Reklama

čtvrtek 16. listopadu 2017

Proč přetrvává nenávist vůči bělochům

Ilana Mercer
16.11. 2017
Není to tak dávno, co byla pouhá zmínka o záměrném vraždění bělochů v Jihoafrické republice - zejména venkovanů a komerčních farmářů - označena za „rasistickou“. „Rááásistická!“ média kolektivně ječela, když prezidentský kandidát Trump znovu tweetoval příspěvek, související s „bělošskou genocidou“. Stále se považuje za „rasistické“, když jen někdo naznačí, že masakrování těchto bělochů, k němuž dochází téměř denně, je rasově motivováno. Je přímo skandál popsat hlavní cíl vraždícího řádění, probíhajícího již třetí desetiletí, tímto způsobem: Etnická čistka bělochů, kteří farmaří v Jihoafrické republice na půdě, kterou bělošská komunita obdělává již od roku 1600.

Buďte vděčni za trochu štěstí: Alespoň monopol mezinárodních médií konečně zveřejňuje fakta, jako například v případě Andrého a Lýdie Saaimanových, kterým bylo 70 let, když je ubili sekerou v jejich domě ve městě Port Elizabeth. (Představte si, že by vás čtvrtili, dokud byste nevydechli naposledy.)

Nebo že postaršího člověka Bokkie Potgietera potkal podobný osud, když obhospodařoval svůj malý pozemek v KwaZulu-Natal. Potgeiterovo tělo bylo rozsekáno mačetou zrovna během říjnové protestní akce „Black Monday”, což byla celonárodní demonstrace za ukončení vraždění. V mezinárodních médiích byla také zveřejněna fakta o smrti Sue Howarthové. Vedoucí farmaceutku, které bylo 64 let, mučili celé hodiny za použití... letlampy.

Toto vraždící šílenství, kdy černí vraždí bílé, přetrvává od doby, kdy bylo v mé vlasti vyjednáno pro Jihoafričany zřízení dominantní politické strany (lůzovláda). (Zjistěte si více informací o „amerických tvůrcích jihoafrické katastrofy“). Ačkoli jsou důkazy o trestních činech konečně zveřejněny, o motivu těchto zločinů z nenávisti se jen šeptá, neboť lidé mají strach z pachatelů.

V Jihoafrické republice nalezneme vrstvu kriminálníků, kteří se narodili do svobody po roce 1994, a jsou spalováni nenávistí vůči bělochům.

Proč?

Naprostá lhostejnost jihoafrického státu vůči tíživé situaci bělochů není pro nic za nic. Jsme svědky toho, jak kobří hlava dominantní strany ANC (tj. Africký národní kongres, vládnoucí strana, pozn. překl.) stále vyplivuje jed proti bělochům. „Situace je de facto taková, že běloši jsou kvůli své rase explicitně napadáni,“ píše jihoafrický historik, kterého cituji ve své knize „Uvnitř kanibalského kotlíku: Lekce z post-apartheidní Jižní Afriky pro Ameriku“ (2011).
Kolektivní vědomí černošských kriminálníků to chápe tak, že běloši jsou nyní historickou lovnou zvěří.

Fyzická, existenciální zranitelnost bílých Jihoafričanů vyplývá z konfluence historických předchůdců, kteří je přivedli do zcela nejisté pozice. „Bělošská menšina se vzdala politické nadvlády výměnou za nerasové ústavní záruky.“ Tím, že se bílí obyvatelé vzdali kontroly nad státním aparátem, zpečetili tak svůj osud, svěřili své existenční přežití do rukou politického zřízení - liberální demokracie.

Ve zbytečně optimistickém předpokladu si bílí obyvatelé představovali, že i černoši budou vázáni stejnými politickými abstrakcemi, a vzdají se otázky rasovosti ve prospěch ústavního návrhu jako organizačního principu ve společnosti, kterou řídí.

Když se Evropané „vzdali bez porážky“ kvůli vlažnému míru, jsou navíc zcela zranitelní v rámci tohoto politického zřízení kvůli historii bělochů na kontinentu. Bez ohledu na opravný historický revizionismus Jihoafrická republika - s kosmickým programem a mrakodrapy - není produktem lidí, kteří ji v současné době demolují. Je spíše výtvorem britských a nizozemských osadníků a jejich potomků.

Za to, co dosáhli a získali - a za jejich původní hříchy (apartheid v Jižní Africe, otroctví v Americe) - je bílé obyvatelstvo předmětem závisti a rasového nepřátelství.

S tím velmi souvisí postřehy, k nimž dospěl liberální afroamerický novinář Keith Richburg. Richburg se domnívá, že na „temném kontinentu“ věrnost kmeni triumfuje nad politickým přesvědčením a závist je běžnou součástí dne. Odvolává se tak na osud populace Tutsiů - přistěhovalecký Nilotský africký lid, tvořící menšinu ve Rwandě a Burundi - kteří byli obklopeni Hutuy, patřícími do jazykové skupiny Bantu.

Hutuové vždy cítili odpor k vysokým, impozantním a přitažlivým Tutsiům, kteří je od 15. století (s různými přestávkami) ovládali. Když Hutuové pozvedli mačety, aby povraždili téměř milion sousedních Tutsiů během rwandské genocidy v roce 1994, bylo to na hlubší úrovni, tvrdí Richburg. „Rozsekali tak svou vlastní ošklivost, jako kdyby tím ničili krásu, to, co nikdy ve skutečnosti nemohli dosáhnout, a odstranili ji navždy z povrchu země.“

Jsou odstíny tohoto impulsu živé v krutosti, kterou uštědřují evropským „osadníkům“ v Jihoafrické republice (a předtím v Zimbabwe a Kongu)? Kdo to může s jistotou říci? Vím jen tolik: Posílení politických většin v Africe napomohlo, nikoli zabránilo, tendencím a sklonům nepřátelských mas ke konkrétní pomstě na bezmocných menšinách.

Bylo by chybou domnívat se, jak hlásá americká vládnoucí idiokracie, že menšiny v USA - které budou brzy tvořit většinu - se vzdají rasy a kmene jako sjednocujících principů ve prospěch amerického ústavního návrhu.

