Reklama

sobota 11. listopadu 2017

Slyšeli jste o řetězové imigraci? V podstatě jde o to, že když se ve vaší zemi usadí imigrant, získá tím právo přivést si své příbuzné. Těch příbuzných může být klidně 10 a víc.

Petr Hampl
11.11. 2017   CzechFreePress
Zkoumat, jestli je někdo opravdu pokrevní příbuzný (třeba genetickými testy) je pokládáno za ponižující. Takže si fakticky může pozvat jakoukoliv partu lidí.Ale tím to teprve začíná. Každý z těch „příbuzných“ získává právo se u nás usadit, a tím i právo pozvat zase své příbuzné. Takže jeden imigrant se může snadno namnožit na několik desítek nebo nakonec stovek. Každý z nich má nárok na sociální dávky a na uplatňování své kultury a svých zvyklostí, které si přinesl z původní země. Má také právo žalovat ty, kdo by snad po něm chtěli, aby se přizpůsobil. Jeho právníky budou platit daňoví poplatníci.

Teď to začíná pociťovat Německo, které zjišťuje, že i kdyby už nepřijalo ani jediného dalšího imigranty, má zaručen plynulý přísun příbuzných a příbuzných příbuzných. Pokud by snad někdo neuměl nárok uplatnit, najde se dost ochotných neziskovkářů, co za něj vyřídí všechno papírování.

Co s tím dělat? Vytvořit takovou atmosféru, že se bude muslimům u nás dařit špatně, budou žít ve strachu a po světě se bude mluvit o tom, jak u nás trpí. Moc jiných možností nezbývá. Česká republika totiž podléhá evropské směrnici o právu na sloučení rodiny. A víte snad o nějaké politické síle, která je natolik „extrémní“, aby se odmítla směrnici podřídit?

Zdroj: //www.vlasteneckenoviny.cz/?p=192622
Author: Petr Hampl

20 komentářů :

 1. Souhlas, islámu je nutné se bránit všemi dostupnými prostředky. A informace jsou v dnešním světě nesmírně cenné - pokud se vytvoří informační pole, že tady v ČR jim pšenka nepokvete, že tu budou terorizováni zlým, krutým a nesnášenlivým obyvatelstvem, nedostanou dávky a budou si muset!!! najít práci, je to dobrý začátek toho boje. I když to samo nestačí. Dále je nutné odstavit od jakékoliv moci ty, kteří toto umožˇují, vč. zrušení a okamžitého zastavení jakékoliv podpory neziskovek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden z kolegu je z Teplic a rika, ze nejvic se na islamizaci Teplic, podepsal Kubera. Presto se najdou spousty pitomcu, kteri mu tleskaji.

   Smazat
 2. Jo bohužel pokud budou mít funkce euhujeři tak nic nezmůžeme. Dají jím 25000 podpory a budou je podporovat proti Čechům. Nebrat žádné rádoby uprchlíky.

  OdpovědětSmazat
 3. Těžko pochopit, že ti kdo takové směrnice vymysleli a uplatňují již dávno nemají po kremaci.
  Napadá mně jediné vysvělení - že věšina občanů Evropy je už úplně mrtvá. S předstihem, dlouho před svou konečnou smrtí.
  Snad ještě kromě těch, co například u nás volili SPD. Děda.

  OdpovědětSmazat
 4. Tohleto se mne zda jako slehnuta pitomost!
  Z matematickych zakonu lze moc jednoduse vydedukovat ze vsechny ciselne variace zacinaji a konci nulou. Obecne vzato-jestlize by tady dostal azylove obcanstvi jeden-jediny muslim tak tu budou legalne vsichni muslimove z cely zmekoule!
  Ono se to rysuje spise tak ze tady prijdou jenom rodicove,jejich rodicove a deset manzelek s detma. Ale i tak to bude hotova pohroma! Jak sarancata ve starem Egypte za cas Mojzise.
  Staci ale malo,staci pobyt zakonem podminiti tak, ze kazdy zadatel musi snist jednu porci knedlo-vepro-zelo a krajic chleba se soli a spekem pred komisi s videokamerou a problem bude vyresen!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že by bylo řádově účinnější dát sníst něco vhodného malému počtu našich a evropských poslanců a komisi.
   Než kaloricky vydatnou stravou krmit už miliony cizinců. Děda.

