Reklama

pátek 3. listopadu 2017

P.C.Roberts: Spěje barbarství Washingtonu k novým výšinám?


3. 11. 2017      PaulCraigRoberts
Dostihly mě informace z Itálie, Německa a Britanie o tom, že cizinou financované nestátní neziskové organizace sbírají ve všech oblastech Ruska vzorky DNA ruských občanů – a to pro americkou vládu. A potvrzení těchto informací jsem nalezl i v anglicky psaných zdrojích. Jaký je asi důvod zájmu americké vlády o studium ruských vzorků DNA?


Okamžitě vám do hlavy naskočí speciální biologická zbraň, upravená tak, aby zasáhla pouze Rusy. Washington už konečně obešel omezení, uvalená na práci s biologickými zbraněmi, tím, že si podržel své biologické laboratoře v Africe.

Samozřejmě, může existovat i vysvětlení nevinné. Ale proč nezazní? Proč svůj projekt – je-li skutečně nevinný – Západem financované nestátní neziskové organizace Rusům nevysvětlí a nevyzvou je, aby s nimi na jejich projektu spolupracovali?

Putin už své znepokojení nad celou záležitostí vyjádřil:

Po letech washingtonských falešných obvinění Ruska a hrozeb na jeho adresu, hrozí tento nejnovější vývoj dalším zvýšením mezinárodního napětí.

Překlad:Lubomír Man

13 komentářů :

 1. Němci se snaží zlepšit genom černými. Amící mají černých dostatek, tak to zkusí s ruskou krví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi omyl.
   Jak je znám, nemají snahu zlepšovat sebe.
   K čemu by to těm zbrojařským bilionářům bylo?
   Prozatím měli a mají jenom snahu (pod záminkou šíření demokracie) ničit druhé.
   Dnes už se ani se záminkami moc nezdržují.
   Děda.

   Smazat
 2. Ušáci mají především nadbytek různých spekulantů.Dokud bude Evropa z nich připosraná tak to bude pořád dokola.

  OdpovědětSmazat
 3. Islamizace Evropy!3. listopadu 2017 18:13

  Země, u kterých se předpokládá, že budou pohlceny muslimským živlem: Švédsko, Dánsko, Holandsko, Belgie, Francie, Itálie a patrně i Německo.
  Jiná situace je ve východní (střední) Evropě na půdorysu zemí V4, Srbska, Bulharska, Slovinska, možná Rakouska. Občané těchto zemí mají ještě zbytek zdravého rozumu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Ale jak to bude s Českem, protože antičeskou činností českých politických politruků jsme se staly kolonii Německa?!

   Smazat
  2. Jenže Česko nemá Orbána, ale Babiše, a Babiš má Jourovou, Merkelovou, Sorose atd.

   http://www.zvedavec.org/komentare/2017/10/7392-babisovo-ano-je-napojene-na-zlocince-sorose-vic-nez-jsme-mysleli.htm

   Smazat
  3. "...zvedaveckomentaře... bla bla bla je podobně přiblblý žvást, jakých je v internetové publicistice moře. Mediální činnost se stala "mediálním průmyslem" přelévají se tam miliardy, obhospodařují to tisíce pisálků a psavců a musejí žvatlat, žvanit, psát znovu už to, co bylo napsané a přežvýkané, jen s doplněním dalších žvástů, všechno polobulvár. Že je Babiš "napojen" na Sorose už je na úrovni šíření poplašné zprávy nebo hodně hnusné neověřené pomluvy. Ani jedna z těch hnusných pomluv nikdy není ověřená. Když budu já novinářskej a komentátorskej dobře placenej žvatla, budu si moci vymyslet co chci - dnes se to může. Není to trestné. Sice pomluva je trestným činem, ale je toho tolik, že není ani možné, aby celá oblast mediálních žvástů a pomluv byla zmapována a prověřována. Tak alespoň tady ty hovadiny necitujte vašnosto. Když už po způsobu pavlačových a schodišťových drben a čtenářů Blesk, Aha, Ejhle, a dalšího hnusu, musíte denně prošmejdit a zkouknout všechno co se dá a pěnit si drbama krev, zrovna NR by mohla zůstat - možná jako jediný web- ušetřena těchto hovadin...."Babiš má Merkelovou, Sorose, Jourovou"... jděte do hajzlu! Koho měl Kalousek? Sobotka? Topolánek? Nečas? - koho máte vy?

   Smazat
  4. 20:13 neřekl pan Babiš, že pokud je Sorosova "univerzita" vyháněna z Budapešti, je pro, aby získala prostor v Praze, konkrétně ... Ano, nebo ne?

   Smazat
  5. 20:13 Považujete Andreje Babiše za politika, který má k EU rezervovaný vztah?

   Andrej Babiš jako euroskeptik, který nás vyvede z EU? To snad nemohou obhajovat ani největší vtipálkové. Babiš má v Evropské komisi svoji Jourovou a jeho europoslanci sedí v eurofanatické frakci zběsilého eurofederalisty Verhofstadta. Babišův domácí byznys je navěšen na evropských dotacích a sám Babiš k EU říká pouze to, co si aktuálně přejí jeho voliči.

   Smazat
  6. Jste posedlí blbci! Magoři! Diskuzní veteš! Nikdo "nás" nevyvede z EU - žádnej politik, ale smečka vypatlanců scházejících se k dennímu vřeštění na diskuzích to nedokáže pochopit.Proč? Protože jsou to vypatlanci. Bezmozci. Lidi s mozkem totiž na diskuze mezi bezmozky nelezou.

   Smazat
 4. No ono nemusí jít o zbraň ale o vynalezení nějaké nemoci.

  OdpovědětSmazat
 5. Policajti světa USA byly jsou a budou vždy po světě šířit zlo. Bohužel Trumpovi se to nepovedlo zvrátit (FBI,CIA, zbrojaři vládnou).Kenedy to chtěl jinak, tak musel jít.

  OdpovědětSmazat
 6. Zjišťují, jak moc je ruská společnost zaplevelená židovským elementem - třeba chtějí spustit novou Velkou říjnovou židovskou revoluci.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.