Reklama

neděle 26. listopadu 2017

Povolební perličky Kalouskovy partičky aneb Líbání prstenů

Pavel Letko 25.11.2017  E-republika

Vypadá to na skandál mezinárodního dosahu, jehož se neprodleně chopí OLAF, Interpol, CIA, FBI a v neposlední řadě i naše vojenská rozvědka Jany Nagyové-Nečasové.

Andrej Babiš, vtělený ďábel české politiky a špinavého byznysu, se zmocnil papežského zlatého prstenu. S touto informací přišel politický vůdce českého křesťanstva Pavel Bělobrádek. Více ZDE a ZDE.

Andrej Babiš vyžaduje ke stvrzení politických dohod políbit prsten. Jde podle všeho o prsten Jana Pavla II, ten měl být údajně zničen, ale pokud se pamatuji, byl némlich takový.” stěžoval si předseda Křesťansko-demokratické unie - Československé strany lidové.

Blahodárné odposlechy zasahují

Odposlechové oddělení našeho svobodně demokratického tisku Šuman tato slova potvrdilo, když prohlásilo, že disponuje autentickou, důkladně sestříhanou tajnou nahrávkou, v níž předseda hnutí Ano říká: „Kdo nebude líbat moj vatikánský prsten, do jednej vlády so mnou nevkročí, a nemôže byť predsedou žiadneho mojho vyboru v mojom parlamente.“ Více ZDE.

Vypadá to tedy na skandál mezinárodního dosahu, jehož se neprodleně chopí OLAF, Interpol, CIA, FBI a v neposlední řadě i naše vojenská rozvědka Jany Nagyové-Nečasové. Musí se to vyšetřit, neboť líbání úplně paralyzovalo jednání Českého parlamentu. Diskuse se na posledním plénu našeho zákonodárného sboru netočila kolem ničeho jiného. Ten líbal, ten nelíbal. Kdo nelíbá, nejede. Auto s řidičem se na něj nedostane.

Ohněm a mečem s láskou


Pravda a láska zase jednou zvítězila. Vlastně ne jednou, ale nejméně dvakrát. Podle nejmenovaného zdroje blízkého naší nezávislé České televizi nejde totiž jen o jeden prsten, ale hned o dva. Ten druhý je totiž zřejmě původně papeže v důchodu, Benedikta XVI., od kterého jej získal za podivných okolností náš primas český, kardinál Duka. Proto si v našem parlamentu politici z řad Kalouskova bloku stěžovali, že jejich Fiala není zatím zvolen do místopředsednické funkce a nemá tak nárok na zasloužené prebendy. Od parlamentního ambonu si právem stěžovali na adresu Okamurovy SPD „nezvolili jste našeho Fialu, protože nepolíbil Okamurovi prsten“. Líbací prsten tak podle všeho nemá jen ďábel Babiš, ale i arcisatanáš Okamura. Podle nejmenovaného zdroje v nezávislé demokratické veřejnoprávní nestátní ČT jej Okamura získal zároveň s blahopřejným dopisem kardinála Duky ke skvělému volebnímu výsledku. Duka totiž Okamuru právem považuje za spravedlivý meč křesťanství proti zločinnému islámu. Celá záležitost je tak značně dvojsečná, stejně jako onen meč spravedlnosti a víry. Na jedné straně tu máme zloděje Babiše, který krade prsteny a čapí hnízda (zatím nepravomocně) a společenství Duky s Okamurou stvrzené prstenem papeže Benedikta, na druhé straně starou, dobrou, osvědčenou ODS s ostatními podobnými stranami, které si důsledně zachovávají svou poctivost již více než dvě desetiletí. S takovým českým mečem se “nepřátel nelekejme a na množství nehleďme”.

Vítejte v zemi Jaroslava Haška


To jsou tedy paradoxy. Issová s Mádlem onehdá dědkovi a bábě poradili, aby nevolili levici, dědek s bábou je se zpožděním poslechli - a teď tedy máme, co jsme chtěli. Pravice, kam se podíváš - s podporou komunistů. A do sněmovny již dorazila žádost naší nezávislé svobodně demokratické Chovancovy policie o vydání lucifera Babiše i jeho mefista Faltýnka z hnutí Ano.

