Reklama

úterý 28. listopadu 2017

Skutečně ČSSD doplatila na vládnutí s Babišem ztrátou dvou třetin mandátů?

Český premiér Sobotka mezi Hitlerovými pohrobky
J. Kovář 
28.11.2017  ČeskéNárodníListy 

To tvrdí pan Martin Kunštek v článku „Šest vět, které mohou zkrotit i Andreje Babiše“, který byl publikován 27. 11. 2017 na novarepublika.cz. Citujeme: „Pro ostatní strany by to představovalo výhodu, že by jednání Babišovy vlády mohli účinně korigovat bez nutnosti se s Babišem „ušpinit“. Tedy bez rizika, že dopadnou jako sociální demokraté v minulém volebním období, kteří na vládnutí s Babišem doplatili ztrátou dvou třetin mandátů.“


Pokud bychom takto vysvětlovali ztráty ČSSD ve volbách, nic nám nemůže bránit, abychom i volební prohru KDU tímž způsobem neodůvodnili. Pak vyvstává otázka, proč podobně dopadli stanovci a topisté, kteří byli v opozici a s Babišem tedy nevládli. A pokud vše skutečně zavinil Babiš, proč pak jeho ANO získalo přibližně 30% voličských hlasů a stalo se tak zdaleka nejsilnějším politickým subjektem? To značná část voličů nedovedla rozeznat špinavé babišovské ruce od bílých rukou socdemáků a kádeuáků, když média se mohla ustarat jak jen ty babišovce alespoň tu a tam pořádně očernit? Na druhé straně pak z jejich koaličních partnerů dělali dobré anděly. To byla pořádná fuška. Voliči však přesto všechno věděli své.

Jsme přesvědčeni, že ČSSD ve volbách doplatila především na svou celkovou politiku, jíž uskutečňovala celé volební období. Pokud by tomu tak nebylo, nikdo nemohl socdemákům zabránit, aby vypověděli koaliční smlouvu, případně i společně s KDU, a ukázali prstem na Babiše jako na kazimíra, na černou ovci. Dopadly by volby pro ně pak lépe? Domnívám se, že nikoliv. Socdemáci a kádeuáci byli už voličů svou vlastní politikou tak profláknutí, že by jim ani vyvolání předčasných voleb nepomohlo, pravděpodobně spíše naopak.

Sudetoněmecké dny 2017 - mezi krojovanými potomky Hitlerových fanoušků a fanynek pózují Mgr. Martin Ander (náměstek primátora města Brna za Zelené) a ministr kultury ČR Daniel Herman.

Ukážeme jen na jednu černou stránku jejich politiky. Pánové Sobotka, Bělobrádek, Herman, Zaorálek a paní M. Marksová byli a jsou známí především svou proněmeckou a sudetofilní politikou. Sobotka v čele státní delegace jednal jako první premiér ČR přímo s vedením tzv. sudetoněmeckého landsmanšaftu (SL) v Mnichově. Ve vládě seděl pan Herman, jinak předseda Sdružení Ackerman-Gemeinde, které mělo zvláštní vztahy s mnichovským Ackerman-Gemeinde, jež je jednou ze základních složek tzv. sudetoněmeckého landsmanšaftu. Věrně se Sobotkou stál i P. Bělobrádek, místopředseda vlády, který se mnichovských jednání se SL též zúčastnil. Jak Sobotka spolu se Zaorálkem byl znám jako tvrdý stoupenec tzv. strategického dialogu mezi ČR a SRN, tak Bělobrádek a Herman zase svými obzvlášť „přátelskými vztahy“ s CSU, jíž vydávali za sesterskou stranu a landsmany za křesťanské sociály. Psát více o panu Hermanovi je asi zbytečné. Všichni známe jeho horlivost a vřelost k bavorským „bratrancům a milým krajanům“. Že pan Bělobrádek se považoval za sudetského Čechy, je asi známo. Nadto se tento pán proslavil i definováním tzv. politických Sudet. Do nich zařadil Šumavu a město Brno. Jaké velkolepé gesto vůči SL!
Šéf lidovců Bělobrádek při vřelém stisku s šéfem sudeťáků Posseltem (Sudetoněmecké dny 2016)

Voliči však asi i uvedené skutečnosti hodnotili, ale dívali se na ně jinýma očima, a tak dostala ČSSD a KDU volební výprask. Samozřejmě byly zde i další a další důvody, které nebudeme dále hodnotit.

