Reklama

pondělí 13. listopadu 2017

Přední hrobař ČSSD Zaorálek straší Východem

Lubomír Man
13. 11. 2017
Ano, ale přímým a otevřeným pohledem se přitom do kamery nepodívá. A ví dobře proč. Před pár hodinami, to je po půl třetí pondělního odpoledne, jsem jej sledoval při rozhovoru s redaktorem ČT, který se jej u příležitosti bruselského jednání o obranné politice EU zeptal, jaké stanovisko k problému zaujímá ČR - a tudiž on, Zaorálek. No a tomu je pochopitelně vše jasné. Ta nejhrozivější hrozba, které dnes státy EU - samozřejmě včetně naši republiky - čelí, je podle dobrozdání páně ministrova hrozba z východu (nepatrné zbytky studu v něm mu přece jen zabránily vyslovit přímo Rusko, i když to měl samozřejmě na mysli). 

Toto stanovisko o skutečném nebezpečí pro státy EU na ose východ - západ hájil prý na jednání vedle dalších zahraničních ministrů i on, i když prý řada států uvažovala prý spíš o nebezpečí na ose jih – sever, čili spíš o jakési hrozbě z oblasti Balkánu. S tímto postojem prý on ale souhlas nevyjádřil, protože on vidí hrozbu jasně na ose východ – západ a s tímto jeho přesvědčením prý zkrátka nikdo nehne.

Ale pozor: tenhle kdysi (ještě než se stal ministrem), snad nejvášnivější odpůrce amerického radaru u nás, nevidí ono nebezpečí na východozápadní ose ani tak moc v oblasti vojenské, ale víc - jak z jeho řeči vyplývalo – jej děsí hrozba ideologická. Protože proruská propaganda se prý na té východozápadní ose prohání jako divá (pochopitelně i skrze naší republiku), a nikdo ji dosud nenasadil chomout, jak by prý bylo potřeba.

Takže milí zlatí, jestliže státníci EU, jako Merkelová, Juncker a Macron jsou v zápolení s tzv. proruskou propagandou příliš měkcí a nevýkonní, je zde nyní on, sociální demokrat z relativně malého státu, kdysi protiamerický agitátor nepřehlednutelných gest i nepřehlednutelného formátu, který je dnes hotov se této zodpovědné role chopit. A to v úzké souvislosti se svým dosavadním dílem, jímž je totální vymazání jedné z nejtradičnějších stran z politické mapy českého státu.

57 komentářů :

 1. Lubomerkel Zaanálek je křivý jak klika od polepšovny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě štěsti,že ta kreatura nevi,že se mu směji i slepice na dvoře,jinak by se durdil!
   Ono by se mohlo durdit sborem cele vedeni CSSD jako komanda funebraků se fakt osvědčili!


   Smazat
  2. Možná tím chtěl naznačit, že Putin ovlivnil naše volby, socdem je nad propastí, bez zásahu Putina by vyhráli, protože on, Zaorálek, to říkal, ale i tak zůstává on, Zaorálek, bdělý a ostražitý a ve službách národa.

   Smazat
  3. Zaorálek je typickým vý dobytkem naší demokracie. Od chvilky, co se stal členem vlády Sralbotky se obrátil naprosto naruby. Možná k tomu přispělo, že od té doby se častěji stýkal s gaunerama západních vlád a přes ně se skamarádil i s náckama v Kyjevě. A jistě to neni zadara, pro takové dacany má Brusel vždy dost pokroutek. Už aby táh do Brusele.

   Smazat
 2. Pro Socany s oberpartajníkem Zadolárkem(možná by se ještě uživil na ministerstvu protiruské propagandy deziluzí).Socanům nestačil propadák volebních výsledků.Funus ČSSSD se pomalu blíží, good bye Soc. Dem.!