   Smazat
  2. Jasne. Na nabidce menu ma tahle tezko stravitelna pozivatina nazev "9 Lugeros" :-)

   Smazat
  3. Pokud by tím získali povolení k pobytu, tak by to vepřové klidně snědli, zapili to pivem a na závěr se pomodlili Otčenáš, jelikož by použili právo Takíja, což muslimy ospravedlňuje říkat a dělat cokoliv, co je jinak zakázáno, pokud to slouží k obelstění protivníka a vyvolání dojmu, že se přizpůsobili. Proradnost a faleš je jejich nejtypičtější vlastností, což ví každý, kdo má s nimi alespoň minimální zkušenosti.

   Smazat
 5. To znamena vyprazdnit celej Stredni Vychod a Afriku..

  OdpovědětSmazat
 6. Bohaci jsu nadseny fronty na praci budou velky a co da stat islamistum vsechny ty miliardy utrati za vyrobky korporaci...Tucny vydelky ...

  OdpovědětSmazat
 7. Ucitel praktickeho ZEMEPISU informuje !
  (Budu vas informovat o necem, o cem NEVITE !)
  Vite, ktery narod kadi po sebe a nepouziva WC ?
  (Receno spisovnou cestinou z meho rodneho Smichova - sere na verejnosti !)
  To je INDIE ! 75 % Indu nema WC !
  Vite kdo chlasta nejvice piva, ve kterem je Brom ? To jste vy Cesi !
  Potom mate v pytliku meluzinu a nerodi se vam deti !
  Nasilna integrace zaridi, ze budete chodit ve vykalech a na ceske deti budeme muset zadelat my, turiste - Americane !
  ------------------------------------------------------
  V Americe existuje zakon, ktery rika, ze nikdo vas nesmi nutit k necemu co nechcete !
  Tak si zapamatujte NEJDULEZITEJSI slovo v anglictie ,
  a to slovo je NO !
  (NO ! We don't want Barbarians !)
  Nikdo vas nemuze nutit, kdyz nechcete !

  OdpovědětSmazat
 8. To je ovšem tragédie i komedie zároveň. My si volíme své zástupce, kteří nás mají, mimo jiné, bránit před nástupem nálad podpory totalitních režimů. A tady jsme nepřímo nabádáni k etnickým a náboženským pogromům.
  Další důkaz toho, že v EU je demokracie v koncích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AŤ žije drahouš, želé 2, ten si to přímo přeje.