Stejně jako Jižní Afrika, i Amerika je výtvorem (severozápadních) evropských osadníků. A je v povaze člověka cítit odpor k těm, kteří jsou odlišní - tím spíše, když se těm druhým, jako skupině, podařilo dosáhnout to, co jemu se nepodařilo.
Why hatred of whites is here to stay vyšel 13. listopadu 2017 na katehon.com 

Poznámka editora

Ono je to s tou nenávistí černochu vůči bílým malinko složitější. Je pravdou, že je štve, že se jim nepodařilo to, co nám. Příčiny hezky vysvětluje Petr Bakalář v knize Tabu v sociálních vědách. Zde hraje roli zakomplexovanost. Černí dobře cítí, že nám nestačí. A důležitým faktorem je i jejich vlastní rasismus, který bílá společnost oficiálně nevidí - v rámci politické korektnosti. Plus jejich vitalita a bojovnost nezatížena předsudky a falešným humanismem. Plus primitivismus v myšlení. Dohromady je to nebezpečná, třaskavá směs, která - pokud ji budem přehlížet - nám bouchne přímo do obličeje. A nebudeme se stačit divit. Pro začátek by stačilo, kdybychom mohli pojmenovat věci pravým jménem. Dále je nutno odstranit co nejrychleji ze systému všechny prvky tzv. pozitivní diskriminace, protože to černochy a a barevné ponižuje ještě více. Nemluvě o tom, že je to protimluv. Diskriminace je vždy diskriminací, nemůže být nikdy pozitivní.

77 komentářů :

 1. Poznámka čtenáře

  Asi je řeč o Béžových, protože přece barvou kůže bílí jsou jen Laponci, Aleuťané a Inuité (Eskymáci).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte problém s játry? Mladý lékař z Molierova ZDRAVÉHO NEMOCNÉHO by diagnostikoval jaterní problém jako hlavní příčinu i tupohlavosti a rasistického flagelantství. Barevní ovšem mají játra zdravá, že?

   Smazat
  2. 16:09 Já mám játra zdravá, protože preventivně pojídám ostropestřec, červenou řepu, tamarind a kurkumin. Netrefil, je to prostě jen tou tupostí odnarození.

   Smazat
  3. No jestli se chcete nimrat v přesných odstínech barev, pak ani ti černoši vlastně nejsou černí, ale spíše hnědí... Nu a třeba taková černošská zpěvačka Rihanna vypadá spíše jako běloška... Kdejaký Ind, který je vlastně rasově bělochem, patrně potomkem Arijských dobyvatelů..., je tmavší než kdejaký černoch... Pokud se dále chcete nimrat v tématice, pak základní 3 lidské rasy mají své podskupiny... Asi někde mezi 20-30 úhrnem + různí vzájemní míšenci - tedy mesticové, mulati a zambové + míšenci těch míšenců atd. atd. Třeba nilotští Tutsiové skutečně vypadají jinak, než-li Hutuové. A obě skupiny ještě jinak, než-li černoši na jihu Afriky... A ti zase jinak, než černoši na západě Afriky... Ale nevím, zda má smysl Vám toto vysvětlovat... Pro mě je princip totálně jednoduchý. Lidé jsou na světě úplně všude stejní - tedy ve všech rasách a lidských skupinách najdeme: hodné lidi, i naivní sluníčkáře, stejně jako rasisty a xenofoby... Mícháním těchto skupin možná v hodně vzdáleném budoucnu dosáhneme vymýcení těch negativních projevů... - ale to už lidstvo bude mít jen jednu podobu! V mezidobí zde bude panovat vzájemná rasová nevraživost, která občas vybuchne v genocidu - jako se nedávno stalo třeba ve Rwandě... V tomhle jsem těžký realista - tedy obávám se, že brát Araby, muslimy (i když nejsou rasa, ale víra) a černochy do Evropy, patrně skončí pro nás pohromou. Snad, možná, jediná šance, jak se takovým věcem vyhnout, by byla v masové nástupu nějaké nové spirituality, založené na víře v minulé životy a reinkarnaci duší. Pokud by lidstvo jako celek i drtivá většina lidí (třeba 80% populace) bylo přesvědčeno, že jsou dušemi, které se stěhují při smrti a narození z těla do těla..., a že ta těla mohou být taková a maková, hnědá, zelená či flekatá..., pak by snad ten problém zde nebyl..., ale nejsem si tím zase až tak úplně jistý... Tudíž si myslím, že každá rasa a každý národ i každá víra ať si žijí na svých územích..., to je nejlepší záruka, že v budoucnu nedojde k tomu, co se stalo třeba v té Rwandě, či v Evropě za 2WW.

   Smazat
  4. 19:27- ne že bych s Vámi v mnohém nesouhlasil jen ten problém(xenofobie),vznikl již v průniku těch tří základních ras. Dostat džina(rasové čistoty) do lahve již nepůjde ani násilným smícháním. Vidím to spíše na století rasových válek, dokud vítězné(i podskupiny) se neoddělí pásy "nikoho". To po další válce bude snadné. Kyjem daleko nedohodíte! Z tohoto pohledu národní války uvnitř rasy jsou kontraproduktivní.

   Smazat
  5. 19:27 Rihanna se narodila na Barbadosu ale její matka pochází z Guyany a otec je barbadoského a irského původu.

   Smazat
  6. 19.27 S lidmi je to jako SE PSY. Podle vás jsou hodní, poslušní psi, psi lumpíci i psi nebezpeční, agresivní JENOM RŮZNÍ RASISTÉ TO NECHÁPOU a dobrmany, ovčáky německé i české vlčáky, mastify, dogy, husky a pod. nutí vykonávat strážní službu a práci bodygardů, saňových psů; zatímco bišonky, a čivavy, maltézáčky, smetáky, POZITIVNĚ DISKRIMINUJÍ k povalování na gaučích a upírají jim výcvik obranářů a práci saňových psů. Mezi rasami přeci není, podle antirasistů, rozdílů... ty jsou pouze uvnitř ras napříč rasami individuální. Např. zuřivá čivava a mazlivý bandog...

   Zuluové v Jižní Africe jsou holt hodní černouškové, kdežto vyvražďovaní běloši jsou lotři, kteří černochům zpřístupnili Pandořinu skříňku vzdělání, práce a všeho z toho vyplývající. Přitom na černošskou nemoc AIDS je nejlepší lék, jak ví každý kmenový kouzelník, znásilnit nezletilou pannu cizího kmene, nejlépe bělošku...