 Miroslava Němcová (ODS) to s chutí okomentovala: „Spravedlnost zase jednou zvítězila, škoda že se toho nedožili Lajos Bács a Radjiv M. Sinha. Ti by měli radost!”

33 komentářů :

 1. od KDU to sedí, co líbali oni, když kriminálním způsobem prosadili tzv. restituce ?

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě nelíbali papežův prsten. Možná, že líbali svatou řit a při tom si přičichli bioplynu z ní vycházejícího a v omámení prosadili církevní restituce. Předpokládám, že tu svatou řiť nelíbali jen členové KDU, ale taky ČSSD.

  OdpovědětVymazat
 3. Za to, jak svinsky a zhovadile p Okamuru napadali, by denně o šóguna pokorně pokleknuvše měli poníženě políbit lem roucha jeho s patřičnou omluvou.

  OdpovědětVymazat
 4. ale možná, že Kalouskovi líbali Evropské hodnoty ústy svého pornopředsedy lem-roucha.

  OdpovědětVymazat
 5. Jo levici zlikvidoval kraďousek a lidem nic jiného nezbylo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:10 Levice se zlikvidovala sama svým přibližováním se pravici.

   Vymazat
 6. Trefné, myslím si, že kdyby žil Hašek, měl by tolik námětů na psaní, že by se z toho zcela jistě zbláznil.

  OdpovědětVymazat
 7. Hlášky zapšklé babky Němcové jsou obzvláště "výživné".

  OdpovědětVymazat
 8. Je opravdu směšné, když se 4 pidistrany, včetně rozhádané ODS, dají do kopy a vytvoří D.Blok ihned po volbách a zároveň jiné strany a hnutí nálepkují spoluvládou či spojenectvím a moc se nad tím pohoršují a rozhořčují. Holt co je dovoleno...Soudruzi Piráti si hrají na svaté, ale zápalné láhve v rukou Antify jim nevadí a hrdě se s nimi fotí a řvou něco o tom, že Kosovo náš vzor apod. ČSSD sice jako vždy republice škodí, ale jenom potichu a víceméně nenápadně. Jinak volby dopadly správně, tak jak si zasloužíme a pražáci jsou taky lidi. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 9. Upřímně, očekávala jsem, že je některý ANO či SPD poslanec vyzve po jejich verbálních zvratcích na téma prsten, kdy se všichni předháněli, kolikrát tuto trapnost kdo vysloví, ať jim políbí něco zcela jiného... A byť jsem se nakonec nedočkala, dvojnásobné nezvolení typicky ODSácky arogantního Fialy to vlastně vyslovilo za ně. Pěkná přesdržka, jen co je pravda. Následně se pak vztekali jako malí smradi, kterým maminka odmítla koupit LEGO. Jejich urážky a nálepkování, dělení na my lepší a vy horší až nepřípustní, by skoro zasloužilo nové volby a poslat je za to tam, kam skutečně patří, tj. mimo politický prostor. Ale dobře tak, myslím, že i jejich voliči znejistěli, zda se trochu neunáhlili a zda jim tam nedělají ti hlídací psi demokracie akorát tak ostudu. Osobně bych uvítala, kdyby Fialu nezvolili ani za týden. Nu uvidíme, bude ještě veselo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11.35 Jsem přesvědčen, že ty "urážky a nálepkování, dělení na my lepší a vy horší až nepřípustní" byly poslanci "Demokratického boku" předem připravené a zinscenované.
   Otázkou je, zda to nebyli právě oni, kteří nepodpořili v tajné volbě předsedu ODS Fialu ve volbě na místopředsedu PS. I sám Fiala mohl přece hlasovat proti svému zvolení ....
   Pochybuji, že by většina poslanců ostatních parlamentních stran a hnutí byla proti předchozí dohodě o rozdělení míst při volbě předsedů PS.