  OdpovědětSmazat
 3. Někteří ze zbytku sociálních demokratů by měli Zaorálkovi vysvětlit, že jednou z příčin, proč socdem takto katastrofálně dopadla, je on sám a kromě toho i přístupy k mezinárodním otázkám, které setrvale předvádí. Náš stát bude potřebovat lidi jiných odborných a morálních kvalit, než jsou pouzí servilní patolízalové, kteří navíc ani nepochopili dobu, v níž žijí.

  OdpovědětSmazat
 4. ČSSD komu není rady, tomu není ..........

  OdpovědětSmazat
 5. Tak na tohle čssd dojela zadolárek je větší štváč než jeho kumpán kraďousek.

  OdpovědětSmazat
 6. Tyhle profláknuté a provařené staré sockabáty patří do netříděného odpadu a hodné zaskládkování na věčné časy.Zadolárku, máš tam nejlepšího hrobaře Špindlu, ten Ti ze všech sil váš Titanic alias předluženou socanskou stranu, ze všech sil pomáhá totálně pohřbít!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Viděl jsem dnešní Zaorálkův projev po setkání ministrů zahraničí a nevěřil jsem vlastním očím. Připadal mi jako Kalousek za Zaorálka jen převlečený. Co se to s ním proboha stalo? I ten jeho těkavý pohled, vždyť mluvil a vypadal jako totálně zhulený. Zřejmě ČSSD pořád ještě nedošlo, že právě takovýmito postoji ztratila voliče. Proč by lidé měli volit někoho, kdo se chová jako věrná kopie ODS a TOP09? To raději "nedemokraty"!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože mu národ nakopal pr...
   Co je to demokracie podle většiny stran v Česku? Já mám právdu a nikdo jiný. "Političtí velikáni" by měli respektovat volby, to bohužel neumí, tak příště dopadnou jak "hroší kůže".

   Smazat
  2. Připomíná mi z dobových matriálu Vasila Biľaka,
   a tady na NR se o něm psalo jako o Zao-ce tungovi
   vtipné a výstižné.

   Smazat
 8. Kdo byl voličem ČSSD od počátku 89.jako já ví, že po Zemanovi zbyla jenˇ"černá díra" absorbující do vedení žvanily. To vyčítám Zemanovi nejvíce, neuměl si vybrat nástupce a často se mýlil v odhadu lidí, což je paradoxně známkou kvality jeho IQ- podle sebe soudím tebe. Zapomněl ovšem, že IQ se nekryje s charakterem. Suďme tedy lidi dle charakteru a budeme se méně mýlit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TO SI SKROMNEJ.
   zapoměl jsi na tuneláře s šíbry všeho druhu, kteří rozkradli naši vlast. a vůbec se u toho nestyděli.

   Smazat
  2. Pane Povolný Zeman jako předseda socanů toho také neudělal moc dobrého. Vždy jsem měl pocit že z nějakých důvodů byl jen jakýmsi oponentem Klause. By pro mě po Ransdorfovi druhý nejvzdělanější občan ale nedokázal svůj potenciál využít. Funkci prezidenta zvládá výborně a mám pocit že se snaží i nahradit některé svoje prohřešky ve funkci předsedy.

   Smazat
  3. 10:14- potvrzujete moji thezi, i Ransdorf měl "smůlu" ve výběru lidí pro důvěřivost, vlastnost lidí s IQ ale bez patologie deprivantů, vůdců současného světa!

   Smazat
 9. Tady čtení pro lůzu:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Moderator-z-CT-uctuje-Za-volebni-hlasy-zaprodali-jste-se-luze-Stydim-se-za-vas-Zemane-Babisi-Okamuro-512136

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. chlapci dívejte se na východ. ať se včas dozvíte, co jste si vypěstovali, co vás čeká. nemějte strach, dostane se na všechny

   Smazat
 10. To je malo sibenic ci co pro vlastizradne politiky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I kandelábrů na ulicích je dost!

