Reklama

středa 15. listopadu 2017

P.C.Roberts: Přežije Amerika Washington?


15. 11. 2017     PaulCraigRoberts
V minulých svých článcích jsem zmínil dvě dramatické a nebezpečné události, nacházející se na hranici mezi dvěma nukleárními mocnostmi. První bylo prohlášení zástupce velitele ruských vojenských operací generálaporučíka Viktora Poznihira o tom, že Washington připravuje překvapivý nukleární útok na Rusko. ZDE  Událostí druhou pak byla zpráva, že pro laboratoře amerických vzdušných sil provádějí USA sběr vzorků ruských DNA, naznačující, že Američané mají v úmyslu zkoumat možnosti výroby bio-zbraně, která by „uměla“ poškodit jen Rusy. ZDE


Pokud jsem byl s to zjistit, ani jedna z těchto událostí nestála americkým médiím za to, aby se k ní slovem vyjádřila. Člověk by očekával, že Bílý dům okamžitě naváže telefonické spojení s Putinem, aby jej ujistil, že USA překvapivý nukleární útok na Rusko nepřipravují. A stejně by čekal, že po zveřejněném americkém sběru ruských DNA, o kterém se zmínil i Putin, bude následovat Trumpův rozkaz Američanům, aby sběr ruských DNA zastavili.

Co vás nemá – nikdo ani nepípnul.

Dovedete si představit něco nezodpovědnějšího, než přesvědčit nukleární mocnost o tom, že se ji chystáte zničit?

Kde jsou americká média a kde jsou média evropská? Presstitutky jen do nekonečna opakují lži vojenskobezpečnostního komplexu a Demokratického národního komitétu o „Russiagate“. Anebo referují o americkém fotbale.

Takže to, co právě prožíváme, je totální krach vedení státu. Zatímco takto Rusku vyhrožujeme, vojenskobezpečnostní komplex a presstitutky se mohou přetrhnout snahou vyvolat v obyvatelích USA a Evropy co nejzlovolnější nenávist k Rusku. ZDE

Prezident Trump po neoficiálním setkání s prezidentem Putinem řekl, že zprávám o ruském ovlivnění amerických prezidentských voleb nevěří, čímž odstartoval hotovou kakofonii odsudků presstitutek, zblblých politiků i zkorumpovaných úředníků vojenskobezpečnostního komplexu. ZDE

Nedávno jsem napsal, že všechny namyšlené americké hrozby Rusům jsou ve světle vojenské podřadnosti USA vůči Rusku naprosto nesmyslné. The Saker ( pseudonym uznávaného amerického vojenského analytika), nedávno potvrdil, že tento můj názor je plně oprávněný. A k tomu napsal: „Jestliže kreténi ve Washingtonu budou ve své šílené agresi pokračovat, zmizí USA z tváře země a spolu s nimi zmizí i jejich evropští vazalové.“

Mezitím samozřejmě pokračuje úsílí udržet Američany i Evropany v totální nevědomosti o tom, co se ve světě skutečně děje, a to tím způsobem, že reálně existující skutečnosti nahrazuje Washington svými vlastními interpretacemi a vysvětleními. A tak, aby mohla i nadále šířit pravdu, byla zpravodajská služba Ruské televize (RT), v posledních dnech přinucena zaregistrovat se podle registračního zákona o cizích agentech, jako cizí agent. . ZDE

Čili: První dodatek americké ústavy, společně s ústavou celou i morálkou, vypudila surová moc Washingtonu z amerického života. V té souvislosti ocituji tuto zprávu webu Global Research: „Organizace, nazývající sama sebe jako think tank Evropské hodnoty, sídlící v České republice a financována americkým velvyslanectvím v Praze a organizacemi, spojenými s miliatdářem G.Sorosem, zveřejnila seznam 2 300 jmen amerických a britských politiků, žurnalistů, akademiků a všeobecně známých lidí, kteří v pořadech Ruské televize (RT) buďjako hosté vystoupili, či byli jí citováni. Všechny tyto osoby jsou dle názoru uvedeného think tanku „užiteční idioti“ ve službách „nepřátelské cizí mocnosti“.

