Reklama

úterý 21. listopadu 2017

Shodli jsme se, že vztahy Ruska a EU je nutné normalizovat, řekl Putin po setkání se Zemanem

21. 11. 2017   ČT 24
Za obsažnou a otevřenou označil ruský prezident Vladimir Putin besedu s českým prezidentem Milošem Zemanem. Ocenil pozitivní vývoj zejména vzájemných hospodářských a obchodních vztahů, které letos překonaly období několikaletého poklesu. I Zeman s uspokojením konstatoval, že navzdory protiruským sankcím, s nimiž dlouhodobě nesouhlasí, se spolupráce úspěšně rozvíjí. Oba prezidenti se sešli v Soči. Podle Zemanova mluvčího daroval Putin Česku originál dokumentu Obnovené zřízení zemské z roku 1627.


Zvětšit obrázekZeman s Putinem v Soči
Zdroj: ČTK Autor: Vít Šimánek
Předmětem jednání obou prezidentů byla kooperace v energetice včetně jaderné a průmyslu, zejména automobilovém, řekl Putin. Rozhovor se týkal i humanitární spolupráce, dodal a zvlášť zdůraznil vděčnost ruské strany za udržování hrobů sovětských vojáků, kteří padli při osvobozování Československa na konci druhé světové války.

Putin Zemana seznámil s ruským pohledem na řešení ukrajinské krize. Oba státníci se podle ruského prezidenta shodli na nezbytnosti normalizace styků mezi Evropskou unií a Ruskem.

Zeman během rozhovorů informoval Putina, že během nynější velké mise českých podnikatelů budou podepsány smlouvy za zhruba 20 miliard korun. Znovu zdůraznil svůj odpor vůči praxi mezinárodních sankcí, a to včetně odvetných sankcí Ruska vůči EU. „Přicházíte o naše skvělé sýry a jogurty, nevím, zda se sankce týkají i piva,“ upozornil český prezident. „Pivo bude,“ poznamenal Putin.

Zeman vyjádřil naději, že budou pro české badatele otevřeny ruské archivy, které by mohly osvětlit některé aspekty společných dějin. Uvedl, že během návštěvy odevzdá státní vyznamenání několika ruským válečným veteránům. V této souvislosti varoval před překrucováním dějin, k němuž se podle něj někteří lidé uchylují. „Jsou to jen ubožáci,“ řekl český prezident.


Brífink prezidentů Zemana a Putina po setkání v Soči

Mluvčí: Putin Česku daroval Obnovené zřízení zemské
Mimořádný dar České republice od prezidenta Ruské federace Vladimira Putina. Originál Obnoveného zřízení zemského z roku 1627.
Podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka daroval Putin při setkání se Zemanem České republice vzácný tisk, a to jedinou kompletní verzi dokumentu Obnovené zřízení zemské z roku 1627. „Ve Strahovském klášteře je druhý exemplář, tomu ale chybí šest stran,“ napsal Ovčáček na Twitteru.
Obnovené zřízení zemské je název pro zemské ústavy Čech a následně Moravy, vydané Habsburky v němčině po potlačení stavovského povstání a nastolující absolutismus na místo dřívějšího stavovského zřízení.Schůzky Zemana s Putinem se účastnili poradce Martin Nejedlý a hradní kancléř Vratislav Mynář
Zdroj: ČTK
Autor: Vít Šimánek


Jednání obou prezidentů, které zahájilo oficiální program pětidenní Zemanovy státní návštěvy v Rusku, se konalo v Putinově rezidenci Bočarov ručej, která je v poslední době častým místem vrcholných schůzek ruského prezidenta. Zeman v září označil umístění schůzky do Soči za „svým způsobem vyznamenání“.

Zeman poukázal na početnou delegaci českých podnikatelů, kteří s ním do Ruska přijeli. Zároveň vyslovil politování nad tím, že „z technických, nikoli ideologických“ důvodů nebylo možné přivézt lebku sv. Ludmily, kterou uctívá i ruské pravoslaví. Lebka měla být podle původních plánů vystavena na dva dny v některém z moskevských chrámů.

Zemana k Putinovi doprovázeli prezidentův kancléř Vratislav Mynář, ředitel zahraničního odboru Pražského hradu Rudolf Jindrák a prezidentův hlavní poradce Martin Nejedlý, kritizovaný Zemanovými odpůrci za dřívější vztahy s ruským podnikatelským prostředím. Za ruskou stranu byli přítomni Putinův poradce pro zahraniční politiku Jurij Ušakov a ministr průmyslu a obchodu Denis Manturov.

