Reklama

středa 29. listopadu 2017

Situace je vážná a důsledky poneseme všichni! Víte, že……,víte jak a proč?

Jaroslav Tichý, ANS
30. 11. 2017
Začnu tentokrát poněkud netradičně, a to hned několika otázkami, kterými chci občany seznámit s naší situací a s problémy, kterým budeme nuceni v již krátké době společně čelit. Týkají se problematiky migrantů a snahy EU a OSN o jejich další organizované navážení do Evropy, zejména pak do ČR a do dalších zemí stávající V4.
Tak tedy:
- víte, že v souvislosti s iniciativami inspirovanými a řízenými z Bruselu dochází k totální změně politiky Slovenska, kdy nejen prezident Kiska, nýbrž i premiér Fico chce být náhle v jádru unijní integrace?
Je zřejmé, že oba za svoji činnost čekají teplá místa v Bruselu, neboť s ohledem na politický vývoj na Slovensku nemohou reálně počítat se svým znovuzvolením;


- víte, že novým adeptem na členství ve V4 by se mohlo stát Rakousko s ohledem na svoji novou protimigrační politiku, k níž dochází po posledních volbách a nástupu nového kancléře Sebastiana Kurze?
Lidovci v Rakousku se pod jeho vedením stali protiimigrační stranou a spojili se do povolební koalice se Svobodnou stranou Rakouska (FPÓ) rovněž protiimigrační, která byla v minulosti spojována s bývalými nacisty. Sociální demokracie (tak jako i v jiných zemích) dosáhla historicky nejhoršího výsledku;
- víte, že Polsko a Maďarsko nadále trvají na zachování tradičních křesťanských hodnot ve svých zemích a čelí snahám EU o navezení migrantů do těchto zemí?
   Je logické, že za těchto okolností se obě země dostávají do silného střetu s Bruselem a jeho administrativou, která tak v tomto ohledu poněkud „pokulhává“ při plnění úkolů, které sama dostává ze zákulisí;
- víte, co udělala sociálním demokratům podpora těchto snah Bruselu s jejich volebními výsledky v jednotlivých zemích Evropy?
Všude pro sociální demokracii skončily po právu krachem;
- víte, jak bude postupovat po říjnových volbách v této věci Babišova vláda?
Jde nám v této věci doslova o všechno, tedy i o zachování naší kultury, způsobu života, jazyka, země, majetku a zřejmě i samotného života. Je přitom třeba vzít v úvahu, že ANO je fakticky promigrační, totéž platí naplno o Pirátech a o většině členů tzv. demošpalku. Určitou oporu by mohla SPD a KSČM, teoreticky by mělo být možné získat v této věci podporu i u ODS (alespoň podle jejich prohlášení), jak to bude v praxi, teprve uvidíme. Stačit to ale při hlasování v těchto věcech nebude. Mimo jiné právě z těchto důvodů dopadly říjnové volby pro nás všechny nešťastně. Bez ohledu na to, že někteří z nás to pochopili hned, jiní k tomuto poznání budou potřebovat určitý čas a první osobní zkušenosti. Sobotka svůj „bruselský úkol“ k našemu štěstí ve svém volebním období dokončit nestačil;
- víte, proč tak náhle ustoupila do pozadí problematika migrantů?
Nejde přitom jen o předkládání různých her či hrátek občanům ze strany nově zvolených členů naší sněmovny, je to trend obecnějšího charakteru i jinde v Evropě;
Ten hlavní důvod spočívá v tom, že Brusel zatím zaplavení zemí V4 migranty dostatečně nezvládal, a proto postoupil řešení této agendy vyšší instanci globalistů (NWO). Tou je OSN;
- víte, co OSN připravuje? Připravuje dokument pod názvem Globální kompakt o migraci, který vytvoří povinnost zemím střední Evropy umožnit migrantům přístup do těchto zemí. Tedy i do ČR, a to bez možnosti se bránit. Kvóty již nebudou důležité, důležité bude natěsnat rovnoměrněji do Evropy postupně (zatím „jen“) 58 milionů migrantů. Čistě administrativním rozhodnutím rádoby legalizovaným uvedeným Kompaktátem. Pokud tento dokument jako ČR nepodepíšeme, bude postačovat, když ho podepíše EU jako celek.
- víte, že EU se chystá podepsat tento Kompakt sama za všechny členské státy jako celek? Tím se stane závazným pro všechny členské země a jeho neplnění bude sankcionováno Evropským soudním dvorem. Bude tedy pro nás závazné i bez našeho souhlasu a bez podpisu naší vlády;
- víte kdy má tento Kompakt být podepsán? OSN hovoří o jeho přípravě do podzimu 2018, EU zase o tom, že sama bude připravena dříve. Počítejme tedy reálně před koncem 1. pololetí 2018.