Nežertuji, když vám řeknu, že pro sebe dlouhý život neočekávám. Ovládají nás totiž šílení psychopati, věřící tomu, že USA jsou nezranitelné. A tito hlupáci nás s největší pravděpodoností nechají sfouknout z povrchu země.

Pokud vás neznepokojuje fakt, že americká vláda vyvolává střetnutí s Ruskem – a též s Čínou, Severní Koreou a Iránem, je s vámi cosi v nepořádku.

Překlad: Lubomír Man

51 komentářů :

 1. Mezi země nejvíce vzdálené demokracii je USA. Jednoduše proto, že jejich ideologií je individualismus, který nadřazují kolektivismu. A demokracie je přece nejvyšší stupeň kolektivismu - vláda všech všem!!!! Ne jak tady kdosi napsal naprosto pitomost - že demokracie je vláda většiny.
  Štefan

  OdpovědětSmazat
 2. Vsimnete si jedne veci !
  Na jedne strane Globaliste prosazuji integraci na zaklade theorie, ze jsme vsichni stejni a na druhe strane, chteji vyuzit GENOVEHO rozdilu mezi Slovany a temi druhymi.
  Rasove studie jsou sice officialne zakazany, ale neofficialne se na nich pracuje houzevnatej, nez v Pretorii za B.J. Vorstera - statnika osvicenneho !

  Zadne strachy panove ! Tyto dnesni studie, jsou daleko pozadu za studiemi v byvale Pretorii.

  Valka s Ruskem nebude, dokud globaliste nebudou u nas vladnout uplne !

  Valka na Middle East, (Persane proti Arabum) definitivne BUDE ! Oni se nesnasi uz 1000 let - diky Bohu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mate opět pane Světa znalý pravdu.
   Globaliste jsou bandy neomarxistů prosazujicich diktaturu humanistů pote co jim dělnici a rolnici pochyběli a stala se z nich buržoasie.
   Ted sháněji tu nejhorši spodinu společnosti,islamisty,ciganisty uchylaky a teroristy a hecuji proti většině aby mohli v tom chaosu vladnout tim,že prohlasi

   MENŠINA JE VĚTŠINA a kdo to neuzná tomu pošleme IS autobus,aby mu přejel přes břuch!

   Smazat
 3. Honolulu, zajímavý byl rozhovor s tajemníkem federace židovských obcí(Krausem) na Čro+."Integraci?" židů v Evropě prý překazil Hitler, proto to zkouší v "tavícím kotli národů" v USA a prý jim to tam kazíte! Jak jsem slyšel-předávám.

  OdpovědětSmazat
 4. Amerika přežije dokonce i žvásty, pohádky a fantasmagorie psychicky nemocného konspiračního idiota, PC Robertse, který už nejmíň 20 let neustále předvídá jaderný útok USA na Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už tu zase strašíš, žlučovitý přemřelo s těmi tvými rozumy a nadávkami, ty nulo? Kdo jsi ty proti němu, šupáku?

   Smazat
  2. Kdyby Rusové neměli nazbrojeno a modernizováno, jistě by po nich světové kurvítko skočilo s velkou chutí. A P.C.Roberts to ví, protože v té Washington D.C. bažině žije a mnohé z nich osobně poznal. Což debil 17:15 nezaregistroval. Asi nějaký novinář či "náš" vládní zaměstnanec. Nízké IQ tomu odpovídá.

   Smazat
  3. 19:29

   Až na to, ty idiote, že v 90 letech bylo Rusko zbankrotovaná země na kolenou s rozloženou armádou. A přesto, ty vymaštěný blbečku, USA po rusácích neskočili.
   A ten tvůj blbeček Robertek co všechno ví mimo stovek jiných kravin například před rokem tvrdil, že volby v USA vyhraje jistojistě Clintonová, protože volby měly být zfalšované "deepstate" prostřednictvím Sorose, který prý vlastní firmu na výrobu a programování volebních mašin. A skutek? Jako obvykle, debílku.

   Smazat
  4. 21:24-náš známý trolle, tapetuješ také na stejné téma. P.C.Roberts je zábavnější a bez invektiv, v kterých si libuješ. Inu hovno je pro humus důležité. Tehdy si vaši debilové mysleli, že Rusko dostanou bez boje a propásli dobu. Pozdě "bycha" honit, teď už to bez obětí nepůjde. Budete v 1.linii?

