazat
 11. 2.44,Honolulu,Trump je nejblbsi president,co kdy byl.Je to president,jen na spusteni valky s Koreji,ktera nikoho neohrozuje,kdyz ji nik neohrozuje.Je to tak tezke pochopit v juesej a zvlaste v geriatrickym kongresu?Ale bez valek by juesej a kapitalismus neprezil je tak postaven.Neni svinskejsi zeme,jako je USA,vyjimaje pracujici lidi.

  OdpovědětSmazat
 12. 7,41
  Trumpeta je vůl jak Mount Everest....uASSa FUCK OFF!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putler je Ugrofin s krysím xichem! Fuck RUϟϟKO = SATANSKÉ IMPÉRIUM ZLA!

   Smazat
  2. 10,17
   Ty máš KUNDÍ KSICHT,tak zase závistivě bečíš ty Hovnere zapomenutýho hulibrka z uASSacký zadnice!!!!.-D

   Smazat
 13. Ano usa furt lžou aby mohly válčit a krást nerostné bohatství jiných zemí. Už ten barák nemohla shodit letadla z lehkých slitin.

  OdpovědětSmazat
 14. Vážená redakce - jak jste spokojeni s kvalitou příspěvků pod tímto článkem? Je to publikum, jaké si přejete?

  OdpovědětSmazat
 15. Vážená redakce tyto,, kvalitní,, příspěvky podporuje, protože je stejně kvalitní

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:24-asi to nechali, jako ukázku práce vašich trollů.

   Smazat
 16. Já prezidenta Trumpa podporuji a věřím mu.
  Jelikož platí, že VŠECHNO JE JINAK, existuje plno věcí, které nevíme a o kterých nemáme ani tušení.
  Spousta toho může být jinak, než vypadá.
  Nevěřte stále oficiálnímu mainstreamu.
  Místo nadávání si vzájemně na internetu zkuste, vážení diskutující, počkat, až jak to v usa všechno dopadne!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz clovek sleduje USA politiku delsi dobu 24 let , mam pocit, ze mi to nasnaeni jasne:
   proc byl zvoleny Bush (mladsi a schopnostmi na urovni prumerneho cloveka), Obama ( ne prilis na lepsi IQ urovni) ci Trump?? Ci Clinton??

   Je Trump skutecny ci je to jen hra na Amercikeho obcana ?? Proc jsou tak strasne utoky v Tisku na Trumpa a nebyli na Obamu ci Bushe ci Clintona, kteri poskodili USA vice nez Trump?? Proc Clintonova volala do valky!!! s Ruskem (nuklearni = 100 milionu mrtvych )lec tisk ji miloval?? Byla Clintonova nastrcena jen aby zvolili Trumpa??

   Ja osobne prilis neverim Trumpovi !!!!!!! ..protoze nevidim zadne postatne zmeny jako:
   ve skolstvi( Amerika potrebuje produkovat vice inzenyru nez dnes ..2x vice) jinak nemaji nadeji na ekonomickou vedouci ulohu.Amerika by mela udelat bezplatne Vysokoskolske !! vzdelani v technickych oborech plus vysoka stipendia pro spickove studenty!!! Zlepsit zakladni vzdelani specialne pro barevne lidi. Investice do Vyzkumu !!! vysokotechickych oboru. Postavit plot 4 metry vysoky mezi USA a Mexikem !!! Pokud toto Trump neudela , tak se (NEZLOB SE HONOLULU!!!!!!!) neda verit a je nutno se na nej divat jako dalsiho HERCE jako byl OBAMA!!!

   At mi jasne HONOLULU napise co Trump uz udelal ...ne prilis mnoho!!! a neudelal zakladni kroky !!! k OBRODE AMERIKY!!! Takze ja se musim divat ne nej jako na dalsiho politika (s hereckym talentem bez snahy cokoliv udelat pro Americkeho obcana a premyslejiciho jak se udrzet u penez.

   Jak prumerny American mysli jako Cech >>>> to je kdyz ma penize v kapse a sousedi nejsou barevni!!! pak je to dobry president !!! V opacnem pripade nikoliv.
   Budouctnost a Minulost ho nezajima ..stejne jako Honolulu jen zivotni kratkodobe zajisteni!!!!

   Brouk von Pytlik


   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.