Reklama

úterý 21. listopadu 2017

Prezident rozdělovatel s bezvýznamným diktátorem v Soči dnes dopoledne

21. 11. 2017

66 komentářů :

 1. Pro úplnost poznamenávám, že kdo nechápe ironii prokazuje, že je blbec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni někteří toho nechápou mnohem více, protože komu není s hůry dáno, v apatice nekoupí, i když reklama farmaceutického průmyslu vás bude přesvědčovat, že ano. Ale to už je jiná kapitola.

   Smazat
  2. Už jsem se lekl, že to neupřesníte. Kdysi jsem také napsal něco ironicky a předpokládal jsem, že to všichni pochopí tak, jak jsem to myslel. Pak jsem hodinu vysvětloval, jak jsem to myslel.

   Smazat
  3. JJ máte pravdu- rozpoznat ironii od vážně myšlené myšlenky je v prostředí často anonymních diskutérů těžké.
   Mně strašně deprimuje myšlenka proč v té naší veřejné a právní televizi nezazní názor obhajující prezidenta.Buď nám předkládají neutrální(dle nich) komentáře, nebo nenávistné a opačné názory- proč když chtějí být korektní proti sobě neposadí 2 lidi s opačnými názory, dát jim stejný prostor pro vyjádření, a občan si to přebere.Jsou si jistí, že žádný další převrat nebude. Co peklo schvátí, to už nenavrátí.

   Smazat
  4. 13:20 Dane, stalo se mi něco stejného jako Vám.

   Smazat
  5. Ironie dělá jen dojem duchaplnosti. Ti, kteří čtou jen titulky vás zařadí mezi ty, kteří nechápou. A hlavní média vás také mohou v klidu citovat. Kdo má čas dnes hloubat nad samoúčelnýmy sarkasmy? Mládež jistě né.

   Smazat
  6. Ještě musím dodat, že president Zeman byl skutečně na úrovni a udržel velmi dobře a diplomaticky celý rozhovor. Prostě dnes i příklad pro vaše komentáře. Myslím, že zabodoval.

   Smazat
  7. To je přímo prezident - štěpitel! Mělo by se mu vzít zpáteční vízum, ať vyzáří tam u nich :D:D:D - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/455471-radioaktivni-mrak-se-nad-evropu-rozsiril-z-ruska-podezreni-pada-na-jaderne-zarizeni.html

   Smazat
  8. 16:58
   Dej bacha na Katrinu Hovnere debilovici!!!!!

   Smazat
  9. 13:25
   Co když ty kecy v ČT jsou také jenom ironie?
   No to jsem asi přehnal.

   Smazat
  10. Samozrejme Zeman rozdeluje a jak !!
   Na ty co jim zbyl rozum a prehled a na dalsi o kterych se nema cenu zminovat , pac neni co a proc..Presne Zeman POALARIZUJE a vi /instinkt/,ze je to jeho funkce. A Narod nasleduje , protoze se stal tim vudcem za kterym my ovce putujeme...
   A protoZe takovych je malo..
   Uz jen srovnani s jinejma a je vse uplne jasny...A nezalezi jestli je nemocnej nebo pod vlivem , DULEZITY JE ZE NENI POD VLIVEM TECH co nas chteji dostat do hliny !!
   A kdo to nevi tak to zcela jiste pocituje a neni potreba k tomu hromady reci !!
   A tak jsme se konecne dobrali k tomu ,ZE VIME CO CHCEME a to neni spatnej zacatek...

   Smazat
  11. A ostatni /narody/,co se jeste nerozhodli se drive ci pozdeji pridaji...

   Smazat
  12. Porad jsem si rikal , my cesi jsme zatracane zvykly rict do svetovych veci a situaci nejaky PADNY SLOVO a v pravej cas , aby se nama pocitalo..A cekal jsem..

   Smazat
  13. Pane Davide, prosím, kterej je kterej? (/;<D)

   Smazat
 2. Jo dva nejlepší politici v Evropě ještě chybí Orbán.

  OdpovědětSmazat
 3. Zeman je prezident odhalovatel. Reakce na jeho činnost odhalují kdo je kdo. To co nás rozděluje je kapitalismus a tím pádem absence demokracie.
  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas.

   Smazat
  2. 13:54 Neobyčejně výstižné!
   A nejen u nás, ale i v Evropě a dál. Potlesk. Děda.