Závěrem si dovolíme konstatovat, že s výše uvedeným závěrem o volební prohře ČSSD, o důvodech této prohry, nemůžeme souhlasit. Proto jsme poukázali na další skutečnosti, jež vedle dalších vedly k volebnímu výprasku ČSSD a také KDU.

Všechny nešváry republiky nemůžeme vysvětlit „špinavými“ aktivitami Babiše. Zrovna tak Rusko není zdrojem všeho špatného ve světě. Rusko svými mírovými aktivitami, úsilím o dodržování norem mezinárodního práva a řádu učinilo pro svět již hodně dobrého. Budeme moci v průběhu určité doby něco podobného říci v republice i o Babišovi a jeho ANO? Dejme jim šanci a spravedlivě hodnoťme!

53 komentářů :

 1. Ono toho je víc, co socany potopilo. Začnu migrační krizí, kdy Sobotka byl zpočátku nadšeným podporovatelem Makrely, otáčet, alespoň navenek, začal, až když se dozvěděl, že drtivá většina veřejnosti je proti. Potom Ukrajina. Zadolárek vykřikoval věci na podporu kyjevských "demokratů" kdy tito pořádali pochody se vztyčenými pravicemi a podobiznami Bandery nad hlavou. A dalo by se pokračovat se Sýrií a tak dále a tak dále. Socani tak trochu doplatili na to, že poslední čtyři roky byly poměrně bouřlivé a bohaté na události. Každá jedna taková by jim sama o sobě tolik neuškodila, ale v součtu tak dostali, co si zasloužili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to začalo už vznikem koaliční vlády s KDU-ČSL, kdy tím pádem potopili své sliby na korekci církevních restitucí. Pokračovalo to prosazováním EU politiky proti zájmům ČR.

   Smazat
  2. Cha, cha, cha, cha.
   Prý za to může Babiš! A za co proboha nemůže?
   Ještě že to ten oranžový hnus má na koho svést.
   babiš může za vše, oni křišťálově čistí, svatí, bez poskvrnky, vše dělali dobře a jen a jen pro lidi a ti se jim, ubožákům, takto odvděčili.
   Z čssd se chce zvracet každému slušnému člověku - za to, co dělali minulých 8 let a nyní za to, jak se k tomu staví.

   Smazat
  3. "Prý za to může Babiš!" - Jasně že za to Bbiš
   nemůže, to zařídil ten specialista, kterýho si to najal. Však mu taky vyjadřoval svou vděčnost svými polibky přímo na podiu, div že ho veřejně "nevojel".

   Smazat
 2. Výstižnější popis pod snímkem Bělobrádka s Posseltem by byl :
  "Šéf lidovců Bělobrádek v uctivém a všeříkajícím předklonu před šéfem sudeťáků Posseltem...." (Sudetoněmecké dny 2016)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je dnešní foto? Nebo obraz ze sedmnáctého století : sluha a pán .
   Zaorálek se účastnil s Nulandovou minimálně jednoho pochodňového pochodu v Kyjevě . To byl poslední hřebík do oranžové rakve . Možá už počítal s důchodem v Bruselu , tak mohlo jít o zviditelnění .

   Smazat
 3. Ještě doplním pana hricáka - inkluze ve školství , zákaz kouření v restauracích , zkrátka , bylo toho moc .

