Reklama

úterý 7. listopadu 2017

Pozvánka na zítřejší čtení Lenky Procházkové v Jazzové sekci v Praze


7 komentářů :

 1. Snaží se napravit co pomohla zasít. Co ostatní cinkači.

  OdpovědětSmazat
 2. Škoda ,že bydlím daleko.Paní Lenku bych si rád poslechl.Škoda,že nehodlá kandidovat na prezidentku.I když by asi neuspěla,jelikož takových blbců jako 21.02,je u nás většina.Zdeněk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teda já bych ji taky nevolil, to jsem se teda nezbláznil.

   Smazat
  2. Zdeněk Cinkači můžou za to kde dnes jsme to je jen fakt.

   Smazat
  3. Ty jsi necinkal? Já ano a jsem za to rád.

   Smazat
  4. 0:08 Necinkal a jsem za to rád.

   Smazat
  5. My jsme taky necinkali a jsme za to rádi, žena své sestře, která nadšeně cinkala, řekla: počkej až budeš u doktora platit jak mourovatá. Tenkrát tomu nechtěla věřit, dneska se o tom jak byla naivní, už nechce ani bavit. Můj děda říkal, děti važte si toho že máte práci, za první republiky lidi chtěli pracovat, ale práce nebyla. Ve vsi kde bydlel lidi pracovali u sedláka celý den za polívku. A o tom to je ať už si tomu třeba někdo nevěří.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.