Reklama

sobota 11. listopadu 2017

Příchod bohů do Valhaly. Proč se intelektuálové derou na prezidentský post?

Napsal/přeložil: Vincent Pribula
10.11.2017   Eurasia 24
Tolik jedinců toužících po postu prezidenta je k zamyšlení. Co je žene do úřadu prezidenta a proč mají onu potřebu jím být? Proč se najednou vyjadřují ve veřejném prostoru lidé bez morálky a usvědčení zloději? Jak reagovat na jejich drzé moralizování a neustálé poučování?


Sledovat sešlost povýšených intelektuálů v upadajícím pořadu Václava Moravce je zkouškou vlastního ega z otupělosti.

Drahoš, Sokol, Bek, Moravec – jako příchod bohů do Valhaly.
Pánové se v roli nadlidí s intelektuální převahou pouštěli do akademických diskusí. S maximální vědeckou přesností došli k závěru, že jsou pro společnost nepostradatelní.

Stále více lidí chápe a sleduje kroky českých intelektuálů a stejně tak většina pamatuje na jejich epochální selhávání a permanentní zradu ve všech oblastech společenského života. Témata otevírala dveře pekla i dveře Valhaly. Nad tím vším se novodobé božstvo povyšovalo a stejnou měrou lidmi pohrdalo.


České elity mají na svědomí kolaboraci ve prospěch cizí moci, nesou plnou odpovědnost za ekonomický a společenský rozklad hodnot. Nikdy se nezastaly lidí práce, lidí střední třídy a 3,5 milionů lidí v bídě.

Samy sebe pasovaly do rolí intelektuálních vůdců a politických mravokárců. Akademické svobody zprofanovaly na svobodu lokaje korporátních bossů s bezmeznou oddaností a podporou útočných válek ve jménu demokracie a svobody. Tolik lokajů s titulem, odhodlaných prodat vlastní stát i s lidmi jako otroky korporacím, má snad už jen Papua.

Elitám dnes uniká, že jedinci stejné skupiny umí myslet, chápat souvislosti a téměř každý má vzdělání dostačující na pochopení jejich intrik, záměrů a osobních ambic. Naši lidé jsou natolik vzdělaní a kulturně vyspělí, že se mohou vždy postavit psychopatům s akademickým titulem.

Neustále zkouší, jak ještě více položit na kolena většinu lidí a jak udržet uměle vytvořenou sociální a politickou nerovnost. Co dělali naše elity při rozkrádání českého státu? Kde byl jejich akademický hlas a zrcadlo morálky? Z intelektuálních výšin nedohlédli na bezbřehý egoismus, politický cynismus a ožebračování pracujících.

Dnes lkají na tupost lidí, že jim nerozumí, nechápou jejich úlohu a historickou předurčenost.

Historická souvislost s chováním jmenovaných pánů a všech samozvaných intelektuálů vždy byla a bude nadefinovaná s jejich akademickou přesností.

Stejný akademický pohled nabízí permanentní boj o zdroje a boj o moc s plnou podporou nástrojů, které elity vytvořily, včetně osvědčené manipulace – debilizace.

Doktoři, inženýři, vědci, politici, státní úředníci, umělci, armáda. Ti všichni se v nedávné historii podíleli na masakrování a hromadné likvidaci lidí v koncentračních táborech. Intelektuálové se ve velkém a dobrovolně dávali do služeb masového vraždění, likvidaci lidských práv a lidské důstojnosti.

Milovníci umění, krásy, vytříbeného vkusu a oslniví rétoři morálky. S intelektuálním nadhledem, při hudbě Vágnera s jistou formou čistoty, kterou nikdo nechápe, vraždili a mučili.

V čem jsou dnešní elity jiné? V čem jsou lepší dnešní tisíce akademiků a intelektuálů?