   Smazat
  5. Ten senochrup 17.15 tu bude tak dlouho až dojde seno a pak teprve pojde.
   Pan intelektual a pan Světa znalÿ nas spravně informuji!
   Jděte žebrat do Činy a Koreje o potraviny dyť vidite,že EU už nema ani maslo na vanočky!!!

   Smazat
 5. 18:13 běž se léčit, jseš ubožák. Nažer se vlastní blbostí a už konečně chcípni,ty cipe. Prorusský vemena, to je i na vás

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zalezte do díry, hulváte!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. 19:01 Běž do hajzlu a cip jsi jak lampa.

   Smazat
  3. 19:01 chcipni svine
   Nejlip pod pasy tanku T34

   Smazat
  4. 19.01
   Musite vědět,že pyca je dobra věc,ale nesmi to být chlap. On nezaleza do diry,ale těši se na kozi chlivek,kde se nejen přes sobotu rad obveseluje- to je standardni odpověd všem hulvatum a kazišukům!

   Smazat
  5. 22:11 :-)
   Dik za humor
   Zasmal jsem se

   Smazat
  6. 23.12
   Jen se smějte dokud to jde!

   Už se cpete kalciem, aby jste vydržel ten tank T 34,kde budete dobře křupat?
   Přidejte se na naši stranu at màme i vaše silne kosti původem z hafanů pražske kakàrny!

   Smazat
 6. To jsou ale blízká a zajímavá témata od NR
  To že bývalý ministr Jan Ruml
  poprvé veřejně přiznal,
  že politické strany byli financovány úplatky z privatizace,
  o tom ticho po pěšině ??? Proč *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde´s to čet? To sedí. Nepřekvapuje. Jak vidět, chronický jev.

   Smazat
 7. Skoro to vypadá tak, že Ušáci vědí že jsou v pytli a ve své nadutosti to nechtějí přiznat, natož přijmout a jednají bohužel stylem po nás potopa, podle vzoru Ády Hitlera. To se jim zřejmě nepovede, ale je to nesmírně nebezpečné a čím dříve se svět proti nim spojí tím lépe.

  OdpovědětSmazat
 8. Pane Povolny 16:39..
  Na snahu o integraci, Amerika odpovedela POLARIZACI, coz znamena rasova oddelenost, ale jineho odstinu , nez byl Apartheid v JAR.

  S tim nikdo nic nenadela. Kazda skupina se snazi zit v jejim kulturnim prostredi, coz je prirozene. Proto jsou zde ctvrte belochu a ctvrte tech druhych. O tom se muze presvedcit kazdy, kdo se zde bude jednou toulat na dovolene !

  Roberts je Reaganuv clovek a jeho psychologii rozumim.
  On je puvodem z Atlanty, a to je mesto rebelu, kteri nemaji radi Washington - tradicne.

  Vidim budoucnost optimisticky ! Trump ma milliony lidi na jeho strane a spinave medialni kampane proti nemu nemaji ucinek ! Trump a Putin jsou oba dva vlastenci a to je zblizuje. Oni si rozumi, coz privadi Globalisty k zoufalstvi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mediim uz veri jen voli
   Ale EU je v prdeli

   Smazat
  2. ===========================================
   -- Stejně je to úchvatné, jakého pokroku lidstvo v 21. století dosáhlo: Dva blbečkové ("Honolulu" a "Povolny") se mohou bavit v reálném čase a ani se nemusí klást kabel na dno Atlantiku. --
   ===========================================

   Smazat
  3. 22.40
   Okopiruji tady jednoho pana diskutera.Ten napsal

   Musite byt starši než vypadate!
   Nikdo nemůže zblbnout tak rych!e!

   Smazat
  4. 22:40 hlupaku

   Smazat
  5. 22:40-až se přes ten Atlantik domluvíme, budete blbečkem Vy!

   Smazat
  6. 23:48
   Není pochyb o tom, že právě vy dva dáte svět do pořádku.

   Smazat
  7. 23:54-to neznáte? "až nás půjdou miliony...., to Vám rodiče zamlčeli?

   Smazat
  8. Povolný, vy se ale slézáte na různých vašich seancích jen po desítkách. Ty vaše vysněné "miliony" na ty vaše fantasmagorické bláboly z vysoka kálí. Dokážete si na stará kolena přiznat realitu, nebo zemřete jako senilní mimoň?

