Reklama

neděle 26. listopadu 2017

Řekl Miloš Zeman před dvěma lety. Co se od té doby stalo?

26. 11. 2017   (7 minut)


19 komentářů :

 1. Zeman jako sionista,vlastně mluví to samé,co USA sionisté,jít bojovat proti teroristům,které vycvičili a vyzbrojili USA sionisté.Ještě štěstí,že se toto neuskutečnilo,už by byl celý BV pod správou USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:13 Tolik hloupostí najednou, jak je ve vašem příspěvku, to se jen tak nevidí ...

   Smazat
  2. Anonymní 11:13
   Zeman podporuje Izrael,Izrael podporuje teroristi IS,takže proti komu brojí Zeman,proti Assadovi.
   Jen ať to někdo řekne Zemanovi,kdyby stál vedle mne,tak mu to řeknu.

   Smazat
  3. 13:52 Hovoří-li pan prezident Zeman o Izraeli, hovoří o jeho zachování a o boji proti těm, kteří mají zájem na jeho zničení. A to není jen část Arabů, ale i různé skupiny lidí v EU.
   Máte to zřejmě hodně pomotané...

   Smazat
  4. Anonymní 16:04
   Jste na stejné vlně,jako USA,že je chce zničit S.Korej.Ještě žádný stát nenapadl Izrael,ale Izrael napadl více států.

   Smazat
  5. Píšete nesmysly !

   "14. května 1948, den před ukončením Britského mandátu Palestina, byla vyhlášena nezávislost Státu Izrael"
   " Druhý den po vyhlášení nezávislosti armády pěti arabských států Izrael napadly, a rozpoutaly tak První arabsko-izraelskou válku"

   "V roce 1956 vypukla Suezská krize, způsobená tím, že Egypt znárodnil Suezský průplav a uzavřel Tiranskou úžinu. Izrael se rozhodl spojit s Francií a Spojeným královstvím, zaútočil na Egypt a pokusil se získat zpět přístup k Rudému moři"

   "V roce 1967 shromáždili Egypt, Sýrie a Jordánsko svoje armády u hranic Izraele, Egypt vyzval k odchodu mírové jednotky OSN[69] a opět zablokoval Izraeli přístup k Rudému moři.[70] Tyto kroky Izrael chápal jako přípravu k válce a rozhodl, že sám udeří první. Šestidenní válka přinesla Izraeli rozhodující vítězství a zisk území Západního břehu, Pásma Gazy, Sinajského poloostrova, Golanských výšin a Východního Jeruzaléma"

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Izrael#Konflikty_a_m.C3.ADrov.C3.A9_dohody

   Smazat
  6. Jak dí 11:13-Zeman je "baron Prášil" a pokrytecký manipulátor s jarmulkou na palici...Když ti chudáci židi ten ISIL tolik nenávidí a tolik se jej bojí,proč kurýrují jeho členy ve svých špitálech a zásobují jej spolu s USA/NATO i naším min. války materiálem, aby uškodil co nejvíc jedinému autentickému nepříteli a tím je legální Syrská arabská armáda a ruský spojenec...Zeman je poskok židů a tomu svému podřízení jim se snaží donutit i nás...Je to pokrytec, manipulátor a demagog, vytrhávající události z kontextu s cílem maximální a nekritické pomoci a poslušnosti světové židovské mafii, která kdyby neexistovala, svět by byl určitě o mnoho lepší !!!
   Líp by udělal, kdyby držel hubu !!!

   Smazat
  7. 18:02-chybí Vám vzdělání nebo mozek? Západ ISIL podporuje aby se BV vylidnil válkou a emigrací pro "Velký Izrael". Zeman je diplomat a přátelstvím s Izraelem zachová český národ v české kotlině, s vyjímkou "Velké Prahy". Ostatní státy kolem nás budou muslimské.

   Smazat
  8. Nežvaň nesmysly Povolný!!
   Zeman jim nadbíhá celá desetiletí, dal jim mj.i bankovní systém a imrvére pro ně dělá,zbavuje nás st. suverenity a zapojuje do té jejich EU pumpy na peníze a oni mu za to dávají uslintané diplomy, když už se napakovali (viz 11 mld. z arbitráže TV NOVA/Lauder pres. Svět.žid.kongresu)...
   Je zrovna taková židodoprdelistická chudinka, jako seš ty, ty vzdělanče...Seš tak chytrej, až seš z toho blbej a bez žida se ani nevys...., tak, jako on!!!
   A jestli český národ zůstane na místech, kde je, závisí na něm a ne na židech, Zemanech a takových, jako jsi ty...

   Smazat
  9. Povolný, ty vemeno, to jako máme trpět to řádění židů v Palestíně a na Středním východě a ty Zemanovy košer tanečky jen proto, aby byl ten tvůj "Velký Izrael" a k tomu jim pomoci tím, že sem vezmeme půl Afriky a Araby jejich válkami vyháněných od Nilu až po Eufrat a budeme je tu živit??!! To chceš??!!
   Teď mi řekni, co ti ti židi slíbili, že je v tom podporuješ ??!!

   Smazat
  10. 20:35/20:44-vám taky chybí mozek?

   Smazat
  11. P.S.-musím uznat, češtinu máte dobrou, jako z "pražské kavárny".

   Smazat
 2. S teroristy se nevyjednává, s teroristy se bojuje. Nevykazuje politika USA znaky terorismu a nebo alespoň dnes již jejich neskrývané podpory? Tak teď nevím proč mám jít házet atomové bomby na Rusa a nebo se postavit USA. Kdo je pro mě nebezpečnější? Proti komu mám jít bojovat abych přežil nejen já, ale moje děti a vnuci? Já mám jasno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pjakin 20.11.2017 :
   "14.11. naše ministerstvo obrany udělalo velice závažné prohlášení, že USA nad ISIL nejen drží ochrannou ruku, ale přímo s ním spolupracují. Poskytují mu přímou podporu. Ano, přímou podporu, a tato přímá podpora, ta spolupráce spočívá v tom, že nedovolí bombardovat ustupující kolony a letecky je kryjí."
   http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-20-11-2017/

   Smazat
 3. Otázka zní, co bylo dřív: imperialismus s válkami proti slabším s obětmi milionů civilistů a následný odvetný partyzánský boj těch slabších proti imperialismu s tisícovkami mrtvých civilistů, který nazýváme terorismem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:17 "Terorismus", o kterém se dnes všeobecně mluví a píše, není žádný partyzánský boj proti imperialismu, ale cílená činnost k rozbití a ovládnutí nepohodlných států, řízená vládními elitami států, které na tom mají zájem.

   Smazat
  2. Tak je to tedy výborné! Hlavními nepohodlnými státy pro vládní elity států, majících na tvorbě terorismu zájem, je Německo, Itálie, Švédsko, Francie, Belgie, Španělsko, V. Británie. My jsme společně s Maďarskem, Polskem a Slovenskem pro státy, které mají zájem na terorismu, státem pohodovým. Tož pak je nutné blahopřát českým politickým sluhům, asi dělají dost pro ty elity těch států, co v zastoupení muslimy terorismus produkují.

   Smazat
 4. Jo to by nejdříve musely odstavit západní podporovatele terorismu. A spojit se s Ruskem.

  OdpovědětSmazat
 5. Velice dobře řečeno. Miloš Zeman jako vždy vše správně popsal a pojmenoval. K rehom řeči není třeba žádný komentář, ale je třeba ho převézt do činů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.