Reklama

čtvrtek 30. listopadu 2017

Ruská vláda schválila dohodu o vstupu vojáků Jižní Osetie do struktury Ozbrojených sil Ruské federace

30. 11. 2017          zdroj
Kabinet ministrů RF schválil dohodu s Republikou Jižní Osetie (RJO), která předpokládá vstup ozbrojených sil republiky do struktury Ozbrojených sil Ruska.
Ze zprávy:
"Schválit a předložit prezidentovi Ruské federace k ratifikaci do Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace Dohodu mezi Ruskou federací a Republikou Jižní Osetie o postupu vstupu jednotlivých složek Ozbrojených sil Republiky Jižní Osetie do struktury Ozbrojených sil Ruské federace".


Připomeňme si, že příslušná smlouva byla podepsána v březnu tohoto roku.

Na základě dohody mezi Moskvou a Cchinvali, budou moci vojáci Jižní Osetie podepisovat smlouvy s Ministerstvem obrany Ruska a následně vykonávat vojenskou službu na ruské vojenské základně na území Jižní Osetie.

Dohoda byla umožněna díky dříve podepsané Smlouvě o spojenectví a integraci Jižní Osetie a Ruské federace. V létě roku 2017 byla dohoda ratifikována parlamentem Jižní Osetie.

Je uvedeno, že dohoda s Ruskem není v rozporu se zachováním vlastních ozbrojených sil v RJO.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

27 komentářů :

 1. Správne rozhodnutie. Južnoosetínci si aj do budúcna zachovajú silnú záruku na to,že ich Gruzínci za pomoci teroristov z NATO v budúcnosti nenapadnú. Rusi sú pozoruhodný národ.Kým Rusi umožnili bez reciprocity zjednotenie Nemecka, odchod všetkých republík zo zväzu bez jediného výstrelu, tak tie osamostatnené republiky už nemali tú schopnosť umožniť to isté vo svojich republikách aj iným národom,včítane Ruským menšinám.Stalo sa to v Gruzínsku,kde nedovolili ani autonómie pre Južnú Osetiu a Abcházko ani Adžarsko.Podobne v Moldavsku, na Ukrajine,Azerbajdžane a pod.Rusi budú mať teraz už čo robiť,aby postupne už v nových podmienkach prinavrátili všetkým národom tie práva, ktoré mali v bývalom Sovietskom zväze.

  OdpovědětSmazat
 2. J.Osetii (m.j.) Stalin kdysi "věnoval" Gruzii i se vším živým co na ni žilo. Myslím, že Stalinův "krok" byl nesprávný až ničemný. A lidé co v ní žijí si musí zvolit jen oni samotní, kde chtějí vlastně žít. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obdobně ničemný byl i Chruščovův krok, kterým Rusku ukradl KRYM a daroval jej obratem své milované Ukrajině.

   Oni ti cizáčtí, NERUSŠTÍ BOLŠEVIČTÍ VLÁDCI, byli pro Rusko neštěstím. I carskou rodinu Rusům vyvraždili.

   Smazat
  2. 9:16

   1) Stalin byl po matce Osetinec. 2) Píšete naprosté nesmysly: Nikomu nic nedaroval - Osetie byla od roku 1922 autonomní oblastí Gruzínské SSR, tj. rok po tom, kdy Gruzii obsadila Rudá armáda.

   10:38

   1) Carská rodina nebyla ruská. 2) Jejího zavraždění můžeme litovat asi tak stejně, jako popravy Ludvíka XVI. a Marie Antoinetty v Paříži.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 10:56 Právěže přesně naopak! Jedině carská rodina byla echt ruská! Ovšem napřed je třeba pochopit co to vlastně znamená! Největší Němec se skláněl před Velikou Rusí, kterou židáci zahubili, ale nevěřil že se dá vzkřísit, protože Sovětský svaz byl pod vedením Židů, kteří povraždili ty nejlepší Rusy, z nichž bylo mnoho německé krve. V žilách ruských carů proudila německá krev, stejně jako většiny aristokracie. "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši. On sám není žádným organizačním prvkem, ale pouze rozkladným fermentem. ... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového. "- Adolf Hitler, Mein Kampf

   A pravdu děl, páč Rus vznikla poté co ji sjednotili uškujnici! Tedy nordičtí piráti z vikingských (varjažských) kmenů ze Skandinávie. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na asijské despocii, otroctví a teroru. Toto se změnilo když se vlády ujal Petr I. Veliký, který chtěl vrátit Rusko na evropskou, germánskou trajektorii vývoje už tím že hlavní město přenesl k břehům Baltu - blíže právě Skandinávii. Jeho germánští potomci v čele Ruska tuto říši pozvedli na světovou mocnost, ale naráželi na překážky kladené jim do cesty světovým Židovstvem. Nakonec byli jím uvrženi do vzájemně zničující války s Německem, která způsobila nebývalou krizi a pád Ruska. Lhostejný postoj většinové negramotné slovanské populace byl příčnou toho, že znovu pak již nikdy nepovstalo a bylo nahrazeno židovským projektem SSSR, po jehož zániku zbylo jakési torzo zvané SNS v čele s tzv. Rusku federací, jejíž Putinův režim považuje Širopajev za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům.