   Smazat
  9. 23.08
   Pry hlupaku,no vy jste určite z CNN ti taky lžou jak tisknou!
   Doktore,kde mate důkazy ty vam a CNN vždy chybi!

   Smazat
  10. 0:15- máte smůlu, nejsem komunista, jen si pamatuji minulou dobu, kterou byste Vy nejraději vymazal z paměti.

   Smazat
  11. PS.-z paměti své, abyste se nemusel stydět za sebe nebo za rodiče.

   Smazat
  12. 0:15
   Naopak. Tu dobu je potřeba neustále připomínat.

   http://extrastory.cz/cesky-dalnik-je-revolucni-vynalez-ale-komuniste-o-nej-nestoji-konstruktera-odsoudi-k-trestu-smrti.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   https://echo24.cz/a/wv6H3/vasniveho-ornitologa-ve-28-letech-popravili-komuniste

   atd atd.

   Smazat
  13. Jó, pane (0:15), když si Vás takhle prosvítí nestoudný hajzl jako Povolny, budete se nad sebou (a svými rodiči) muset vážně zamyslet.

   Smazat
  14. 0:37- proč jste anonym, aby na Vás nebylo vidět?

   Smazat
  15. 1:10
   A proč jsi zvědavej, bobečku?

   Smazat
  16. 0:36-zkuste jít do hloubky, pátrejte v procesu, kdo soudil, přísedící atd. dojdete možná k zajímavým spojitostem.

   Smazat
  17. 1:16-protože mi anonym evokuje "křiváka".

   Smazat
  18. 1:21

   A ty by sis tak rád pokecal s lidma, který se ti charakterem aspoň vyrovnají, viď? Neházej flintu do žita, třeba časem najdeš podobnýho hajzla, jako jsi sám.

   Smazat
  19. PS.-1:35- pár hajzlů mne převyšuje, přiklápím poklop, "vůně" se mi line i z PC.

   Smazat
  20. Sveta Neznaly!!! a naivni cili jinak Bazant cili jinak EX Honolulu,
   kdyby jsi si precetl knihu jmenem "Hanibals Oath" vytistena 2016 ci 17 najdi si ji na Amazon ci Google , a precetl si uvedene reference, tak by jsi pochopil dnesni politickou scenu. Politici kopiruji vse z dejin jako z kucharky. Vse je podobne jako Kartago a Rim a to do detailu!!
   Politici jsou jen jako kuchari , kteri ctou kucharku recepy a pridaji trochu vice soli ci pepre.
   Stalin vzdy a velice usilovne studoval dejiny Ivana Hrozneho!! a jsem si jisty , ze Trumpovi poradci studuji dejiny Kartago - Rim!! Jasne jsem to slysel v Trumpovych projevech . Precti si to a studuj to aby jsi nepsal takove hlouposti. Cely Svet a PODSVET I!!! pracuje na Biologicko- Genetickych zbrani !!! Je to idealni zbran , nedela hluk a znici uplne jinou rasu a nenapadne ale efektivne!! skryte a nacasovane!!! A tak svetove ODZBROJENI neni mozne!! neb vzdy jaka si skupina muze mit skryty vyzkum genetickych zbrani a je to jedno kdo Cina , Rusko, USA, nezname mocnosti. Jedine reseni je globalisticke!!!! z techto duvodu, problem je v tom, ze skupiny co chteji byt u moci, maji na rukou hodne krve!!! a tim se nekvalifikuji. Cimz tam chteji nastrcit Cinu jako herce, ale Cina je pouze loutka v jejich rukou. Co bude dale je velice neprijemne!!???

   Brouk Pytlikovski

   Smazat
  21. 0:36 tak jsem oba odkazy prošel a nechápu, co chcete vlastně vyjádřit. Okapotovaný motocykl není vynálezem, ale buď víc, nebo méně zdařilou konstrukcí, která buď dojde, nebo nedojde užití. To je otázkou výrobních kapacit, poptávky a rentability. Jestliže dotčený konstruktér všechny ty práce provedl ve svém volném času a na své náklady, nemohl být problém dokumentaci uplatnit i mimo republiku. Proč se tak nestalo, není problém tehdejšího režimu. Druhý odkaz poukazuje na trest smrti za činnost proti tehdejšímu režimu. Ano, byl to konflikt dvou společenských soustav, kde se na životy jednotlivců nehledělo. Ani na jedné ze znepřátelených stran. Otázkou, která je tady diskutována je ovšem něco jiného. K tomu argumentujte!