46 komentářů :

 1. Konečně normální a pozitivní zpráva. Skvělá práce, jen tak dále.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslel, že mu tu cestu Kalousek zakázal:)))

   Smazat
  2. 20,33 -nejlepší by bylo, kdyby z toho Kalouse kleplo.
   Za mne - výborná zpráva, jen houšť.

   Smazat
  3. 20:28 Souhlas s komentářem. Teď by mohl demokratický blok vyhlásit hladovku a vydržet to do konce.

   Smazat
  4. 22.05 Tohle demošpalek vyhlásit nemůže ze stejných důvodů, jako nemůže hrát na schovávanou. Kalousek a jeho parta ví, že národ by oslavil jejich zcepenění a kdyby se schovali, nikdo by je nehledal... jako v případě slavného inzerátu: "Ztratila se tchýně. Kdo ji najde, dostane přes držku".

   Smazat
  5. To, že naše TV rozjede obrovskou kampaň proti Zemanovi je už teď skutečnost. Na ČT 24 už na něj kydají, jak jenom to jde a bude to pokračovat, až do voleb, které jak pražská kavárna doufá, zvítězí jejich zástupce, tedy Drahoš. Na ČT 24 v pořadu: Událostí komentáře, byl hlavní náplní článek z nějakého Ruského webu ve kterém bylo napsáno o roku 1968. Když jsem to slyšel, tak mě napadlo, vzhledem k době, kdy ten článek na Ruském webu vyšel, že americké zpravodajské služby pracuji samozřejmě i v Rusku a celé to bylo dobře připravené, jak v Rusku, tak ihned v naší televizi řízené z velvyslanectví USA. Samozřejmě to není náhoda a samozřejmě to prospěje hlavně Američanům v plnění cíle rozeštvat slovanské národy proti sobě. Nitky zpravodajských služeb USA oplývajících nevyčerpatelnou studnou natištěných dolarů, které mají po celém světě velkou moc, sahají až do Ruska. V r.1968 se krásně v ČSSR rozvíjelo podnikání, atmosféra byla uvolněná, kdyby to takhle přirozeně pokračovalo, nemusela být "revoluce" v r.1989. A asi jsme mohli mít úplně jiný kapitalismus než dnes. Určitě by to dobré zůstalo a postupně bychom přejímali jen to chytré od Západu. Na straně druhé, nikdo z nás nezná pravé zákulisí politiky a s určitostí nemůžeme tvrdit, jestli by rok 1989 už nebyl v r.1968. Když to teď všechno pozorujeme a posuzujeme, tak bylo možná dobře, že jsme s tím přechodem ke kapitalismu ještě 21 let mohli počkat. Jsme v EU skoro 30 let a k Západu jsme se nepřiblížili ani o cm., jsme ohroženi invazí nevítaných přistěhovalců a spíš to vypadá, že nás mnoho cizích lidí využívá a zneužívá. A ještě teď se neumíme moc bránit. Nechtíc tak po r.1968. Jinými slovy, kdyby se západu podařilo nás kolonizovat již v roce 1968 bylo by Československo možná v situaci Řecka, tedy totálně zadlužené nesplatitelnými dluhy, nucené Německem rozprodávat své území, tak jak se to děje dnes v Řecku. Na závěr jenom připomenu, že sílu Amerických zpravodajských služeb budeme vidět v době konání Mistrovství světa ve fotbale v Rusku v roce 2018. kdy si můžeme byt jisti, že Moskevská kavárna financována z USA předvede ještě něco horšího, než je nějaký článek na Ruském webu o roku 1968 v době návštěvy prezidenta Zemana v Rusku.

