Reklama

středa 1. listopadu 2017

Pohrobek Chovanec škodí, to mu jde.


Josef Mrázek
1. 11. 2017
Nahradit Sobotku Chovancem, nebo čerta ďáblem, to vyjde na stejno, a tak si ČSSD nepomohla, ale není to jen její věc. Možností vykouzlit všeobecně přijatelné řešení povolební situace je dost málo, a zkazit, to co se nabízí, je tak snadné. Je nezodpovědné vzdát se i jen malého vlivu na složení budoucí vlády. Jsou totiž dvě až tři ministerstva, jejichž obsazení může být pro životy občanů zvláště osudné. Jde o ministerstva zahraničí a obrany, kde přesunutí ministra Stropnického rozhodně nic nezlepší a jde také o ministerstvo zdravotnictví, kde použití mladičkého pana Vojtěcha je zárukou, že právo být ošetřen nezávisle na schopnosti platit vezme za své a zdravotnictví bude dobrou dojnou krávou pro toho, kdo si ho doprivatizuje.

Získat v naznačeném směru aspoň nějaké personální zlepšení výměnou za protlačení na půl menšinové vlády Sněmovnou by se asi dalo. Trochu odpovědný a inteligentní vyjednavač za ČSSD by totiž mohl panu Babišovi nabídnout spolupráci s tím, že dojedná s KSČM podporu této na půl menšinové vlády. Vždyť komunisté takovou podporu za určitých podmínek slíbili a teď by k tomu měli příležitost. Stejně by už měli opustit pohodlí opozice a lepší příležitost, než je tato, nemají. Ovšem překážkou je pan Chovanec, a tomu by měli jeho straníci říci, že už uškodil dost, a měli by poslat jednat někoho jiného.

40 komentářů :

 1. Souhlasím. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 2. Moji voliči jsou banda pitomcu a ja jich pobiji co nejvice!
  Moje CSSD lže uż v nazvu,že je socialni tak proč by to měnila?
  Členove strany se mnou souhlasili a zvoli mě znovu,tak zalezte než vas dam zcenzurovat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 21.57
   Hykani nepomaha,co?

   Smazat
  2. Anonymní 1. listopadu 2017 22:18 - Nebudu se bavit s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku.

   Smazat
 3. Můžete tu plkat jak chcete pan AU BUDE HŮŘ vam ukaže brzy jak konecně doprivatizovat zdravotnictvi!

  OdpovědětSmazat
 4. Komunisté to mají těžké. Jsou sami proti ostatním pravicovým stranám a tak podpora komukoliv je z ideových důvodů vlastně nemožná.
  Jenže teď proti sobě stojí část pravice s koblihou ve znaku, proti koalici socpravice, samurajů, černé vlajky, černých hábitů, pár o sebe se starajících, starých zlodějů od modrého fogla, no a nezbytného cholerika klouzka.
  V tomto případě je nutné podpořit byť nepřímo toho jednookého, který se zdá být mezi slepými králem.
  Bohužel i za cenu toho, že podpoří i jeho ministranta S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen pravicovým !!
   Socdemáci jsou proti nim celých 25 let
   a ani prohra ve volbách tuto rádoby levici nevzbudí

   Smazat
 5. Aby vzbudili svou zakeřnosti respekt budou nami zvoleni zastupci vždy vyrabet vadne zakony a pan MRAZEK může dal hazet hrach na stěnu dokud nevznikne sila,ktera by se podobala bratru ŽIŽKOVI a nabila by to co piše pan Mrazek naši politicke třidě Šmejdů do jejich dubovych hlav palcatem!

  OdpovědětSmazat
 6. Že by se Roman Šmucler s Babišovou pomocí konečně dočkal splnění svých snů?

