Reklama

neděle 12. listopadu 2017

Přátelství mezi Ruskem a USA je užitečné pro celý svět,odpůrci spojenectví jsou ,,blbci", uvedl Trump...Že by nastal obrat?

12.11. 2017   AC 24
Americký prezident Donald Trump kladně zhodnotil výsledky schůzky s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a prohlásil, že Moskva může přispět významným přínosem k překonání světových problémů.„Měl jsem schůzku s ruským prezidentem Putinem, který byl přítomen na zasedáních APEC. Měli jsme dobrý rozhovor o Sýrii. Doufám v jeho pomoc a také pomoc Číny v překonání nebezpečné krize kolem Severní Koreje. Existuje pokrok,"

„Až všichni odpůrci a blbci pochopí, že dobré vztahy s Ruskem — to je dobře, a nikoli špatně. Chci překonat (krize — red.) v Severní Koreji, Sýrii, na Ukrajině, (vyřešit problém — red.) terorismu a Rusko může v tom poskytnout značnou pomoc!" dodal Trump.

Nehledě za vyhlášení „těžkých“ sankcí proti Moskvě, je třeba s ní spolupracovat, přátelství mezi Ruskem a USA je prospěšné pro celý svět, prohlásil americký prezident Donald Trump.

„Proti Rusku byly zavedeny velmi těžké sankce. Jsou to sankce na velmi vysoké úrovni. Stalo se to celkem nedávno. Nastal čas, abychom vyléčili otřesený a podlomený svět," řekl Trump na tiskové konferenci v Hanoji s vietnamským prezidentem Tran Dai Quangem, kterou přenášel Bílý dům.

„Myslím, že obsadí-li Rusko přátelský postoj, abychom nemuseli pořád s nimi bojovat, bude to prospěšné pro celý svět a také pro naši zemi to bude znamenat zisk, a nikoli ztrátu," dodal americký lídr.

Zdroj: snews.com

19 komentářů :

 1. Nic neříkající kecy. Vymýšlet může cokoliv, dělat jen co mu dovolí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:19 Přesně tak jen pouhá loutka.

   Smazat
  2. Mluvte si o svem havlem posranem dvorecku

   Smazat
 2. Psal jsem vam to NEKOLIKRAT, ze "NEpratelstvi" Ruska a Ameriky je umele vytvorena lez, potrebna do arsenalu globalistu pro jejich snahy dominovat svet !

  Vlastenectvi obou statniku a jejich motivace k reseni vnitrnich problemu jejich zemi, je prikladna a vsichni jini politici (oportuniste a politicke korouhvicky) by si z nich meli vzit priklad !

  Rusko je prirozeny spojenec Ameriky v boji proti rozpinavemu Islamu !
  Od dob Reagana, jsme nemeli tak vyborneho presidenta !
  Ekonomie roste a my popijime Cappuccino ! V EU budete popijet CIGORKU. Destruktivni Merkerova vam to zaridi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hono nejvíc se zatím rozpínalo jusej. Zdůvodněte mi válku s Vietnamem a další a další až k Sirii. Jste katolík a tak Vám stačí po ovoci poznáte je. Žádný stát v historii země nezahubil tolik lidí jako jusej. Samozřejmě to nebyl Tramp.

   Smazat
  2. Rekněte pane Světa znaly,

   DV Nr.8.Desatera voličů tvrdi,že NATO ČR neochrani!To vidime,jak ma rozkaz EU pustit tu Afriku tady na social.
   Ještě štesti,že pan president Trumpf nechce taky pustit do U.S.A.samopalniky IS,kterym dal strejda PUTIN na dekel!
   Zato Němci potřebuji,aby se jim ukradenymi autobusy IS přejiždělo přess břuch!

   CO MYSLITE JE DV Nr8 přikazaniDesatera voliče ve zněni

   NE NATO,ALE PROČ?

   Vzdyt by stačilo,kdyby se udělalo NATO pro ČR nepotřebne!Je to ověřeno mnohokrat v praxi.
   Zaroven by panu Sorosovi zgablo,protoże by nebylo potřeba se zadlužit na patrony a bomby ve vyši 60 myriard.