   Smazat
 3. Politickými prostředky dosáhnou Rusové obnovení SSSR ať už volné spojení SNS nebo natvrdo do RF, neboť těmto republikám pšenka na západě sni v EU nepokvete. (budou na tom ještě hůř jak my)

  OdpovědětSmazat
 4. Chruščov byl typický okrajinec. Skoro celý čas byl ve vedení CCCP a když dosel na nejvyšší post začal tu svojí spoluúčast na špíně převádět na mrtvé. Jeho nástup k moci zahájil rozklad CCCP. No typický banderovec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:41 - Uveďte, podle jakých charakterových typických znaků lze znát, že jde o typického Ukrajince? Prosím, stručně!

   Smazat
  2. Pane je to ironie, nebo přesvědčrní? To prvbí bych pochopil V.J.Horák

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 17.47 dovolím si doplnit: Trpí exemplární RUSOFOBIÍ, věří, že Ukrajinci jsou nejstarší národ světa, vynálezci kola, konstruktéři pravěkých UFO, objevitelé písma a vodky.

   Smazat
  5. Jejich charakterové vlastnosti jsou patrné z toho co tam je. Byl jste tam někdy? To vy Vám řeklo vše. Mít fobii na národ z kterého pocházím je kretenizmus. Ti co jsou trochu lepší odešly pracovat do ciziny. Geniálními postavami toho umělého státu byly Chruščov a Brežněv.

   Smazat
  6. 16:06 Podle ruského liberálně nacionalistického historka Alexeje Širopajeva je skutečným Rusem nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijského Projektu. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům.

   A tak jediní opravdu pracovití Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí -
   https://www.youtube.com/watch?v=08P7pyHBlq0

   Smazat
  7. 7,11
   Židobanderovskej genetickej odpad ať táhne za Porochčenkem a nedělá tady bordel....smrdí jako kurvy kufr a místo práce,se ten ksindl jen uchlastává a množí se tu znásilňování od těch méněcenných hovad!!!!!!

   Smazat
  8. 8:23 Přesně tak! Pokud mezi sebou taková ňáká hovada maj, tak ať táhnou třeba i do Chujlostanu!

   Smazat
  9. 8,49
   A ty táhni do Banderostánu nebo do prdele,Hovnere debiloviči!!!!!.-D

   Smazat
  10. 9:06 Není takovej "stán" a světě. Ale vy táhněte do tohodle stánu! - http://pravyprostor.cz/rusko-a-islam-jeste-vetsi-prusvih-nez-v-eu/

   Smazat
  11. 10,25
   Banderostán,Ukrostán...jak se ti zamlouvá ty uASSackej kriple?!

   Smazat
  12. 10:45 Není takovej, páč slimáci žijou v ruϟϟáckym Moskvabádu! Ne v Kyjevě, což je mongoloidní kreténe Matka rusých měst! -
   http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/moskvabad2.jpg

   A sprav si to "R"!

   Smazat
  13. 10:45 Nežikej nežikej ty smrdutá vonuce stažená z hnáty nějakýho putleroffskýho a vraha bezbranných žen a dětí :D:D:D Sám potáhneš, šmejde - pod zem, odkud tobě podobný putlerský lejna vyvěraj na povrch a zasmraďují krásný svobodný vzduch Západu, kterým jsme a zůstanem! A vy, rudí odpadi a smradi? Vrátítese do kremelský zengrúny ... Chycht!

   Smazat
 5. To je skvělé třeba udělat stejnou strategii proti usa.

  OdpovědětSmazat
 6. odzhora až dolu samé hlúposti - Chruščov bol Rus, a Krym nedaroval on. ale Stalin, Osetiu dal tak ista Stalin pod správu Gruzie - takže tak, ako Malorusko Lenin ku Kievu - a tak dookola, ale potom by ste mahli povedať, že Slovensko a Sliezko prifaril k Česku Masaryk - je to presne tak v prípade Krymu a Osetie a aj Maloruska - jediným ozajstným - tss- Ukraincom bol Brežnev

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšete polopravdy a přirovnání vám kulhají na obě nohy. Chruščov byl Rus z Ukrajiny a měl z 30tých let velký škraloup na svém kontě (působení za hladomoru), Krym byl darován Ukrajině rok po Stalinově smrti! Osetie byla součástí Ruského impéria a je jedno, jestli byla autonomní, či součástí Gruzie, vždy to byla Ruská říše. Slovensko k Československu přifařil především Štefánim a slovenská komunita v USA a pár slovenských vojáků v legiích. Slezsko bylo součástí Českého království od Přemyslovců, prohrála nám ho Marie Terezie a smlouvami po 1. svět. válce připadlo ČSR, jak z logiky mezinárodního práva vyplývá. Vaše přirovnání není správné. A nakonec: Brežněv byl Rus narozený na území dnešní Ukrajiny (chcte-li v Malorusku). Bylo by dobré, kdybyste si příště něco z historie nastudoval, než začnete psát. Nebyl byste za vola. Leo

   Smazat
 7. cárska rodina nebola Ruská - bolo kozmoplolitná - cár bol btatrancom tak kráľa VB ako aj Nemecka - tak aký Rus

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jako kmeny žijící na zemí bývalého Ruska jsou povětšinou azijopolitním mišmašem! Carská rodina byla alespoň výhradně evropská (tedy dynastie Romanovců, Rurikovci absorbovali i chazarskou a mongolskou krev a proto byli tak šílení jako Ivan IV., co zabil vlastního syna ve vzteku).

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.