Reklama

čtvrtek 23. listopadu 2017

Rozsudek nad Ratko Mladićem: Doživotí. Proč nejsou souzeni skuteční řezníci? Baba Jaga si mne ruce. Zlo kolem Srebrenice visí ve vzduchu. Poučíme se, nebo se bude vraždit znova? Rajko je nezdolný

23. 11. 2017  ProtiProud

REDAKCE PROTIPROUD u příležitosti posledního rozsudku tribunálu hanby v Haagu nechce, aby se nad balkánskými hrůzami zavřela voda, a přináší působivý text Ladislava Větvičky, jenž tato místa letos navštívil.


Krvavá válka v Jugoslávii probíhající v 90. letech je černým svědomím NATO, USA a Evropy. Její příčiny nelze omezovat pouze na historické křivdy mezi národy bývalé Jugoslávie, neboť celá tragédie nese rukopis tehdejších mocenských zájmů a předznamenává současnou neutěšenou situaci na Balkáně a postupující islamizaci kontinentu.

Média tehdy i dnes evidentně stranila vždy jedné konkrétní straně a jejich vytrvalost toto krajně nevyvážené a vůči druhým bojujícím stranám nespravedlivé povědomí mezi veřejností v podstatě ustálila. Vyloženě ostudným dozvukem pak byly haagské procesy s jednotlivými aktéry, kdy při souběžné masivní likvidaci nepohodlných svědků muslimské organizátory a vykonavatele masových vražd ke spravedlnosti buďto vůbec nepopoháněly, případně je osvobozovaly - zatímco představitele srbské strany s mohutnou publicitou odsuzovaly či přímo likvidovaly.

Vítězící strana se stala dle plánu rejdištěm zájmů osob typu Madeleine Albrightové - samozřejmě za intenzivní "morální" podpory někdejšího prezidenta Václava Havla - a stala se bránou organizovaného zločinu, distribuce drog, zbraní a následně islámské expanze do Evropy.

Poslední kapkou hořkosti v procesu úspěšné likvidace křesťanských národů na Balkáně se nyní stalo odsouzení generála armády Republiky srbské Ratko Mladiće k doživotnímu trestu. S válkou, jež předcházela nynější civilizační krizi Evropy a celého západního světa, se mezinárodní společenství vyrovnalo hanebným způsobem.

Jedním z hlavních symbolů války se stal tzv. Srebrenický masakr. O této události bylo napsáno mnohé. Dostupné jsou (až na výjimky) publikace prezentující pouze ten jediný "správný" pohled na věc.

Proto je dobré si téma připomenout prostřednictvím textu známého blogera Ladislava Větvičky, jenž místo nedávno navštívil a svým charakteristickým svérázným způsobem své zážitky popsal:

Ladislav Větvička: Srebrenicke horory a vrtěti psem...

Medyjalni scena je jasna. Vlevo hodny Bosňak, vpravo zly Srb. Hodny Bosňak se pětrazy denně modli a střila do vzduchu. Zly Srb se na Bosňaka tři roky krvežiznivě diva, a pak mu během třech dnu zebere flintu, zmuchla kobereček, osum tisic hodnych Bosňaku v červencu roku 1995 zakeřně postřila a zahrabe do masovych hrobu. Hodna stara baba Jaga, specialistka na mobilni operatory, puvodem z Prahy, kera to sleduje na satelitu, to všecko prozradi prezidentovi, kery rozrušeny vyskoči od stola, čimž překvapi ženu Monyku, zavrti psem a zasadi se o ukončeni valky.. Hroby se odevřu, postavi se pravy amerycky hřbitov s bilyma patnikama a zli pachatele navždy zmizi v Haagskem kriminale. Tolik tedy medyjalni přiběh, na podporu kereho každy červenec naše televize ukazuju brečici bosňacke roby.
Obecně plati, že kdo se chce cosik dozvědět, měl by si přečist knižky, kere su psane z pozic obuch stran.
Knižek, popisujicich udalosti ze strany hodnych Bosňaku su mraky. Par dnu sem chodil po Ostravě a zhaňal knižky porubskeho suseda Rajka Dolečka, kery situaci popisuje z neameryckeho pohledu.

