Reklama

úterý 28. listopadu 2017

Vstali noví bojovníci proti hrozbě - tentokrát z východu

Ivan David
28. 11. 2017
Známý mi poslal odkaz na jistý web s tím, že se tam píše o Nové republice. Kliknul jsem tam a narazil na web "Evropský rozhled". V článku "Příběh lišáka plyšáka" jakási Ingrid Romancová píše cosi o jakémsi příznivci spojeneckých vojsk, která vstoupila do Československa v srpnu 1968. Ten prý hojně psal do skupin jako Nová republika... a pod. S tak primitivní snahou o naší dehonestaci jsem se dlouho nesetkal. Web o sobě celkem nic nesděluje. O autorce jsem se jinde dozvěděl, že jde o známou obhájkyni islámu, která kandidovala za Českou pirátskou stranu a Doc. Konvičku obvinila, že jí vyhrožoval, že jí za její názory vyhodí z ČB Univerzity ZDE. Její tvrzení se ukázalo jako nepravdivé.


Stránka je zjevně čtena spíše náhodou nebo omylem, což je patrno z přiložené upoutávky na knihu Ondřeje Kundry z Respektu "Putinovi agenti" s lákavou slevou z 299 na 269.- Kč. Ke knize jsou jen dva diskusní příspěvky, jeden z ledna, druhý z března. Zatímco "Pamětník" ji velmi chválí, "Janička" ji charakterizuje jako "smutný příklad politické agitky...., podobné texty se psaly ve čtyřicátých a padesátých letech, tenkrát ovšem na zakázku jiných chlebodárců a proti jiným nepřátelům..."

Je jistě zajímavé, proč je webů s obdobnou tématikou a zaměřením tak málo, a proč jsou tak málo čteny. Snad proto, že je píší a čtou exoti, kteří se v populaci vyskytují velmi řídce a jejich názory jsou od hlavního názorového proudu velmi odlehlé, tedy extrémní.

A ještě ZDE...

A zde zpověď kůlu v plotě:


20 komentářů :

 1. Prý vlastenci co jsi to bere do té huby ten dobytek janda. Když by byla válka tak tyhle první utečou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak!
   Buzerantské prodejné prase.
   A to je konec pohádky, milé děti.

   Vymazat
  2. Vlastenče, Jando, sloh mizerný, čeština má i pravidla, asi jste tenkrát ve škole chyběl! Na závěr citát : "..na rohu ulice vrah o morálce káže,.." Q.

   Vymazat
 2. Zní to sice zprofanovaně, ale ono se to stane. Lidé si nenechají s..t na hlavu věčně. Pravdou je že z neznalosti jsme ve většině případů chtěli změnu. Ale změna která přišla a byla nám předkládána jako zachování toho co je dobré a přijmutí nových lepších věcí se neuskutečnilo. Rozkradl se penzijní fond, rozkkradl se perspektivní průmysl a sociální jistoty. A co se nehodilo tak se též za babku koupilo a poto zlikvidovalo. Zlikvidováno jen co mne momentálně napadlo: Armabeton, Cihelny, Cukrovary, Keramické závody, zemědělská družstva, státní státky. Prodáno v privatizaci plynárny, vodárny, podniky místního hospodářství, telekomunikace, námořní lodě a další. Protože jsme malá zem tak už nám toho moc nezůstalo. Jo a armádu máme tak akorát na pokládání věnců k nehrobům amerických osvoboditelů a na žoldnéřské akce mimo republiku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za každou rozkrádačkou jsou lidé. U penzijního fondu tomu napomáhali Klaus a Topolánek, z té doby oba z ODS.

   Vymazat
 3. Mám jen technické poznámky o kterých nevím, zda budou někým zodpovězeny. Ingrid Romancovová je dcera známých manželů Romancovových? Mnohé by to vysvětlovalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mě to původně napadlo, ale myslím, že ne, aspoň se k ní hrdě nehlásí, to bude nějaké zkažené jablíčko z nějaké jiné imigrantské větve.