A víte, jak lze tomuto ohrožení čelit?
Jedinou možností je nebýt členem EU. Tedy urychleně z této instituce vystoupit, jak jsme (zatím marně) navrhovali jako ANS již v předstihu před říjnovými volbami.
Zatím ale má naše nová sněmovna evidentně jiné starosti, rozdělují se totiž funkce. To má absolutní přednost, stejně jako obstrukce s cílem zamezit sněmovně v její práci (tedy hry, zřejmě k odpoutání pozornosti občanů od skutečných problémů).

Situace je příliš vážná a na pokračování v těchto hrách v přímém přenosu krajně nevhodná.
Důsledky jejího včasného neřešení poneseme všichni, bez rozdílu.


Programové body a z toho vycházející návrhy Aliance národních sil, nejsou náhodné. Stejně tak jako další její návrhy mají své jasné důvody a přicházejí v předstihu s cílem problémy řešit. Činit tak ale musí v praxi ti, kteří od voličů důvěru dostali.

44 komentářů :

 1. Hloupí voliči nevolili ANS - následky ať přičtou sami sobě.
  Vykřičník!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:32 - A ty jsi "moudrý" volič a volil jsi ANS. Následkem toho Tvůj hlas propadl v prospěch těch stran, které by jsi nikdy nevolil. Vykřičník!

   Vymazat
  2. 23:41

   Když vidím ty psí voči pana Tichýho, vím, že je mi souzeno volit ho už nadosmrti... To ale lidi, co nemaj rádi zvířátka, nikdy nepochopí.

   Vymazat
  3. Chtěl jsem je volit, ale zjistil jsem, že u nás v karlovarském kraji je diskriminace malých stran už v systému voleb

   Vymazat
  4. 14:46
   Dali tam vůbec dohromady kandidátku??

   Vymazat
  5. Tady to pan Tichý dokáže napsat ,tak ať to zkusí na Václaváku !

   Vymazat
 2. Průser, průser, průser! Skončíme v multikulti pekle!
  Amerika likviduje evropské národy a evropskou civilizaci!
  Všechno co se děje v zemích evropských vazalů, děje se podle amerického vzoru!
  Nás může zachránit pouze okamžitá a radikální změna mezinárodně-politického kurzu!
  To je okamžité vystoupení z EU a NATO!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:43

   Okamžitě vystup! A jestli máš rodinu, vem ji s sebou!

   Vymazat
  2. 23:46
   Všechno jde, když se chce! Angličani to dokázali.
   Pokud budeš přizdisráš, nikdy nic nedokážeš.

   Vymazat
  3. 23:46 Moc tady nepruď nás je většina co chceme odejít z eu.

   Vymazat
  4. 23:51
   U vás v Prdelkovicích určitě. Vůbec o tom nepochybuju. Ono taky vůbec neuškodí, když se EU pár debilů zbaví.

   Vymazat
  5. Budu šťastný jako blecha, když se budu moci k těm debilům připojit.

   Vymazat
  6. 0:18

   To je fajn, jelikož pak bude potěšení na obou stranách.

   Vymazat
  7. A o to právě jde. V obchodě je to ideální stav.

   Vymazat
  8. 23:46
   Prosím a ty vystup s celou svoji familií a kamarády, ale tam kde modravé dálky jsou

   Vymazat
  9. Žádné multikulti nebude - tady bude Islám a místo prezidenta Imán, nebudou sody o všem bude rozhodovat tento náboženský diktátor a fanatik.