   Smazat
  6. Jde zhruba vo tohle : Zeman se otocil na fleku a hura na Vychod. Diky Klausovi , zameckymu pisari ,co se vdecne hrbil pred vrchnosti kterej nam poridil Lisabon , ale PATRADOXNE coz si neuvedomoval nikdo, byl to zacatek KONCE EU !!
   Prisel brexit.
   Dale neinteligent konecne na Hrade instinktivne bez hloubani o nesmrtelnosti demokratickych brouku , Zeman pouzil velmi spatne az tragicke zkusenosti naseho naroda , Havloidy, diktaturu stale se zhorsujici EURO s tim spojeny teroristicky NATO , Stohlavou san merkel-berkel a jeji Novou Evropu a zamiril zcela jistym krokem na Vychod. !!!
   Pomahaji ti co z nej delaji MUCEDNIKA svym pistenim a narod se dnes citi podobne....
   A tak nastala jista mucednicka solidarita a narod jde za nim...
   Jakmile vezme nekdo narodu / narodum jejich Suverenitu , zacne to kvasit nespokojenosti a tady mas hnilobu degenerace.Zajistenou.
   EU je /top heavy/ plny uradu a poduradu , vyboru a podvyboru , komisi a podkomisi a bezpecnosti AZ SE STAL EVROPAN persekuovanym CIZINCEM VE SVY VLASTNI ZEMI,
   NARODE A STATU ...!!
   A to nemuze mit trvani ...
   Jinak EU bylo to nejlepsi co se v Evrope zrodilo ale dotlacili do cela vzdy Rumpue, Ashtony baronky, Junckeery-ordnery a zkratka nmasochisticky blato , ktery miluje dyz se mu porouci a je posedly posluhovat ty Sani..
   Sani pak vydlazdili cestu od 1990 kdy se stala hned spolkovou ministryni a hned odstranili kaZdyho kdy by stal v ceste a dokonce spojili dve nejsilnejsi strany aby german nemel sanci...Ani zvolit jinak..

   Smazat
 2. Má pravdu, ale tohle Západ nechce, když se znormalizují vztahy, tak jak se EU a Američani dostanou k nesmírnému nerostnému bohatství Ruska, které asi potřebují. Takže jde o ruské nerostné bohatství a nikoliv o nějakou dohodu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo má na Západě rozum, tak to chce, lidi už mají dost té nesmyslné štvanice a propagandy v situaci, kdy se situace v Evropě horší každým dnem. Bez Ruska je Evropa v prrr, a lidi si to už začínají uvědomovat.
   Co se týče nerostného bohatství, je mnohem lépe se k němu dostat v rámci spolupráce aspoň trochu, než si brousit zuby na ovládnutí všeho za cenu války a lidských životů a nedostat tak jako tak nikdy nic.
   Kdo má na Západě v hlavě víc než piliny, tak mu to dojde.
   Bohužel dosazená garnitura současných politických trosek v té hlavě má jen lokajství k Bruselu a neoconům.

   Smazat
  2. A komu to stále není jasné, ať prodá mapu Evropy a koupí si globus, kde uvidí, že Evropa je pouze jakýsi bezvýznamný poloostrov na východě velkého kontinentu.

   Smazat
  3. Oprava: na západě.

   Smazat
 3. Prostě se sešel STÁTNÍK se STÁTNÍKEM.
  Slovy klasika: To bude zase v českých álejích maistremem nablito.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Palec nahoru, velmi trefné!

   Smazat
  2. Až se Zeman vrátí z Ruska, tak určitě několik dní, možná i týdnů, zase naše "nezávislé" sdělovací prostředky nebudou dělat nic jiného jak plivat na Zemana, jak leze Putinovi do zadku. To, že z Ruska naši chytří podnikatelé (ti hloupí tam ani nejeli) dovezou smlouvy za X miliard korun o tom se určitě moc psát nebude, protože to jim a jejich šéfům nepasuje do krámu.

   Smazat
  3. Tak ať si plivou, stejně je to je to jenom uražená ješitnost pokryteckých hlupáků, kteří se na nic jiného nezmohou. Nic chytrého a smysluplného, jak by řekl Venda, nevymyslí a tak budou bezmocně štěkat jako ratlíci a okopávat Zemanovi neuropatické kotníky a dovolávat se vlastenectví a odsuzovat jej za vlastizradu, když už ta komedie s Hradílkem nevyšla a nic nejde tak jak by si přáli. Jo jo a tom to je.

   Smazat
  4. 20:41 Nevím, jestli jste sledoval tiskovku, ale na ní byl jen jeden státník. A při vší úctě, Zeman to bohužel přes veškerou snahu nebyl. Vedle Putina působil jen jako venkovský rozumbrada. A to jsem ho volil a volit budu.

   Smazat
 4. Tak to ma byt ! Zlepsovat vztahy mezi narody a ne vymyslet sankce a provokovat k valce !
  President Zeman ma dalsi uspech ve sve funkci !
  Nejdrive uspech v Cine a ted v Rusku.
  Globalistum se nic nedari !
  Coz nam na strane presidenta Trumpa prinasi radost !

