Reklama

středa 22. listopadu 2017

Rusové dokáží to, co pseudodemokratická Česká televize od roku 2000 nikdy - omluvili se a je vymalováno!

22.11.2017   
Představte si, že by totéž udělala Naševaše televize s Votápkem, Kolářem či Evropskými hodnotami. Že za urážky a lži by je vyrazila a už nikdy by tam veřejně nesměli vystupovat. Jenomže my jsme ti demokrati Kalouskova typu, kdežto ti Rusové...
TV ZVEZDA se omluvila za lživý článek

Na velvyslanectví České republiky v Moskvě se dnes telefonicky obrátil zástupce ředitele TV ZVEZDA.

Hluboce se omluvil za publikaci článku o roce 1968....

Podle jeho sdělení šlo o chybu šéfredaktora, který bude potrestán důtkou.

S autorem článku již nebude TV ZVEZDA nadále spolupracovat. Článek byl z webu odstraněn.

62 komentářů :

 1. Kdyby jsme se měli zachovat stejně, bylo by tři čtvrtiny novinářů zítra na dlažbě a zejména česká televize by se musela omlouvat ještě příští rok touto dobou.
  Nemusím lézt nikomu do prdele. Stačí ctít pravdu, protože ta je vždycky jenom jedna. Kdežto lží může být nekonečně mnoho.

  OdpovědětSmazat
 2. Teď bude možná kavárna křičet, co je to v tom Rusku za svobodu projevu, když zcenzurovali onen článek-názor jednoho z tisíců novinářů. Q.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že je nutné říci, že tem článek k roku 68 byl absolutně nekoretní. Ovšem co mu chybělo na korektnosti, to bylo nahrazeno jeho pravdivostí.

   Smazat
  2. Pravdivý nebyl ani omylem! Jako pamětník, kterému bylo v 68mém jen 20 let, ale lidé v mém bezprostředním okolí byli ve vysokých funkcích, musím důrazně protestovat proti tvrzení zakomplexovaných partajníků, že okupace v srpnu 1968 byla něco báječného. Velké hovno! Podělali celou myšlenku demokratického socialismu!!!

   Smazat
  3. 22:03
   Na základě poznání musím protestovat proti Vašemu optimismu -myšlenky demokratického socialismu. Bylo to jenom ohlupování lidí. To samé jako později v r. 89. Jenže okupace pod hadráku proběhla za radostného vřískotu nás hloupých idiotů. Prostě jsme se zachovali jako domorodci kteří mněnili zlato za barevné střípky.

   Smazat
  4. 22:03 Máte pravdu. Ale především to podělalo tehdejší vedení KSČ, které bylo stejně naivní, jako později Gorbačov. Kdyby včas řekli "vocaď až pocaď" tak k žádnému srpnu nemuselo dojít. Zažil jsem rok 68 zhruba ve vašem věku, takže si pamatuji, jaké bahno se začínalo valit z otevřených "hrází". A to bahno rozhodně nemířilo k demokratickému socialismu.

   Smazat
  5. Tankove divize meli zaparkovat nekde v Milovich misto toho aby jeli do centra Prahy, to byla to chyba. Jinak narody Evropy jsou stejne SSSR nevdecne

   - staveli jsme vam tovarny, skoly, nemocnice, elektrarny - vse co muzete nyni - plyvat na Rusko.

   Ani nevite, jak mate byt vdecni SSSR, nejen za to, ze jste meli vlastni zemi, ale i v socialnim zivote. Za co konkretne mate byt vdecni SSSR?