   Smazat
 4. ZADNA IRONIE !
  President Zeman uvolnuje, umele vytvorene mezinarodni napeti !
  Nas nejvyssi executiv - oblibeny president Trump, ma to stejne ve sve agende.

  Vsichni ti druzi, kteri jednaji jinak, jsou na vyplatni listine Globalistu a usiluji o valku s Ruskem na objednavku tech, kteri Rusko nenavidi, bez nejakeho nam znameho duvodu.
  SLAVA ZEMANOVI !

  OdpovědětSmazat
 5. Miloš Zeman v ruské televizi :
  https://www.youtube.com/watch?v=v_lGv_Uy8Dg

  Z diskuze :
  САНЯ Чаплыгинpřed 47 minutami

  молодцы -ЧЕХОСЛОВАКИ !!!!!!!!!!!!!!!111-ДЕРЖАТЬСЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpovědět• 1

  Сергей Назаренко

  Сергей Назаренкоpřed 49 minutami

  Земану - БРАВО !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to teda tady schytá, díky bohu, že to překryje ten Babiš, jinak bysme to měli na talíři až do Vánoc. Než začne truchlení za Havla.

   Smazat
  2. Tedy 14:19 - tak krátký příspěvek, velice přesný, který mne takřka hystericky rozesmál

   Smazat
 6. V čété dali včra zprávu o tom, že prazident někam jede až za zprávu o koťátkách a o tom, že Sobotka nemusí demisí dávat osobně. Taky by to asi nešlo, protože když nebyl na sjezdu, tak asi už abdikoval ze všech funkcí. Kdyby byl chlap, tak by se vzdal poslanckého mandátu a nechal do sněmovny jít nějaké náhradníky, kteří jsou schopni pro stranu něco udělat. On to není, on bude jenom škodit. Ale jak zatím vidno, raději bude škodit za prachy, než aby byl prospěšný zadarmo. Dneska bude celé čété vysílat akorát o vydání Babiše, takže o prezidentovi se dozvíme akorát to, že Drahoš by Babiše vydal a Topolánek taky. A taky, že z Ruska přichází radioaktivní mráz a že to Putin nepřiznal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řekl bych, že to je dosti dobře načrtnutý scénář dnešních zpráv. Schválně se na tu žumpu podívám, uvidíme, ve které minutě začnou mluvit o Zemanovi v Moskvě.

   Smazat
 7. Prezident -je prostě prezident. Nejvyšší úřad v zemi. Jako takový má být všemi respektován a vážen.Tečka - tím bys skončil. Nikdy nebyl žádný prezident vystaven žumpovní kritice, až po listopadu 1989, jak se rozlila ta demokratická, páchnoucí žumpa, může si o úřad prezidenta otírat špinavý zobák každý, kdo má díru do zadku, a asi to je právě ta demokracie. Neustále držkovat a kritizovat. Trefovat se do každého, vůbec k ničemu a k nikomu nemít žádný respekt. Staří se pošklebují mladým, a mladí starým. Kamkoliv se mi zachce, můžu načmárat sprejové sračky, a dobrý - to je ta demokracie. Každýho, koho se mi podaří oblbnout, můžu podvést a okrást - to je taky demokracie. Každýho, kdo se mi znelíbí, můžu píchnout nožem do břicha někde v obchoďáku - taky demokracie. Můžu vyrábět, prodávat a žrát drogy, můžu cokoliv se mi zachce. A mediální žumpa,namísto aby šla společnosti příkladem, a vedla k respektu, k úctě a k vážnosti - koná přesně obráceně. Sprosté nadávky cikánům nebo teploušům jsou v diskuzích zablokovány - to se nesmí. Sprosté nadávky lidem, kteří tragicky zemřeli, nebo si dovolili zestárnout a onemocnět, a hlavně pak oplzlé, odporné, a sprosté nadávky prezidentovi, to je naopak provokováno v provokativních bulvárních článečních denně - rozdmýcháváno, a podporováno, k tomu ty smradlavé novinářské a mediální kurvy slastně mručí. Tenhle škodlivý ksindl už by se měl začít střílet. Ten, kdo vymyslel do naší společnosti instalaci všeho toho neřádu a úchylného svinstva, a ti, kdož v tom pomáhají, by zasloužili provaz, a viset za krk tak dlouho, než by jejich úchylná, zrádná a mrzká palice byla bez krve. Jiný trest bych neviděl jako adekvátní k tomu svinstvu, jímž se podařilo zahnojit a zničit zdravou a slušnou společnost, a nikdy už to nelze napravit. Každý, kdo se v té žumpě narodí, už páchne od hnoje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený, daleko lépe by se Vám v té "demograciji" žilo, kdyby jste moc nepřemýšlel. Místo mozku kdyby jste měl tak nejlépe prsní gelový implantát, tu a tam při vystupování z auta ukázal tu kalhotky, tu vůbec nic, a pokud by Vám třeba zcela, ale opravdu zcela náhodou za přítomnosti celé hordy fotografů vypadlo prso ze šatů s výstřihem až k pupku, tak věřím tomu, že by jste byl spokojen. Jen si teď nejsem jist, zda za ten stav může novinářská lůza, nebo lůza, která to těm novinářům tzv."žere".František