   Vymazat
 3. Rozumim vasim obavam, jsou opravnene - protoze jsem to zazil v Africe !
  Pozadejte proti EU o pomoc Cinu, Rusko a hlavne presidenta Trumpa !
  Jeho pozice je silna ! Milliony Americanu stoji
  za nim ! OSN nemuze manipulovat s EU, ale Sorosova skupina muze ! Spojte se s Polaky a Madary.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:45
   Ó, moudrý rádče, nemít tě, tak umřem úplně blbí. Doufám, že už balíš kufry, abys taky přispěchal na pomoc.

   Vymazat
 4. Vyhlásit referendum o přijímání migrantů!

  To by měl Babiš udělat jako první krok ve vládě!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:48

   Tak to řekni jemu, ty vole! Proč to píšeš sem? On NR nečte.

   Vymazat
 5. S článkem souhlasím uvidíme co udělá babiš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:49

   Určitě požádá pana Tichýho, aby mu šel dělat poradce. Možná i nějaké to ministerstvo pro paní Vítovou kápne?

   Vymazat
 6. Ukol c. 1 je se sjednotit za ucelem odrazeni vsech nepratel a neni jich malo..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:41

   Anonymové celého světa, spojte se!

   Kokotko

   Vymazat
 7. 23:48 - to ja vim, ale vy jste se tak uz narodili, tak vam to nemam za zle.
  -------------------------------------------------------
  0:44 - Kokotko, kdyz se podepises a nejsi smazan, tak mas privilegovane postaveni ! Gratuluji ! ALE- !
  (Bud mas zkraceny kolik, nebo mozecek kanarka. Takove osobnosti maji vse jednodusi.)

  OdpovědětVymazat
 8. Fico,ani Slovensko,nebudu v nejakom jadre EU!Uz sme to dostali pocitit nevybratim sk do niektorej z eu agentur.
  EU,nas vzdy zradila,ako Britania s Hitlerom.A cerveny vlk a Meciarov klon,Fico sa falosne nadeja.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 6:24
   Spíš jde o to,čím drží Fica i Kisku pod krkem.
   Oni přece mají ty nejlepší informace,ale pracují proti Slovensku,tak to není normální,ale jen pod určitým tlakem.Já bych to spojil s tou situací,jakou dostali Ruští oligarchové,buď sesadíte Putina,nebo přijdete o své miliardové konta v západních bankách.

   Vymazat
 9. Jen doufám že to v OSN Rusko nebo Čína vetují. Každý svéprávný stát má právo určovat koho do státu pustí a koho ne. Současná demokracie je totální podvod.

  OdpovědětVymazat
 10. Ano, na vydírání ze strany Bruselu je možné odpovědět vyhlášením referenda o vystoupení z EU. Dokonce by možná bylo lepší nejdříve vyhlásit referendum o vystoupení z NATO a přidat se tak k Rakousku, Finsku, Švédsku, Irsku a Švýcarsku - rozšíření neutrality ve střední Evropě by Světu velice prospělo a jistě nikdo nepochybuje, že USA a Rusko rády převezmou za neutralitu garance.
  Trochu mi vadí termín migranti. To trochu navozuje stěhování národů. Ale ono jde přece o kolonizaci. To není nahodilý, pudový přesun obyvatel, jde o cílený, organizovaný převoz občanů jiné kultury a vyznání. Co je cílem: získat lacinou pracovní sílu pro kapitál a snížit tak mzdové choutky domácí populace. Rozvrátit tisíciletou kulturu i civilizaci, systém křesťanských rodin! Proto i ta podpora oligarchie sexuální promiskuitě, rozvodovosti a plození dětí mimo rodinné svazky.

  OdpovědětVymazat
 11. V. Pjakin: "Je třeba předložit svou koncepci řízení a realizovat ji. A nebýt suvenýrovým státem, ale suverénním!"

  Ale lidé v ČR se bojí i pouhého konstatování našeho cíle, tedy, že chceme být suverénní zemi! Ubohost některých zdejších diskustujících to dokazuje a je ohromující!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní30. listopadu 2017 11:32
   Přesně vyjádřeno. Nemůže být naším cílem střídat zadky, do kterých se dá zalézt, ale uvědomit si vlastní suverénní identitu a tu si prosazovat. Vytvořit si vlastní, bezpečnou střední Evropu národů a svobod. Nyní je jakási malá naděje. Zlotřilí politici se vymezili, do spolku Demokratický blok, který by již neměl mít šanci, prosazovat další likvidaci našich svobod. P.K.