  OdpovědětSmazat
 4. Připustit co ministra kultury Daniela Hermana (už darem přírod odporného) a co místopředsedu vlády Pavla Bělobrádka s jejich výkladem česko-německé historie, k tomu pana Zaorálka co ministra zahraničí s jeho servilitou a potom z vlády vyhánět a vyhnat třetího ve hře, v těch bolavostech opatrného, muselo ČSSD srazit ke dnu. Bohužel, ještě hnusnější KDU-ČSL, to nevyhnalo z parlamentu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On "veliký" Stropnický je na tom stejně, ještě budeme žasnout.Chazarská mafie funguje.

   Smazat
 5. Pro mě je ČSSD v čele se Sobotkovou partou nevolitelná. Když po něm chtěli, aby odvolal ministra kultury Hermana reagoval tak, že potřebuje souhlas koaličního partnera, ten nedostane a proto nemůže. U Babiše ho to nezajímalo a ministra financí odvolal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně. kam vítr, tam plášť, jednou tak, jindy onak. Je to zbabělá zrádná krysa bez vlastního názoru. Slizký had, co nikdy neměl být v křesle premiéra.
   Udělal ostudu v celém světě a nám tady připravil krušné časy.

   Smazat
 6. Herman sudeťák a žid,to samé Bělobrádek,tak co můžeme čekat od této dvojice,jen zradu českého národa.Sobotka to vřele podporoval,aby se zalíbil Merkelové,Zaorálek to všechno jako ministr zahraničí podporoval a koordinoval.

  OdpovědětSmazat
 7. Obecný souhlas s některými postřehy.
  ČSSD, především její vedení a za tichého souhlasu členské základny, dělalo vše pro to, aby šli mimo parlament.

  Jako jeden z prvních bodů vidím zvolení předsedou "slušného" člověka pana Sobotku. Zvolit si do čela strany člověka se zátěží kauzy OKD znamená, že v té straně bylo něco silně v nepořádku.

  Na Sobotkovi bylo pro straníky možná lákavé to, že lidé jako on, kteří jsou navázaní na určité kruhy, požívali mediální ochranu, pokud dělal vše v přípustných intencích "pravdy a lásky", pokud plní roli užitečného mouřenína, zde se dopouštím zjednodušení, ale nechci se rozepisovat.

  To se mohlo jevit členské základně jako předpoklad, že to Sobotka a jemu podmíněně nakloněná média to vybojují za ně, místo poctivé práce v ulicích mezi občany ČR.

  No a další průšvihy tu popsali čtenáři v příspěvcích výše.

  Prostě pokud si středo-levá strana navolí do vedení lidi typu Sobotka, Zaorálek, Chovanec, Marksová, Dienstbier atd. je vymalováno.
  Na druhou stranu, pokud si ČSSD navolí do vedení lidi, kteří jsou ochotni naslouchat voličům, tak tito jistě v mnoha ohledech nedokonalí lidé budou čelit špinavým mediálním kampaním pravice a "pravdy a lásky".

  To je skutečně oříšek pro obnovu ČSSD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud jakákoliv strana bude provádět s voliči veletoče jako čssd,např.volební program -zrušíme restituce -po volbách pravý opak nebo paktování kdu-čsl se sudeťáky,poškozování republiky politikou TOP 09,tak pak ať se vůbec do parlamentu nedostane,takové voliče bych své zemi přál,ku jejímu prospěchu.

   Smazat
  2. " Zvolit si do čela strany člověka se zátěží kauzy OKD " - Vy o privatizaci OKD něco víte, nebo si jenom myslíte, že něco víte? Bylo to nějak takhle: https://www.cssd.cz/.../privatizace-okd-omilane-lzi-a-fakta-o-nichz-se-schvalne-nemlu...

   Smazat
  3. Bylo li OKD za pár měsíců prodáno Bakalovi zacelkem 12 mld Kč, kolik činí z toho 46 procentní podíl ? A za kolik tento podíl prodal stát době když byl Sobotka MF a Urban MPO (oba ČSSD)odpovědni za trabsakci?