  OdpovědětSmazat
 7. Podivejte se všichni jak komunista SKALA děla ze sebe mrtveho brouka a to pry ma nahradit přecedu,ktery je řizen diversanty ve svem vedeni!
  Nabyvame dojmu,že žadni komunisti už davno neexistuji!

  http://www.nwoo.org/2017/10/28/volbni-porazka-vedeni-kscm-je-vitezstvim-odpurcu-neradstva/#more-94956

  ktery je tam s obrovskym uspechem v rubrice nejčtenějši s počtem brzy 150 přispěvků!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. soudruzi komančové se zaprodali nadnárodnímu kapitálu. To už nejsou komunisté, je to buržoazní banda. Zajímají se o vlastní koryta a když o ně přišli, tak jeden rdousí druhého, aby pro sebe zachránil teplý flek.
   Zájem o živořící obyvatele ČR projevili čtrnáct dní před volbami! A jen na oko! Jinak třicet roků ruku v ruce s odeesákama a socanama rozkrádají Českou republiku a zotročují Český národ!
   Do tepláků se všema.

   Smazat
  2. 21:11 dal sice odkaz, který nefunguje, ale článek jsem si našel a přečetl celý. Mám tomu rozumět tak, že článek má ukázat, že ze sebe komunista Skála nedělá mrtvého brouka nebo jak? Pak jsem se tam dočetl, že komunisté podávali návrhy zákonů, o kterých věděli, že neprojdou, místo toho, aby ... co možného doopravdy, to jsem se valně nedozvěděl. Jediné co mohli a měli, byla co nejostřejší, srozumitelná kritika dosavadní podrazácké politiky, včetně kritiky samotného systému, namísto obezřelého, málo srozumitelného vystupování páně Filipa a nepříliš srozumitelných, reformistických řečí pana Dolejše a jemu blízkých dam. Má to ovšem háček, slyšel a viděl by to někdo, když krom nečtených Haló novin to nikdo neotiskne a žádná televize neodvysílá? Krom případu lithia, který otevřel „mrtvý brouk Skála“ a jak jinak, dovedně pro sebe využil Babiš. No a nakonec, ty Haló noviny, ani Web KSČM, nikdo valně nesleduje, když žádnou ostrou kritikou nehýří. Jestli ovšem Filipa s Dolejšem a některé až příliš konformní dámy si KSČM nevymění, dopustí se chyby. Kdyby už jenom proto, že jsou tvářemi neúspěchu. To ovšem takový Dolejš a nejspíš ani Filip raději nepochopí.

   Smazat
  3. 3.34
   Děkujeme za váš svěži přispěvek.
   Tento web v diskusi neni uzpůsoben k tomu,aby pisatel přispěvku zkontroloval zda jeho odkaz funguje,to jste poznal sam.
   Nemame informace,zda vedeni tohoto jinak skvěleho webu to dokaže v dohledne době změnit.

   Jak jste si mohli všichni kteři dokazali članek najit dnes postoupil

   V RUBRICE VPRAVO NA WEBU NWOO MEZI NEJČTENĚJŠI NA PRVNI MISTO!

   Radi bychom viděli u komunistů odvahu otevřit NA JEJICH STRANICKEM WEBU pod jejich nazory jimi zablokovane diskuze a neodkopavali sve voliče na zprofanovany a zcenzurovany facebook!

   VIZ DV Nr.2.DESATERA VOLIČE,kterežto přikazani ma vyznam

   NOVE PŘIME DEMOKRACIE,KTERA JDE ZAVEST BEZ PERIPETII A TO TEMĚŘ IHNED!

   Vymluvy proč to nejde u VŠECH polickych třid Šmejdu jenom prši a je nam lito,že i KSČM chcene nejen proto přište padnout!

   Jen se zeptejte jejiho hlavniho propagatora pana soudruha Skaly zda chce Desatero voliče timto způsobem dat k diskuzi a uslyšite

   TICHO!
   HVzV vaše štatna hvezda...