   Vymazat
  2. 16:00

   Totožnost? Jakápak je ta Vaše totožnost, v čem spočívá, co k ní nezbytně patří a co ne?

   Nejlépe je na tom s identitou blb. Nezmění se, ani kdybychom to četli pozpátku! Je prostě suverénní!

   Vymazat
  3. Anonymní30. listopadu 2017 16:09
   Naší identitou je život z vlastní práce, technická a inženýrská tvořivost, potřeba se učit a zdokonalovat nové věci, třeba i ty, které původně vymysleli jinde.
   Také do ní patří smysl pro demokracii a spravedlnost a pomoc potřebným členům společnosti.
   Jako středně velký suchozemský stát, musíme budovat přátelské vztahy s ostatními středoevropskými státy, které jsou na tom podobně. Pokud se nespojíme, tak budeme kořistí, o kterou se bude dělit koloniální západ s Ruskem, nebo Čínou. Podle svých dohod nás budou dělit a zahrnovat do sfér vlivu. A bohužel, vždy budou mezi námi nacházet někoho, kdo to dělení bude adorovat jako nepopsatelné štěstí, které nás potkalo. Ale to není naše specialita, tak se chovají i „hrdí“ Francouzi, či Němci, když se dostanou do tísně.
   Nakonec by k naší identitě také měla patřit schopnost, navazovat rovnoprávné diplomatické vztahy, ke světovým mocnostem a odhodlání svou identitu bránit. P.K.

   Vymazat
 12. Vážení, dávám pro info:
  Symbolický vzkaz od prezidenta Putina do ČR.
  http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/symbolicky-vzkaz-od-prezidenta-putina-do-cr.html

  OdpovědětVymazat
 13. Dodatkem k mému článku: Nikdy jsem nevyzýval (na rozdíl od většiny jiných), aby volili mne, nýbrž aby občané volili námi předkládaný program, pokud jim bude vyhovovat. Předpokladem k tomu ale je, že se s ním nejprve seznámí. Tento program vytváří předpoklady k tomu, aby si naši občané mohli opět utvářet vize své další budoucnosti, svých rodin, mohli si něco plánovat v osobním životě dopředu. Nemuseli se bát o práci, žít jen od jedné splátky hypotéky či úvěru ke druhé. Aby měli mzdy a platy odpovídající jejich pracovnímu výkonu, aby opět mohli pociťovat osobní uspokojení z hlediska svého profesního uplatnění. Jako lidé na svém místě (podle kvalifikace), nikoliv jako námezdní síla někde v montovně. Abychom se mohli opět prosadit jako stát ve světě. K tomu si ale musíme nejprve vytvořit potřebné předpoklady. A těmi je vystoupení z EU a z NATO, kterým vyhovujeme ve stavu kolonie, do níž nás postupně dostaly. Pokud někteří lidé do uvedené kategorie nepatří a vyhovuje jim více současný stav, pak logicky do této kategorie nepatří. A je nelogické, aby lidé na jedné straně nadávali téměř sborem (a po právu) na to, jak nám mainstream od rána do večera lže a pak sedali témuž mainsreamu opakovaně na lep, když jim předhazuje určité politické strany, když jimi manipuluje, že hlasy voličů odevzdané jiným stranám (či programům) propadnou. Jak ví mainstream dopředu, že propadnou? Protože ví, že občané jsou stále manipulovatelní. Takže mainstream za tyto voliče rozhoduje, koho budou volit, resp. jim omezí výběr "volitelných" stran natolik, že je pak jedno, koho volí. Výsledek takové volby bude totiž vždy stejný. Postupně dochází v našem světě k tomu, co s předstihem avizuje ANS. (viz způsob řešení migrace a některé další otázky), kdy jsme předem upozorňovali na to, že referendem to řešit nepůjde, že je třeba to řešit ve volbách. Máme snad nějaké "speciální" informace? Nikoliv, jen přemýšlíme několik tahů dopředu a studujeme takové dokumenty, jako je ústava. Pak nemusíme po volbách říkat, že "tím referendem to tedy nepůjde", že se blíží okamžik, kdy k nám budou migranti navezeni bez ohledu na kvóty a to, zda s nimi souhlasíme či nikoliv. Tato doba přichází. O tom je i můj shora uvedený článek. Otevřeli jsme, jak víte, i další témata, jako je situace, která vznikne všude (tedy i u nás) po rozšíření průmyslové revoluce 4.0. Připravujeme již témata další. Zdarma, místo těch, které si za to my všichni štědře platíme. A zatím nám ani nevadí, že svou roli přeměnili na pasivní vykonavače sebevětších nesmyslů přicházejících z EU. Uvítal bych proto věcnou diskuzi nad problémy a mé oči do ní opravdu nepatří. Všechny diskutující zdraví Jaroslav Tichý