   Smazat
 8. Toz socdem doplatila na to, ze sa stala totalitnó stranó trockistického razení a toz vrdné rabin a obertrockesta BOHOS na seba s tem oberdeementem s Kosír strhle celó ne-moc a ti vostatné se to jak berani nechale libit toz dobre em tak....gdes pracojo pre spojene státe teroristické tak só pravé zelenáci a podla teho dopadle.....alonce v srdci .....howk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žvatlavý blb nemůže chybět. Slonco blbco trubco.

   Smazat
 9. ČSSD potopilo její vedení. Něco slibovali a úplně něco jiného dělali. Např. velkohubě před každým jednýním v Bruselu vykřikovali(hlavně ten šmejd Sobotka) jak budou hájit české zájmy. OPAK BYL PRAVDOU! Byla ta taková komedie, jsme proti restitucím, jsme demokrati, jsme pro referendum (ale zapomněli řici, že jen takové které oni schválí a pro jistotu budou připuštěni jen ti kteří splňují jejich požadavky) Nakonec je to vidět na jejich postupu po katastrofáním propadu ve volbách do senátu a poté do parlamentu. Že neuznávají zákon který palatí pro všechny občany - to je platit dluhy to je pro vedení socanů úplně normální. Říkají že bojují za práva zaměstnanců. No možná, ale ne těch českých. Bojují za práva zaměstnanců cizích takzvaně příspěvkových organizací, které ještě z vybraných daní od zaměstnanců podporují. Vlastně od 48 roku soc.dem podporuje úplně jiné lidi než ty kteří je volili.

  OdpovědětSmazat
 10. souhlasím s názory v příspěvcích 7:57 a 8:32

  OdpovědětSmazat
 11. Za hřích s prasenčákem v letech je potřeba KDU tvrdě potrestat vymazáním z politické mapy. Fuj.

  OdpovědětSmazat
 12. Nejvíce se bojí toho že ztratí moc a vliv a na povrch vylezou všechny jejich špinavé podrazy spolu s kostlivcemi ze skříní. Nejlepší by bylo, všechny pozavírat, aby podobné grázly přešla příště chuť, na podobné vlastizrádné čachry.

  OdpovědětSmazat
 13. Je toho více, co potápí socany.
  Většinou se uvádějí důvody od lidí mladších, kteří nezažili válku, myslím tu druhou. Jednak to je jejich historie, kterou se tak rádi ohánějí, protože ví že dnešní lidé už neví co to byla první republika. A jakou roli tam hráli právě socani. Vždy k ruce buržoustům, polovičatí a hlavně nepřátelé levice, tehdy KSČ, kterou vlastně svým postojem stvořili a dali ji tím i její radikální ráz.
  Ze současných kašpárku na niti, bych obzvláště vytáhl jistého Zaorálka, který svou ostrou protikomunistickou a protiruskou rétorikou naprosto vynikal.
  A to určitě neušlo nám starým, kdysi mnohdy i voličům ČSSD.

  OdpovědětSmazat
 14. Většina našich politiků plive na Rusko , ale jak vydím Hermana a Bělobrádka se Sobotkou u Poselta chce se mi blejt . Bývalý volič ČSSD . Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=to1oPU5hd_Q

   Smazat
  2. ČSSD - Čeští SudetServilní Darmožrouti.

   Smazat
 15. Tato strana, pokud se nezbaví Sobotky a jeho nohsledů, jde zase na dlouhou dobu do kytek!

  OdpovědětSmazat
 16. Sobotka, Bělobrádek a Herman škodí až do posledka. Hitler by jim udělil říšské občanství. Ti cizáci zařízli další krky svých katolicko-hebrejských stran - saní stahlavých

  OdpovědětSmazat
 17. ,,..Opoziční strany by je ovšem musely společně napsat do Ústavy. Hlasů na to mají v obou parlamentních komorách dost...,,
  Díky těmto vyhlodaným mozkům máme ze státní ústavy cár papíru podřízený EU.
  Kdo seje vítr.....*

  OdpovědětSmazat
 18. Přidal bych jim na hrb ještě nesplněný bod volebního programu jménem restituce.

