Reklama

středa 8. listopadu 2017

Vyjádření ošetřujícího lékaře prezidenta republiky Miloše Zemana

MUDr. Miloslav Kalaš
ošetřující lékař prezidenta republiky
8.11. 2017   Hrad
Současný zdravotní stav pana prezidenta po kontrolních, klinických i laboratorních vyšetřeních v žádném případě nepotvrzuje lživé informace o jeho vážném zdravotním stavu. Jedná se o zcela vymyšlené, ničím nepodložené zprávy.
Jiří Ovčáček, ředitel Odboru tiskového a tiskový mluvčí prezidenta republiky

21 komentářů :

 1. Jo už padlo trestní oznámení za pomluvu bylo to v TV.

  OdpovědětSmazat
 2. Vazeny pane presidente Zemane !
  Cim vice budete obliben u lidi, kteri vas volili, tim vice atrocitnich utoku na Vas bude lopatovano.
  Na naseho presidenta Trumpa, ktereho jsme volili vsichni v cele ulici, bylo utoceno takovymi nadavkami, jake nikdy na nikoho nebylo !
  (Napr., ze je Mussoliny, Frankenstein z Transylvanie, Hitler a UFOun, rasista, fasista, atd. atd.)

  Oni Vas chteji znicit, protoze Vam zavidi Vas uspech a popularitu ve svete ! A nebudou se stitit niceho !
  Ze vsech evropskych statniku Vy a Viktor Orban jste nejpopularnejsi ! Nejhure je na tom v ocich Americanu destruktivni BABA Merkerova z Berlina s importem Islamu do Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:24 já nevím, co to znamená atrocitní, objasnit prosím. Děkuji

   Smazat
 3. Zeman navštívil Lipník nad Bečvou. Občanům na náměstí odpovídal na jejich dotazy. Odpovědi byly vtipné až na jeden dotaz a zrovna ten nejdůležitější ze všech. Jeden občan se zeptal, co s korupcí a pak si dovolil pokračovat s dotazem na naše malé platy a stejně vysoké ceny jako v Německu. Zeman dlouze a zřejmě rád mluvil nezávazně o boji s korupcí, avšak na odíraní voličů, u kterých somruje o hlasy, ani nepípl. Zkrátka mlčel.

  Píšu to tady, abyste věděli, koho budete s radostí volit.

  OdpovědětSmazat
 4. 0:15
  Ať už řekne pan prezident cokoliv, vy si vždy najdete na něm něco špatného. Jste hlupák, který by měl raději taky mlčet.
  Ivana

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč zrovna hlupák? Paní Ivano vy jste spokojena s naším postavením? Zeman by o tom mohl začít hodně nahlas mluvit. Kdo jiný to pro nás může udělat? Myslíte, že Drahoš nebo Horáček.

   Vy dáváte hlas zadarmo. Ve skutečnosti vás vydírají tím, že o něm tvrdí, že je nejlepší. Probuďte se, vždyť žijete v kapitalismu, kde se za všechno platí a nic nedostanete zadarmo.

   Nedávno tady na NR někdo kritizoval levici, že je taková loutková a krotká, proto ji nechají žvanit do aleluja. Nepsali náhodou o vás?

   Smazat
  2. Takže Vy, 0:58, nemáte problém koho volit za prezidenta ČR, dopracoval jste se k poznání, že někdo jiný z kandidujících zreformuje kapitalismus natolik, že produkce ČR ekonomiky nepovede především k prosperitě jiných a nadto, že dosáhne světově konkurenčních hodnot a přinese zisky, které překonají všechny finanční toky mimo teritorium jejich vzniku. Hádám správně?

   Smazat
  3. Vážený 5:37, prozradím vám, jaké možnosti jsem zvažoval nebo zvažuji. Ransdorfa nechali zabít a proto je mimo hru. Další možnosti je Zeman a třetí možnost je nevolit. Teď pozoruji, jak se Zeman liší od ostatních. Zatím mi vychází, že nijak. Vy budete mít zřejmě opačný názor a souhlasit se mnou nebudete. Vás Zeman okouzlil svou inteligencí. On to s lidmi umí a ženské mohou milovat jeho mozek jako Petra Paroubková u svého manžela.
   Zeman se nijak neliší od jiných kandidátů. Je pro NATO a EU. Nedávno byl ve Varšavě summit, kde se nepochybně hovořilo o válce s Ruskem nebo někdo povídá, že je to obrana před Ruskem. Zeman před svými fandy nepípnul ani slovo o tom, jak se tam choval. Zřejmě se vším souhlasil.
   Stále zřetelněji ukazuje, že se smiřuje s vykořisťováním Česka cizími firmami. Nevadí mu vývoz dividend a na otázku ke mzdám v Lipníku neslyšel. Obě tyto rozhodující otázky se přímo dotýkají i mne a měl bych se podle nich ve volbách rozhodnout a oddělit se od zmanipulovaných blbců.
   Na Zemanovy besedy chodí lidé jako na významnou událost, kde uvidí panovníka. Také bych tam ze zvědavosti šel. Zeman vede dost opatrné řeči a dává si bedlivý pozor, aby nevyvolal mezinárodní rebelii. Nízké platy zvedli z prachu i socani, ovšem nezabralo to, protože už jim málokdo věří. Lidé se nedokáží porovnat s životní úrovní těch, kteří žijí za naší západní hranicí. Zeman chválí cizí investice. Proboha to nikomu netrkne, že cizí investoři u nás už 20 let výhodně investují a my většina se životní úrovni od nich vzdalujeme, přičemž jsme se jim měli přibližovat. RVHP to mělo zařízeno opačně, tj. četně a poctivě. Jestli tohle nikdo nevidí, tak si nezasluhuje volební právo a měl by být prohlášen za nesvéprávného.