   1. Osmi hodinovy pracovní den. (Poprvé na světě).
   2. Právo na placenou dovolenou za kalendářní rok. (Poprvé na světě).
   3. Nemožnost propusteni zaměstnance bez souhlasu odborové organizace.
   4. Absolventi odborných škol měli právo na zaměstnání ve sve oblasti s poskytovánutim ubytování (v ubytovne).
   5. Právo na bezplatné zakladni, odborné a vysokoškolské vzdělávání. (Poprvé na světě).
   6. Právo na bezplatné dětské školky, mateřské školy, tábory. (Poprvé na světě).
   7. Právo na bezplatnou lékařskou péči. (Poprvé na světě).
   8. Právo na bezplatné sanatorium. (Poprvé na světě).
   9. Právo na bezplatné bydlení. (Poprvé na světě).
   10. Právo svobodně vyjadřovat názory k otázkam moderního života země. (Poprvé na světě).
   Navíc ženy měly nárok na řadu dalších výhod:
   1. Právo na tříletou placenou mateřskou dovolenou se zachováním pracoviště (zamestnani).
   2. Právo na bezplatné sponzorské služby pro dítě (hlidani dite) do jednoho roku.
   3. Právo na bezplatnou mléčnou kuchyni (mlecne vyrobky) pro novorozence do tří let.
   5. Právo na bezplatné sanatorium a lázeňskou léčbu pri jakychkoliv dětskych nemocech.

   V žádné ze zemí světa nebylo nic takového a nemohlo být ani v dohlednu. Zcela jasně, že pouze strach z revolucí v jejich zemích prinutil « kapitál « následovat Sovětský svaz v oblasti sociálních dávek a pracovních podmínek. Dnes je pouze blizko k tomu, co bylo v SSSR v 70tych letech, ale stejne nedosahuje te urovne.

   Smazat
  6. 0:52 souhlasím. Dříve nebo později by se to zvrhlo v občanskou válku. Různí revanšisté tady i v zahraničí hlavně v Německu a Rakousku se netajili svými požadavky. A těch západních novinářů tady bylo taky najednou nějak moc.

   Smazat
 3. Prosím Vás komunisté se už několikrát omluvili a blbové jako Kalousek a spol. nesutále chtějí další a další omluvy. omluvili se nám snad Britové , že nás společně s frantíky prodali germánům? Omluvili se britové, že za pomoc našich letců,mechaniků a jiných vojáků kteří bránili ten jejich ostrov museli zaplatit jako by byli ubytováni v hotelu. A dnešní idioti nám ještě tvrdí, že nám byla výzbroj předána?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, údajně nás to tenkrát stálo okolo patnácti tun zlata. Atož tak.

   Smazat
  2. Ono to při vší podivnosti ovšem logiku mělo, pokud jsme chtěli, aby s námi bylo jednáno jako s vítězným státem a spojencem na konci války. Jednoduše - Československo si platilo SVOU zahraniční armádu bojující aktivně za osvobození okupované vlasti.

   Smazat
  3. 23:36: Houbec, už jste viděl, žeby svět, kde je všechno o penězích, to jest svět kapitalistický, dal někomu něco za darmo? Pokud si na něco vzpomenete, tak mi to napište. ¨
   Poslední příklad: měla být epidemie chřipky, Britanie koupila 60 milionů vakcin - jedna vakcina za 10 dolarů při výrobní ceně řadu centů. Epidemie se nedostavila. Víte co udělali - prodali tyto vakciny OSN za dva dolary jedna vakcina, která naočkovala víte které země - africké. V Africe chřipka není. Ono to zas ta finanční stráta nevadí až tolik, zaplatili daňoví poplatnici Britanie, to jest ti, kteří jinak obecně v kapitalistických zemích jsou posílání do války jako Kanonenfuter, oblečení do uniforem a vybavení zbraněmi, které si také zaplatili a válka, její výsledky, ty jsou pro diskretní elitu. Ta stojí za vyvoláním každé války a hloupí lidé si myslí, že jdou bojovat za svou zemi, tak jak ten blb Ruduard Kipling, který poslal do války vlastního syna, který ve válce zahynul. Ono Kipling, to byl velký vlastenec. Byl o tom anglický film.