Je třeba se duševně namáhat a přečíst jejich záměry dříve, než nastolí takové otroctví, ze kterého nikdo neunikneme. Elitám je zcela lhostejné, kolik milionů lidí žije v bídě a chudobě. Je jim lhostejné, jak se o nich smýšlí. Vždy budou tvořit kooperující skupinu parazitů, která pošle své vlastní lidi do zničujících válek, do hladomoru a bídy. Představa, že vzdělaní intelektuálové jsou lepší, je vědecky ověřená fikce. Žádný akademický titul neudělá z jedince lepšího a stejně tak známá celebrita svým způsobem žitím a uvažováním nenese mravní vzor.

Demokracie v podání intelektuálních elit znamená vládu novodobé šlechty.

Tolik jedinců toužících po postu prezidenta je k zamyšlení. Co je žene do úřadu prezidenta a proč mají onu potřebu jím být? Proč se najednou vyjadřují ve veřejném prostoru lidé bez morálky a usvědčení zloději? Jak reagovat na jejich drzé moralizování a neustálé poučování?

Většina zdravě uvažující populace odpověď zná.

Vincent Pribula

14 komentářů :

 1. Je dobře že takové diskuse probíhají a když se autorovi nelíbí, tak ať se na ně nekouká.Je dobře, že můžeme slyšet více různorodých názorů. Je také dobře, že je více kandidátů na prezidenta, namísto poslouchání monologů toho jednoho 8x týdně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:25 povznesené mudrování pánů Sokola, Beka a Drahoše, vedené občanem Moravcem je naopak potřebné sledovat a vytrpět. Abychom se znovu a znovu ujistili, že ti pánové jsou zcela mimo a je lhostejné zda v důsledku své povznesenosti, nebo jako posluhové tohoto, z podstaty nemravného systému. Pak se takový pan Sokol ukazuje co kašpar, pan Bek mimo mísu a pan Drahoš jak vlezlá naplavenina, když se chce zavděčit v místní hospodě. Všechno přikryto rádoby nadhledem ideové kotvy, páně Moravce. To jsou ty vrcholné výkony "veřejnoprávní" ČT, produktu pražské ideologické věrchušky.

   Smazat
 2. Pjakin 5.11.2017 :
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-5-11-2017-primy-prenos/

  " ...v podstatě je v první řadě zapotřebí zavést zkoušky odborné způsobilosti lidí, kteří chtějí kandidovat na funkci prezidenta nebo do řídící funkce jakékoliv úrovně. Ti by měli absolvovat určité zkoušky, protože Putin by je udělal. A ani jeden z dalších nominovaných kandidátů není schopen absolvovat ani desetinu takové zkoušky, odpovědět alespoň na desetinu otázek. Jediný, kdo by při té zkoušce odborné způsobilosti dokázal odpovědět na všechny otázky, je Putin."

  A k čemu je celá ta fraška s nominacemi kandidátů na ruského prezidenta v podobě žen dost pochybné pověsti, jako je Sobčak, Gordonová, Berková a další? Ptá se Vladimir Ivanov.

  "Tak především ještě nikdo nebyl nominován, prezidentská kampaň ještě nebyla vyhlášena. Zatím pouze sdělují své záměry, že pokud je někdo někde podpoří, jsou připraveni kandidovat. A k čemu slouží celá ta fraška? Aby udělali z voleb show, aby tak snížili odpovědnost lidí za svou volbu. Aby lidé hlasovali třeba pro Xjušu Sobčak a neumožnili tak alespoň v prvním kole vyhrát Putinovi. Aby zpochybnili legitimitu jeho zvolení s využitím toho, že lidé nevědí, jak jsou řízeny sociální supersystémy. Kvůli tomu, přesně kvůli tomu."