   Smazat
 9. Škoda že v usa nevládnou rozumní lidé jako P.C.Roberts.

  OdpovědětSmazat
 10. Cesi mluvi o Americe a pritom si nechali ukrast CELY STATNI ZLATY POKLAD
  Cesko uz nema vubec zadny zlaty poklad
  Inu Havelsko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:36 tuším, že se to s tím zlatem stalo za vlády odborníků předsedy Tošovského a z jejího rozhodnutí. Že se pan Tošovský potom dopracoval významné funkce v evropském bankovnictví. Jestli se nepletu, pro Čechy nemalá čest, že?

   Smazat
 11. Jediné řešení je, že SS musí zchudnout. Podtrhnout ten jejich dolar. Aby na to válčení a podplácení zrádců ve světě zkrátka neměli. O jejich morálce je zbytečné se bavit. Čekat že dostanou rozum.

  OdpovědětSmazat
 12. Nepřežije. USA se rozpadnou stejně jako Jugoslávie a Rakousko-Uhersko. Rozdíly mezi různými častmi obyvatelstva názorové, etnické, rasové jsou příliš velké na to aby USA mohli existovat jako jeden stát s centralizovanou vládou.

  http://www.epshark.cz/clanek/114/rozpada-se-amerika

  OdpovědětSmazat
 13. 4:09...Brouku Pytliku ! Mam rad dejiny antiky , ale o Punskych valkach se s tebou nemohu bavit !
  Volil jsi Berniho Sanderse a od te doby te povazuji za osudem osizeneho / postizeneho nestastnika.
  -------------------------------------------------------
  Ja nejsem "BYVALY" nick honolulu ! Ja jsem stale STEJNY nick honolulu, ale kvuli mazani cenzorskym automatem jsem se prestal podepisovat - coz je sprostarna, ke ktere jsem byl donucen.
  -------------------------------------------------------
  7:58 Strelec 01.... My nechudnem, my bohatneme, diky nasemu presidentovi Trumpovi a jeho agende !
  -------------------------------------------------------
  8:33...Je pravda, ze nenavist roste, ale neverim ze prijde k odluce nekterych statu.
  K fackovacce vsak prijde.
  -------------------------------------------------------
  A TED NA ZASMANI !
  Nas oblibeny president dostal v asii darem tri americke cernochy zavrene za kradeze v obchodnim dome.
  My jsme nevedeli, ze 3 kriminalnici jsou cernosi, ale MARK LEVIN - nejoblibenejsi Zid - komentator
  nam to rekl !
  Ted ma prusvih, protoze prislusnost k rase se nesmi jmenovat - pokud kriminalnik neni beloch !
  Maka Levina velmi rad posloucham, on je jeden z nejlepsich komentaturu na svete, a je s nim kopec srandy !
  -------------------------------------------------------
  Hillary pravdepodobne skonci v kriminale ! Je velmi neoblibena za jeji minule prestupky.
  JEFF SESSIONS - attorney general uz ustanovil komisy, ktera ji bude vysetrovat.
  Jak vidite tak se zde stale neco deje ! Mame o zabavu postarano !
  -------------------------------------------------------
  (U nas je porad leto a lide se sjizdi na Floridu po tisicich denne ! Az se u vas vylepsi ekonomie, tak si nenechte ujit vylet do tohoto statu ! - at jste mene nazlobeni a zlostni - foxterieri !)
  A ted se jdeme hadat jinam !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevolil jsem Berniho Sanderse ze 3 duvodu:

   A) vedel jsem ze nema nadeji byt zvolen!

   B) nevidel jsem jasny jeho plan!! jak zvladnout situaci.

   Precti si Hanibals Oath dulezite ..ja to cetl 2 x ..nebud ignorant

   Brouk d'Pytlik
   C) Nemel podporu klicovych politickych sil!!

   Ale chtel bych Sanderse jako vudce dnesnich Demokraru!! to zase ano,

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.