  OdpovědětSmazat
 19. Vlastizrádce v příštích volbách již nevolit. ČSSD, KDU, TOP 09, STAN i ODS je nutmo poslat na smetiště politických stran. Dát šanci nově vznikajícím uskupením je nutnost. Nečekejme do nekonečna, že to tentokrát myslí úpřimně.

  OdpovědětSmazat
 20. Co je socdem vím od svých prarodičů a je to samý podraz do dnešních dní. Praděda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "...vím od svých prarodičů" - Taky to může být
   dědičným zatížením.

   Smazat
 21. Jen co vyštvali Babiše, tak podepsali "memorandum" o lithiu a koupili prasečák za půl miliardy a potom vás pošlou do důchodu o pár let později, že nejsou peníze. To jsem nevěděl, že prasečák má cenu 1/10 OKD, včetně bytů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 10:52
   Ono se to dělá tak,když to nejde z Hermanovi kapsy,že se nasadí o hodně vyšší a pak se rozdělí.
   Už se v tom začalo šťourat,že si to rozhodli určité osoby,co mě jen potvrzuje o dělen mezi mafiáni,půl,na půl.

   Smazat
  2. Omluva,vypadlo mě slovo vyšší,,cena,,děkuji.

   Smazat
 22. Sobotka je buď úplně blbej, protože neposlouchal stratégy, nebo je úplně blbej, že si si takové stratégy zvolil a poslouchal je.

  Místo toho, aby si natřásal peříčka ohledně úspěšnosti své vlády a přiznal zásluhy i svému podřízenému Babišovi, obrátil se proti němu.

  Rostoucí preference ANO a obava, že by ČSSD bylo v příští koalici až na druhém místě vedla přes verbální útoky proti Babišovi až k nápadu porušit jeho odvoláním koaliční smlouvu způsobem, který by vedl k vystoupení ANO z koalice. ČSSD by dovládlo s lidovci s tichou podporou Top 09.

  Babiš na to neskočil, řekl, že mu na ministrování nezáleží a klidně odejde, pokud ho president odvolá. Nebude ale podávat demisi. To se stalo a Babiš mohl naznačovat, že Sobotka je blázen, protože se pokoušel zlikvidovat úspěšnou vládu.

  Pak se do ještě hry vrátilo OKD, byty ČEZu, lithium a nakonec přišel pokus useknout dvě hlavy ANO najednou. To byl bezprecedentní krok založený na anonymním udání, na anonymních odposleších. V tom všem bylo příliš mnoho "náhod", aby tomu bylo možné bezpodmínečně věřit.

  Když se Sobotka rozhodl odstoupit jako předseda strany ukázalo se, že způsob, jakým ji během času "stabilizoval", vedl k tomu, že za ním nezůstal nikdo, komu by se dal věřit byť jen pozdrav.

  V takové situaci lze předpokládat, že nový úřadující předseda partaje použije veškerý svůj vliv a mocenské postavení k záchraně vlastní politické kariéry: Má pod sebou vnitro, policii a po této linii i vyšetřovatele, který podal žádost o vydání Babiše a Faltýnka. Tomu poldovi dole stačilo naznačit...

  OdpovědětSmazat
 23. NEUHNEME ! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mimo téma , ted jsem viděla na tiskovce Pospíšila s jeho dámskou druzinou . Hnus. .. V hlasování na predsedu bezpec.vyboru budou ignorovat Kotena z SPD ! Naše republika bude PROZAPADNI , jak zvanila Langsadlova !!

   Lidi , to je takový hnus a bordel a konec tehle PRASAREN je v nedohlednu !!!!!!!

   A Andrej Babis chce mit za ministra zahraničí, takovyho hajzla , jako je dobytek stropnicky ! Jestli ale pr. Zeman sleduje tohoto nymanda , který dsti siru na Rusko , tak ho musí Babisovi rozmluvit a nebo ho nejmenovat za ministra !! Není přece normální , aby takový vlastizradci jako je pako Stropnicky, dělali ministry ! Jestli to tak ale bude , tak je všechno už opravdu v pr... a už neverim ničemu a nikomu , je to jen další hnus , obraceny na ruby ......
   Hany

   Smazat
  2. Když hrají s občany již skoro 30 let "kličkovanou"?