   Smazat
  4. 20:14,20:08. Odkaz na válečné zlato.

   http://www.historie.cnb.cz/cs/menova_politika/prurezova_temata_menova_politika/2_ceskoslovenske_zlato.html

   Smazat
 4. Náš pan prezident se vyjádřil zcela jednoznačně, ruský premiér se vyjádřil zcela jednoznačně. Tak čekám vyjádření toho prestituta a pisálka Taberyho, který vyzýval našeho prezidenta k okamžitému návratu z Ruska.V opačném případě by neváhal jednání prezidenta Zemana kvalifikovat jako vlastizradu. Pokud se Tabery za svůj článek neomluví, a neuzná, že tentokrát ve své nenávistné rétorice zašel dost hodně za hranu, tak ho nemíním obviňovat z vlastizrady, ale budu si o něm myslet, že je to jen nevzdělané nenávistné lidské hovado.Nic více a nic méně. Ale čekat od pražského povaleče a kavárníka něco jako sebereflexi, je asi tak naivní, jako čekat od jalové krávy tele. František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo se omlouvat nebude. To se v Čechách nenosí. A když už, tak jedině Němcům za "nelidský odsun".
   Opravdu, je mi z nás na blití. Dneska odsoudili na doživotí Mladiče. Vůdce bosenských muslimů budou soudit asi až na pravdě boží. Za Srby se stydím víc, než za cokoliv jiného. V minulosti se nás zastali jak v roce 1938, kdy nám chtěli jít i na pomoc, tak v roce 1968. A MY, je necháme humanitárně vybombardovat. Škoda sliny na odplivnutí. Česko není má vlast.

   Smazat
  2. Máte pravdu. Havel, Herman, Bělobrádek...jen namátkou tři jména těch, kteří lezli či lezou Němcům do zadku. Před časem se za odsun Němců omluvil primátor Brna za firmu ANO Vokřál. Zítra bude nad osudem ostravských Němců v roce 1945 lkát v domě knihy Knihcentrum mj. ostravský primátor Macura z firmy ANO. Prý je vhodné instalovat pamětní desku na místě internačního tábora Hanke. Kdo studuje historii ví, že humanita dostávala po osvobození často na frak. Vesměs se Němcům mstili zbabělci, kteří za války nevystrčili nos. Nelze se tím chlubit, naopak. Nic to ale nemění na tom, že Němci si Mnichovem, rozbitím ČSR a genocidou našeho národa na vše zadělali. Ale pamětní desky? Omluvíte se Vokřále, Macuro a vám podobní památce statisíců padlých Čechů a Slováků a jejich žijícím potomkům?

   Smazat
  3. 20:24
   Souhlasím s Vámi a dělá se mi zle jak z naší justice a tak z té v Hagu. Nesouhlasím s Vámi v tom, že Čechy nejsou má vlast. Mou vlastí bylo Československé a Československu jsem také přísahal, že ho budu chránit.
   Václav

   Smazat
  4. 20:46 pockej jestli se lid bude mstit havlistum
   Az je bude veset na kandelabry

   Smazat
  5. Musíme jen doufat, že Mladiče v tom Hagu nezavraždějí jako Miloševiče.

   Smazat
  6. Mladiče v Haagu soudí klokaní soud, který skáče jen podle toho, jako obžaloba (CIA a MI6) píská. Mladič je nevinný, žádné jeho rozkazy nevedly k popravám muslimských vojáků - podřezávačů krků! Mladič je srbský, ale i náš hrdina. Bránil vlast proti NATO, džihádu a zlikvidoval i srbské fašisty typu Arkana. Svědci obžaloby byli vesměs vydíraní srbští důstojníci a žoldnéři-psychopati typu Erdemovič. Dnes rozsudek v našich médiích komentovali pouze placení zahraniční agenti, jako Teodor Marjanovič nebo ten muslimský doktor z Motola. Opakují pouze válečnou propagandu NATO z let 1995-1999.

   Smazat
 5. Nebožtík Štěpánek se za takovýho kretena v rodině jakým je Tabery musí ještě dneska dělat zle!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Ale vždyť by vlastně skoro o nic nešlo, kdyby nešlo o Zemana. Jeden pitomec v Rusku napsal pitomost, a ještě větší pitomci u nás, mu velice ochotně a rychle skočili na špek. A teď jsou za voly. A kdyby ještě věděli, že ten článek do TV Zvezda poslal Zeman a teď seděj s Putinem, plácají se do stehen a řvou smíchy. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:26
   No kdyby se mněl Zeman a my všichni omlouvat za to co špíny bylo nakydádo na rudou armádu a rusko tak by musel klečet alespoň těch 20 let u pomníků padlých rudoarmějců.