  OdpovědětSmazat
 5. Provokujou pouze ussacky okupanti!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Na NR se už přebírá článek z ČT24? Copak se změnilo?

  OdpovědětSmazat
 7. Pan Zeman je klasa a nejaky potrimiskari,ako havlokavarna sa mozu ist vypchat.Havlokavarna sa nechova podla ich vodcu Havla,laska a pravda vitezi,maji krvave oci...jozka ze slovenska

  OdpovědětSmazat
 8. Představte si, že by tam místo Miloše Zemana byl polosenilní dement a mlel dokola "evropšké hovnoty" a demokrachčije a první "dámou" byla vysloužilá húren, to jsme měli kliku:)))).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to bychom už vraceli sudeťákům pohraničí i s mastnými kompenzacemi za ušlé nevím co. Jiří Jaroš Nickelli 3. 2. 2013 na Euroservru napsal
   "Volbou Miloše Zemana jsme zachránili republiku v hodině dvanácté. Nejsme knížecí poddaní a nevolníci". Jak prozíravá slova! A pozor za čtyři roky na tom nejsme ani náhodou o moc lépe a kdo si myslí že bude lepší volit toho a nebo toho podržtašku, a ne Zemana tak je blázen z nekuřácké pražské kavárny a nemyslící hňup.


   Smazat
 9. Dnešní 24 na Čt to byl otřes dehonestace Ruska. Přestože tam byl Foldyna, tak jeho oponence Farskému byla slabota sama.Ty šmejdi pravicoví si vůbec neuvědomují, že jsme kolonií západu- montovny, třetinové mzdy atd. Každá snaha o samostatné dodávky hotových výrobků do Ruska a snaha Zemana to rozvinout je kritizována.A ti redaktoři ČT to je také ubohost- jen a jen propaganda. Výsledky voleb a hněv lidu jako by neexistovali.Zrušit ČT !!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. POZOR - tak to je VELKÁ PECKA - SYMBOLICKÝ VZKAZ OD V. PUTINA DO ČR! "Prezident Putin daroval prezidentu České republice vzácný tisk - jedinou kompletní verzi dokumentu Obnovené zřízení zemské z roku 1627. Jedná se o název pro zemské ústavy Čech a následně Moravy."

  Jinými slovy by se dalo říci: jsme volní - máme zelenou - můžeme přestat být kolonií Západu - když budeme chtít ovšem - nyní je to jen a jen na nás.... to je ale možná ten největší problém! VK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VK-také mi napadla symbolika daru.Vzít zpět pod svou správu aspoň zbylé země "Koruny české".

   Smazat
  2. 23:19 + 0:17 Pánové, nerad vám beru iluze, ale ten dokument zaváděl přesný opak suverenity:
   "Obnovené zřízení zemské je název pro zemské ústavy Čech a následně Moravy, vydané Habsburky v němčině po potlačení stavovského povstání a nastolující absolutismus na místo dřívějšího stavovského zřízení."
   Pokud by měl mít symbolický význam tak snad jedině v připomenutí, do jaké poroby jsme se na 300 let dostali a odkud přišla.

   Smazat
  3. 0:17 Dej pokoj, nic podobnýho nám snad nehrozí.