   Smazat
 9. Dekadence EU je a zaslouží si, jak dopadne. Karewl z Plzně

  OdpovědětSmazat
 10. Ano, takový způsob množení občanů Česka známe. Po válce bylo na území dnešního Česka 7 milionů Čechů a 500 Romů. Do dneška Čechů přibylo o třetinu a Romů asi 300krát.
  Někdo by měl vysvětlit, jaké jsou hnací síly ke stěhování národů a kolonizaci jednoho národa druhým. Z historie známe takovou grandiózní kolonizaci z Evropy do Ameriky a s tím spojené vyhubení 162 (USA údaj)-19O (kanadský údaj) milionů občanů indiánských národů. Méně mrtvých, ale stejně drastickým způsobem, přinesla kolonizace Austrálie a samozřejmě pak koloniální správy v Africe a Asii. Také hony na černé otroky v Africe byly vydatné na mrtvé, odhaduje se - velice střízlivě, že to bylo 10 milionů.Suma sumárum na účet feudalismu a kapitalismu a sním spojené války, kolonizaci, otroctví atd. jde asi okolo 700 milionů mrtvých.
  Řečeno soudobou vojenskou terminologií také 1. a 2. "světová mírová mise", vedená kapitalisme pro vlastní zbohatnutí, byla výživná na povražděné - dohromady se číslo blíží 90 milionům, převážně civilistů, jen, zase řečí známého mírotvorného misionáře, židobolševiků bylo vyhlazeno asi kolem 70 milionů. No a tak centrum toho lidumilného vyhlazování nyní prožívá své konce v náručí mírových misí z muslimského světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vysvětlit, jaké to jsou ty hnací síly, je docela snadné. Už dávno jsme je poznali na vlastní kůži. Ovládají je příslušníci nejvyšších pater globálního kapitálu. Cílem je zmocnit se surovin kdekoliv na světě, zajistit si zoufalou a ke všemu ochotnou a hlavně levnou pracovní sílu, všechno to důkladně vyrabovat a tak si zajistit „trvale udržitelný rozvoj světového hospodářství“! Poťouchlá otázka: Půjde to „otočit“ jednou dokola celým světem, nebo i vícekrát?
   Technologie je prastará: Rozděl a panuj! Není třeba se vracet o mnoho staletí zpět, stačí si uvědomit jak se v posledních 2 stoletích vyváží do „zaostalých“ zemí technický pokrok a ta správná demokracie!!
   Poku jde o realizační prostředky, o těch už také víme. Tak třeba již dlouhou dobu předem připravovaná politika (zrada na evropském obyvatelstvu) "spolupráce" mezi EU a pobřežními severoafrickými, převážně arabskými státy. Jinak známá jako Euro Mediterranean Partnership, alias barcelonský proces, alias Euromed. Tato oficiální politika EU v sobě skrývá ustanovení o podpoře migrace ze severní Afriky do Evropy (odhad uvažuje o cca 56 milionech migrantů)!!! Tento proces (asi o 2 roky zpožděný) se realizuje cca od roku 2012. Na svědomí ho mají všichni pohlaváři EU, ti, kteří ho připravovali i ti, kteří mu nezabránili. Většina z nich je stále více či méně u unijního koryta. Proto dnes zarytě mlčí, lžou, vyhrožují, vydírají, a nebo odvádějí pozornost jinam, aby se na ně nepřišlo! Zkrátka EU nechce záležitost řešit, protože by musela oficiálně přiznat pochybení (ve skutečnosti se jedná o zradu, na základě "objednávky" globálního kapitálu)!
   A opravdu, Euromed není ještě to nejhorší!!! Kritický zájem si zaslouží i relativně nová iniciativa OSN "Agenda 2030", jejíž součástí má být podpora migrace ve velkém, celosvětovém měřítku, jakožto jeden z prostředků "trvale udržitelného rozvoje světa". Takový konec nám podstrkují tvůrci "New world order" prostřednictvím OSN!
   J.A. Slyšel

   Smazat
 11. Jak jednoduché. Občansjá práva země jim dávat až po přihetí občanství.A Občanství dávat jako Švýácaři minimáílně po 10 letech práce pro stát. A důsledně trvat, aby se živili vlastní prací. A ono se to vytříbí samo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejjednodušší je zakázat nenávistnou ideologii, islám. Žádný islám, žádné mešity.
   A zkrouhnout sociální dáfky.
   Včera jsem byl svědkem akce "sběr potravin".
   Tak pro naše vlastní lidi peníze nejsou, a budou se sbírat víčka a potraviny, zatímco negramotný bastard z Afriky, který na práci nešáhl, a do smrti taky nešáhne, dostane 21 klacků, ubytování a lékařskou péči zadara, a to, jakýmsi zázrakem, najednou peníze, a přímo přepychové, jsou! Důchodce, po 45 letech páce ostane 12 tisíc!
   Jak je tohle v kapitalismu možné?
   Zbláznili se snad všichni?

   Smazat
  2. Právě proto, že je to kapitalismus. Ten má zakódováno ve své podstatě olupování lidí o jejich práci. Práce samotná je pak degradována na pouhý prostředek k existenci. Hodnota pracovní síly je kalkulována jen na tolik, aby umožnila dělníkovi udržet se naživu a mít potomky, kteří je mohou v budoucnu nahradit. Kapitál nutně potřebuje převahu nabídky pracovní síly nad poptávkou, aby zde byl konkurenční tlak mezi dělníky z důvodu snižování hodnoty pracovní síly. Nechcete se množit? Tož vám tam pošleme pár milionů těch, co se množí bez problémů. A charakter práce u pásu nevyžaduje žádnou kvalifikaci. Teoretik

   Smazat
 12. Co dělat? Co dělat, aby to mělo praktický význam? Aby k nám nechtělo migranti ani náhodou?... Zakázat obřízku a rituální porážky zvířat. Docela prosté. Ale nad hlavou se nám vznáší "antisemitismus", a tak raději budeme držet hubu a krok. Sionisti rozhodli.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.