Reklama

středa 15. listopadu 2017

Sorosovo spiknutí, největší v dějinách. Vy v tom jedete taky, přinutil Nigel Farage parlament EU ke křiku.

15.11.2017   Rukojmí
Europoslanec Nigel Farage se pořádně rozjel v Evropském parlamentu. Tématem byl George Soros a jeho vliv v Bruselu. Farage za šumu a projevů nesouhlasu v sále vyslovil názor, že možná sledujeme největší mezinárodní politické spiknutí v dějinách. Následně upozornil, že v europarlamentu působí více než 200 poslanců, které Sorosova neziskovka považuje za oddané spojence, a dokonce se tím suverénně veřejně chlubí.
Farage reagoval na informaci eurokomisaře pro hospodářství, měnu a daně Pierra Moscoviciho, který referoval o tématu boje proti offshorovým společnostem. Zmínil přitom dokumenty, které na toto téma unikly a byly zveřejněny, známé Panama Papers.

„Tyto uniklé dokumenty zveřejnilo Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů. Co nám pan eurokomisař neřekl a co je podle mě relevantní, je to, že toto pátrání financoval George Soros,“ uhodil Farage a v sále začal stoupat šum
.

Europoslanec následně připomněl, že v současnosti začínají nabírat hysterických rozměrů zuřivé spekulace o vlivu peněz na brexit a zvolení Donalda Trumpa.

Donald Trump a Rusko:


Putin si dělá s Trumpem, co chce. Říká mu, jak je úžasný, a šéf USA je pak vstřícný, píší exšéfové tajných služeb
Image bezúhonné a čestné Hillary Clintonové je v troskách. Podívejte se, co ušila na Trumpa
Toto jsou čísla: 1,4 miliardy dolarů stála kampaň Clintonové. Rusové ji prý porazili za 200 tisíc

A pak europoslancům vyprávěl příběh z britského parlamentu. Tam bylo minulý týden iniciováno vyšetřování, zda organizátoři kampaně pro brexit nepřijali nějaké peníze z Ruska nebo z nějakého offshoru. „Je to důsledek snahy labouristického poslance Bena Bradshawa. A tento poslanec je propojen s organizací Open Society (nadnárodní seskupení neziskových organizací, založené a financované americkým burzovním miliardářem Georgem Sorosem; pozn. PL).

„Pokud tedy mluvíme o offshorových penězích, pokud mluvíme o politické subverzi, pokud mluvíme o mezinárodních politických spiknutích, je podle mě otázkou, zda se nedíváme špatným směrem,“ uhodil proslulý euroskeptik.

Následně připomněl, že George Soros poslal své neziskové organizaci Open Society osmnáct miliard dolarů. „Tato organizace za to agituje za nerušený pohyb lidí a podporuje supranacionální struktury, jako je EU,“ připomněl europoslancům.

„Jeho vliv tady a v Bruselu je mimořádný. Organizace Open Society se sama chlubí, že jen v loňském roce měla 42 jednání s Evropskou komisí. Dokonce publikují knihu svých „spolehlivých přátel“ v Evropském parlamentu. A na tom seznamu je celkem 226 jmen. Včetně toho vašeho, pane eurokomisaři,“ ukázal na Moscovichiho, který vše sledoval pohodlně usazený se širokým úsměvem.

NA CELÝ SEZNAM 226 EUROPOSLANCŮ SE PODÍVEJTE ZDE.

Nigel Farage mezitím pokračoval připomínkou, že týden předtím mohl Evropský parlament sledovat europoslance Verhofstadta (předseda frakce Evropských liberálů a častý host Andreje Babiše a hnutí ANO, které do jeho frakce spadá; pozn. PL), který lobboval ve prospěch George Sorose v jeho sporu s maďarským premiérem Orbánem.

„Pokud tedy máme diskutovat o politické a finanční transparentnosti, tak do toho,“ vybídl europoslance. „K těmto 226 z nás směřuji celkem férovou otázku: Dostali jste někdy přímo nebo nepřímo nějaký příspěvek od Open Society? (V tu chvíli se odkudsi ze sálu ozval pobouřený výkřik). Kolik jejich akcí jste navštívili? (Hluk stoupá stejně jako hlas britského europoslance). Můžete poskytnout seznam vašich setkání, na kterých byl i George Soros? (Záběr na eurokomisaře Moscoviciho, který nasadil pobavený úsměv).

