Reklama

úterý 7. listopadu 2017

Ze seznamu zemí uznávajících Kosovo ubyly dva státy

7.11.2017 messin

Tisková agentura Tanjug v pátek oznámila, že Ministerstvo zahraničních věcí Kosova zveřejnilo aktualizovaný seznam zemí, které uznaly Kosovo.


Agentura citovala prištinský deník Koha Ditore, vycházející v albánštině, který napsal, že ze seznamu byly odstraněny Nigérie a Uganda – a že Priština nikdy neobdržela jejich uznávací prohlášení.

Tato údajná uznání byla oznámena v letech 2011 a 2012 Bedžetem Pacollim, který v současnosti dělá ministra zahraničí Kosova. Došlo k nim během druhého funkčního období premiéra Hašima Tačiho.

Pacolli rovněž oznámil uznání státem Mali, od kterého země ovšem taktéž neobdržela žádný oficiální dokument.

Ve čtvrtek list uvedl, že devět let po vyhlášení nezávislosti Kosovo neví, kolik zemí uznalo jeho „státnost“.

Možná za tím vším stojí také obecná nedůvěryhodnost pana Pacolliho, který byl dříve ve Švýcarsku obviněn z praní špinavých peněz a účasti ve zločinecké organizaci.

Rozvíření celé záležitosti v médiích následovalo poté, co Surinam informoval Srbsko, že odvolává své uznání Kosova.


Zdroj: 
http://www.b92.net/eng/news/politics.php?yyyy=2017&mm=11&dd=03&nav_id=102719

16 komentářů :

 1. To jenom náše kníže bez souhlasu vlády a parlamentu, sám uznal a vytroubil do světa ukradené Kosovo za samostatný stát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koblihoví voliči nevědí, že pan Babiš může rozhodnout o zrušení uznání samostatnosti Kosova, pokud bude chtít ? Stejně tak je možno zrušit církevní prostituce !!

   Smazat
  2. Babiš šel do politiky, aby si ohlídal svůj byznys a dotace. přece neudělá nic, čím by to všechno ohrozil. Morálku a zásady od něj nemůžete čekat!

   Smazat
 2. Mají v tom ti Albánci pěkný maglajs..

  OdpovědětSmazat
 3. Kosova je Srbsko !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Nesmirna hanba pro nas narod co knizepan ucinil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co ho odměnit veřejným lynčováním? To by se jistě ujalo a bylo by to spravedlivé pro toho křupana, který ani česky neumí...

   Smazat
  2. 17:02
   Skvělý nápad!!!!!

   Smazat
  3. V Čechách se podobné případy nikdy neřešily násilím, ale jednoduše - defenestrací. Na sudlice!

   Smazat
  4. Prosím vás, nechte už toho knížete, bylo to zrušeno v roce 1918 a nechápu, že mu furt podsouváte v českých zemích "kníže". Je to starej dědek, kterej si hraje malá domů a na nás absolutně sere.

   Smazat
 5. Kosovo může uznat tak leda spící výsost senilita, který je zcela protinárodní nebo "chytří" pražáci, sledující Novinky, Čt a Blesk a dokud je v metru nebudou šikanovat nové "kultury", které nám milostivě přenechá Merkel, tak nikdy neprozřou. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 6. ten stary chrchl je od drůhe světove valky v česků největši kolaborant a škůdce statů absolutně nechapu že tu kurvů někdo voli

  OdpovědětSmazat
 7. ten stary chrchl je od drůhe světove valky v česků největši kolaborant a škůdce statů absolutně nechapu že tu kurvu někdo voli. Ne pouze tu "kurvu",ale celou TOPKU !

  OdpovědětSmazat
 8. Docela bych přivítal, kdyby z toho jejich seznamu ubyl i třetí stát!
  Česká republika.
  A asi bych u nás nebyl jediným takovým vítačem.

  OdpovědětSmazat
 9. Je to síla ale Ukradené Kosovo a chování pana Kalouska zlomilo topce vaz . Jsem rád že topka má novou tvář Feriho . To bude poslední hřeb do rakve top 09 .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:56 To kraďousek řekl že by měl být feri president.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.