   Smazat
  2. 21:16 - máš sice pravdu, ale znehodnotil´s ji naprostou neznalostí češtiny. Tolik vážných hrubek v krátkém textu, to odkáže málokdo. Je to hanba!

   Smazat
  3. 22:23
   Stydím se. Lituji že jsi mne nemohl vyučovat českému jazyku a pravopisu!!!!!

   Smazat
 7. Líbí se mi, že autor tohoto článku o omluvě oné ruské televize, se raději pod takovou svou blbost nepodepsal.

  OdpovědětSmazat
 8. Jaky omluvy? Jake lzi?
  Ruska invaze v 1968 zachranila jednu generaci lidi pred zlem Havlismu
  Uz tenkrat si upiri Havlisti chystali zuby ze vysaji Cesko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšeš blbosti. Sovětská okupace ČSSR (1968) byla hřebík do rakve socializmu! Kdo to nechápe, neví o politice nic a měl by raději mlčet v koutku u kamen.

   Smazat
  2. 20,53 má pravdu, ještě 30 let byl klid... zato teď ten západní bordel snaživě doháníme.
   A chytrolíne, který ví o politice všechno - na pozvání čs vlády přišla vojska Varšavské smlouvy - nikoliv Sovětské, kapišto???
   Navíc, za rozhodnutí pár jednotlivců lumpenpolitiků nenávidět celý národ - že vám není hanba, nenávist je cesta do pekla, s tím se daleko nedostanete a ty perfekt znalosti politiky vám budou tak asi na dvě věci

   Smazat
 9. Ta omluva má čistě politický charakter. Z hlediska věcného se není za co omlouvat. Ten článek (kdo z vás ho četl?) popsal v podstatě, co se tu dělo. Kdyby vojska VS nepřijela, měli bychom tu ž..ý puč již o dvě dekády dříve. Už to bylo na spadnutí. Jsou jako rakovina, žerou celé společnosti zevnitř.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesmysl. Ty´s (20:55) musel být normalizační papaláš, který to se svými "soudruhy" ostudně dopracoval k všeobecnému nasrání lidu, který řekl dost a zazvonil klíč!

   Smazat
  2. pro 22.55
   Ty "dekádo", jsi takový (kam vítr, tam plášť", a nebo lépe papoušek! V Česku, i v ČSR, později ČSSR bylo odjakživa DESETILETÍ. Tak se jdi i s tou tvojí "dekádou" vycpat, ty světonázore.

   Smazat
 10. Rusové nedokáži nic bez odvoláni sankcí proti putlerovi a bez hozpodářske pomoci europske unie a to dávali na čt 24 vi hňupové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nauč se česky, milý Ukrajinče, ovládni svoji chorobnou nenávist k Rusům a uvědom si, že i ty bys tu nebyl, kdyby za tebe v poslední válce nepadli statisíce Rusů!

   Smazat
 11. Pane Jakube Jando, běžte točit porno a nepleťte se do diskuze normálních dospělých lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně teploušský porno,kuřbuřta Jandy

   Smazat
 12. Tak já bych chtěl spíš omluvu za zradu gorbačova.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nás nezradil. Nás osvobodil od okupantů. Měli bychom mu být vděčni.

   Smazat
  2. 22,32 - mluv za sebe, tamto ve srovnání s okupací Západem byl ráj na zemi, jelito.

   Smazat
 13. Občanská válka by pravděpodobně byla! Byl to generační spor. Ti starší nějaký demokratický socialismus nebrali. Viděli v reformách jen pokus o návrat kapitalismu, který zažili před válkou a který nenáviděli a nechtěli. Veřejně se to neodvážili říkat, ale oni vstup vojsk opravdu vítali. Viděl jsem šuškající si profesory na gymplu a občas něco zaslechl. Když studentští aktivisté svolali shromáždění po upálení Palacha, nikdo z profesorů tam nepromluvil. Stáli a koukali do země... Jeden z nich dokonce vybuchl a začal na nás řvát, že víme h**** co je život a odešel... .a Lidové Milice tvořili právě takoví fanatici.. po zuby ozbrojení..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšeš hlouposti. Určitě si rok 1968 nezažil ve stavu dospělosti. A co se týká Palacha: byl to vyšinutý kluk, který se vzhlédl v budhistických mniších, kteří se tehdy upalovali na křižovatkách Saigonu na protest proti válce. Neprotestoval proti okupaci!