   Vymazat
  2. Přesně tak!
   A pokud se to tomu xindlu nelíbí, co jim brání vrátit mandát a táhnout. Na jejich místo by mohl přjít někdo, kdo nechce ječet a mařit práci jiných, ale třeba začít pracovat pro naši zem.
   Ta banda grázlů totiž totálnězapomněla, že lidé jim dali hlasy proto, aby pracovali - pro ně a pro republiku, ne aby se jak lvi bili hubou za jakousi falešnou pseudodemokracii, která je dobrá tak akorát pro ně a ve skutečnosti = KORYTA!!! Tady je nádherně vidět, jak si ta svoloč představuje politiku - buď bude po mém, nebo začnu dělat problémy, ale voliči - no na ty zvysoka seru, to je póvl, který mne nezajímá, já se musím starat o sebe, svou stranu a své kšefty a pokud možno všem ostatním škodit.
   Tak vážení - toto je v kostce celý program ODS, TOP, černoprdeláčů, oranžových zlodějů a starostenských hovad.

   Vymazat
  3. Ještě bych chtěla doplnit k mému komentáři 11:35, že Čapí hnízdo se překotně a hlavně neustále řeší, ale co takhle třeba ČCSD rozkrádačka dotací po bytech skrze milenku ministryně školství, nebo nejnovější průšvih spojený s Jakubem Patočkou? Ticho po pěšině, občane zapomeň... Tak to jsou asi tak zhruba ti lepší v poslanecké sněmovně! Ale lepší v čem, to netuším. Většina občanů je nechce, no tak se musí pochválit sami, neboť nikdo jiný, kromě Čt a spol., to za ně neudělá.

   Vymazat
  4. 11:49 Jak "demokratičtí" poslanci ctí dohody je přece jasně vidět na počtech hlasů pro jednotlivé místopředsedy. Sami jiným hlas nedali, ale když nedostal hlasy Fiala, tak to je od ostatních špinavost? Jurečka v uvedeném rozhovoru jasně říká, že Okamuru nevolil. Jak to tedy je z jeho strany s úctou k dohodám? Demokratický Blok se zachoval čestně, když nevolil žádného místopředsedu a ostatní se zachovali nečestně, když nevolili Fialu? Zvláštní představa o morálce. Proč jim toto nikdo nepřipomene, v první řadě novináři?

   Vymazat
  5. 14,35 - tihle šmejdi, co si říkají demokratický blok, žádné dohody nedodržují po vzoru svého páníčka ussa, morálku žádnou nemají, čestně se chovat neumějí a umí jen ječet, trucovat a vynucovat si cokoliv násilím a rykem o pošlapávání demokracie. Je to ohavná banda, kterou by měl národ ze sněmovny vykopat!!, jenže osobně nevěřím, že volby byly čisté, top a stan určitě pár desetin přihodili navíc, aby prolezli, neznám nikoho, kdo by tuto verbež volil.

   Vymazat
  6. Demokratický blok... Znamená to, že ti co v něm nejsou, třeba ČSSD, jsou nedemokratičtí? Já bych to nazval nová Panská jednota - počkejte, až se bude hlasovat o důvěře vládě - to teprve bude kravál a smrad...

   Vymazat
  7. 17:35 Na ten "kravál" spoléhají, ale ne ve sněmovně. Tam dobře vědí, že nemají koho přesvědčit. Spíš je to mobilizace hlupáků pro případné předčasné volby.

   Troufám si předpovědět, že díky velkorystosti ostatních stran bude teď Fiala zvolen poměrně velkým počtem hlasů. A okamžitě začnou řvát, že Fiala má proto nárok na místo prvního místopředsedy. Jako se teď do zblbnutí ohánějí druhým místem ve volbách. A zase toho budou plná média.

   Vymazat
 10. Jen k Rozvědce paní Nagyové. Měla tato paní oprávnění rozvědce něco nařizovat a řídit ji? Ne? Tak proč byla odsouzena za zneužívání pravomoci, když žádnou vúči ni neměla? Neměli by být souzeni spíše ti rozvědkáři, které ona svýma roztaženýma nohama do praku zneužila, respektive na základě tohoto jejího postoje(polehu)se nachali zneužít? A co ti ostatní dárkaři? Chtěli jen její přímluvu u premiéra? Osobně jsem pro její osvobození a zbavení všech obvinění. P.S. tedy já bych si o ni neopřel ani kolo a to mě stálo 30 tisíc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:18-asi neznáte politické vztahy. Byť máte pravdu, jak by to mělo vypadat, realita je jiná. S Vaším kolem můžete hrát jen vesnickou ligu. Opřít je o jmenovanou, budete odsouzen pro urážku.