KDO JE PIERRE MOSCOVICI

A Farage přešel ke konkrétním požadavkům: Tento parlament by měl zřídit zvláštní vyšetřovací komisi, která by tento vliv prošetřila. Říkám to s obavou, že můžeme čelit tomu největšímu mezinárodnímu politickému spiknutí v dějinách,“ zakončil britský europoslanec.

Na jeho slova okamžitě reagovala německá europoslankyně Ragnarová. Ta Faragovi vytkla, že odbíhá od tématu. „Teď diskutujeme o daňových rájích. Vy považujete za prospěšné, že na Britských panenských ostrovech a v dalších daňových rájích existují takové přípustné daňové struktury?“

Farage protestoval, že pokud by europoslankyně chtěla lidem zakazovat ukládat si své zcela legitimně vydělané peníze za výhodnějších podmínek, měla by být aspoň konzistentní a bojovat například proti tomu, že 25 tisíc zaměstnanců Evropské komise a Evropského parlamentu platí bez ohledu na daňové sazby svých zemí daň 16 procent.

Po připomínce tohoto bruselského nešvaru předsedající Nigela Farage s odkazem na čas razantně utnula a dala prostor dalšímu řečníkovi.

12 komentářů :

 1. Koukám, že se našli i u nás černé, zaprodané, hamižné ovce. Hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tom seznamu jsou komunisti?
   Ono mi to otevrit nejde či co..

   Smazat
  2. Bohužel Jiří Maštálka za KSĆM a Martina Dlabajová za ANO tak to píše uvedený seznam.

   Smazat
 2. To, ze si president Putin dela s nasim presidentem co chce, je MENECENNA VYMLUVA od tech, kteri dostali ve volbach poradne na zadek.
  Ve volebni den oslavovali viteztvi o pulnoci - a ve 3 hod. rano, tam zasahovala policie, protoze Hillary kopala bila a poskrabala Johna Podestu a Robby Mooka, kteri vedli jeji kampan !
  (President Putin tam nebyl,
  jinak by jsme o tom vedeli !)

  Oni se porad a porad nejsou stavu vyrovnat se skutecnosti, ze to Trump vyhral a ze stojime za nim i kdyz je na neho denne utoceno v mediich !

  Doktori psychiatri rekli, ze existuje nejaka nova mentalni nemoc, ktera se projevuje nasilnostmi proti volicum Trumpa - napr. strelba v Las Vegas.

  Trump snizil nezamestnanost o 1.6 millionu nezamestnanych !
  Donutil Americke firmy v Asii se vratit do Ameriky !
  Cena investici na Wall Str. stoupla o 26 %.

  Hillary pujde pred soud, za prodavani strategickeho materialu Rusku. Dale za zmizeni $ 150 millionu z fundu demokraticke strany. Proto zustal Bernie Sanders bez penez a prohral kampan.
  Svetlonos rika ! Kdo vsadi na Sorose prohra budoucnost !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Najde se pane Světlonoši v Americe myslitel,
   ktery napiše članky o tom,že by se měly ty zločiny pana Srače a panů velkych peněz začit vyšetřovat a schromaždovat důkazy k obžalobě!

   Ten soud by mohl na zakladě důkazů zabavit jměni toho Srače nebot je to on,ktery niči pověst U.S.A.vyvolava chaos a valky!

   Ty penize by radši mohly zalepit dluhy Ameriky
   to by ukazalo,že Amerika je opravdu PRVNI ktera to udělá a celemu světu jak by páni velkych peněz přišli na buben !

   Smazat
  2. Nech sa vám darí po každej stránke a zvlášť obyčajným amíkom, len už konečne dajte pokoj osatným štátom sveta. Prestaňte tlačiť tie papiere!Splaťte všetky dlhy a žite len za svoje.

   Smazat
 3. EU a NATO zrušit jsou prolezlé zvrhlými parazity než nám nadiktují zákony jako v naší Ústavě článek 9 a další.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebojte novou Ustavu komplet z EU nam odsouhlasi US ještě rado i přes članek 9!

   Smazat
 4. Dva čeští hamižníci jsou Dlabajová Martina a Maštálka Jiří. Těm nestačí Eroplat ještě se nechají pro Sorosuv lobink dotovat, to je neuvěřitelné.

  OdpovědětSmazat
 5. Je třeba se zbavit sorosovské eu a všech jeho Českých pomahačů.

  OdpovědětSmazat
 6. Tady jsi můžete přečíst co plánuje eu:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201711156275189-nemci-valka-EU-Cesko/

  OdpovědětSmazat
 7. No a vidíte, a ČT mi sděluje, že je to vše vymyšlené a ruská propaganda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.