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas s panem Tichým! VK

   Vymazat
  2. Pane Tichý, žiji pár domů od Vás. Souhlasím s Vámi až na to zásadní: Co chcete aliancovat, když tady žádné "národní síly nejsou". Osud této společnosti je již definitivní a neměnný, vychází totiž z její skladby a kvality. Již počátkem roku 1990 jsme přesně popsali, co tuto zemi čeká. To ještě z většiny teklo maggie nadšením z Havla. Trvalo to a u části ještě trvá 28 let!!!!

   Vymazat
  3. četl jsem článek na czechpressu a hezké- Vám pane Tichý, i panu Javornickému přeji mnoho uší schopných naslouchat a mozků schopných přemýšlet.Pracujte dále, jednou to musí přinést ovoce.Fandím Vám.

   Vymazat
  4. Pane Tichý, do poslední chvíle jsem při volbách váhal a psal že ANS je to co nám schází. Převážilo doporučení pana VK na AE News v prospěch SPD. Přeji ANS aby našlo síly dále propagovat svůj program a dostalo se v příštích volbách do parlamentu. PRADĚDA.

   Vymazat
 14. Moc by mě zajímalo, zdali panu Tichému, ve světle těch problémů, které popisuje, už došlo, jak kontraproduktivně se choval před volbami, když plival na SPD a všemožně se ji snažil špinit. Nyní této SPD, která je ve sněmovně ANS názorově nejblíže, budou v praktické politice chybět hlasy těch, které pan Tichý tak vehementně odrazoval. P.K.

  OdpovědětVymazat
 15. Ono se taky po řídělu exulantů lehce může stát, že celoevropsky jednotná výše podpory přivandrovalců bude v našich krajích vyšší než je průměrný reálný plat plebsu. Tedy bude zaděláno na sociální a etnický malér. Je to náhoda nebo záměr? Když se podívám na mapu světa tak není opravdu logické narvat do maličké Evropy několikanásobně větší Afriku. A pokud jde o globální záměrodvety za kolonialismus tak ať si laskavě ten hrnec sraček vyžerou koloniální mocnosti samy. Tedy celá vyslělá západní Evropa. Oni drancovali a vraždili. Je to jejich dílo, né naše.

  OdpovědětVymazat
 16. No nic ve zlým pane Tichý. Po přečtení vašeho článku už chápu váš volební výsledek.

  OdpovědětVymazat
 17. Pane Tichý, máte pravdu a tyto informace jsou důležité. Ačkoli neznám generační složení zdejších diskutérů, obávám se ale, že valná část z těch, kteří bagatelizují nebo zesměšňují nebezpečí plynoucí z řízené migrace jsou mladší ročníky, naivně optimisticky přesvědčení, že oni se svedou s možnými problémy vypořádat a situace ostatních se jich týkat nebude. Ale bude, a to velmi a nebude kam utéct...

  OdpovědětVymazat
 18. Otázka k diskuzi - není slovenský Robert Fico přitisknut tím, že Slovensko je členem Eurozóny (Kiska ani přitisknut být nemusí). Další otázka - v případě vystoupení z EU, co by nám bylo účtováno, když Británii jsou napočítány málem biliony. Za co?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.