   Smazat
  2. 14:21 Drsné ale celkem výstižné.

   Smazat
  3. Jsem gay, současně podporuji prezidenta Zemana a k prezidentu Ruské federace, panu Putinovi, mám velký obdiv. Volil jsem SPD pana Okamury, protože se obávám, že jako součást EU nemá moje vlast před podporovaným přílivem migrantů dlouhodobou šanci. S osvojením dětí homosexuály nesouhlasím a Gay pride day, téhle nevkusné podívané, nemám důvod se účastnit. Já jen, že nelze házet všechny teplouše do jednoho pytle...

   Smazat
  4. 20:03
   S Vašim názorem plně souhlasím.

   Smazat
 8. Ta Anglicanka Teresa May, za nejakou dobu dozene v hlouposti Angelu Merkerovou !
  Vede nesmyslne reci a stve svet do valky.

  Od te doby co zemrel Peter Seller Anglicane NEmaji hodnotnou osobnost, kterou by se mohli pochlubit svetu.

  Zerou prevarenou zeleninu ! Z Londyna udelali Nairobi v Africe. Svoje nedostatky vyvazuji vyhrozovanim Rusku, aniz by brali zretel na skutecnost, ze hlavni chief je nas president Trump, ktery urcuje, kdo je kamos a kdo neni kamos !
  (A maji skaredy accent, a skarede vypadaji.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co má tvůj přiblblý, pitomý žvást společného s článkem? Napřed si musíš přečíst článek, a pak k němu napsat svůj názor na to, co ses dočetl, a ne si myslet, že sem vlezeš, a budeš si tady čvachtat nějaké blbosti. Proč píšeš k článku, že se sešel Zeman s Putinem u tom, kdo žere převařenou zeleninu, a kdo udělal s Londýna Nairobi? Přebral jsi prášky, nebo chvílema ztrácíš soudnost? Jdi do hajzlu!

   Smazat
  2. 14:22 Jo, a neumějí vůbec řídit. Všichni jezdí po špatné straně silnice.

   Smazat
  3. 14:41
   To jenom chtějí být zajímaví, tak si to předělali na levo.

   Smazat
  4. Peter SellerS! Narozen v roce 1925 zemř. 1980. Angličany nemám rád, ale to neznamená, že je musím urážet. Chytil jsi v tý Emerice pěkný moresy. Trump má z takových podporovatelů jako seš ty určitě radost. No jestli je jich tolik, co furt píšeš...amen s ním. No jste stejná láce.

   Smazat
 9. Odpovědi
  1. 16:49 Málo vás okradl?

   Smazat
  2. To je tvůj duševní problém.Na rozhádání v diskuti je to málo.

   Smazat
  3. Vol si koho chceš, dokud ti to Brusel dovolí. Rychle se blíží doba, kdy budou všechny volby a referenda zrušený. Stále častěji totiž nedopadají podle jejich představ. Brexit, Katalánsko, Německo, co nevidět to budou další jobovky. Když to nejde po dobrém, udělej to násilím...
   Co nevidět demokratická bublina západu praskne a zbude tvrdý diktát.

   Smazat
  4. Jo, jo, primitýv Topol rozkradl a tím zlikvidoval přebytek v důchodovém systému a nejen to.Solárník a pravá ruka českého oligarchy by měl být v teplákovém mundůru na hodně dlouhou dobu v chládkku a držet pysk!

   Smazat
 10. Pre cesku havlokavarnu je Putin bezvyznamny diktator...
  Pre us magazin Forbes,Vladimir Vladimirovic Putin,muz c.1 vo svete...cely svet pozna Forbes,pozna niekto na zapade havlokavarnu?Potom je cely tento prispevok holyud,autore.