  Jméno "Putin", v úryvku otázek-odpovědí V.V.Pjakina, doporučuji nahradit jménem "Zeman" a jména "Sobčak, Gordonová, Berková a ..." nahradit jmény "Drahoš, Horáček, Topolánek a ..."
  L.S.
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-5-11-2017-primy-prenos/

  OdpovědětSmazat
 3. Proč mají kandidáti na prezidenta nutkání se zviditelnit právě na postu prezidenta. Nikdy do historie Česka nevstoupí jako solidní občané, ale jako semipsychopaté se sklony k exhibicionismu na černých stránkách dějin. Ta sbírka těch "kandidátů" ale svědčí také o tom, že nemáme žádného občana v našich řadách intelektuálně schopného zvládnout komunikaci s občany a že tedy Zeman, ať se nám to líbí či ne, nemá rovnocenného protivníka. To ještě neznamená, že Zeman neprohraje a nějaký ten nový Hácha, tlačený stádem E. Moravců vyhraje.
  Není pochyby, že pohyb dělá Zemanovi potíže, což ti, kteří myslí od pupku dolů, vnímají jako propad. Ale nevídáme v české politice poslance na vozíku? Nevídáme dokonce v řadách čelných německých politiků také muže na vozíku? A jak na tom byl president USA Roosewelt? Takže buďme rádi, že máme prezidenta se zdravou hlavou, u těch ostatních budou třeba zdravé nohy - a někteří to budou považovat za přednost - ale budou mít nezdravou mysl. A to je jistě horší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby takhle mluvili o té poslankyni za ODS na vozíčku, to by někdo skusil akorát jednou a letěl by jak namydlený. Jak si dovolují mluvit o tělesně postiženém nemocném člověku je neuvěřitelné. Srovnatelné s germánským pojetím nadčlověka. Ale aspoň víme, že jsou tak ubozí, že všechny ty řeči o inkluzi, rovnoprávnosti a péči o postižené jsou bohapusté bláboly a lež jak věž. Když má člověk nepohyblivé nohy, tak prostě nemá co pohledávat na veřejné funkci, to dá rozum. Je mi z těch intelektuálů/pokrytců na blití. Ta jejich zloba z nich strhala veškeré masky noblesy, úrovně a slušného chování. Jsem zvědav, kdy konečně se najde v tom slavném úřadě pro dohled na čété nějaký slušný člověk, aby řekl: Tak dost, konec štvanice, začněte se chovat jako slušní lidé. A poletí Dvořák i s popelníčkem. Dovolili by si tohle v BBC? Tam takhle snad nepronásledovali ani ty jejich pedofily.

   Smazat
 4. Obecně proti intelektuálům nemám vůbec nic. Ostatně sám mezi ně asi patřím (soudě alespoň podle počtu titulů před i za jménem). :-) Nicméně přiznávám, že doslova bytostně nesnáším ty různé nafoukané, arogantní a polovzdělané nuly, které demonstrují svou údajnou intelektuální a morální nadřazenost při každé možné i nemožné příležitosti. Překvapuje jejich množství i pestrá politická orientace. Irituje jejich neskrývané pohrdání většinou občanů (např. pp.Čulík, Dolejší, Kartous v BL), mnohdy se dokonce jedná o jakousi reinkarnaci zrádců z období druhé republiky a protektorátu (viz nenávistné slinty Jana Berwida - Buquoye, K. Steigerwalda, T. Krystlíka apod.). Další podobné zrůdičky se neuvěřitelně rozmnožily a zatím beztrestně zamořují mediální a politický prostor. Čeká nás hodně práce...