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Nemyslím si, že opakovat starou chybu nějakých rudých tváří, je správné.

   Smazat
 3. Prestante byt priposrani a o genocide belochu mluvte otevrene ! NEMINE ani vas !
  -------------------------------------------------------
  Moje posrpnova emigrace zacinala v JAR a za vlady B.J. Vorstera, kazda johannesburska adresa byla nejlepsi adresa na svete. Pracoval jsem jako vcelicka, ale mel jsem moc pekny apartment na Hillbrow v Johannesburgu.
  Znal jsem tu krasnou a bohatou zemi duverne !
  Ona uz NEexistuje ! Dnesni Johannesburg jsou JATKY na vybijeni belochu !
  A muj Hillbrow uz SPADL.

  Vy Cesi ! Cekejte v tlame krokodila na Zambezi tolik soucitu a lidskosti - jako od cernochu z Afriky.
  V dnesni dobe je to nejhorsi misto na svete !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem Béž (béžový).

   Smazat
  2. Na co myslite se tvori nova evropska armada !!

   Smazat
 4. V roce 68/69 jeden Rand mel hodnotu $ 2.83 americkeho Dollaru.
  Dnes jeden Rand = $ 14:24 = hospodarstvi jako u opic !

  Mesicni penze uspesneho belocha pred jeho zabitim, je po prepoctu na Dollary $ 96 mesicne.

  OdpovědětSmazat
 5. 40 000 belochu bylo zabito po odevzdani vlady do rukou cernych ! - To rikaji Anglicane a Americane !
  Portugalci vsak tvrdi 70 000 !

  Ono na tom cisle nezalezi, protoze zivot belochu je bez hodnoty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Má z toho někdo na Západě prospěch?

   Smazat
  2. Černochy taky nékdo spočital ?

   Smazat
  3. Černoši se množí příliš rychle.

   Smazat
 6. O tom , ze kmenova prislusnost v Africe je dulezitejsi, nez jakykoliv statni utvar vi kazdy, kdo byl v Africe jeden tyden !
  Jizni Afrika ma 17 kmenu a kmenovych uzemi. (Dodnes je znam zpameti !) Nektere kmeny se vzajemne NEnavidi coz mi prinasi radost !
  Dalsi radost mam z toho, ze Cina pomalu a potichu vlezla do Afriky (napr. Angola a Zambie) a "civilizuje" mistni lidozrouty olovem.
  Afrika je totiz VELMI bohata zeme na mineraly !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud to je tak, jak tvrdíte, pak v JAR možná neexistuje národ ale jen jednotlivé kmeny a tedy JAR nemá mezinárodněprávní oprávnění k sebeurčení, respektive na vlastní existenci.

   Smazat
  2. Bagoune, Vy jste sežral otazníky, že je sem blijete?

   Smazat
 7. POUCTE se z tradickeho osudu bohate a krasne zeme s
  lidem , ktery byl houzevnaty a pilny !

  Hlidejte svoje pravo na to, koho do sve zeme pustite a koho ne ! Az Cesko ztratite, tak jinou, vlastni zem mit
  nebudete ! Boj vas nemine ! ZAZIL JSEM pad Angoly, Mozambique a Rhodesie a byl jsem v Kolwezi (Zaire) po zmasakrovani 150 rodin techniku a inzenyru z Belgie a Francie !
  Cesi ZBROJTE ! Zakladejte domobranu ! A nikdy, nikdy NEverte politicky korektnim utopistickym kecum.

  NIKDY nepodcenujte rasovou prisluslusnost. Ona vam prozradi co ocekavat !
  Pamatujte , ze po nasilne integraci jsou vase blondynky nejvice ohrozeny ze vsech ! To proto, ze jsou nenavidenym symbolem vyspele civilizace a svoji krasou provokuji kazdeho opicaka !

  Kdyby nahodou nekdo nesouhlasil s mojimi vetami, tak ma spojeni do Johannesburgu z Frankfurtu pravidelne.
  Jedte se presvedcit ! (Vy sebevrazi.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... "s mými větami" ..., jinak dobrý

   Smazat
  2. Honolulu palec nahoru!

   Smazat
  3. Moudrý Brouk Pytlík16. listopadu 2017 21:16

   17:00 - Hele Světa znalý HOVNOluláčku, jen zcela výjimečně teď s Tebou souhlasím. Uděluji Ti "Řád bronzového péra". Očekávám Tě do 3 dnů. Adresu znáš.

   Smazat
 8. No ano, nebyl jsem v Africe, ale rád věřím uvedenému. Ale protože je košile bližší než kabát, je třeba vědět, že i my máme bílé kmeny, které se nás hodlají vyvraždit a to nemyslím Cigány. Tipněte si, kteří to jsou, jako první bych jmenoval Dobrosery a další nechám na úvaze laskavých čtenářů.

  OdpovědětSmazat
 9. Před příchodem bělochu byly Afrika pokrytá florou a faunou , černoši přežívali bez velké práce dle svých zvyklostí ! Běloch Afriku zplundroval , zničil černochům jejich živobytí a dnes za to musí pykat !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že ne. Civilizace vyšší a nemyslím tím jen její vyšší duchovní úroveň, prostě nezbytně potřebuje více než nějaká civilizace tzv. domorodá, která si vystačí jen s kokosy. Pokud bych připustil skutečnost, kterou zmiňujete, pak bych tím připustil i její stagnaci a nezvratný zánik. Proč jsou obyvatelé například té Afriky tak nízko vývojově? Mohou si za to sami,... prohráli v soutěži s obyvateli Evropy? Vidíte v tom spravedlnost a větší právo schopnějšího na vlastní vývoj?

   Smazat
  2. 17.32 , co myslíte " vývojově nízko " ? Podporu teploušů , nízkou porodnost , vysokou kriminalitu , dluhy , atd. považujete za správný vývoj ??

   Smazat
  3. 17:32 To není ten problém! Naše civilizace udělala největší průser tím že poskytla prostředky k překonání jejich dřívější vysoké úmrtnosti! A cesta nápravy je tatáž! Tyto levné léky Afičanům vzít - https://zdravi.euro.cz/denni-zpravy/ze-zahranici/afrika-se-musi-obejit-bez-levnych-leku-z-indie-165774

   Smazat
  4. 18,54 - souhlas.

