Reklama

úterý 7. listopadu 2017

Ruské peníze pomohly Clintonové převzít moc v Demokratické straně

- rp -
7.11.2017  AmericanThinker, překlad PrvníZprávy

S překvapením se čtou paměti bývalé předsedkyně DNC Donny Brazile, jak Hillary Clintonová převzala Demokratickou stranu a "vyšachovala“ Bernieho Sanderse. Píše autor článku v American Thinker.


Podle Donny Brazile se Demokratický národní výbor (DNC) rozpadal už pod vedením zástupce Floridy Debbie Wasserman Schultzové. Tato hrozná situace představovala ideální scénář pro Clintonovou, která se chystala ovládnout stranický aparát tím, že splatila dluh zhruba 20 milionů dolarů. Ale na oplátku DNC provedla písemnou, i když skrytou dohodu, která převedla Clintonové finanční prostředky, strategii a získané peníze - to vše ve prospěch Clintonové a na úkor senátora Bernieho Sanderse, jejího hlavního oponenta.

Stalo se ještě víc podvodů a shromažďování peněz. Byla to chytrá a komplikovaná strategie, ale tady je jednoduchá verze. Během společných akcí Nadace Clintonových a DNC, které se konaly v celé zemi, získala Nadace více než 82 milionů dolarů.

Clintonová, která ovládala personální obsazení Demokratické strany, rozpočet, data, analytiku, poštovní zásilky a peníze, dokázala porazit Sanderse při nominaci do bojů o post prezidenta. DNC, která měla zůstat neutrální, byla Clintonovou řízena.

Zdá se, že není pochyb o tom, že Clintonová zmanipulovala volební proces v Demokratické straně.

V podstatě Clintonová si koupila cestu vedoucí k moci, protože měla více peněz než Bernie Sanders. Bernieho malá „peněžní hromada“ složená dárci se ukázala jako neodpovídající milionům dolarů Clintonové. Miliony a miliony pocházely z transakcí z Nadace.

Účetní kontrola Nadace byla mimořádně nepravidelná a výdaje fondu byly označeny jako „osobní náklady“, což by mohlo znamenat cokoli, včetně financování kampaně Clintonové a pomoci DNC. Nadace Clintonových zcela pravděpodobně financovala prezidentskou kampaň a záchranu DNC. Proto, jak upozorňuje Jarrett, by měl být jmenován zvláštní výbor, který by se zaměřil na její činnost.

Vzhledem k rozsahu mezinárodních aktivit Nadace, včetně 145 milionů dolarů spojených s Ruskem, které přišly v důsledku prodeje uranu, by to mohlo znamenat, že Clintonové převzetí DNC bylo skutečně financováno ze zahraničí, ať už vědomě nebo ne. To může znamenat, že ruské peníze skutečně umožnily Hillary, aby mohla kontrolovat DNC, a tak na úkor Sanderse získala nominaci.

Převzalo moc na DNC Rusko nebo Hillary? Proč takový křik Clintonové a zaklínání, že nebyla žádná tajná dohoda s Ruskem?


Související články:

14 komentářů :

 1. Zase ten Putin, je to opravdu "ďábel", nejdříve dá prachy Hillary pak pomůže Donaldovi, mezitím se pohádá a udobří s Turkama, zasáhne do voleb v Německu a Rakousku, způsobí zmatky ve Španělsku. Jen jsem dosud nepochopil proč se mu dosud nepodařilo přes všechny sliby odstranit z veřejného života Kalouska u nás. Že by Putin neměl Čechy rád ?

  OdpovědětSmazat
 2. Emeritní plukovník v.v.7. listopadu 2017 15:18

  J.F. Kennedy byl poslední nejrovnější amícky prezident mezi "rovnými". Žel, zaplatil za to svým životem. Po něm se ujali prezidentského křesla takoví šibaly, jako Nixon, Ford, Carter, Reagan, Clinton, Bush sr, Clinton, Bush jr., černý manekýn a slibotechna Obama a teď Trump, který chce na počkání rozsévat válku jako divoch.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pracky pryc od Trumpa
   Neber si ho do huby lampasaku
   A Kenedy byl peknej smejd
   Varovani Eisenhovera proti vojenskoprumyslovemu komplexu byla posledni slusny akt presidenta pred Trumpem
   Takze pracky pryc od Ameriky

   Smazat
  2. Modrý Brouk Pytlík7. listopadu 2017 20:33

   Hele HOVNOlulu:
   Trhni si nohou, ty vlezlý amický záprdek a opruzovač!
   Ty vymastenej recyklovaný trotl přes kopirák, jdi do prdele a zůstaň tam!
   HOVNOluláku, ty jsi jen obyčejný emerický ksindl a pošup! V té své retardované lebeni máš místo mozku nasrané jen samé smradlavé HOVNO a HOVNOcuc ze senkrovny! Jsi mongoloidní slepá větev lidstva! Dej si už pohov a přestaň už konečně se svým IQ houpacího koně opruzovat zde čtenáře těmi svýma HOVNOcucy, SRÁČKOprdy, TUPOžvásty, ŽABOkřeky a ŽBRNDOkecy!
   Tak zatím, potkáme se na krchově.

   Smazat
  3. 20:33 zase si si splet nr s nizkoIQ vybehem, hloupy a omezeny hovnivale
   Nelisej se sem, nestacis na diskuzi, hloupy zlodejsky zmrde

   Smazat
  4. Honolulák nezná ani historii své nové macecho-vlasti. Protože kdyby ji znal, pak by věděl, že právě J.F.K. vtáhl zemi osudově do předem prohrané vietnamské války, od které to jde s SS z kopce. A chválí zjevnou gumu bez charakteru Trumpa. Prostě případ.

   Smazat
 3. No a ja vam sem o tomhle psal uz pred par dny
  Hillary
  Uran
  Vrazdeni

  Clanek zase zapomel ze se sefka DNC bala o zivot ze ji Hillary zavrazdi
  To je hodne vazne

  OdpovědětSmazat
 4. Nám je už zcela ukradená Hillary aspol, s tím ať se mazlí ve SS, když je to stále tak baví, my máme jiné problémy a hlavně je budeme mít, jako je mají v Paříži, Londýně a jinde. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 5. 16.11,Trump je nej hajzl ve svete!Vladimir Vladimirovic Putin,muz c.1 vo svete,podla us magazinu Forbes...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:43 drz hubu cesky nevolniku v havlistickem hovne
   Ani vladu cesko nema

   Smazat
  2. 17:01 to si piste, Karle z Plzne
   Inu ovoce havlismu
   Ovsem kdyz si Amerika kychne tak se Cesko pobleje

   Smazat
  3. 22:32 Co to píšeš o havlismu sem nechodí jeho podporovatelé kromě jednoho prudiče. Hele máš svůj svobodný web tak si takové hovadiny piš tam.

   Smazat
 6. Sebevražedná mise havlistů nebere konce.Před celým státním aparátem stojí hora práce k nápravě zvěrstev a škod, které na našem národě za posledních 27 let napáchali schwarenbergovci, havlisti a fráterníci. Jsme německou kolonií rozeštvaných, okradených, zadlužených montotroků, slouhů a poskoků pracujících pro Němce za třetinové mzdy.Místo, aby byli šťastní, že do politiky přišel inteligentní člověk, který má schopnosti vyvést náš národ z otroctví a pomáhali mu, tak mu hází klacky pod nohy kde mohou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.