   Smazat
 11. To, že naše TV rozjede obrovskou kampaň proti Zemanovi je už teď skutečnost. Na ČT 24 už na něj kydají, jak jenom to jde a bude to pokračovat, až do voleb, které jak pražská kavárna doufá, zvítězí jejich zástupce, tedy Drahoš. Na ČT 24 v pořadu: Událostí komentáře, byl hlavní náplní článek z nějakého Ruského webu ve kterém bylo napsáno o roku 1968. Když jsem to slyšel, tak mě napadlo, vzhledem k době, kdy ten článek na Ruském webu vyšel, že americké zpravodajské služby pracuji samozřejmě i v Rusku a celé to bylo dobře připravené, jak v Rusku, tak ihned v naší televizi řízené z velvyslanectví USA. Samozřejmě to není náhoda a samozřejmě to prospěje hlavně Američanům v plnění cíle rozeštvat slovanské národy proti sobě. Nitky zpravodajských služeb USA oplývajících nevyčerpatelnou studnou natištěných dolarů, které mají po celém světě velkou moc, sahají až do Ruska. V r.1968 se krásně v ČSSR rozvíjelo podnikání, atmosféra byla uvolněná, kdyby to takhle přirozeně pokračovalo, nemusela být "revoluce" v r.1989. A asi jsme mohli mít úplně jiný kapitalismus než dnes. Určitě by to dobré zůstalo a postupně bychom přejímali jen to chytré od Západu. Na straně druhé, nikdo z nás nezná pravé zákulisí politiky a s určitostí nemůžeme tvrdit, jestli by rok 1989 už nebyl v r.1968. Když to teď všechno pozorujeme a posuzujeme, tak bylo možná dobře, že jsme s tím přechodem ke kapitalismu ještě 21 let mohli počkat. Jsme v EU skoro 30 let a k Západu jsme se nepřiblížili ani o cm., jsme ohroženi invazí nevítaných přistěhovalců a spíš to vypadá, že nás mnoho cizích lidí využívá a zneužívá. A ještě teď se neumíme moc bránit. Nechtíc tak po r.1968. Jinými slovy, kdyby se západu podařilo nás kolonizovat již v roce 1968 bylo by Československo možná v situaci Řecka, tedy totálně zadlužené nesplatitelnými dluhy, nucené Německem rozprodávat své území, tak jak se to děje dnes v Řecku. Na závěr jenom připomenu, že sílu Amerických zpravodajských služeb budeme vidět v době konání Mistrovství světa ve fotbale v Rusku v roce 2018. kdy si můžeme byt jisti, že Moskevská kavárna financována z USA předvede ještě něco horšího, než je nějaký článek na Ruském webu o roku 1968 v době návštěvy prezidenta Zemana v Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty musíš být na svůj "výkon" asi hodně pyšnej, když jsi ho pod jeden článek vrazil hned dvakrát.

   Smazat
 12. Slíbil jsem tu před časem, že odhalím nový tunel ČSSD, tedy ministra Havlíčka,který tak promptně rozdal české lithiuz a zde v tomto případě seděl v nečinnosti a díval se rok, jak se kutalí miliony z kapes českých dańových poplatníků. http://www.tki.gov.tr/tr/ihaleBildirimi
  Za tímto průšvihem za miliardy jsou úplatky od rakouské firma Andritz českým politikům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud je to pravda, tak podejte trestní oznámení, nebo to napište ještě prezidentovi. . Já bych mu to napsala do profilu PL , ale jsem trvale zablokována , k vůli europoaslanci ZDECHLOVSKYMU, je to lhář a hajzl a ja jsem mu to napsala do otázky , tak me nechal zablokovat , no , taky dobře , aspoň se nemusím rozcilovat. Hany

   reklama

   Smazat
  2. No, hlavně musíte mít pro svoje tvrzení důkazy. Jinak jste lhář vy.

   Smazat
 13. Zde predkladam informaci, ve ktere mnozi nepostrehnou nastin budoucnosti !

  V Cine se vyrabi filmy pro jejich milliony obcanu o
  spolupraci Evropanu s Cinany proti "Parthum" (dnesnimu Islamu.) O spolecnem strezeni hedvabne silnice !
  O propagaci obchodu.
  T.zn., ze oni take nemaji radi Islam a zacinaji s osvetovym masazovani jejich lidi.

  OdpovědětSmazat
 14. 23:52 - pise zajimave veci !
  Ty jsi nenapsal nic - 0:42 - jen jeho kritiku !
  Tak drz hubu ! Parazite !

  OdpovědětSmazat
 15. Rusove se hystoricky hlasi k Rimu ! K jeho vychodni casti, Byzanci, (ktera byla Recka), a ted to zacinaji delat i Cinane, a ja jsem z toho na vetvi !
  Rusko s nimi spolupracuje a cely svet se zacina delit POUZE na dva tabory.
  Amerika uz rozdelena je, od cervna 2015 - nesmiritelne.

  Jedna skupina lidi se fanaticky dozaduje jedne vlady nad svetem a zruseni narodnich statu a druha skupina o zachovani narodnich statu.

  Jak presidenti Zeman , Orban, tak Putin a nas president Trump jsou vlastenci / patrioti. Proti nim stoji dobre organizovani, ale pocetne slabsi osobnosti, zarazeny do nekolika skupin - jimz se u nas rika "levice", (nema nic s levici spolecneho.)

  Tato "levicova" skupina zvana tez Washingtonska bazina , nebo take "Deep state" (Deep = hluboky), vlastni 90 % medii a presto jejich vliv slabne.
  Panove bude poradna mela ve svete.
  Duvod je v tom, ze obe skupiny registruji svoje nepratele. (I v Praze !)