   Smazat
  5. Já musím myslet na chudáka Krejčíře,

   v nějaké té base, kde převládají a ovládají vše negři,
   tak se mu nedivím,že tak móóóc chce odsedět svůj trest do Česka, ať to stojí, co to stojí...

   Smazat
  6. 17:32 naznačujete podivnou morálku, když tvrdíte, že: „Civilizace vyšší (...) nezbytně potřebuje více než nějaká civilizace tzv. domorodá (...). Proč jsou obyvatelé například té Afriky tak nízko vývojově? Mohou si za to sami,... prohráli“. Podle toho má každý úspěšnější právo méně úspěšným vzít cokoli potřebuje, tedy v tomto případě Afriku Afričanům, stejně i Česko Čechům, že? Ano, je to ryze přírodní, ale nikoli to, čemu říkáme lidské. Jak tedy odpovíte, když se ptáte:“Vidíte v tom spravedlnost a větší právo schopnějšího na vlastní vývoj?“

   Smazat
 10. Jestli to, co se děje v JAR a probouzí se v US nejsou "boží mlýny" za nezabiješ, nepokradeš. Jestli dopustíme, aby nás do těchto smrtelných hříchů přimíchali, zasloužíme si to, protože už nejsme životaschopní. Ale je to těžká volba, když by to ohrozilo plné koše chemie z Lidla. Historie ukázala, že "nejlepší" je tzv. čistá práce, viz evropské hordy v Severní Americe, Španělé v Mexiku, Peru, kde Indiáni skončili v rezervacích, pokud vůbec. Černoši jsou jiné etnikum - bude veselo. Ale místní mudrci nechtějí plebsu dovolit referendum. Už teď je na všechno pozdě.

  OdpovědětSmazat
 11. Ať už byl socík jaký byl, to , k čemu jsme se prozvonili, určitě není to , co jsme si představovali a v co jsme doufali.Hlavní předností minulého režimu bylo bezpečí uvnitř státu i z vnějšku. Naše takřka 200 tisícová armáda a armády spojenců byli zárukou bezpečí občanů. Dnešní expediční sbor, co válčí za americké zájmy v Avghu a straší Rusy v Pobaltí je na 2 věci. Jednou za rok udělají policisté show na nějakém hraničním přechodu a tím je věc skončená. Už pouhý stohlavý zástup migrantů by nikdo nezastavil a převálcují nás za přihlížení všech zúčastněných .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:07 "... Naše takřka 200 tisícová armáda ..." víc než 200 tisícová, vševojsková, skutečně vycvičená s vycvičenými a přecvičovanými zálohami, plně krytá výzbrojí a výstrojí i nedotknutelnými zásobami, to včetně zajištění civilní obrany (např. evakuace dětí a seniorů z ohrožených oblastí do Pionýrských táborů a rekreačních zařízení ROH), s teritoriální obranou Lidovými milicemi, kterou jedině procvičovaly. Však to taky stálo 6 % HDP. Proč byli ti komunisté tak důkladní? Domnívali se, že budou u moci na věky, takže mysleli i na budoucnost státu. Dnešní mocní myslí pouze na budoucnost svou vlastní.

   Smazat
 12. 17:25 ! ! ! PROC si proboha, vymyslete vase PITOME / idotske fantazie ?
  V Africe vse roste ve velkem tempu ! Uroda je 2x a 3x do roka ( napr. Rhodesie)
  Fauna se neda znicit ! Kdyz naprsi, tak kvete i Kalahari v Becuansku !
  Cerne kmeny ze severu prisly do Afriky o 150 let pozdej nez belosi. branili jim v tom krovaci !

  OdpovědětSmazat
 13. ASI TO NEBUDE TAK JEDNODUCHÉ Z TOU NAŠÍ BĚLOŠSKOU NADŘAZENOSTÍ ČI S DEKLAROVANÝM, ŽE ČERNOŠI PROSTĚ NA BÍLÉ INTELEKTUÁLNĚ NESTAČÍ. To hodně smrdí nacismem a Hitler by měl z těch výroků jistě radost. Když bílá vtrhli do Ameriky a kolonizovali ji, tak výsledkem bylo celkem podle údajů USA 162 milionů vyhubených indiánů (kanadské údaje mluví o 190 milionech). Když ti bílí nadlidé - farmáři-zahájili lovily černochy v Africe, tak USA údaje hovoří o 5 milionech mrtvých, dříve než vůbec byli dopraveni do otroctví bílých: kolik milionů bylo povražděno na půdě Ameriky jsem nezjistil. Nejsem si jist, zda generace bílých farmářů v Africe si nepočínala podobně, jako kolonisté a farmáři v Americe. No a těch justičních vražd v USA černochů? Myslím že byly prokázány zpětně na základě DNA již u více jak tisícovky!
  PS. Nejsem "barevný" ani 5%. Ale nacismus se mi příčí, ať jde z kteréhokoliv směru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ono ale ti černoši se vraždili a vradí mezi sebou stale dále. Stejně tak indiáni se vraždili mezi sebou hojně. Keci o tom jak bílí přijeli a masakrovali jsou rasistický nesmysl. Přijeli ta přistěhovaci z evropy a pod taktovkiu britské koruny posleze USA vraždili Indiány.Ovšem Bílí jsou stejně nehomogen jako černí a navíc ti co žijí dnes nemají s tehdejším chováním nic společného respektive asi tolik jako maji dnešní němci společného s hordami vrahů z wermachtu.

   Smazat
  2. Negry v Africe lovili Arabové a ti je prodávali Portugalcům a dalším překupníkům.Spousta náčelníků prodávala i své muže.

   Smazat
  3. Negry v Africe lovili Arabové a ti je prodávali Portugalcům a dalším překupníkům.Spousta náčelníků prodávala i své muže.