Šmatlal sem po Ostravě, a bylo to divne. V naši demogratycke zemi plne knihkupectvi, v kulturnim městě Ostravě člověk nemohl zehnat knižky mistniho slavneho rodaka... Tady cosik nehralo.
A tak sem zvednul telefon, a zanedluho sem seděl s Rajkem v jeho porubskem kvartyru, pili zme červene vino, žvatlali o Balkanu, mimochodem pravě dokončoval dopis generalu Mladičovi, kereho v Haagu ve svojich devadesati rokach furt navštěvuje... neuvěřitelny chlop.
Knižky, kere sem marně zhaňal, mi věnoval. "Viš, oni se to knihkupci boji prodavat", povidal mi se smutnym usměvem. "Ale o těch věcech se musi mluvit. Miloševiče do Haagu zavřeli, pak se ho zbavili a pak v tichosti konstatovali, že Srbsko a tedy ani Miloševič se na zločinech v Srebrenici nepodileli. Velitele zlych Srbu odsudili a zavřeli, velitele hodnych Bosňaku propustili. Generala Mladiče už sedmy rok drži ve vazbě v Haagu, a nemožu vymyslet, jak to zrobit, aby z teho nezrobili frašku. Idealni by bylo, kdyby jim tež umřel na špatne leky... Tři roky vyjižděli muslimšti vojaci do okoli Srebrenice, vyvražďovali lidi, vypalovali vesnice a zase se vraceli do bezpečne zony Srebrenica, kde byli v bezpeči schovani za vojaky OSN. Když tři roky mezinarodni společenstvi nereagovalo na tyto svinstva, v červenci roku 1995 se Mladič rozhodl situaci vyřešit. Vojska OSN vzal jako rukojmi, aby NATO nemohlo jeho jednotky bombardovat a během třidennich boju, při kterych padly tisice mužu na obou stranach, muslimske jednotky ze Srebrenice vytlačil. Civilni obyvatelstvo nechal odvezt autobusy do Tuzly, bojeschopne muslimske muže, kteří zahodili zbraně a pokoušeli se využit stejnou cestu, internoval. Neni divu, že vojaci, kteří k Mladičovi narukovali z okolí Srebrenice poté, co jim muslimské bandy vyvraždili rodiny a vypálili vesnice, si z těchto internovanych vytahli stovky usvědčenych nebo domnělych pachatelu těchto zločinu a na mistě je zastřelili. Což se podle ženevskych konvenci nedělá, že..."
Knižky sem přečetl, prohlidnul zajimave videa a za par dnu se ocitnul v srebrenickem udoli.