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jasný! Ale kde ten hajzl židočekistickej vzal náš prvotisk! Vždyť v tý době byly naše vztahy tak mizerný co vym, tak by sotva Ferdu napadlo darovat Tichošlápkoj takovej vzácnej dokument kerej se ho navrch hovno tejká! -
   https://is.muni.cz/th/23748/ff_d/Teze_upravene.txt

   Smazat
  2. 8: 02

   Jste další BLB tady na Nove republice ! Vůbec se nedivim , že svět se pomalu a jistě , riti do záhuby, protoze, i když je takových totalnich blbu min, než slusnych a chytrých , tak takova paka jako vy, a nota bene i hlavně ti ve vedení státu - jako třeba fasistka Merkel ,pošuk Makron a jim podobni, dokážou zničit nejen svuj stát , ale CELOU EVROPU !!!
   Asi mám slabší zažívací soustavu , ale je to opravdu na soustavne zvracení !!
   Fandim Zemanovi a volim ho , je nemocný, mohl by se na to vykašlat a uzivat si " klidu " , ale jsem přesvědčena , že nechce, aby Česka republika byla chuda, jako třeba Albánie, proto ty obchody se zahraničím , Asie , Rusko, atd. atd atd . Ti co českého prezidenta Zemana dehonestuji jsou zrůdy a někde se už na ne vaří voda !!

   Smazat
  3. 12:10 - no a odpověď na dotaz je kde? Otázka zní jasně a ty tu hovado se na deset řádků vymektáváš o vašich spikleneckejch krávovinách ze kterejch zas vim prt! Se tě ptám ty debile, proč by Ferda dával Tichošlápkoj (páč jejich fotři neměli žádný diplomatický styky, což by si se blbe dočet v tom odkaze! Totiž že před třicetletou válkou skončily jakékoliv styky!) rukopis čehosi co se ho absolutně netýkalo!! Copak ten negramotnej mužik v hávu byzantskýho kaizra věděl co je nějaký Český rálovství?

   Smazat
 16. Pane VK,na Svobodnem radiu,pan Kapal predeslal,jak se vo vas mylil a ze to odhalil az po 2 letech.Byl zdesen,ze jste brojil proti SPD,coz je a byl jenom slaby cajicek v ceske politice.Co Vy na to?

  OdpovědětSmazat
 17. 5.39,Honolulu,aby bylo jasno,Trump je prezident bez kompetenci a muze snad jenom rozpoutat valku...na to je dobry.Vse ridi geriatricky kongres juesej!Tak prosim te nepodsouvaj tady,ze je Trumpeta snad patriot,je to jenom loutka a ridi jej vojensko-prumyslova lobby.

  OdpovědětSmazat
 18. Wall Street Journal: rekordní úroda pšenice v Rusku ohrožuje americké zemědělce
  https://cz.sputniknews.com/svet/201711126262604-uroda-psenice-rusko-ohrozeni-americky-zemedelec/

  OdpovědětSmazat
 19. Myslím si, že slova v úvodu článku jsou "zbožná přání", jejichž naplnění nikdy Západu vládnoucí oligarchie nedovolí. Ty napoleonskohitlerovské tužby po nakradení si z přírodního bohatství Ruska nedají spát vládnoucímu kapitálu, nedají se zapomenout a potlačit, i kdyby se měla lidská populace humanitárním bombardováním redukovat blízko k nule. Holt musíme si zvyknout na soudobou podobu demokracie, ale nevyhazujte peníze za hroby ani vitríny na urny pro své ostatky, nebude nikdo, kdo by vás pohřbil či snad dokonce zpopelnil, ostatně atomová bomba v kombinaci s napalmem podle praxe USA prý zpopelňuje docela dobře.

  OdpovědětSmazat
 20. 11:39. Souhlas. To jsou černé vize. Nesmíme dovolit je naplnit. Proto děkuji panu prezidentovi za jeho odvahu a státnickou prozíravost.

  OdpovědětSmazat
 21. Karadžič a Mladič držte se ! Slovany nikdo nerozdělî .

  OdpovědětSmazat
 22. 7:20..Kdyby to bylo jak rikate, tak by se proti nemu nevedla spinava medialni kampan.
  On uz zlomil Kongres ! (Danova raforma.)

  T.j. nekonecny boj a presto inch po inchu president vyhrava, dik podpore, nas obycejnych z ulice.

  OdpovědětSmazat
 23. Jako vtip to celkem jde....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.