   Smazat
 14. Je to od černochů vskutku ukrutný nevděk!
  Od roku 1600 žijí ve vlastní zemi jako lidi třetí čtvrté kategorie ..., a co nedávno zvítězil jejich Mandela, ztratili dřívější respekt otroka.
  A nedokážou donekonečna děkovat bílým potomkům svých bílých rodičů za všechny ty civilizační přínosy, které tam ti bílí přinesli. Mezi nimi na čelném místě rasovou nerovnost a segregaci. A postavení otroka obdařeného jediným. Otrockou prací, beznadějí a bídou.
  Vskutku zvláštní jsou ti černoši!!, jen co je pravda ...
  ----
  Ovšem ta autorka by nemusela až tak žehrat na osud jedné skupiny lidí v JAR.
  To i Palestinci po dlouhá staletí žili ve své zemi již od 5. století (tj. 15 století!!), a dnes tam pouze přežívají jako lidi x-té kategorie, aby byli podle svévole světového sionismu (a jím ovlivněného mínění světové veřejnosti) ze své země vyhnáni.
  A o svou zemi docela sprostě okradeni ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doporucoval bych prostudovat si dejiny JAR co pises je mimo misu. Stejne jako o Palestincich!! Vse je mimo misu z kontrolovanych novin!!

   Smazat
  2. Opluštil
   Jsi blb, není ti pomoci. Omlouvat genocidu nevinných bílých lidí černými bastardy zavání velezradou. Takoví, jako ty, půjdou první.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. Re (20:28, 20:03):
   Ýbrmenčové!, je zvláštní, že čtyřsetletá poroba a zotročování tamních lidí v JAR, vás osobně a vám podobné nechává docela klidnými.
   Ýbrmenči totiž vždy byli, jsou a budou vždy stejnými. Tupci! ....
   Jo, a čím se na Židech provinili Palestinci?, když je již v samých počátcích vzniku státu Izrael přivandrovalí židé vyháněli z jejich po staletí vlastněných pozemků, ba i po celých osadách vraždili!!?? A dělají to dodnes, viz např. Sabra a Šatíla ... a je už jedno, zda-li byli či nebyli bílými nebo židy.

   Smazat
  5. Pane Opluštile,
   Věci jsou vždy trochu jinak a složitější než jak se to většinou veřejně „traduje“.
   Zjistěte si, kolik černochů žilo na území budoucí Jihoafrické republiky, když ji běloši začali kolonizovat, aby bylo jasnější, kolika Afričanům byla ukradená země.
   Podstata problému byla jinde, v pozdější demografické politice, včetně importu černošských etnik za účelem vykořisťování do JAR, která měla svůj výraz v takzvané „rasové nadřazenosti“ bílých a z toho plynoucího zločinného vykořisťování černých.
   (Což se děla prakticky všude, bez ohledu na barvu pleti, kam vkročila noha západořímského křesťana a jeho protestantských mutací..)
   A aby to nebylo málo, tak paradoxně podle posledních poznatků, Židé nerealizovali exodus ze své země, jak je i nás přesvědčují jejich „svatá“ písma, ale pouze jejich „věrozvěsti“ exportovali „judaismus“ (viz. Chazaři, černí Židi v Etiopii, apd.), takže Palestinci v tom případě, jsou potomky prapůvodních Židů.
   Pavel p

   Smazat
  6. To co říkáte je dost zvrácený. Takže pokud někdo před 30 letypodporoval nějaké křivosti peoti černochům tak má dnes někdo právo ho vraždit a mučit? A to je o to více zvrácené že pravděpodobně ti vrazi ani ti zavrazdení jsou mnohdy lidé co v t době ani nežily. Jste jen lidsá zrůda.

   Smazat
  7. Souhlas, pane Opluštile. Minulost se nedá zahrabat

   Smazat
  8. Takováto sebeobviňující dogmata svědčí o ničem více než o upadající a své omezené již tak dost omezené území nebránící rase a ne o rase dobyvatelů, průkopníků a objevitelů kterou jsme bývali! Tak jako zásadní událostí na území Ruska bylo bezesporu Jermakovo dobytí Sibiřského chanátu 1582, srovnatelné na globáln úrovni s dobytím Říše Inků! Nikoliv ovšem Aztéků. Proč to je jasné! Zatímco Pizzaro získal pro naši rasu rozsáhlé údolí La Plata na kterých dnes existuje několik převážně bílých států Latinské Ameriky – Chile, Argentina, Uruguay a zčásti i Paraguay a Peru, kde má tento velký dobyvatel své sochy, tak Mexiku vládnou rudé tlamy (myslím tím Indiány, i když …), a Cortézovy stavět pomníky tam maj zakázané!
   Pro dějiny naší rasy v novověku pak je daleko nejvýznamnější událostí porážka Zulů u Krvavé řeky 1836 jako počátek bílé kolonizace jižní Afriky, poté potlačení povstání Sípáhíů v Indii 1857 s následným upevnění bílého panství nad subkontinentem. A konečně za vrchol expanze naší rasy je nesporně potlačení boxerského povstání v Číně a pokoření této do roku 1847 hospodářsky nejsilnější země světa (počítáno v HDP na hlavu, politicky šla do hajzlu ale již po smrti Čchien-lunga na konci 18. stol.). Ovšem naše vzájmená řevnivost po rozdrcení boxerského povstání vedla k začátku pádu, počínaje porážkou Ruské říše japonskými skrčenci v roce 1905 a konče tím, že Číňané se poučili a jednají nyní svorně v náš neprospěch. A tak se nelze divit že Jižní Afriky ztrácíme. Podobně jako jsme ztratili např. Alžírsko!

   Smazat
 15. Proč - do prdele - Evropa nepřijímá BÍLÉ migranty z Jihoafrické republiky????????????
  Proč nám místo toho nutí ten agresivní černý povl?
  Jsem rasista? Už ano, díky EU a USA.

  OdpovědětSmazat
 16. A proč někdo předávsl vládu a moc do rukou černých?
  Ježíši, co jako čekali?
  Dokud byl v JAR Apartheoid, byl tam klid a byla to prosperující moderní země. Teď je to brloh hrůzy, protože černoši si prostě jednak sami vládnout neumí a jednak se neustále perou mezi sebou vzájemně. Bílé nenávidí ještě víc, takže současný stav každý trochu inteligentní mohl předvídat.
  Přesto to dopustili - strůjci by měli stanout před soudem a v JAR by měl "demokratický" svět začít dělat čistku. Naučit tu polozvěř, jak se má a musí chovat.