   Smazat
  2. Věznici v Uherkém Hradišti zprovoznit, brzo se naplní.

   Smazat
  3. Ve Strakovce jsou i okna dostastečně vysoko.

   Smazat
  4. Mám dojem, že Zaorálek není vlastizrádce, tady vlast nemá.

   Smazat
  5. oni do jednoho patří jinam

   Smazat
  6. Zadolárkova vlast je Belgie a Brůsel a nejen jeho.Jako bruselský vlastenec je chrabrý a k neudolání!Sralbotka jistě brzy zakotví na teplé a naplněné eurobruselské korýtko, protože Socani se brzy rozpadnou na prach.

   Smazat
 11. Není divu, že ČSSD spěje k zániku, s takovýmito nemorálními žvanily ani jinak dopadnout nemůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že se dostali do parlamentu, ale není všem dnům konec

   Smazat
 12. Alespoň všichni socani vidíte, co za ksindl vás tolik let vedl. Nalezlo to do všech stran, protože to bylo in a pravda a láska byla výnosná. Dneska jsou z nich štěkající psi obranáři, hájí vlastní kožich.

  OdpovědětSmazat
 13. Zaorálek je křivák a ubožák, což názorně předvedl už v komentování ukrajinského Majdanu. Souhlasím s názorem 2:05.

  OdpovědětSmazat
 14. Jestli ještě jsme suverénní země a máme pud sebezáchovy,
  je nezbytné uzavřít hranice a o své zemi a ve své zemi si sami rozhodovat kdo tady pobývá.
  Ty kteří budou kategoricky proti z principů demokracie,
  ne do tepláků ( jsou příliš pohodlné) doživotně do montérek*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže my již přece dávno nejsme suverénní země. Jakýkoliv nesmysl EU je nadřazen naší ústavě. Pochopme konečně, že bez předchozího vystoupení z EU a z NATO, které je s EU v současnosti velmi úzce smluvně propojené, nelze zahájit ani ochranu hranic ani alespoň částečnou obnovu naší ekonomiky. Podle toho to též vypadá v oblasti sociální (mzdy, platy, důchody atd.). Jenže referendem se k takové změně nedopracujeme. To je dnes již jasné. V tom je třeba dát za pravdu ANS, která na to upozorňovala dávno před volbami. Teď to všem jasně vysvětlil předseda ústavního soudu Rychetský. A je potřeba se podívat, za jakých podmínek lze měnit ústavní zákony či schvalovat nové. To většina lidí před volbami neudělala, slyšet nic nechtěla, jen slepě "věřila". Jsme tedy po volbách ve slepé uličce.

   Smazat
  2. Nemyslím si,
   opravdový kandidát na presidenta stává se vrchním velitelem ČR.
   Může ze své funkce nařídit, vydat rozkaz k uzavření hranic.
   O vystoupení by se nám jednalo lépe*

   Smazat
  3. 5:17,A co by delali v tech monterkach??? Jsou to paraziti kteri krom zvaneni nic jinyho neumi.
   Mam lepsi napad- batoh s 30 kilama lamanyho kamene ,tricko s kratkym rukavem, boty mensi o 2 cisla a pochodovat 8 hodin denne kolem propasti za litr vody a 1 banan.

   Smazat
  4. Každý normální člověk v sedm hodin ještě spí (Zeman)

   Smazat
  5. 12:58
   Proč? Ono stát deset hodin u stroje za mzdu za kterou si zaplatí špatné jídlo a ubytovnu,elektriku,zdravotní pojištění do doby než odpracuje způsobenou škodu.
   Ten kdo by chcípl hlady a nebo umrzl, by jasně podle ministryně Marxové dokázal že se mu nechce pracovat. *

   Smazat
 15. je zaujímavé sledovať našu a vašu politiku voči Rusku, naši pochopili, že status Ruska sa mení a rýchlo tam začali chodiť - a nikto nerepce, nenadáva, nekričí - dokonca už aj Ukrainci ktorí pracujú u nás vytriezveli po pár mesiacoch strávených v našich montovniach ako im ušiel vlak, a aj Poľsko skáče, nielen Orbán - nikto - dokonca už ani Kiska nerepce, a to je čo povedať ....