  OdpovědětSmazat
 11. Politici musí být za své činy vyznamenáni, ale i trestáni.Když v práci něco "zkoním", tak si to zaplatím, nikdo se mnou nebaví.
  A referendum musí být i dodatečně!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. 16.58,kdyz bouchla Fukusima a zamorila ocean,zapadni, vychodni svet ani nepipnul.Kdyz unikne neco Rusum,je z toho povyk o agresivnim Rusku.Ale jste za kokoti!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povětšinu roku vládne u nás severozápadní proudění. Jen v zimě kdy padají teploty hluboce pod nulu se tady vyskytuje severovýchodní směr, většinou slabých větrů.
   Považuji tyto "nové" zprávy za hoax, s jedním známým účelem.

   Smazat
 13. Prvním havárie atomky byla v jusej a kdo to připomíná. Ovšem také jako Fukušima se to pouštělo do moře.

  OdpovědětSmazat
 14. Koment u videa:
  Визит президента Чехии Земана как кость в горле для США.
  Návštěva prezidenta Zemana je jako kost v hrdle SSA.

  ...Dobře řečeno... ,PP
  Prezident Zeman je kost v hrdle SSA.


  OdpovědětSmazat
 15. Bezvýznamnej David nám tady káže, ale na to mu naletí málokdo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:18 Máte pravdu!
   Na ten nadpis mu naletěl skutečně málokdo. Děda.

   Smazat
 16. 18;08
  Bezvýznamnej byl tvuj fotr,o tom zbytku nemluvě!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Naše veřejnoprávní ČÉTÉ je stejnou posluhou oligarchie jako politici "standardních" stran. Příkazy co smí a nesmí, co musí nejsou z ani z její hlavy a ani z hlavy tzv. (z)rady ČÉTÉ, ale ze stínové vlády oligarchie a jejich vyslanců - lobbistů, zprotředkovtelen, jako je Brusel a napravovatelen, jako je NATO. Ano, panu dr. Davidovi nenaletí blbci a ti chytří mají stejný názor s ním. Samozřejmě že oligarchie zuří svojí nenávistí vůči Zemanovi, Orbánovi, proti čínským politikům a naopak pějí jen a jen chválí nacisty typu Porošenko. Ale podle toho občané nejlépe poznají, kdo je sluhou světové diktatury kapitálu a kdo je služebníkem svého národa, lidu. Kdo dává přednost otroctví kapitálu, volí si loutky "tradičních" zlodějských partají, kdo touží po svobodě, hledá a volí Zemany, Orbány a nakonec i Babiše, protože od něj slyšíme bez prostřednictví politických šašků na přímo jeho směřování při naplňování potřeb státu a občanů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, možná pro přesnost bys nám mohl upřesnit, které partaje jsou z tvého pohledu "standardní", které "tradiční" a jaké jsou vlastně ty ostatní.
   To já jen, aby se v tom jeden vyznal, díky.

   Smazat
 18. 14:40 - JA TI TO RAD vysvetlim ty slabomyslny IDIOTE, ktery neda 2 a 2 dohromady !

  Kdyz se Zeman sejde s Trumpem, tak rozcili kazdeho Globalistu ty primitivni hovado a v dnesi dobe nejvice Teresu Mayovou ! Proto se o ni zminuji, ty primitivni nedonoseny zmetku.
  Kdy neznas jeji projevy, tak neposuzuj nikoho s tvym prasecim rypakem a mozeckem kanarka..
  Krome toho ty nejsi beloch - jinak bys to pochopil.
  Krome toho ty nerozumis slovo z toho, co ona rika.

  -------------------------------------------------------

  Tento privilegovany IDIOT zde dela pravidelne kadrovaka a ma nasrano v hlave, jako kazdy privilegovany vetrelec mezi evropskou inteligenci !

  OdpovědětSmazat
 19. oprava : 18:37 - Zeman sejde s Putinem...

  OdpovědětSmazat
 20. Výběr si voko ty Hovnere z Hovnodolni!!!!!
  Ty jsi polozdechlina křížena s dementni čokovopici!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No pane jo, tomu říkám hodnotný příspěvek do debaty.

   Smazat
 21. NEJVICE informaci mam ja a rozhodne nikdo z vas v
  Cesku ! Polovinu vubec nemuzu zdelit, kvuli cenzure a z te poloviny co muzu, jsou nekteri z vas tak BLBI, ze nedokazi posoudit vo co kraci...
  Teresa May chce zvratit Brexit a vola po vetsich sankcich a akcich proti Rusku.