  OdpovědětSmazat
 5. No kdyby ti intelektuálové byli i inteligentní, tak by zůstali u svého karbanu, molekul a ti již předčasně senilní u hraček. Prosím Vás, kdo si kdy za rok vzpomene, že byl u nás ten či onen kandidát na kandidáta. Problém mají v tom, že jsou kandidáty nějaké "elitářské" sekty a nikoliv kandidáty občanů Myslím, že je hendikepem té přímé volby, že se může o ní ucházet i Pepa Vyskoč, pak to, co zdůraznil i Zeman, že poslanci jsou nadlidé a vládnou tisícovkami hlasů oproti občanům, kteří mají hlas jen jeden a největší nevýhodou je pak to, že poslanci a senátoři mohou dat nebo třeba prodat svůj podpis hned jakékoliv veličině uchazečů - tedy zákonem navozená korupce, která je ovšem v tom Wallensteinském paláci stejně doma. Nevím, zda pan Drahoš a ostatní jsou si vědomi své směšnosti - a s tím souvisí i další potřeba úpravy zákona: kandidáti by se měli podrobit psychiatrickému vyšetření, které by stvrdilo IQ aspoň 80, schopnost se podepsat, počítat do 10 a umět říci, kolik je hodin. To, že si rozumí s kartami či molekulou neznamená, že si bude rozumět i s občany. No a na konec ty finanční injekce od oligarchů - nevadí? Nevadí ani když jdou ze zahraničí? Nejdou náhodou z Kremlu? Že by z Bílého domu?

  OdpovědětSmazat
 6. No, řekl bych, že ti minulí kandidáti byla větší katastrofa. Doporučuji si je prohlédnout na https://zpravy.idnes.cz/profily-kandidatu-na-prezidenta-daq-/domaci.aspx?klic=64186 . To byla také intelektuální sešlost. TES

  OdpovědětSmazat
 7. před zlatym korytem každemu piraseti tečou sliny vidice bohatou vyslužku jinak ale musi to byt dobry kazatel a něco vic jak děd vševěd jinak nema u většiny plebsu šanci proto že kdo jiny než největši jajinek by měl před spanim davat kralovske rady když kralove a šlechta byli udajně vyhubeni a že o volbě bude rozhodovat plebs ktereho je nasobně vice než jedny ubohe pražske povalečske kavarny netreba mit pochyb musim přiznat že ja nepujdu protože kazatele a jajinky nemam rad ze zasady a od malička

  OdpovědětSmazat
 8. Jo mají potřebu sloužit svým kamarádíčkům v zahraničí. Je třeba podpořit Zemana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:27 jo,podpořte politika s velkým P,ten na rozdíl od nynějších kandidátů byl u rozkrádáni státu,povolil přelety při válce v Jugoslávii atd.Toho,co se pasoval na vůdce,politického mravokárce
   a služebníka cizích mocností/podle směru větru/ s tak silným egem,že ztratil veškerou soudnost.Ano podpořte soudem uznaného lháře a tleskejte až bude řečnit o morálce a z lidí dělat blbce.Jestli vam to nevadí,podpořte stádo,tlačíci politika s velkým P opět na Hrad,stádo co ztratilo paměť.

   Smazat
  2. 11:35 to vámi opovrhované stádo rozpoznalo, že mnohem horší nabídkou byl kolaborant "kníže" Schwarzemberk. Doufám, že to "stádo", jak se ušlechtile ráčíte vyjadřovat rozpozná, že horší nabídkou jsou na sázkách zbohatlý Horáček, bůhvíkým řiditelný, nemastný, neslaný Drahoš, profláknutý Topolánek, student kádrové "Žiškárny" a další nic neříkající rádoby "osobnosti".

   Smazat
 9. Velice výstižné, pane autore, palec nahoru!
  Stačí si přečíst "Výzvu wjedců proti strachu a lhostejnosti".
  To mají být vědci? Spíš je to smečka debilů, totálně odtržených od reality.
  Naprosto kontraproduktivní, parazitická vrstva.

  OdpovědětSmazat
 10. "Co je žene do úřadu prezidenta": No přece jejich pasáci z USA. Čím víc kandidátů, tím větší šance, že odeberou aspoň trochu hlasů Zemanovi, tedy tím větší šance, že vyhraje kovaný natista, předem vybraný CIA, jehož (opět podle rozkazů jejich pasáků) budou volit všechny natistické strany.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.