  OdpovědětSmazat
 17. Pane 18:33, ja k vam citim zast, za vase vety / slataniny !
  Tak predne - Amerika !
  Indianu v Americe nebylo nikdy vice nez 3 milliony ! Z deseti mrtvych Indianu, 9 nikdy belocha NEVIDELI, ale umirali na nemoci, ktere se Amerikou sirily ! Nemeli immuni system proti nemocem z Evropy. Vy nebudete mit - zase proti nemocem z Afriky !
  Byli to (Indiani), kruti vrazedni oportunisticti predatori ! Je dobre, ze zmizeli v dejinach !
  (Hitler cetl Karla Maye a byl stejny osel, jako
  jste vy ! Karel May v Americe nikdy nebyl !)
  -----------------------------------------------------
  Podobna vec se stala na jihu Afriky. KROVACI tam vladli a ti jsou velci nepratele vsech BANTU (cernochu, rasove zarazenych do teto skupiny) !
  Po vymreni Krovaku a nebo uteku na Kalahari, se uvolnila cesta pro BANTU na jih !
  To jsou zakladni dejiny Afriky a Ameriky ! S vasi propagandou bezte do rite, je detinska a naivni !
  -------------------------------------------------------
  Kralovna priroda ma svoje tvrde zakony, a ty si nevymyslel ani Hitler , a nebo
  Stalin a nedokaze je nikdo zvratit. Tyto zakony rikaji, ze nemuzete integrovat nekoho z doby KAMENNE do Evropy 21 stoleti.
  Americane to vi a Evropane to NEVI. Neceka vas nic dobreho ! Vase mysleni je zalozene na liberalni propagande lidi, jako byl Karel May a jeho "Vinetou" !
  Americka realita byla UPLNE JINA !
  -------------------------------------------------------
  Cernosi ze zap. Afriky byli prodani do otroctvi po prohranych v kmenovych valkach ! V kmenovych valkach NENI zajatcu, vsak to poznate v budoucnosti.
  V te dobe, to bylo lepsi nez zemrit. Lide , kteri se na tom "obchode" podileli nebyli ze stredni Evropy. Vy Cesi na tom nenesete vinu , tak poslete Merkerouvou do rite !
  -------------------------------------------------------Aparteid nebylo nic jineho nez KMENOVA ODDELENOST ! Tu propaguje kazdy cernossky kmen, vuci jinemu kmeni.
  Tento system existuje v Africe million let a my s tim nic nenadelame, tak se prispusobime, jak to chtel Hendrik Verwoed (predchudvce B.J. Vorstera.)
  Te zeme, (JAR) je velka skoda a vas bude skoda take, protoze vase mysleni zarucuje prohru !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rekl bych , ze Honolulu co pise je jeho poctivy odhad skutecnosti. Uvadi se 40.000 - 70.000 bilych zabito.

   Co ja nechapu jest:
   Vsichni Cerni nejsou!! absolutne blby a mysli ekonomicky!!!
   Maji svou inteligenci ekonomy.

   PROC TO DELAJI!!!
   Nema to logiku Honolulu. Bylo by mozne to delat lehce lepe: to je udrzet ekonomii v plnem behu , chovat se k bilym slusne!!, pomalu udelat nove zakony(danovy system) podporujici cerne podnikatele a pozvolna a opatrne !!! vzit ekonomii do bilych rukou.

   Pripada mi , jako kdyz Cina v tichosti nici bilou konkurenci!! tvrdou metodou... prece Afrika musi byt jejich!!

   Smazat
  2. Pardon chyba temer u konce ma byt "DO CERNYCH RUKOU"

   Smazat
  3. Vsichni Cerni nejsou!! absolutne blby a mysli ekonomicky!!!
   Maji svou inteligenci ekonomy.
   xxxxxxxxxxxxxxxx
   O tom nemůže být absolutně žádných pochybností.
   Stačí se zajet podívat do Afriky.

   Smazat
  4. Pane Vandal, nepochopil jste co bylo psano!!!

   Dovolte abych to napsal jinymi slovy:

   ACKOLIV EXISTUJI!!! SCHOPNI CERNI EKONOMOVE v JAR, JAR DELA NESMYSLNE!!!! EKONOMICKE VECI"
   A k tomu me vysvetleni!!! Ani HONOLULU to nepochopil, Honolulu nemysli EKONOMICKY ale SOCIALNE... vidi jen krev ale nepta se kdo za to plati.!!.....

   Smazat
  5. 23.14
   Pane, kdo nic nepochopil a nechápe, jste vy.
   Pokusím se vám to vysvětlit. Člověk je výtvor přírody, pochází z přírody a podléhá přírodním zákonům. Z toho neexistuje žádná výjimka.
   Tudíž, neexistuje, aby člověk doby kamenné, lovec sběrač, přeskočil dlouhé tisíce let, aby přeskočil fázi člověka zemědělce, a dohnal jen tak tu obrovskou ztrátu.
   Ta mezera tu je a bude, viz genetika.
   S IQ60-65 díru do světa neuděláte. Zaostalost jednotlivých zemí koreluje s výši IQ obyvatel těchto zemí, a IQ je dědičné.
   Takže vaše bludy jsou utopie, stejné, jako komunismus, nebo socialismus.
   Chtít nastolit rovnost mezi lidmi je utopie, lidský výmysl, který je v rozporu s přírodními zákony, a tedy neuskutečnitelný.
   Ano, lze krátkodobě nastolit nějaký takový režim, ale všechny tyto pokusy, kolik jich v historii bylo, dopadly naprosto stejně, návratem k nerovnosti. V přírodě žádná rovnost neexistuje, tam platí právo silnějšího.
   A to je také důkaz toho, že člověk byl stvořený evolucí, je výtvorem přírody, nikoliv boha.
   Je to jasné?

   Smazat
  6. pane Vandale, s veskerou uctou musim OPET!! prohlasit , ze nechapete co jsem napsal.Uklidnete se proctete to, zamyslete se nad tim .Pisete o vsem moznym a NEMOZNYM!! ale ne k veci!! Otazka byla :

   Byly nasilne politicke zmeny a vrazdy v JAR dusledek VNITRNICH POLITICKYCH SIL ci VNEJSICH!!!????
   Podivejte se Hanzelka a Zikmund jaki videli JAR , kterou navstivili a pomer cernych a bilych!