  Ona chce Rusko isolovat a posledni dobou je vice cinna nez baba Merkerova.
  Zeman tim, ze Rusko neizoluje zase poradne nazlobil vsechny v EU, kteri jsou na vyplatni listine Globalistu.
  (Oni maji 28 000 Euro mesicne + PRIDAVKY za motivaci proti Rusku !)
  Ze by z toho mohla byt valka, kterou Trump nechce, jim jeste nedoslo !

  A kdyz se o necem takovem, ci podobnem zminim , tak je mi NADAVANO od primitivni HOVNA z vesnickeho prdelakova, ktery dela "kadrovaka" (14:40).

  OdpovědětSmazat
 22. NEJVICE informaci mam ja a rozhodne nikdo z vas v
  Cesku ! Polovinu vubec nemuzu zdelit, kvuli cenzure a z te poloviny co muzu, jsou nekteri z vas tak BLBI, ze nedokazi posoudit vo co kraci...
  Teresa May chce zvratit Brexit a vola po vetsich sankcich a akcich proti Rusku.

  Ona chce Rusko isolovat a posledni dobou je vice cinna nez baba Merkerova.
  Zeman tim, ze Rusko neizoluje zase poradne nazlobil vsechny v EU, kteri jsou na vyplatni listine Globalistu.
  (Oni maji 28 000 Euro mesicne + PRIDAVKY za motivaci proti Rusku !)
  Ze by z toho mohla byt valka, kterou Trump nechce, jim jeste nedoslo !

  A kdyz se o necem takovem, ci podobnem zminim , tak je mi NADAVANO od primitivni HOVNA z vesnickeho prdelakova, ktery dela "kadrovaka" (14:40).

  OdpovědětSmazat
 23. Nestačí ty tvoje bláboly v jednom vydání,musíš ty stejný jindy blejt do nekonečna ty třetíhorni zdechlino ,?!!!!!
  A nauč se česky prahovnere!!!!!

  OdpovědětSmazat
 24. Co se týče Zemana tak doporučuji V. V Pjakina, poslední video "Otázky a odpovědi" v čase 34:15 o Zemanovi mluví a v čase 19:28 mluví o globalistech s Rusku. Mnohé tam objasňuje a dělá jasnějším.

  OdpovědětSmazat
 25. 19:27 MUGABE - ty prase jedno, nenavidene v cele republice , ja nemusim umet cesky , ja jsem v Cesku cizinec a neziji tam 50 let.
  Ty na stredoevropana jsi lidozrout, coz je horsi
  prasete. Cesi te uz stejne hledaji !

  OdpovědětSmazat
 26. 20:31
  Ty zvratku potraceny kurvy,tebe až jednou dostanou Češi do rukou,tak po tobě ty zdechlino ussacka zbyde jen trocha smradu,zmrde polozdechlej!!!!!!
  A neser sem ty tvoje bláboly,nikdo na ně není zvědaví!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:49-víte, že se averzí k "honolulu" stavíte na pozice "pražské kavárny"? Ale Vy přece k ní nepatříte nebo se mýlím? Krvavé bělmo, nesnášenlivost dědků, bariéra Atlantického oceánu a 50ti letého odloučení dvou Čechů, čím to je? Abych napsal něco k tématu, všimli jste si nonverbální "souhry" Zemana a Putina v oblečení včetně kravaty? Něco jako sounáležitost Čechů s Rusy?

   Smazat
  2. Pane Povolný , te shody v oblečení jsem si všimla okamzite, když jsem si otevřela PL a Novou republiku a to bylo odpoledne. Fakt to dělají dobře, Putin a Zeman , smekám ....
   Nevím, jestli to dobře dokážu popsat , ale působilo to na me / shoda v obleku / zvláštním, ale působivým dojmem .... H

   Smazat
  3. 1:05 Co se kravaty týče, tak zřejmě jste mj. "barvoslepá".

   Smazat
 27. 20:49.. Me maji Cesi v rukou kdykoliv tam jedu na vylet. Oni maji spise zajem o tebe !
  -------------------------------------------------------
  Povolny 22:36 - copak nepoznate , ze to primitivni prase (20:49) neni Cech ?

  OdpovědětSmazat
 28. Ty jsi Čech nikdy nebyl,jsi jen latrina ze Smíchova Hovnere!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.