   Smazat
  4. Pane 3.34,
   raketove rostouci počet přispěvků pod komunistickym člankem,ktery už perostl i PJAKINA se bliži k 170 a dokazuje,že samotny članek ve kterem se starosvětsky skalně propaguje socialismus,tedy opětné znarodněni dnes už jen objektů hitlermontoven,je jen malo zajimavy.

   Daleko zajmimavějši je diskuze dělniků,rolniků a pracujci a nepracujici inteligence tedy
   PROLETARIATU pod nim!
   Ti vztekli diskuteři,kteři pojedli papriky NECHTĚJI přestat a davaji pěkny pohled vize do naši budoucnosti!
   Otazka je zda padajici komuna chape co se s ni bude brzy dit až vzplane posledni zaře nad KLADNEM a tvrda skala nepřijme do svych bobkovych listů

   DESATERO VOLIČE.

   To je tam strukturovaně podáno a KAŽDY Domorodec může napsat pod jednotliva přikazani proč je proti a zdůvodnit jasně

   PROČ MUSI ZA KAŽDOU CENU ŘEZAT VĚTEV NA KTERE SEDI A BÝT JAKO VOLIČ SAM PROTI SOBĚ!

   Smazat
 8. Je to chovanec z Dobřan a tak také dopadne. Přečtěte si na AE News co na nás chystá EU a začněte jednat jinak nás to smete v krátké době. Jinak se připravte na migranty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://aeronet.cz/news/nejvyssi-poplach-evropsky-parlament-dostal-na-stul-reformu-dublinskeho-protokolu-a-ceska-media-mlci-novy-dublin-ukotvuje-povinne-prerozdelovani-krimigrantu-o-zakonu-se-bude-hlasovat-tento-mesic/

   Smazat
 9. No jo zvolily jsi bude hůř a budou lidi čumět.

  OdpovědětSmazat
 10. Položím Vám několik otázek. Proč v ČR nemáme v současné době ty migranty, o kterých se pořád všude mluví. Kdy byla migrační krize - za které vlády byla? Neboli 1+1=2! A ten pseudo důvod proč k nám nechtěj (v Německu maj vyšší soc. dávky) je z větší části nesmysl. Pro méně chápavé to shrnu. Nebýt současné vlády, hlavně pana Chovance, tak se už učíte Arabsky!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kecy, ve večerních zprávách Dienstbier otevřeně kolaboruje s Kalouskem, sudeťáckými lidovci a vůbec s celou tou verbeží, která uráží Čechy, vyhrožuje prezidentovi a paktuje se s úhlavními nepřáteli Českého národa.
   Tahle svoloč nedomýšlí ani svou cestu za katr.
   Prohráli volby, celý národ je nakopal do ři ti, za to že přišli o koryta škodí kde můžou a vůbec nepřemýšlí o tom, co je čeká.
   Jak by mohl někdo volit komanče, socany, modré straky nebo černoprdelníky, když se spolčili s Kalouskem a starostenskou mafií? Touto politikou všichni potvrzují, že jim nejde o Český národ a jeho zájmy, ale jen o prospěch mafií v české politice.
   Hanobením všeho, co je spojeno s vládou, naším národem a naší vlastí rozhodně Babiše neodstraní!
   A pozice v příštích volbách pro tyhle lumpy je jen jedna, ve Valticích, ve druhé nápravné skupině.

   Smazat
  2. 0:21
   to vyprávěj holubům

   Smazat
  3. 2:34 je jeden z těch smutných příkladů naprosto nedostatečného přehledu a z toho až katastrofálně chybných úsudků. Co potom teprve ti, kteří svoje neznale hloupé úsudky neumí ani napsat, ale promítnou do volební urny? Hrůza.

   Smazat
  4. Za panování Chovance na vnitru tu vznikl utlačovatelský cenzorní orgán. Chovanec a jeho chovanci financují různé "neziskové organizace",na které se poté ostatní vymlouvají, když potlačují a ekonomicky dusí alternativní mediální scénu. --- a migranti u nás už jsou, i s rodinami. Chodím nakupovat do zdejšího Kauflandu a holky a ženy zahalené v šátcích jsou tam už běžně k vidění denně a v hojném počtu. Kde se tu berou, Chovanče? Proč nám lžete, chovanci?