   Smazat
 24. ANO, vláda soc. dem. s Babišem ji poškodila. Ten nebetyčný rozdíl mezi ANO a soc. dem. byl do očí bijící: Již brzda a ty házené kotvy soc. dem. proti všemu, co by mohlo ochudit kapitál a prospět občanům se nedaly skrýt. A nakonec když vše selhávalo, tak soc. dem. sypala a stále sype škváru do soukolí funčknosti státu. Soc. dem. se odmaskovala a jen demonstruje, že není ani sociální a ani demokratická. Je jistě až "srandovní", když jedinou stranou na levici je partaj oligarchy Babiše!!! No a protože občané jsou chytřejší než zatuchlé mozky "tradičních" stran, tak přes grandiózní protibabišovskou kampaň tradičně protiobčanských partají se lidé při volbách přece jen správně zorientovali! Ale soc. dem., jako historicky strana renegátů, pomocí simulace pokroku přežívala na politické scéně svou smrt již příliš dlouho.

  OdpovědětSmazat
 25. Vážení diskutéři.Ti politici, kteří se už nějakou dobu pohybují ve vyšší politice nechtěli převzít zodpovědnost za ty kýble největší špíny, které mohou kdykoliv prasknout. To prostředí je tak prohnilé a točí se v něm tolik peněz, že nic není nemožné a že se v rukavičkách nejedná se mohl dle mého názoru přesvědčit například bývalý předseda ČSSD Stanislav, ale koneckonců také Jiří.
  A podle mých informací, které mi pověděl jeden známý co do toho viděl už na úrovních městských zastupitelstev se perou takové peníze- jedni mají pod palcem komunální služby druzí jiné věci a ať vyhraje volby ten či onen, s vědomím že sem tam se korouhvička otočí si jdou dlouhodobě na ruku.Ti co se osvědčí nejlépe je třeba delegovat do státních nejvyšších struktur.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesne jak pisete ! Tady na jihu, ve městě JANA Zizky, vládnou mafiánske struktury , které dělají svými nekompetentnimi narizeni, peklo a soustavne problémy občanům města Tábora !!!
   Šplhají po zádech dalsich stran a hnuti , aby se dostali do Poslanecke sněmovny, nebo do senátu , vidi , že už asi nebudou zvolení , tak se chtějí prizivovat ještě vys ! Jedna se o starostu a místostarostku za dopravu ! Zničili ve městě co se dá a dalo a lidi jsou jim u zad. . , ale pro sebe promrhavaji miliony, jen doufám, že tato mafianka, ktera je jednou za " JINAK , pak je za PIRATY a pak kandiduje za " ZELENE " shoří brzo v pekle , " na každou prasnici se vaří voda ! " Člověk by nevěřil, co skody mmuže napáchat par nymandu a doslova PARCHANTU !! Vůbec se nedivim , že je naše CESKA Republika doslova v prde.. , když ji " vedou " takový grazlove .....

   Smazat
 26. Jo to by jim šlo svádět svoje svinstva na jiné.

  OdpovědětSmazat
 27. Myslím, že to pisatelé nade mnou vyjádřili vyčerpávajícím způsobem. Pokud chtějí socialisté analýzu volebního neúspěchu, měli by navštívit tuto stránku a přečíst si diskuzi.