   Brouk McPytlik

   Smazat
  7. PROC TO DELAJI!!!
   Nema to logiku Honolulu. Bylo by mozne to delat lehce lepe: to je udrzet ekonomii v plnem behu , chovat se k bilym slusne!!, pomalu udelat nove zakony(danovy system) podporujici cerne podnikatele a pozvolna a opatrne !!! vzit ekonomii do černých rukou.
   xxxxxxxxxxxxxx
   Takhle, jak to říkáte, to vidí běloch, nikoliv černoch.
   A proč se černoch chová tak, jak se chová, jsem vám vysvětlil, samozřejmě, že to bylo k věci.
   Jenže jste to nepochopil, a zřejmě to ani nejste schopen pochopit.
   Černoch je primitiv, s IQ60-65, který tu civilizaci nevybudoval, jen ji konzumuje.
   Černoch chce všechno, co má běloch, ale bez vlastního přičinění, čehož není schopen.
   Proto to v Africe dnes vypadá tak, jak to vypadá, proto byla zničena Rhodesie, proto je ničena JAR.
   Protože černoch je primitiv a barbar!
   A když černoch "vezme" ekonomii do svých rukou,
   vznikne chaos a vraždění, a vraždí se tak dlouho, dokud největší vrah nezíská absolutní moc, a udržuje černošský stát tyranií, jinak by se rozpadl.
   Ukažte mi jediný černošský stát, kde tomu tak není.
   Kde to černoši vzali do svých rukou, je tam demokracie a prosperita.
   Nic takového neexistuje. Jak jsem již výše napsal, zaostalost zemí koreluje s průměrným IQ obyvatel, to je objektivní realita.
   IQ je dědičné, a přes to vlak nejede.
   To, že v JAR se dostali k moci černoši, bylo výsledkem mezinárodního tlaku, především Západu.
   Západ vyřvával, když bílí vedli zemi k prosperitě, jak jsou černí v JAR diskriminovaní.
   Dnes, pod vládou černých, kdy prosperita jde do prdele, a černí vraždí bílé, Západ mlčí.
   Černý rasismus a genocida bílých je zřejmě OK.
   Ale okradením a vyvražděním bílých se černí k prosperitě nepropracují. To je vám snad jasné.
   Takže závěrem, vraždění, genocida bílých černým primitivům docela jde, na to jsou kádři.
   A až je vyvraždí, začnou řvát do světa, že nemají co žrát, ať jim civilizace bílých to žrádlo zajistí, jinak hladomor.
   Dokážete to pochopit?

   Smazat
  8. Blbý je, že pokud budeme ještě existovat tak, jak dnes, až začnou řvát, že hladomor, místo, abychom si řekli "boží mlýny už zase melou," budeme jim zase jako idioti to žrádlo posílat. A budeme se dojímat nad dětičkami s nafouklými bříšky ..

   Smazat
 18. Opustile ! 19:07 ! T.j. dobre , ze neziji v Cesku ! Policajti by me zavreli ! Vite za co ? Za nakopnuti vaseho mysliciho ustroji - rite !

  Cernosi nezili na jihu Afriky, ale Krovaci a ti po vymreni na infekcni nemoci plic - uvolnili cernochum cestu !
  PROC SI PORAD NECO vymyslite a fabrikujete vase predstavy ? Proc ?
  Krovaci NEJSOU cernosi ! T.j. upne jina rasa !
  Za meho pobytu v Africe to byli FANATICTI stopari teroristu, na strane bile policie.
  Deti doby kamenne, kteri chteli za svoje sluzby naradi a hrnce a nevedeli k cemu jsou penize.

  (Jednou jsem nechal nahlednou Krovaka do theodolitu a on z toho mel zachvat. Nevedel, jak se tam dostali ty lidicky, kteri byli v theodolitu videt.)

  V mnoha mistech Afriky je doba kamenna. Vase hodnoty a zkusenosti tam neplati !
  Proto je dulezite, aby kazdy mel svoji
  VLASTNI ZAHRADKU !
  Aby Cesko patrilo Cechum a Morava Moravanum !
  Aby kazdy Cech byl pysny na svoje GENY a dejiny, aby si nenechal nic rikat od predatora ze Somalska atd.
  Stejne tomu neporozumite, dokud nebudete mit vlastni zkusenosti. Tak si aspon NEVYMYSLEJTE hlouposti o
  150 millionech Indianu v USA, nebo o cernosich na jihu Afriky od letopoctu 1600, atd.
  -------------------------------------------------------

  (Krovaci jsou zjevem daleko mensi nez cernosi.
  Znaji vsechny jedy Afriky a jedem zabiji nejen zver, ale i Bantu. Kdyz zabiji Impalu, tak si k ni sednou a omlouvaji se hodinu. Kdyz cerneho predatora, teroristu tak se neomlouvaji, ale nadavaji mu take hodinu !)
  Jsou neviditelni v bushi, umi precist stopy i na kamenech ! Vi vzdy, kde je voda i kdyz druzi umiraji na dehydraci. Jsou povahove JEMNI a citlivi. Neznaji anglictinu, ani africanstinu. Klikaji jazykem.)

  Byla to fain zeme JAR ! Dala my uplatneni a byla zakladem uspechu v Americe.
  Nekdy jedu na sraz jihoafricanu do Tampy a nebo do Toronta. Je nas stale mene a starneme.
  Jihoafricane to byli, kteri po me chteli, abych zacal psat na weby. A ja zacal v Honolulu na Waikiki, coz uz je davno !
  Koncim panove - drzte se reality !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, starý brachu, pište!
   Vaše zkušenosti potřebujeme jako sůl.
   Nenechte se odradit nikým a ničím!
   Vždy rád čtu a vážím si vašich názorů!

   Smazat
  2. Podporuji každé vaše slovo, Honolulu!
   Vy na rozdíl od mnoha diskutujících máte tu osobní zkušenost, co se stane, když se do země pustí agresivní zcela nekompatibilní masa lidí a ještě se zvýhodňuje. Evropské státy, místo aby podporovaly a bránily SVÉ lidi, kteří platí daně a celou tu se ranku u moci tak vlastně živí, tak se starají o kdeco a kdekoho, a čím horší a víc nebezpeční, tím větší péče a výhody!
   Milionkrát fuj a hanba EU a vládám zaprodaných států.Honolulu má pravdu, Čechy musí patřit Čechům a Morava Moravanům!!! To je jediné, co nás tady v ČR musí zajímat, a podle toho je nutno jednat!!!!!!!
   Prevence je 100x lepší než potom hasit požár!

   Smazat
  3. Moravané a Češi už plně splynuli.