   NAOPAK MOHLI BYCHOM PO NĚM POŽADOVAT10 melounů eur za to,źe to neprozradime jak se mohou na tomto přikazani domorodci sjednotit...

   TAK BY SE TO BOJOVALO ZA MIR,ŽE ANO?

   Smazat
 3. Americky saso,opat hral svoju falosnu rolu na priatelstvo.Vladimir Vladimirovic mu urcite vycistil zaludok za ukradnuty majetok budov velvyslanectiev....ked pride Saso do juesej,Mc Cain a Graham ho dostanu do reality.Smiesne tieto hry na priatelstvo!Svet je jeden podvod!

  OdpovědětSmazat
 4. Už před časem jeden analytik napsal. "Jak vnímají globalizaci současní světoví hráči? Pro EU je cílem, pro Čínu prostředkem, pro Rusko hrozbou. (A pro USA záhubou.)"
  Trumpova návštěva v Číně, Putinův postoj k USA, jeho boj v Sýrii a politika na Ukrajině, výsledky sjezdu čínských komunistů a snaha Trumpa o izolaci USA jsou toho důkazem.

  OdpovědětSmazat
 5. Slova jsou slova, počkáme si na činy.

  OdpovědětSmazat
 6. A že takových blbců je, i u nás ....

  OdpovědětSmazat
 7. Když je takový přítel Ruska, proč se opět zvýšíl počet přeletů těžkých us letadel přes naše území směrem Litva, Lotyšsko, Estonsko,Rumunsko....Je to falešňák a lhář, jako všichni západí demokraté.Když by to myslel vážně, začne stahovat a né posilovat vojska z pobaltí.

  OdpovědětSmazat
 8. Světa znalý ať chcete nebo ne užíváte si tam všichni na úkor kvality života všech lidí na světě. Doslova jim cucáte krev a tancujete na milionech mrtvol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moudrý Brouk Pytlík13. listopadu 2017 0:10

   USA po zásluze pomalu, ale jistě chcípají. Jejich konec na smetišti dějin se blíží.

   Smazat
  2. Havelsko ale chcipne driv

   Smazat
 9. Je zajímavé, kolik diskutujících přehlíží, že Trump podmiňuje příznivý vývoj vztahů s Ruskem větou: "„Myslím, že obsadí-li (místo "obsadí-li" by asi mělo být "zaujme-li") Rusko přátelský postoj, abychom nemuseli pořád s nimi bojovat, bude to prospěšné pro celý svět a také pro naši zemi to bude znamenat zisk, a nikoli ztrátu...". Tedy srozumitelně, nevzpouzejte se Rusové proti našim zájmům ve prospěch svých a my na vás budeme milejší. Nakolik uznáme, že. Ultimatum? Diktát? Arogance?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:37- přesně tohle jsem chtěl napsat- tancujte podle našich not, a vše bude OK.-To víte že jo...

   Smazat
 10. Přátelství USA a Ruska může přispět významným způsobem k řešení všech světových problémů, přičemž k nejzávažnějším světovým problémům patří především vedené války. Globálně se utrácí za vedené války přibližně 600 milionů dolarů denně, přičemž 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. V případě, že by se prostředky globálně vynakládané na vedení válek věnovaly na zlepšení života uvedené 1/6 lidstva, nemuseli by žádní lidé na světě hladovět.
  Cesta k dosažení globálního míru je relativně jednoduchá. Postačí nastolit NWO. Jedna možná cesta k jeho nastolení je uvedena v článku NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html
  Je nezbytné poznamenat, že naprostá většina všech lidí na planetě je zcela ovlivněna propagandou globální finanční elity, t. j. tzv. lidí velkých peněz, kteří propagují zavržení NWO. Nastolení NWO bude znamenat pro lidi velkých peněz ohrožení jejich privilegovaného postavení, které těmto lidem umožňuje v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje. Více je uvedeno v článku: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.