  OdpovědětSmazat
 28. Dle mého názoru - Hybridní centrum - jeho zřízení, pozvednutí obskurních Eurohodnot do státní struktury a politiky, loupeživé nájezdy na rozpočty, podpora vyžítek z neziskovek, zdokonalování tunelingu, obhajoba protistátních, protilidových a protinárodních postupů, nadřazení zájmu západních kolonialistů nad zájmy vlastních občanů, nekompetentnost, povyšování za lízání zadků a ne podle schopností, lži, zmar, neslušnost ... a dalo by se pokračovat - vždyť si nevěří ani mezi sebou - to je důvodem, proč jsou socani odbytou tlupou na úrovni TOP 09, starostů a závislých, lidovců a jim naroveň postavených lidí odmítajících mravnost, poctivost, pracovitost, vlastenectví, národní hodnoty. Díky jim zvítězila lež, zločin a přetvářka. Plakat by měli ti, co je volili. Jsou pokryti takovou hanbou, že sociální demokracie je odsouzena k zániku. Bude muset vzniknou nová strana se sociálnědemokratickým programem a ve svém názvu a vedení nebude smět mít ani náznak současné socdem a jejich fýrerů. Snad krom Foldyny a několika málo slušných.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte naprostou pravdu! A to ještě jste ani nevyjmenoval všechno, co tahle tlupa má všechno na svědomí.
   Nejlepší je, že oni si fakt myslí, že lidi jsou úplně blbí a že je budou zas a zas volit, aby mohli krást a škodit dál. Osobně se vůbec divím, že dostali těch 7 procent, za mne měli jít pod pět, to samé černoprdy, topka a gazdíkovci - už se tu napáchali svinstev dost.
   A těch sedm mohla mít ods, ale bez Fialy, Bendy, Němcové a ostatní zprofanované verbeže.

   Smazat
  2. Foldynu taky můžu, ale takových, jako on je málo, navíc je ta sebranka nic dělat nenechá, svoje korýtka (zbylá) už mají rozdělená a o stranu a o občany jim nejde ani omylem.
   Socanům není pomoci. Ať si ti slušní založí novou stranu s podobným názvem, ale tu havěť, co je t.č. v čele oranžád, už tam nepustí!!!!

   Smazat
 29. ČSSD doplatila na hloupost svého předsedy.

  OdpovědětSmazat
 30. Sobotka by měl vypadnout ze sněmovny, preferenční hlasy jsou hezké, ale důležitější je budoucnost strany. A ta se dělá ve sněmovně. Když tam bude klábosit Sobotka, tak akorát všechny odpudí. Kdyby tam nechal náhradníka, tak by byla šance, že se dostane ke slovu i nová krev, tedy doufejme. V každém případě, by měl uvolnit místo neprofláklým. Pro dobro strany. Ale dovede si někdo představit, že by to udělal? Jediný chlap v té sebrance byl Paroubek, když odstoupil. Tohle všechno jsou jenom příživy. Lituju, že jsem je kdy volil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo dal proboha té kryse preferenční hlasy????
   Tolik příbuzných a milenců přece nemá!!!

   Smazat
 31. Lidi zpravidla dobře vycítí, kdo dělá (pro)lidovou politiku, a kdo ji dělá jen tak naoko.
  A ti socdemáci?
  Mívají údobí, kdy prolidovou politiku umějí, stejně jako doby, kdy jdou na ruku kapitálu.
  A to druhé se jim v posledním období neoplatilo.
  Šli na ruku neoliberálům a globálnímu kapitálu.
  Což nemá s prolidovou politikou zbla společného. Vlastně byla to protilidová politika, a tak se Sobotka i s jeho melody-boys/girls museli odporoučet.
  Takový už bývá osud politických odrodilců. I kdyby na billboardech i modré z nebe slibovali anebo konec té levné práce. Nás už i tak přišli hodně draho.

  OdpovědětSmazat
 32. ČSSD, vy jste levičáci jen naoko. Zrušte konečně Bohumínské usnesení a urychleně povolejte Paroubka, který na to čeká. A hlavně poslouchejte, co pálí naše lidi a přestaňte plnit hloupé příkazy EU. Kecy vítačů, že je tu jen 12 imigrantů, totiž žádného Čecha neuklidní, když vidíme co nás čeká a co se už děje okolo. Příště už budeme volit přednostně KSČM a Okamura bude mít 20%.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.