   Smazat
  2. Re (22:29):
   Jen drobnost: ... v roce 68 nebyly "gymply". Jen SVVŠ, námi zvané jako dvanáctiletky.
   Jinak souhlasím s (22:36), který správně uvádí, že Palach protestoval proti apatii našich občanů, kteří (podle něj) ustupovali od "ideálů" pražského jara.

   Smazat
  3. Pane Opluštile omyl,
   SVVŠ skončily školní rokem 1967/1968. A školní rok 1968/1969 byl prvním rokem, kdy u nás byla SVVŠ zrušena a nahrazena 4 letým gymnáziem. V roce 1968 mně bylo 15 let a nastupovala jsem na gymnázium.
   Ivana

   Smazat
 14. Škoda, že se autor tohoto podivného článečku zapomněl podepsat. Nebo že by se jednalo o anonyma? Úroveň by tomu odpovídala. Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se , mimo téma. . Na Parlamentních listech odpovida HERMAN tazateli na otázku " Osvobození ". Nějak se mi to nezdá, prosim pamětníky, nebo kdo zná dobře historii , aby napsal svuj názor. . Herman je lhář , neverim mu ani, slovo ! Děkuji

   Smazat
  2. Petr 23:05, co je na stručné informaci k vývoji kolem celé té záležitosti o názorech na invazi VS do ČSSR v roce 1968 „podivného“ opravdu nevím. Jestli se autor zapomněl podepsat, nebo redakce NR nepřenesla celý text nevím taky, jistěže chybovala, že neuvádí zdroj. Jen blbec ovšem neví, že nejde o profesionály a jen blbec neví, že co je uvedeno v dané informaci, potvrzuje i to profesionální zpravodajství. Doufám, že chápete, za co vás považuji, přispěvateli Petře.

   Smazat
  3. Reaguji na 0:08, tedy mimo téma. Zmiňovanou odpověď občana Daniela Hermana na otázku položenou prostřednictvím Parlamentních listů jsem si našel. Bez překvapení mohu konstatovat, že jde o typicky drzou, naprostou desinterpretaci předmětných událostí. To je příznačné pro politického dinosaura, jakým je tak spravedlivě odporný typ, magistr čehosi, Daniel Herman. Současně je i člověkem, který dokonale reprezentuje dnešní KDU-ČSL, když spolu s panem Gabalem, Bělobrádkem, Pithartem ... , nápadně posluhují jisté zahraniční politické síle.

   Smazat
  4. Daniel Herman je vlastizrádce. V roce 1938 a za okupace by se zachoval stejně jako K. H. Frank, Henlein, Hácha, Moravec a spol.

   Smazat
 15. Karadžič a Mladič jsou hrdinové . Slovany nikdo netozdělí .

  OdpovědětSmazat
 16. Rusové jsou lepší než ČT stoka. ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak proč na ní pořád čumíš? Přepni si na jinou televizi a nemusíš se vztekat.

   Smazat
 17. Vsechno tohle bylo predem pripravene a domluvene nasimi havlisty s autorem tohoto clanku s cilem naprosto zdiskreditovat presidenta Zemana na jeho navsteve v RF. ALE nevyslo to, president Zeman jednoznacne vse odsoudil, vytknul to Medvedevovi a ten okamzite zakrocil. Skoncilo to omluvou, stazenim clanku a propustenim dotycneho. Nevyslo jim to.

  OdpovědětSmazat
 18. Můj názor je, že to bylo objednáno od "pražské kavárny". Co nejvíce poškodit Zemanovu cestu. Budou se všichni divit, dopadne to právě naopak.

