Reklama

sobota 4. listopadu 2017

P.C.Roberts: Ještě ke sběru ruských DNA pro americkou vládu


4. 11. 2017     PaulCraigRoberts
Cituji z dopisu jistého vědce, který mi k případu napsal: "Zájem amerických agentur o ruské vzorky DNA z kosterních svalů a zřejmě i nervových zakončení, která k těmto svalům vedou, mě velmi překvapil. A to i proto, že sběr těchto vzorků by se jen stěží mohl obejít bez biopsie (biologický rozbor tkáně, odebrané z živého těla). V té souvislosti si vzpomínám, že před desítkami let získal jistý vědec od jednoho z úřadů vojenskobezpečnostního komplexu finanční podporu na výzkum interakce mezi nervem a svalem."


A proč tento zájem a proč právě z této strany?

Nuže, existují toxiny, působící na tuto interakci – a to tak, že chemické připojení nervového motorického neutronu ke svalové buňce přeruší. (podobně působí i známý jed curare). Smrt způsobená paralýzou diafragmatických svalů a následným zadušením přichází rychle.

V čase, o kterém mluvím, byl výzkum hnán zájmem, zda lze nalézt asijskou variantu receptoru pro

acetylcholin. Kdyby ano, bylo by pak pro tuto asijskou variantu možno nalézt taková specifická činidla, která by bylo možné smrtelně použít v boji proti Asiatům, ale která byla neškodná vůči bělochům. Taková byla aspoń tehdy víra Pentagonu.

Dnes se tedy zřejmě pátrá po specificky ruské variantě, jež je částí struktury receptoru, společného buď všem Rusům, nebo aspoň mnohým z nich. Pak by totiž bylo možno nalézt specifické ruské činidlo, podobné šípovému jedu curare. Nebo též sarinu. K zadušení Rusů – a beze škody pro jejich nepřátele.

Ještě před několika málo lety se takovéto snahy zdály nemyslitelné, ale dnes už je myslitelné všechno. Mohu sice jen spekulovat, ale tohle by skutečně mohl být příklad použití. Oblast svalu v sousedství zakončení nervového vlákna bývá bohatá na ribonukleovou kyselinu (RNA), a činí acetylcholinový receptor a DNA velmi aktivními A ve spojení s dnešními technologiemi ještě aktivnějšími.

Překlad:Lubomír Man

24 komentářů :

 1. Na kristalove ciste studni / vode vedeni a vzdelanosti, sedi jedovata slizka ROPUCHA !
  Tento picus si mysli, ze on ma pravo urcovat, co se Cechum predlozi k zamysleni / posouzeni a co NEEEE !

  OdpovědětSmazat
 2. Sveta znaly 1:07, 1:12 vstupujete do prostoru, který je z podstaty soukromým, takže se buď přispůsobte, nebo do něho nevstupujte, zvlášť ne s nadávkami hemeroide, poloopice, picus ... Čechům byste měl svá moudra, pokud písemně, sdělovat s diakritikou. Rovněž to by bylo zdvořilé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:43 toto funguje na Americkem serveru a tudis cesi zase parazitujou
   Nova Republika muze byt vypnuta kazdiu chvili

   Smazat
  2. 13:02 Češi na "americkém" serveru hostují nepochybně a pouze ve shodě s obchodními podmínkami jako každý jiný, takže neparazitují! Že mohou být kdykoli vypnuti nelze pochybovat, protože svévole na straně USA je víc než známá. Text, který jste 13:02 ráčil sepsat, je věrným obrazem povýšeného „amerického“ pologramota.

   Smazat
  3. 13:46. Nevzdelany cesky blbec jsi ty, ale ty smis nadavat americanum a cenzor tebe nemaze
   V Americe pribihaji soudy zdali diskuzni fora jsou public utility
   NR maze svevolne, tudis nema pravo existovat
   Blbe se bude z toho vylizavat
   A cesi nemluvte s zerte technickou sul

   Smazat
 3. Kdyby toto dělali Rusové v Emerice, tak by to vyvolalo nejméně III.W. Samozřejmě, že američané těmito studiemi sledují ozdravení a vývoj nových léků pro dobro celého světa, jen Rusko na ten výzkum doplatí, že? To budou oběti výzkumu, který má přinést dobro světu. To si myslí v té Emerice, že jsou všichni tak blbí jako oni, že jim sežerem? Vzorky se sbírají proto, že když nelze Rusko vojensky, tak ho zničí biologicky, nějakou ebolku speciálně pro ruský národ (případně Slovany).
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 4. Bože to jsou zase kraviny ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:00 jistě, žádná svinstva se nedějí, panstvo z USA se do ničeho nemontuje, nikoho ani náhodou nebombarduje, nikomu "nekroutí rukama", že?

   Smazat
  2. Jednom aby - jenom aby. Proč tedy mají USA své laboratoře v Africe? Asi se tam zkouší Ebola, kdejaký humus, ( a možná teď ten dýmějový a plicní mor?) Možná africkým vládnoucím zločincům platí za to, že si smějí své vzorky biologických jedů zkoušet na jejich sockách jako na zvířatech. Dnešní svět je jedna velká perverzní odpornost a už by měl být do základů zničen. Nelze čekat žádné zlepšení. Je zcela ovládán devianty ať už jsou to teplouši nebo pedofilové, a hlavně pak impotentními zvrhlými a perverzními magory, kteří své prachy rozhazují na jediné zábavy, které jsou způsobilé tyto staré zpráchnivělé látry ještě vzrušit, a to je mučení, ničení, zabíjení - ve středověku to bylo podobné, ale tam se to nedalo pojmenovat, protože se nedalo zlo eliminovat. Nebyla media, a lidi znali svět jen do okolí své vsi nebo města. Dnes už víme, že zlo je celosvětové, a rodí se v zetlelých mozcích impotentů. Kdyby byli lidští samci včas kastrováni ( zhruba po pětačtyřicítce) jako kocouři, hřebci, kňouři, býci a další zvěř, aby byla zvladatelná, k těmto poměrům by nedošlo. Bohužel, na to věda nepřišla.