   Smazat
  4. Honolulu je druhy Hanzelka a Zikmund!!! v jedne osobe!!! Doporucuji si precist Hanzelku a Zikmunda jak projeli celou Afriku z Egypta do JAR 1955 a udelejte si obrazek sami. Zjistite, ze Honolulovi prihody zapadaji do stejneho formatu. Pokrok v Africe je dusledek pumpovani kapitalu do Afriky (bohuzel) nikoliv prirozenym ekonomickym rozvojem..muj nazor. Ovsem so se deje v JAR je spise anti-ekonomicka valka se snahou znicit existujici strukturu podobne jako na Ukrajine.

   Brouk Ivanovich Pytlik

   Smazat
  5. Moravané a Češi už plně splynuli.
   xxxxxxxxxxxx
   To je jen něčí přání, Moravané rozhodně nesplynuli.

   Smazat
 19. Drzte se reality nepřemýšlejte co bude. Neboli po nás potopa. Samozřejmě nechci abych se ve státě kde jsme většinou a historicky zformováni se stali menšinou a podléhaly tomu co považujeme za nepřijatelné. Vzniklou situaci mají na svědomí zvrhlý paraziti kteří nebudou mít nikdy dost a nechápou že i ta příroda má své limity. Nepochopí že naší planetě je to jedno kdo je tzv vyspělý a rovný skoro stvořiteli. Pomni člověče že prach jseš a v prach se obrátíš. Moudrý člověk hledí omezovat své potřeby a hlupák /natož katolík/ nemá nikdy dost.

  OdpovědětSmazat
 20. OMLOUVAM SE za velkou chybu ! (16:27)
  Dnes je jeden - 1 US $ 14:24 Randu !

  V roce 68/69 mel jeden Rand, 1 R hodnotu US $ 2.83 !
  Moje prvni vyplata byla R 40 tydne.

  Pytel pomerancu 50 kg - (plevel Afriky) stal 0.58 centu. (Rand mel 100 centu.) Pomerance nekupoval nikdo, krome nas priselcu z CSSR.

  OdpovědětSmazat
 21. Tak to je a pokud se to stane a zavezou Česko migranty z Afriky až jich bude většina tak se s bílýma mazat nebudou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neboj se,nezavezou.Vsechno co ma cernou kuzi je liny,hloupy a vychcany.Nebude zit tam kde by hrozila naka prace.Pujdou do Germanie a Francie .Britove se uz vzepreli tak tam se nedostanou.
   Ta cerna apokalypsa sem jde jen pro penize,je tu na jejich kuzi zima pul roku,love nejsou ani nebudou. A jeste proti sobe maji domaci obyvatelstvo ktere se s nima taky nebude srat az ho vytoci.
   A ta stara skeble Makrela uz je ticho jak ves pod chrastoutakze je nepordzi,ma ted dost starosti sama s sebou. Tak klidne spinkej az se vratis z hozpody po tuhem boji s politkou :-)

   Smazat
 22. Slovanská minulost Egypta. Живёт такой народ - Žije takový národ .. Jen málokdo ví, že původním národem Maroka, jsou slovanské kmeny Amazachů. Amazachi - bílí lidé severní Afriky

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

  OdpovědětSmazat
 23. Tak matně si vzpomínám, že černošský popový zpěvák M. Jackson se snažil vybělit a předělat obličej na bílou rasu. Tak mne napadá proč asi to dělal? Černoch by si měl uvědomit, že vždycky zůstane černochem a běloch bělochem. Ale ono je nejhorší, když se černoch rozhodne, že za všechno co nemá, mohou bílí a bílí si měli uvědomovat historicky, že barevní mají své modální vlastnosti a nedělat z nich slouhy. Nenaučili jsme se žít vedle sebe, ale pod a nad sebou a nyní se sklízí pomsta. Jenom by si obyčejní lidé měli uvědomit, kdo jsou skuteční viníci. Dnes to mohou černoši vidět na osudu Mugabeho - to je osoba, která byla jednou z nich, ale za peníze je prodal. Drancování bohatství rozvojových zemí bylo taky v rukách určitých skupin. Ale důsledky budou nést všichni, celá Evropa. My přes tu korektnost nesmíme vidět opravdové viníky, proto nám touto korektností zalepili pusy. A především na nás nahrnuli pocity viníků, já ale žádnou vinu necítím, nikomu jsem nic neukradla, ale budu s ostatními v první linii ohrožených. protože se historie opakuje, nejsou zde muslimové poprvé, ale problémem je, že si je sem vlastně díky politikům zveme. V historii jsme s nimi bojovali a nyní jim uhýbáme a vyklízíme své pozice. Takže typický ovčí syndrom - skočíme vlkům přímo do chřtánu.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohuzel neni to pravda, Michael Jakson mel problem s pigmentem v kuzi. V jistych pripadech zvlastonosti krve/genetiky pigment se pocne stehovat akumulovat do jinych casti pokozky. Veda neni tak daleko , aby mohla zmenit pigment v kuzi, jinak mnoho
   "umelcu" a kosmetologie by to delali. Ovsem , zajimave je jak lidi v Cechach delaji pohadky z veci kterym nerozumi !! beleni kuze Michela Jaksona a V.I. Lenin ktery videl pod zem.
   Brouk Mc Pytlik

   Smazat
 24. Už naši dobroserové přestěhovali i irskou hospodu do Afriky. V reklamě na Tulamore dew (dívku z Tolamore) se do zpěvu irské odrhovačky zapojí krásná černoška... a irský slepý mládenec soudí, že je jako jeho sestra...

  Takže zřejmě i kvalitu té whisky přizpůsobili africké chuti a nařízením Posvátného Koránu. Takže přecházím na bílou - čirou, čistou evropskou VODKU.

  Tulamorku nechávám barevným a muslimům.

  OdpovědětSmazat
 25. Nejsem multikulti, ale nemyslím že by černí "obdělávali" půdu v Evropě od r. 1600 A navíc jako páni.
  Jo, obdělávali ale jako otroci. A to i v té Africe.

  OdpovědětSmazat
 26. 12:54...Cernosi zasadne nepracuji na poli ! Praci na poli delaji CERNOSKY !
  Cernosi TANCI, jebaji a mlati sousedy. Jed se podivat do Afriky a nevymyslej si !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.