   Smazat
  5. " 1 + 1 = 2 " - A to jste sebral kde?! Podle výměstků presstitutů ve většině našeho tisku a v dalších hromadných sdělovadlech, je správný výsledek, PŘIDÁTE-LI K JEDNÉ JEŠTĚ JEDNU, vyjde vám (podle nich) SPRÁVNĚ JEDENÁCT(!) Tohle může nechápat jenom snad Sobotka. Vzpomeňte, jak nechápal, proč nikdo neřeší vinu na ztrátě většiny státního podílu
   v a.s.OKD! Taková primitivní otázka pro každého začínajícího tvůrčího ekonoma! Na to
   nepotřebuje ani maturitu z matematiky.(Proto
   ostatně se presstitutky na tu novinařinu daly nebo se mýlím?)

   Smazat
  6. 3:47 - Souhlas! Já mám podobné zkušenosti v Praze 6.

   Smazat
  7. 0:21-také Vám položím pár otázek, na vnitro. Proč mluvíte o situaci v ČR, když volnost pohybu je v rámci "Šengenu" a "dávky" určí "Brusel". Taky to shrnu. Nebýt Chovance, nemáme Sobotku!

   Smazat
  8. Ach ta disgrafie, "už dlouho nemáme Sobotku".

   Smazat
 11. Souhlasím s Dr. Mrázkem a dodávám, že je vážnou chybou ČSSD, jestliže odkládá řešení personálních otázek ve svém vedení až na duben. To již nebude co řešit a dosavadní vedení ČSSD ještě pokazí, co bude moci. Je v podstatě řízeno Kalouskem prostřednictvím Sobotky (pěkné "křesťanské křídlo" v socdem). ČSSD tak propase svoji velkou příležitost, které kdyby se nyní vhodně chopilo, tak při zlepšené mediální politice by mohlo přinést své ovoce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čssd končí, nepomůže ani kdyby se sešli v únoru, ani v listopadu - ta strana končí. Lidové prozření trvalo dlouho, ale bude mohutné ve své setrvačnosti.Lépe řečeno, když už lidem došlo, že jsou to podvodníci, nezmění nic na svém úsudku a volit je už nebudou, ani kdyby udělali předsedou třeba Kellera, ten ovšem není absolutně politik, nýbrž /dnes již/ zazobaný sociolog a kompilátor francouzských teorií.Čssd to prostě projela, inu, nahrabali si dost. Např.takový Onderka-to je aspoň bojovník za sociální blaho lidu. Chacháááá!

   Smazat
  2. Hezký článek má GERD u Vidlíka na blogu a diskse je taky dobrá
   https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/volby-skoncily-co-poradit-cssd-k-navratu-na-vysluni-volicske-prizne
   Tony

   Smazat
  3. "Čssd končí,..." - aneb Čo sa babe zascelo, to sa babe snívalo. Takovejch se už poscalo!

   Smazat
  4. A přece- ČSSD končí! Aj keby ste sa posral, diskutére!

   Smazat
 12. Pane Mrázku, KSČM neslibuje podporu, nýbrž za určitých podmínek toleranci. KSČM to má složité, je to přece z vůle parlamentem odhlasovaným zákonem organizace, opírající se o zločineckou ideologii, má tím pádem zločinnou minulost a jakákoli spolupráce s ní zcela vyloučena. Škody, že tato strana přenechala všechny palčivé problémy současnosti jiným politickým subjektům, její nynější představitelé nevystupovali mnohdy tak, aby říkali přímo pravdu a nekličkovali. Jinak je to jediná strana, která má za cíl změnu systému a to je pro celé ostatní politické strany nevídaná drzost a opovážlivost. Přitom je to jediná cesta jak ven z tohoto marasmu. T

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To,lhani,že maji za cil změnu systemu si nechte!