  OdpovědětSmazat

 16. Pane Bože do čoho si to vdychol dušu

  OdpovědětSmazat
 17. Zadolárek si holt vybral komu slouží. Skáče jasně podle ušáckých not. Kde asi nechal názory na americký radar? Bohužel zde to postihne všechny po zájezdu do USA. Čím to? A Babiš prý už chystá Stropnického? Bravo! TES

  OdpovědětSmazat
 18. Ty hovada z vedení soc.dem. se soustřeďují na super lezení do zadele EU aby dostali nějaké dobré koryto.
  Mám takový dojem, že o ně už nebude zájem.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 19. Jaká je to ušáků ultraonuce dosvětčuje i tyto vaše diskuzní příspěvky. Většinou to bývá půl na půl, někdy když je to nevyvážené,tak se objeví nějaký ve propěch, ale nyní je to 100% jeden směr.

  OdpovědětSmazat
 20. Co chcete po sociálním demokratu, který podporuje fašistický Majdan na Ukrajině. Za dolar prodal i svou vlast.

  OdpovědětSmazat
 21. Potřebuje-li kapitál umlčet neklidné občany, tak prostřednictvím svých poskoků začne šířit strach z XY nebezpečí. Však Adolf Hitler a spol. viděli také nebezpečí z východních slovanských podnárodů, to jen aby si zajistili všechny evropské zbrojnice, tak na to šli oklikou přes západ, který se nacismu nejen poddával, ale často i oddával. Pokud si země NATO budou svými agresemi proti jiným státům a národům vyskakovat, nebude to jen hrozba muslimské kolonizace, ale povstane naděje kolonizací žlutou rasou, jak již předpovídala Sibyla.

  OdpovědětSmazat
 22. Pane Mane, pořád tady tvrdíte, jaká je ta ČT žumpa, ale přesto na ní koukáte od rána do večera.
  Tak to jednou vypněte a jděte mezi lidi. Zjistíte, že ostatní lidi tyhle voloviny vůbec nezajímají. To bude překvapení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:29 Vidím že jsi v penzi jako já (nebo také lichvář, který zrovna nemá co dělat), a tak vezmi pejska a jdi s projít, místo toho čučení na tu žumpu.
   Já na žumpu nekoukám, jen jsem zrovna při přepínání a hledání zrovna narazil na toho blba zadolárka, při tom jeho urážení slováků a ukrajinců. Podle mně je totiž ten východ právě tam.

   Smazat
  2. 10:21
   Vážený pane/paní
   pan Man jako všichni normální lidé kteří chtějí něco kritizovat samozřejmně musí na ten hůj zvaný ČT koukat. Jinak by jeho kritika byla jen z doslechu. Ale to Vy při IQ tykve nemůžete pochopit!
   Přeji hezký večer.
   Václav

   Smazat
 23. Oni ti "socialisti" Kolem nedělky a hlavně zadolárek, už asi nechtějí aby se ČSSD příště dostala do žvanírny.
  Protože nevěřím, že by si neuvědomili, že mít hlavní bod programu štvaní proti Rusku a nahrávat tak potomkům Hitlera, je dostalo tam kde jsou.
  Jenže peníze jsou prachy, prachy, prachy ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spousta z nich by hitlerovým pohrobkům prodali i vlastní matku, natož svoji českou vlast a své české obyvatelstvo!