   Smazat
  4. Takže 7:34 bychom měli volit raději Drahoše, protože ten nezařídí taky nic, ale navíc je ještě nezajímavý a nikdo od něj nic nečeká. Nechte si své sny, my se budeme držet nohama na zemi a brát to, co je na pultě a co známe. Nově přebaleného Topolánka, nebo Horáčka, který propálil snad 18 milionů na nic, ani Drahoše, kterému nasypali donátoři taky kolem 20 milionů a dá měsíčně půl milionu za různé PR služby, to teda volit asi nebudeme. Nejsme padlí na hlavu. Když nikdo nic nesvede a není schopen něco změnit, což prezident nemůže, tak volíme toho, kdo je nám nejblíž a bude naším hlasem. Aspoň v něčem, to dá rozum. Jsou věci, které mně silně vadí, ale celkově je pro mě jediným možným kandidátem.

   Smazat
  5. 0:26 Věnuj se pistolím a samopalům, Ivanko, jsi v tom faktdobrá a obdivuju Tě. Na politiku s ale vykašli ...

   Smazat
  6. 8:15, Zemanovi nevadí mizení 250 miliard ročně. Čím to přebijete?

   Smazat
  7. 9,18
   A ty myslíš,že za udavače a kolaboranta Made in USSA mizelo míň???!!!!
   To chce skotský střiky a studenou handru na palici!

   Smazat
  8. 9:18 že "Zemanovi nevadí mizení 250 miliard ročně" to neřekl, demagogu!. Pouze vysvětlil, že pokud se stejná nebo větší částka vrací jako investice, nic se neděje. Nechápete, primitive, že jestliže zisk dosažený v určitém teritoriu tamtéž investuji, tak jsem sice zbohatnul, ale dané teritorium hospodářsky neochudil? Pravda, jednoduchým není dobré cokoli složitějšího vysvětlovat. Těm je dobré zacpat hubu líbivou, i když jinak nic neříkající ani neslibující frází. Na to pitomci vašeho typu letí.

   Smazat
  9. "..,že jeho úsudek, (...), svědčí o jeho dobré kondici." - 5+6 JE dvanáct, nebo JSOU dvanáct? V zemi, ve které je víc než milion diabetiků, vykládá náš (bývalý) genius, že si vyléčil cukrovku konzumací cukru. O čem to svědčí? Že už se dopracoval do papalášského stadia č.3:
   I./ Oni vědí, že kecám. II./ Já vím, že oni to vědí, že já to vím III./ Já vím, že oni vědí, že já vím, že oni to vědí, ale kdo by se OPOVÁŽIL ŘÍCI PRAVDU? (Prej až po volbách)
   A Bureš má na každýho SLOŽKU!

   Smazat
 5. Asi nikdo nečekal, že prezidentův ošetřující lékař bude do médií říkat detaily o zdravotním stavu prezidenta.
  Takže nic jiného, než že prezident je zcela zdráv, ani říct nemohl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:38 Zdravotní stav prezidenta Zemana označují za nevyhovující stejní lidé, kteří považovali za naprosto vyhovující zdravotní stav prezidenta Havla. Jak jinak, při jejich bytostním vyznávání pravdy a lásky.

   Smazat
  2. "Takže nic jiného,... , ani říct nemohl. - Taky moh´ říct: "Už nám, pane prezidente, zbejvá jen, než zkusit zase ten cukr."

   Smazat
  3. " prezidentův ošetřující lékař nic jiného, než že prezident je zcela zdráv, ani říct nemohl."
   - Taky mohl říci: "Tak už nám nezbývá, než zase nasadit ten cukr!"

   Smazat
 6. Jděte všichni s hloupými kecy o dobrém nebo špatném prezidentovi do háje. Vždycky platilo a platí stále, že ten kdo nabídne více tak vyhraje. Do prezidentských voleb je ještě dost daleko a tak musíme velmi dobře sledovat co ten který kandidát nabídne a co bude říkat. Na sdělovací prostředky se příliš spolehnout nedá, je třeba sledovat i alternativní a zahraniční zdroje informací.

  OdpovědětSmazat
 7. 13:42 a nakonec mi může stačit třeba i to, kdo všechno, jak intenzivně a proč, si například M. Zemana jako prezidenta ČR nepřeje. Některým diskutujícím bych rád připomenul, že manévrovací prostor každé politické funkce je nejen formálně, ale i nezbytnými vazbami nějak omezený. Jestliže Zeman zcela nezakrytě a proti zdejšímu mainstreamu, EU i USA, prosazuje hospodářskou i obchodní politiku ČR "všemi směry", rozvíjí kontakty i na "východ", je srozumitelné, že nebude svoje postavení oslabovat tím, co je vedle toho třeba i efektní, ale neovlivnitelnou podružností. Politika je pochod, často i tanec mezi vejci, kde není rozhodující co chci, ale co můžu. I to je někdy dlouhá cesta a troubové ani ten nejlepší možný výsledek neocení. Z toho výběru v konečné nabídce volím Zemana, i kdyby byl jednou nohou v rakvi. Třeba i pro státní pohřeb na vztek mnohým, když Zeman je ten, který mi ze všech jeho vážných konkurentů, pije krev nejmíň. Srdečně zdravím.

  OdpovědětSmazat
 8. 18:02 - díky za podporu. I já mám mezi kandidáty na prezidenta úplně jasno. Volím Miloše Zeman i kdyby byl, jak říkáš, jednou nohou v rakvi. Mezi těmi všemi špatnými kandidáty je on jediný dobrý. Bohužel lepší není-škoda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.