   Smazat
 5. 3:43 Kdyz jsem slusny a prednesu zavaznou myslenku, ktera neni z moji hlavy, tak jsem fanaticky mazan ! - TAKE !

  Cenzor by mel mit INTELEKTUALNI UROVEN vyssi nez ma !
  100 let cesky narod je cenzurovan a jeho NEinformovanost je zarazejici a pro narod tragicka !

  Imitace inteligence dosazanena na svoje koryta na zaklade NEPOTISMU, nebude delat hlidaciho Dobrmana toho, co je politicky korektni - docasne.

  Roberts napsal zajimavy clanek a odpoved se zde maze.

  Uvedomte si , ze tak jako vy zavirate hubu nam, tak my ji jednou zavreme VAM ! Potom zase budete pistet, jako podsvincata.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svete znaly 13:48 nevím, co to plácáte o nepotismu, nevím, kdo komu zavírá hubu, kdo a proč bude pištět a jako co. Vy buďte tak laskav a pokuste se prokázat, že jste mazán a to tak, že si zaznamenáte den a hodinu vámi podaného příspěvku (stáhnout titulek) s několika prvními slovy a toto s poznámkou třeba „bylo mi smazáno“ zadejte znovu. Předpokládám, že jestliže nekecáte, bude nalezena shoda s hláškou o vymazání. Jestli tomu tak bude, ztěžujete si neoprávněně, jestli ne věřím, že editor bude důslednější. Prozatím budíte dojem, že se po „americku“ vyvyšujete a buzerujete. Na to já, pravděpodobně i někteří další, zvědav nejsem.

   Smazat
  2. 15:23 co tady obtezujes? Honolulu byl mazan prokazatelne mnohokrat. Zjisti si to a neotravuj.
   Ani nevis ze cenzor maze bez hlasky, ze to jde. Nic nevis a radis. Inu zrout technicke soli.

   Smazat
  3. 23:10 umíte vy vůbec číst? Neříkám nic jiného, než jak skutečný stav objektivizovat. Navrch hloupě nadáváte, chytrák Honolulu podobně, navíc kde komu podsunuje co vědět, natož dokázat ani nemůže.

   Smazat
  4. 11:15 na tyto dementy jako je HoDo a honoluu nereagovat!!

   Smazat
 6. 13:00 - mas ty uroven na to, aby jsi mohl posuzovat to, co je "kravina" a co neni ?
  NEMAS, ty prislepliku ! Nevis NIC !

  Zde vidite "soud" sprostaka, ktery na to vola
  pana Boha !

  Americane v diskuzich jsou vzdy otevreni kazde informaci ci theorii ! Vy nejvetsi osli v Evrope, (rikaji Polaci a Madari), "vite" vse nejlepe. Proto nemate na najem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele - odprejskni už zase z českých diskuzí ty americkej zmetku! Tady nemáš vůbec co dělat. Hleď si svýho! Zase už by ses tady producíroval na všech diskuzích třeba sám - tobě je to fuk, ty trpíš samomluvou a je ti fuk, že ti nikdo neodpovídá na tvoje žvásty. Tak koukej zase mazat na americkej web!

   Smazat
  2. 14:00 bud hodne opatrnej koho vyhazujes, at neskoncis na lavici obzalovanych jako Dvorak
   A nepadnes pak do drapu vymahacu
   Toto zde je publiv utility a tak nema nikdo pravo odtud kohokoliv vyhazovat

   Smazat
  3. 14:00 ja Honolulu ctu rad, zato tebe cesky hloupy zmrde necte nikdo

   Smazat
 7. Bla,bla,bla,bla, Robertsi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ble ble ble anonyme 14.49 - proč sem lezeš? Abys napsal bla bla bla ty ubožáku? Tudy z nudy? Čum na televizi - je to tam samej americkej škvár.Potěšující - ne?

   Smazat
  2. 14:49 ty geny o kterych Roberts pise mas i ty, tak se hloupe smej
   Ty jsi se smal i tem co varovali pred Havlem a Havlisty

   Smazat
 8. Pokud má někdo trochu přehled o tom co se dnes děje ve světě, a jen nepatrně se o sběru vzorků od Rusů zamyslí, bude mu hned jasné kam s tím USA míří. Vůbec nemusí být vědcem biologem.

  Pokud někdo svět nesleduje, a nezamýšlí se, má k dispozici článek pana Robertse. Proto jde o velmi užitečný článek.

  Dehonestujícími placenými posměšky v diskuzi se prosím nenechte rušit. Děda.

  OdpovědětSmazat
 9. Člověk je po přečtení podobných článku na vážkách zda je to pravda nebo jde o paranoiu . Myslím,že hledání pravdy nebylo snad nikdy těžší než v dnešní době, a i
  "klasik",ktery pravil:to že jste paranoidní neznamená že nemáte pravdu.....musí být brán v potaz.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.