   Vymazat
  2. K Ingrid Romancevové :
   "Vždy si ale mimoděk vzpomenu na Ingrid Romancovou, která před pár lety kandidovala do předsednictva Pirátů. Nyní na Facebooku drze prezentuje svůj „projekt“ Target, jehož jediným smyslem je šmírovat desetitisíce cizích profilů a masově je nahlašovat provozovateli služby. Takto hrdě a otevřeně neudávaly ani domovní důvěrnice z padesátých let. Takže mám k této straně několik velkých personálních výhrad. Jejich anarchosocialistickým „uprchlíci vítejte“ předsedou počínaje. Jeho angažmá na blokádě Hradčanského náměstí, kde se v únorovém mrazu muselo přes deset tisíc vlastenecky smýšlejících lidí kvůli pár pitomcům skoro hodinu tlačit uzounkým průchodem, to je dost ostudná vizitka. Jak co do politické neprozíravosti, tak obyčejné občanské neslušnosti."
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/A-tohle-se-zamlcelo-Urazky-belochu-Pedagog-a-expert-ktery-bojuje-proti-cenzure-internetu-o-ceskych-novinarich-vysledku-voleb-ci-zmene-CT-514213

   Vymazat
  3. 13:17 rád bych věděl, kde jste sebral ty "udávající" domovní důvěrnice. Já jako od mládí po podnikových svobodárnách, v družstevním a podnikovém bytu, což byly paneláky, vím, že sehnat někoho do role domovního důvěrníka či důvěrnice byl problém vlastníka či provozovatele nemovitosti. Byl to jeho kontakt na nájemníky či ubytované, pokud tam neměl správce. Na domovního důvěrníka se potom obracela pošta, když nevěděla, SNB, když hledal ubytované a pokud byl kdo prověřen na "tajné" periodicky bylo u sousedů či důvěrníka poptáváno zda nemá dotyčný západně "zahraniční" návštěvy (auto se zahraniční RZ) a tak. Domovní důvěrník měl a často organizoval úklid společných prostor domu a brigády na úklid a zušlechťování okolí domu. Dobrovolně, zadarmo, často úspěšně. Nebyl veden v žádné státní ani jiné evidenci, na tuto "funkci" nebyly žádné kádrové požadavky ani "kádrové rezervy". Zase jedna z notorických pomluv produkovaná pitomci, kterým bůhvíproč vadil komunistický režim.

   Vymazat
 4. Zdenek Blokovany: (– cítí se být nad věcí)
  14 říjen ·
  Dostal jsem upozornění na nějaký Target evropské rozhledy kde mne vedou Ingrid Romancovová a Jakub Janda jako závadovou osobu a hlídají a kontrolují mi účet a soustavně mne nahlašují.Takže jim dávám na vědomí vyhulte mi péro a vyližte mi prdel. (Opsáno z Facebooku)

  OdpovědětVymazat
 5. Nejdůležitější je, na tyhle pošuky neklikat, knihy nekupovat a vůbec je ignorovat. Zvyšuje se jim tím, že se lidi nad nimi rozčilují, jejich důležitost a váha. Když si někdo koupí knihu od Kundry, aby ji pak rozhořčeně rozcupoval, tak mu tím přispěl dvackou na cigára a zvýšil mu rating, a to je škoda. Já bych to prostě celé odignoroval. V nynější době se důležitost počítá klikama, takže ignorace má větší váhu než inteligentní oponentura.

  OdpovědětVymazat
 6. Nevím proč si američtí skuteční! okupanti a jejich agenti myslí, že jsou něco lepšího a že označením za ruského agenta někoho dehonestují. Po 30-ti letech od kabátové revoluce pro mě dnes označení ruský agent není nadávka, spíš symbol samostatného a normálního uvažování. Ta nasranost na režim před rokem 89 a na Sovětský Svaz mě už dávno přešla. A z Ruska cítím, že by k nám mohla přijít normálnost, tradiční řád a čest, kdežto ze západu k nám přichází nesvoboda a morální úpadek. Dříve jsem nikdy nechtěl jet do Ruska ale teď bych chtěl navštívit aspoň Mosku a Petrohrad.