   Smazat
 24. Jednoduše prozápadně, socialisticky a podle eorobruselu řečeno.Rusko, proruská propaganda a Putin ovlivnili a zmanipulovali parlamentní volby ve svůj prospěch, protlačili ANO, SPD i KSČM a tím zničili potencionálního vítěze-Socany se Zadolárkem.Jak to, že Socanům v protiruské propagandě v ovlińování voleb nepomohly po zkušenostech s Trumfem USSA?Socani máte jasného imaginárního viníka a můžete si vzít funebrácký šat a jít s celou SSSD na krchov!Jste nevolitelná sekta korytářů, tlučhubů a bruselských alpinistů.Příště nebudete mít ani těch 5% hlasů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:33-spatne jste pouzil termin alpinisti. Spise by byl namiste termin Bruselsti speleologove. Alpinisti jsou lide co pijou Alpu )).

   Smazat
  2. 12.48-Probruselští řiťolezci, to je lepší termín.Ti, co pijí francovku jsou francovkáři.

   Smazat
  3. Prosim Vas pane kolego,-ti co pijou Francovku jsou prece Francouzi.))

   Smazat
  4. 13:01- sakra, to mne nenapadlo. Já se domníval, že za to mohou socialistické učitelky, které neznajíc kinedril, nám dávaly kostku cukru s alpou při školním výletu. Také dávám vinu mazákům na vojně, jak umně vylepšili chuť desítky. Ale to bylo u PTP. Tak říkáte geny? Hmm, že by Keltové?

   Smazat
 25. Bez nepřítele nelze žít! Sparťani nenávidí Slávisty, ostravští fanoušci mají za nepřítele všechny, neofašisti anarchisty a naopak,já nenávidím souseda, Zeman není pro ostatní kandidáty soupeř ale nepřítel, kterého je třeba zlikvidovat. Likvidace kandidáta Zemana probíhá na sdělovacích prostředcích a on je zejména na ČT vykreslován jako nepřítel a k tomu je mu vyčítáno snad i to, že chodí hodně čůrat. Naši politici musí mít taky nepřítele(zadání ze Západu, před revolucí to bylo zadání z Východu) a nás nutí abychom viděli nepřítele na koho oni ukáží.Tak a teď jsem si získal asi hodně nepřátel. Ještě, že jsem v anonymitě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na ČT v politicky soukromých rukou, také dojde. Projde totální obměnou včetně personální výměny redaktorů, propagující do jednoho úzké zájmy a názory stran HROB 09, Sudetoněmeckého landsmanšaftu a socanské hydry.Dští síru a oheň na ANO, SPD a prezidenta Zemana, kdekdo z nich ho již pohřbívá!

   Smazat
 26. Ostravský ultragrázl a falešná filca Zadolárek pohřbil ruku v ruce se Sobotkou,Diensbierem,
  Marxovou a dalšími šmejdy celou ČSSD.Celou dobu voleb neukázala ČT jediný záběr z jejich "štábu",teprve po skončení sčítání nám milostivě dovolila zhlédnout šedivé,upocené ksichty socanů,kde u ten největší pitomec pochopil,že je to ekonomický konec jedné strany.Lithium mělo být finanční pojistka....

  OdpovědětSmazat
 27. Už jsem to tu psal před volbama a píšu opět . Pane Zaorálku vaše zakryté oči před uprchlíky a fanatická nenávist proti Rusku vám zlomí vaz a tak se i stalo . Na Německý fašismus jste zapomněli a vpád vojsk Varšavské smlouvy je vaše stará písnička . A Krym byl vždy Ruský , teklo tam hodně ruské krve . Astala vista marcel

  OdpovědětSmazat
 28. Opakuji, ale každého národního zrádce stihne trest. Ti, co nás zaprodávají parazitického a řízení neschopného Západu, jsou na prvním místě. RF není pro nás žádné nebezpečí, nebezpečí hrozí od elit EU a zejména od parazitických a agresivních domácích elit ("Deep State") USA, které doposud ovládají tajné služby a část armády. Osobnostní profil senátora McCaina je snad dostatečně varující.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.