  OdpovědětSmazat
 19. Zásah "Varšavské smlouvy" proti svému členu vypadá podivně, ale starý fronťák Brežněv u nás v r. 45 byl a viděl to nefalšované nadšení lidí z osvobození od germánů.
  Proto to v r.68 vyhodnotil tak, že je třeba tyto lidi uchránit před něčím podobným jako se stalo v postfašistickém Maďarsku, spojenci Hitlera ve druhé válce.
  Jestli to bylo potřeba nebo ne, patří už do úvah, kdyby byly v ř... ryby ...
  Takže ten článek v Ruských novinách by mohl být i pravdivý.
  Rusko dnes kapitalistické, nehlásící se k ideám komunismu, mohlo klidně takový názor odmítnout, což udělalo. Ale za ty vlny na pravém břehu, to stálo zato.

  OdpovědětSmazat
 20. Článek, o kterém poslední 2 dny každý mluví, ale málokdo ho četl, je k přečtení zde.

  http://leva-net.webnode.cz/products/plne-zneni-clanku-zvezdy-o-roku-68/
  JanDrda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:13 (JanDrda)

   Dobře, že jste sem tento odkaz dal: některé formulace jsou evidentně opsány z "Bílé knihy", kterou normalizátoři po srpnu šířili i v češtině.

   Masivní podíl stalinistů na likvidaci netoliko sovětského mocenského bloku ale - především! - dehonestaci idejí socialismu je mimo jakoukoli pochybnost. To dodávám - při plném vědomí naprosté marnosti takového počínání - hlavně pro ty, kdo chtějí veškeré zásluhy připsat Vatikánu, Wall Streetu či židozednářům.

   Kokotko

   Smazat
  2. 11:35- máte pravdu, i pojem "stalinismus" je "váš".

   Smazat
 21. pre 9:20 , máte pravdu, zažila som to. My sme chodili do školy a do roboty každú sobotu a nakoniec pracovné soboty sa úplne zrušili. Boli škôlky a jasle, kde sa o detičky starali zdravotné sestry, boli veľké vymoženosti, dnes sa o tom mladým môže iba snívať.

  OdpovědětSmazat
 22. Byl jsem známý tím, že se pošklebuji komunistům. Nejspíš proto mi už koncem roku 1967 bylo svěřeno, že se „budou věšet komunisti“. S postupujícím „pražským jarem“ jsem byl zván do KAN s informací o konečném cíli likvidovat režim, co potomkovi „reakcinářů“, mi byl dopřán kontakt na K231, jeho exponenti netajili stejný cíl. Natolik jsem ale antikomunistou nebyl, abych toužil po návratu do poměrů První republiky a proto, v tehdejší atmosféře rehabilitací, doznání a omluv za zmanipulované procesy, justiční vraždy i náznaky trestů viníkům, přísliby představitelů změn - Dubčeka, Smrkovského, Mlynáře, Kriegla, Černíka ... hospodářské reformy Oty Šika, jsem se stal jejich příznivcem. Invazí VS 21. srpna 1968 jsem byl do hloubky duše uražen a názor, že byla hrubým porušením mezinárodního práva, že tím byl znemožněn žádoucí vývoj jsem, za cenu pracovní diskriminace, nezměnil. Od „sametu“ 1989 jsem očekával, že osvobození z kurately SSSR přinese svobodné vztahy, prostor pro iniciativu, přístup ke světu. Brzo se ukázalo, že největšího prostoru se dostalo sobectví, kariérismu a bezohlednosti ... Někdy v roce 1992 mi kdosi podstrčil komunistické normalizační (1970) „poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti“. To jsem pročetl a postupně došel k poznání, že je daleko blíž pravdě než současný, oficiální výklad světa. To tvrdě a nesmlouvavě prokazuje žitá realita. Nic naplat, že si žiji materiálně nadprůměrně dobře, mi tuto trpkou skutečnost nezakryje. Kdo nejste natolik soudný, aby vám to došlo, trhněte si. Prožité je prožité.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane, klobouk dolu, palec nahoru, podobný je i můj život.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.