   Vymazat
  2. 12Bohužel. my nevíme, jak to na tom Předsednictvu vlády chodí a zda případ Nagyová je tím "jediným" ...

   Osobně by mne zajímalo, i když se o tom vůbec "nemluví", za co paní Nagyová obdržela všechny ty dary ? V této souvislosti je "popotahovaná" jen za nezaplacení darovací daně z nich.

   Vymazat
  3. Tak ona musela vědět, že tu pravomoc nemá, čili neměla co po rozvědce požadovat. Zneužila jasně svého postavení. To, že jí vyhověli, je jejich průšvih, její je ten, že požadovala něco, na co neměla právo. Kdyby to byla sekretářka, tak by jí nevyhověli, ale osobní tajemnici prostě vyšli vstříc.

   Vymazat
  4. 17.04 Tudíž měla být trestána za zneužití svého postavení a nikoli za zneužití své pravomoci!?

   Vymazat
 11. Já bych osobně navrhoval políbení pozadí hraběte z Orlíku a poté z hygienických důvodů polibek od pobočníka Kalouska ( to je z hygienických důvodů ahkololický dech Kalouska desinifikuje možnou nákazu od hraběcího pozadí.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 12. Zlato má nejen magickou moc,ale i uzdravuje.
  Skutečně to na někoho působí,tak se potom připisuje papeži zázrak.

  OdpovědětVymazat
 13. Prý se v TOP globálně oteplilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:06-asi tam bude horko k zalknutí.

   Vymazat
  2. No vedou to dobře, blb a lenoch kterého vyhodil i chlap s gulema to bude konečná TOP

   Vymazat
  3. Jak jsem někde četl, tak závěr toho všeho bude v tónu - "a masité rtíky, obejmou veřejnoprávní úd".

   Vymazat
 14. Heleďte, soudruzi páni, proč se vzpírat, když nás třeba čeká zase po 70 letech spektákl politických procesů. A o čem je kapitalismus? No přece chléb a hry. A proces s Babišem, to bude parádní hra. No a chléb? Přece důchodci dostanou přidáno, zaměstnanci dostanou přidáno a všechno to "přidáno" si dávno rozparceloval všeliký obchod, také třeba po snad dvouletém uhánění spotřebitelů plynu a elektřiny, že se zlevňuje, zlevňuje... Tedy to co dostanou občané přidáno, to už dávno je v kapsách těch velkotrhovcových filantropů. Antimonopolní a regulační instituce, jen vyhozené peníze v souběhu s korupným.
  Ale pobavili mne dva pořízci, kteří zaklekli na krk jakémusi pánovi, který se jim nelíbil a když střizlík - přítelkyně toho, co mu lámali vaz a rdousili ho, se snažila vražděnému pomoci, vrhla se mezi Gekony a považte? Kdo myslíte, že stane před soudem? Hádejte, jak pokročila tzv. naše demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:21
   No já znám také jednu bojovnici která ochránce zákona nakopla tak nešťastně, že mu způsobila zranění a potom se obhajovala že byla napadena
   Pokud nevíte o kom mluvím, jednalo se o Káťu biomasu. A považte tento příslušník který pouze konal svoji povinnost byl dehonestován a musel odejít z řad policie. Této dle mého názoru krávě se nic nestalo.

   Vymazat
  2. Pravdu díš, synu. Babišovo EET vůbec nerozhodí nějaké podnikatele či jiné zloděje. A už dopadlo na nás, lid sprostý. Zdražování, zdražování a zase zdražování. Všeho a všude.
   Pokud máte v hlavě trochu něco jako kompl, tak žasnete jak to letí nahoru.
   Slíbených pár korun nám penzistům, se už předem dostalo do jistých rukou.

   Vymazat
 15. Zajímavé, že s procedurou "líbáním prstenu" přišla ODS!? Že by už s tím měli zkušenosti? Tak člověka napadne, komu všemu už ten prsten líbali???

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.