   Vždyt se jejich členů zeptejte ,oni ani nevi co je to neomarxismus a dost pravděpodobnë budou brzy propagovat diktaturu humanistů!
   A i ted budou přecedu ridit diversanti v jeho vedeni,kteři mu ZABRANI instalovat do jejich prý programu DESATERO VOLIČE a tak tu stranu konecně jako spravni hrobnici POCHOVAJI NAVĚKY!

   Čest praci

   Smazat
  2. 11:32 KSČM má za strategický cíl socialismus, což by bylo systémovou změnou. Co je neomarxismus zřejmě netušíte vy. Má to být cosi, jako ideologické nadstavba neoliberalismu, která v jeho prospěch využívá poznatků marxismu. Takto jednoduše se pokuste to pochopit. Je tedy jasné, že v prvním i druhém odsudku plácáte nesmysly.

   Smazat
  3. 4.20
   Zmena k socialismu je očividně jen bluf!
   Musely by se znovu znarodnit podniky.
   To chcete znarodnit co zbylo tj hitlermontovny?

   Tomu co jste napsal chybi upozorněni,že jste za ně cinkal kliči,aby jsme se dostali do korporatniho oligarchickeho fašismu ohnutych hřbetů a nizkych platů a tomuto systemu pry komunisti budou v dalich letech tleskat,aniž by se starali o jakoukoli změnu mimo to,e budou tlouci pusou nesmysly o to,že chtěji socialismus,o kterem vi,že ho oni sami prosmolili!

   Smazat
  4. 18:21 tvrdíte, co nejste schopen žádným způsobem ani zdůvodnit ani doložit. Klíči jsem, při určitém objemu znalostí, necinkal. Text ze 4:20 je konstatováním bez toho, že by měl být odezvou jakékoli politické orientace. Račte pochopit.

   Smazat
 13. ŽÁDNÁ MAFIE NECHCE DOBROVOLNĚ OPUSTIT SCÉNU.
  PŘED STANICKÝMI "ČISTKAMI" UKLÍZEJÍ SVÉ CAPO diTUTTI KAPI DO PARLAMENTNÍCH VÝBORŮ A FUNKCÍ A DO SPRÁVNÍCH RAD. PAK JE NA OKO VYSTRNADÍ Z VEDENÍ PARTAJÍ.
  dočasně

  OdpovědětSmazat
 14. Soc. demokracii snad může zachránit rozpuštění strany a svolání sjezdu nové sec. dem. Důležité je zbavit dosavadní vedení poslaneckých mandátů a mandáty postoupit následujícím v pořadí.
  KSČM - vzbudit a vyhnat z Blaníku, je čas na otevřenou debatu, aby veřejnost poznala, zda má KSČM ještě cenu? nebo zda má následovat soc. dem. Kde zůstala bojovnost levice, kde zůstala obhajoba chudých a ještě chudších, kde je nějaká kritika k současné výchově občanů k parazitismu? Kde je boj za mír ve světě? Proč se smiřujeme s podílením našich spoluobčanů na agresívních válkách, proč tolerujeme náš terorismu druhých národů? Proč prahneme po majetku jiných států? Proč se necháme tunelovat a sami tunelujeme jiné?
  Takže: zrodí se nová levice, zrodí se snaha o sociální spravedlnos? Bude nějaká partaj směřovat právo, spravedlnost a mocenské struktury pod kontrolu občanů a tedy z rukou velkokapitálu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V přelomových dobách, mezi které počítám i naši, nevím, zda postačí prostá restruktualizace stran jen novými lidmi bez širší debaty, "jak na světovou Hydru"-globální kapitál. Možná se naplní druhá smlouva s Bohem, možná ale Bůh "zmačká" i tu druhou pro svinstva páchaná smluvní stranou a zkusí(nebo ne), to "do třetice. Snad bude mít více štěstí s "nositeli dobra"!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.