  OdpovědětVymazat
 7. Honihul Janda je kariéristická zrůda. Jednou se budou na internetu dražit vstupenky na jeho veřejnou popravu ! A to bude "vodvaz", až se tento degenerát zhoupne.

  OdpovědětVymazat
 8. Bělogvardějci. Škodili Rusku, i tam kde se usadili.
  Po válce si je Rusko odvezlo domů. Na práci, kterou nikdy nepoznali.

  OdpovědětVymazat
 9. Je to sice trapná menšina, ale mimořádně odporná a životu nebezpečná. Mívávám slabé chvilky, kdy mi je z podobných individuí, která na nás neustále někde vyskakují, místo aby je I. David nechal vyšetřit, či nejlépe rovnou hospitalizovat, doslova fyzicky nevolno. Proč máme ty jejich výkaly pořád poslouchat? Jako sláma z bot jim čumí cizí zájmy, skrze které jsou placeni. A podívejte se na Němce. Téměř nikdo, natož pak z vrcholných pater politiky, si tam nedovolí tak nechutné rusofobní žvásty, jako těch našich pár šašků. Holt, oč větší hovno, tím ochotněji panáčkuje za cukříček.

  OdpovědětVymazat
 10. Všichni ti rusobíjci by si měli uvědomit, že by tady pravděpodobně nebyli, kdyby to Kundův pradědeček Hitler tenkrát vyhrál.
  Alt.

  OdpovědětVymazat
 11. Mě teda na Jandovi zaujalo jen to, jak slibuje ten brzký přírůstek do protiruského týmu. Neotěhotněl on snad ??

  VR

  OdpovědětVymazat
 12. Pořád mi chybí vysvětlení, v čem jsou choutky Ruska na země EU. Staletá historie nám nezpochybnitelně dokládá, že zatím to vždy byla ona bájná část Evropy, která si dělala choutky na Rusko, vedla agresívní války s cíleným kradení a bezhlavého ničení všeho, co se ukrást nedalo a s genocidou "židobolševiků". Bylo to snad carské Rusko, které vpadlo do Francie, byla to rodící se SSSR, která poslala po 1. světové válce svoje intervenční žoldáky do Anglie, Francie a USA, nebo naopak. Byl to SSSR, který rozpoutal 2. světovou válku, nebo to bylo Německo za asistence V. Británie, Francie a Itálie? Ano jmenované země nesou plnou odpovědnost za 80 milionů mrtvých, za koncentráky, holokaust, genocidu Slovanů. A že se dostaly samy nakonec do toho mlýna, byla jen spravedlnost za podlou politiku imperialismu. Kdo vede a vedl války s miliony mrtvých ve Vietnamu? Rusko to nebylo! Kdo tamtéž odpovídá za desítky Lidic, My-Lai, vzpomeňte ty hrůzostrašné fotografie Vietnamských dětí popálených napalmem made in USA! Kdo humanitárně vraždfil bombardováním jugoslávské civilisty a kdo si urval kus srbské země?
  Rusko to nebylo! Kdo při té příležitost blahosklonně dohlížel na lidských jatkách, kde byli "poráženi" mladí srbové jako dobytek na orgány na tra nsplantaci západním kapitslistům. Rusové u toho nrbyli! Kdo vedl válku v Iráku s dnes již více než milionem mrtvých civilistů "jakobysenechumelilo". Kdo vtrhl do Afghánistánu a dodnes tam hubí obyvatelstvo "mírovými misemi". Kdo vedl agresi proti Libyi, Sýrii, kdo prováděl barevné, sezonní, majdanové atd. kontrarevoluce? Rusko to nebylo! Kdo vymýšlí stále nové a nové židobolševiky, které je potřebné vraždit ve jménu kapitálu!
  Tak kruci, proč nás někdo agituje do agrese proti Rusku a do 3. světové války!
  A tedy i zpětně: vstup "mírových misí" zemí varšavské smlouvy do ČSR v srpnu 1968 byl tehdy pro nás potupou, ale současně ve zpětném hodnocení i záchranou samostatnosti na dalších 20 roků a spásou pro Evropu, kde nebyl terorismus a ani válek. Raději tedy mírové mise z východu než dnešní ze západu.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.