Cosik sem už na světě viděl. Ale toto se těžko popisuje. Tam to furt je. To zlo tam visi ve vzduchu. Nejenom, že se v Srebrenici a okoli děly po tři roky hrozne masakry. Ony tam ty masakry furt su. Dvacet roku po likvidaci muslimske armady ze srebrenicke kapsy su jejich zločiny, i zločiny těch, keři oblast "vyčistili", pořad žive. Dvacet roku se na tyto mista nechtěju vracet lidi. Dvacet roku je po stranach srebrenickeho udoli vidět vypalene a neopravene baraky. Jedne straně zrobili krasne pohřebiště ameryckeho typu, druha strana na cosik takeho nema narok. Kde maju hroby tisice mrtvych Srbu, oběti bosňackych teroristyckych vyprav do okoli Srebrenice? Tež leži na tym ameryckem hřbitově? A už se zjistilo, jak je možne, že tisice udajně pohřbenych, nezvěstnych Bosňaku později volili v komunalnich volbach?
Tři roky vyjižděli synci z bosňacke armady z bezpečne zony Srebrenica do okoli, vraždili duchodce aji děcka, baby aji chlapy. S uřezanyma hlavama oběti hrali fotbal, znasilněne baby opekali zaživa nad ohněm. Civilni obyvatelstvo podřezavali jak ovce i vraždili motorovyma pilama. Byl jsem se podivat v Dachau i v Osvětimi, v katyňskem lese i na Lubjance, v S-21 i ve Vojně u Přibrami. Su to přišerne mista, ale panuje tam klid. Vrazi byli pojmenovani, oběti mohly spočnut. Srebrenice je jina. Tam klid neni. Puvodně jsem ve Srebrenici chtěl stravit noc. Nešlo to, utekl jsem ztama. Srebrenicke udoli je přišerne. Kdybych věřil na duchy, tak řeknu, že ti mrtvi v tom udoli pořad jsou. Čekají, až někdo potrestá vrahy, keři se pořad bavi na dyskotekach v Tuzle... Šef bosňacke armady, rodak z Potočari, pro kereho požadovala žalobkyňa Carla 18 let kriminalu, dostal dva roky, po odvolani se mu omluvili a byl prohlašeny za nevinneho. Kolik asi dostane šef srbske armady, kery sedi už sedmym rokem ve vazbě?
Nečekejte, až vam Česka televiza da pokyn a zajeďte se do srebrenickeho udoli podivat. Metodyka etnyckeho nebo třidniho čištěni, testovana před prvni valkou osmanskyma Turkama na Balkaně, masivně ověřena na řeckem a armenskem obyvatelstvu za prvni valky, zdokonalena hodnym stryčkem Adolfem Eichmannem za druhe valky a dovedena k dokonalosti komunystama v Kambodži, je uspěšně využivana vic jak sto roku. Ale jestli se vam nechce, tak na to zapomeňte. Nic se nestalo, Bosňaci su ti hodni, Srbi ti zli, general Ratko, doktor Rajko, ani pamětnici tu už tež dluho nebudou.

Enem mam taky blby pocit, že když se z metod etnyckych čistek nepoučime, pak je budeme muset brzy prožit znova.

Zdroj.

Související články:

21 komentářů :

 1. Vsechno jde ,jen v Kambodzi Rudi Khmerove nejsou zadni komunisti ,nepodlehejte omylu .Jde o stary nazev naroda Khmeru.Neni vsecko komunisticke co se rudym nazyva

  OdpovědětSmazat
 2. Děkuji panu Větvičkovi a zdravím pana profesora Dolečka. Miloslav Novotný

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím.
   Lidé kteří křiví skutečnou spravedlnost přestávají být lidmi. Alespoň v tomto případě nepochybně. Věčná hanba vedení Německa, USA a Bruselským byrokratickým lumpům! Na jejich "památnících" falsifikované cti spočívá krev a utrpení povražděných Srbů.A narkostát Kozovo implantující středověkou surovost, drogy a terorismus do Evropy jako "hodnoty svobody a demokracie" nikdy neuznám.
   V Hluboké úctě k profesoru Dolečkovi za jeho neutuchající a nezdolnou snahu o naplnění skutečné spravedlnosti. Přeji mnoho sil a pevné zdraví, je živoucí legendou a živou památkou na doby kdy i zde více lidí mělo odvahu nemlčet ke svinstvům a nazývat věci pravými jmény. Přijde den, kdy lidé kteří zůstali- a nebáli se zůstat lidmi Srbům opět pomohou...
   Martin Míček

   Smazat
 3. Vrazi soudili hrdiny. A mezi ty vrahy patříme díky našim politikům i my, všichni. Protože držíme huby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedno je jasny : Ze se srbove nikdy nevzdaji. A posledni slovo bude patrit jim !!
   Hitlerovy tribunaly nemaji dlouhe trvani..

   Smazat
 4. Na koláži úvodní fotky, by se ke Korbelce mezi hroby, měli postupně doplnit další, skutečné hyeny s lidskou tváří a šířit NETem. Panoptikum zrůd do výchovy dětí místo čertů a síry pekelné. "Peklo se polidšťuje".

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Větvička to dobře popsal.

  OdpovědětSmazat
 6. Co na to balkánská řeznice krvavá Madla???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Můůůůůů a jak to řekl pan Werich, nejhorší co chlapa (nebo chlapnu) může postihnout, je spasit svět klackem.

   Smazat
 7. Krásný článek ! Díky pane Větvičko .

  OdpovědětSmazat
 8. Pane Vetvicka a Dolecek,predci jen Mladic nebude bez viny,kdyz se jeho dcera dozvedela o jeho cinech spachala samovrazdu a to urcite nebylo z pohnuti v 7 nedeli!

  OdpovědětSmazat
 9. to 7:38
  Proč spáchala dcera Mladiče "sebevraždu" se asi nikdy nedovíme stejně tak zda to skutečná sebevražda byla. Ale pokud bychom připustili, že se lidé sami sebe vraždí pro viny rodičů, nevím nevím,sebevrahů máme u nás stále více a více.......Je to moc jednoduché vysvětlení, asi takové jako že za všechno ve světě může Putin.Jedno je jisté, že Jugoslávie za svůj "nekomunistiský komunismus" (u nás se tomu v 68 říkala "třetí cesta")musela být potrestána a zničena aby náhodou "bývalé země východního bloku" s ní nechtěly vytvořit nějaký nový neutrální pakt mimo EU a NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. 8:42-to je dobrá úvaha, že by celistvá Jugoslávie mohla blokovat zájmy NATO a USA! Holt našli "Achilovu patu" Jugoslávie, horkou krev infikovat jedem nesnášenlivosti není tak složité a působí rychle.

   Smazat
 10. Všichni víme kdo skutečně řídí Haag. tribunál pro býv. Jug. Spravedlnost a nezávislost to není! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 11. 9:17
  Je to Putin ??

  OdpovědětSmazat
 12. Na jugoslávskou řeznici "českého" původu si všichni vzpomenou a hluboce se zastydí, protože se tato sionistka a současně islámistka k svému původu hlásí. A Haagský soud, který nechal zavraždit v cele Miloševiče, protože ho neměl čím usvědčit a byl pro ně nepohodlný? Takový je svět kapitálu, ve kterém lze koupit soudce a tzv. právo a spravedlnost jako housku na krámě.

  OdpovědětSmazat
 13. Paní Del Ponteová, soudkyně z Haagu ve své knize vylíčila jak a kde fungovala lidská jatka kosovskoalbánských teroristů pod dohledem USA (asi kvality), na kterých byli vražděni mladí Srbové na orgány pro transplantaci západním boháčům. Autorka se pozastavila nad tím, že o tyto zločince nesměl mít soud žádný zájem. Dnes titíž snad neobchodují již tak ve velkém lidskými orgány, ale o to více zase za asistence USA drogami po EU

  OdpovědětSmazat
 14. Kdyby to Kosovo nehlídala ta fena, tak ty hroby budou srbské.

  OdpovědětSmazat
 15. Všichni vrazi musí být přísně potrestáni. Skutečnost, že se tak něděje symetricky je děsivá, ale není argumentem proti trestu. Pokud ovšem nebudou potrestáni také pachatelé činů z druhé strany, které této hrozné věci předcházeli, odpuštění ani usmíření logicky nenastane.

  OdpovědětSmazat
 16. Ono už to je zdá se taková evropská tradice či hodnota ve vztahu ke slovanským národům. Je to zvláštní, proč tyto národy stále tak někomu leží v žaludku a proč tyto národy musí neustále čelit všem možným drzostem včetně brutálního násilí, které se line dlouhou historií. Jedno z vysvětlení by mohlo být, že to jsou národy na vysoké duchovní úrovni, která představuje hráz, překážku, kterou nelze jen tak překonat, ani resp. tím spíše ne brutálním násilím. Ano, jsou to opravdu hrozné věci, co se dějí všude tam, kde se dva neslučitelné světy setkávají. Jaká je cesta ven? Jen jediná, zůstat pevně na svých hodnotách a nehnout se ani o milimetr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se lehce řekne, hůře udělá. Podívej se do učebnic základní školy a připomeň si Komenského - chceš-li zničit národ, znič jeho děti. Nejprve nenávist k té hrozné totalitě a komunistům, následně "modernizace" školství, takže ze škol vycházejí pologramotové nadupaní "humanitou, rovností všech lidí a mírumilovným Islámem". Jak chceš těmto adolescentům vysvětlit, které jsou ty správné hodnoty?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.