Reklama

úterý 21. listopadu 2017

Zemanova cesta do Ruska a akce globalistů


Vlastimil Podracký
21. 11. 2017
Premiérka Mayová vystoupila opět ostře proti Rusku a jeho údajnému ovlivňování voleb v západních zemích. Je viděl obrovský strach z propíchnutí informační bubliny, kterou vytvořily vládnoucí elity na celém Západě. Tento strach je spíše hypotetický, skutečné informace o aktivitách Ruska nejsou dokázané, spíše se operuje s možnostmi, které dnešní informační technika umožňuje. Rusko je otloukánek, na kterého se všechno svede, ale strach má obecnější charakter, totéž, co se přičítá Putinovi, může přece dělat kdokoliv, když jsou metody známé a otevřené. 

(Redakce respektuje názory autora, aniž by je nutně zcela sdílela. I.D.)

Naopak prezidentu Zemanovi Rusko nevadí. Opět jede za Putinem, se kterým se setká v Soči a dokonce se má setkat s Gorbačovem. Sbírá body před volbami a lednu uvidíme, jak mu to prospěje. Vidíme, že nejen v Evropě, ale i nás je národ rozdělen, to není samozřejmě jen náhledem na Rusko, ale příčiny jsou hlubší.

Informační vílka proti Rusku je toho jenom jakýmsi obrazem, jakýmsi vnějším projevem. Na Rusko je možno si dovolit plivnout, dokonce je to v módě (kdo neplive, není správný Evropan), horší by bylo plivnout na Mohameda, za to se už dnes v Evropě trestá, pokud nepotrestá zákon, potrestají muslimové samotní. Putin musí být zničen, ne proto, že by byl komunistický nebo diktátorský, to samo o sobě dnes nikomu nevadí, ale proto že je konzervativní a je ideovým spojencem přirozených konzervativců v evropské civilizaci.

Poslední revoluce

Pokud chceme pochopit podstatu současných událostí, pokládám za důležité se zamyslet nad genezí oněch dvou skupin, které proti sobě vystupují na domácím kolbišti a zatahují do toho okolní státy. Vidíme nejradikálněji v Polsku a Maďarsku, že reakce na světový globalizační vývoj vede k jakémusi národnímu konzervatismu. Podobný zápas vede i Trump.

Každá doba má svoje pokrokáře a konzervativce. V podstatě se mění jen ideová náplň těchto směrů a pochopit ji, je klíčem k pochopení dilematu doby. Pokrokáři bojují, vedou války, dělají revoluce. Konzervativci hájí současný stav a dejme tomu hodnoty běžného života, který je ohrožen revolucí. Pokrokáři se nemusí nutně rekrutovat z bývalých pokrokářů a konzervativci z bývalých konzervativců. Může to být úplně naopak. Dnes pokrokáři ovládli establishment a konzervativní lid se bouří. Spouštěcím momentem této bouře je migrační krize, která vytrhla konzervativce z šedé zóny a vzbudila u nich obranné reakce. Tyto reakce vlastní jen ten, kdo je bytostným přirozeným konzervativcem. Globalističtí odpadlíci, které budoucnost národa nezajímá, tento instinkt ztratili na školení o „evropských hodnotách“ nebo jiném vymývání mozků.

Dnes jsou pokrokáři globalistickými aktivisty, odmítli hájit historické národní zájmy, už se vznášejí ve vlnách „světového oceánu idejí“ a multikulturní existence. Charakteristickým znakem je otevřenost světu; rovnost každého s každým; rozdávání majetku, který nevlastní; život bez rodiny; obvykle též cestování, zahraniční školy a část života v zahraničí; ale hlavně odloučenost od domova a ztráta odpovědnosti za svoji zemi. Typickým příkladem globalistické revoluce je akce Antify na Národní třídě v době letošních oslav 17. listopadu: „náckové táhněte, migranti vítejte“, je přesně to, co globalisté cítí. Chtějí si uzurpovat minulost, chtějí si přivlastnit Havla a každého, kdo jen trochu byl kosmopolitní a evropeistický. Ale povšimněme si jejich jakési nezodpovědné svobody: co se stane s naší zemí, když se potopí do moře migrantů? Ale jim je to jedno, oni mají jen svobodu, nikoliv zodpovědnost, tu předali jiným, aby je za to mohli nazývat nácky.

Tuto revoluci nedělají jen mladí kosmopolité, ale tato revoluce strhuje i ty, kteří se neorientovali v tomto světě, třeba bývalé antikomunisty, kteří bojem proti komunismu ztratili vztah je svému lidu a své zemi. Emigranti se zařazují na tu nebo onu stranu, buď jsou z nich národní konzervativci, chtějí zachovat svoji někdejší vlast, nebo je pro ně globalismus východiskem z jejich komplexů. Tato revoluce není ani socialistická, ani liberální, nebo je obojí.

Staré rozdělení na levici a pravici ztrácí na významu. Konfliktní linie mezi globalisty a národními konzervativci jde napříč všemi starými stranami a hnutími. Strany konfliktu se zabarvují různými ideovými znaky svého původního smýšlení. Mnozí melou svoje staré mantry a snaží se je nějak zařadit do doby, ale ono to nejde, obvykle jsou mimo. Globalisté konzervativce někdy očerňují jako komunisty a levičáky, což je nesmysl, pomlouvačné je i označení nacionalista a xenofob. Konzervatismus v sobě obsahuje nutně sounáležitost se svým domovem. V rámci myšlení vykořeněných globalistů je taková sounáležitost nepochopitelná, protože oni znají jen náležitost k ideologii nebo ke kolektivu nějaké globalistické organizace.

Revoluce globalismu je poslední revolucí v evropské civilizaci a konzervativci hájí poslední zbytky starého evropského světa tradic, které jsou už jen částečně křesťanské, jsou liberální i sociální, jsou prostě vším tím, co Evropa zažila. Dnešní revolucionáři se už neosvobodili jenom od nějakých nadřízených struktur, ale už i od své přirozenosti, od rodin, od obce, od národa a stát je jen prostředkem k dokončení revoluce, potom se zlikviduje. Co bude potom, neví ani samotní globalisté, vědí jenom, co nebude. Je to revoluce neplodných (Merkelová a Macron bez dětí), je to osvobození od všech závazků. Žádná revoluce se nikdy nestarala o rodiny a děti, ale nikdy nedošla tak daleko v ideologii chaosu, aby rodiny přímo rozkládala a děti odmítala. Revolucionáři cítí, že po nich už nikdo nebude, utěšují se ovšem nadějí, že jejich chaos zachvátí všechny národy a vzejde nový svět. Jiné národy jim ovšem nerozumí, jejich ideály nepřijímají, ale jejich zlost a nenávist momentálně vyplivaná na symbol vzdoru Putina, signalizuje strach z následků svých nezodpovědných činů a pomsty zodpovědných.

Z této revoluce už není návratu, zatímco mladí komunističtí revolucionáři kdysi zpívali: „My jsme mládež nová, mládež Gottwaldova…“ a za dvacet let vítali Dubčeka a chtěli se VRÁTIT k demokracii, kterou likvidovali, dnešní revolucionáři se nebudou moci kam vracet.

Zeman v čele

Zeman pochopil velice dobře lidový konzervatismus. Hraje dědu z Vysočiny, jakéhosi praotce Čecha, který vystoupil z lůna dějin a přichází zachránit český lid. Ví dobře, co přirození konzervativci cítí. Občas udělá nějaké hlouposti, vede zbytečný boj se vzdušnými zámky (jako je Peroutka), přežene servilnost k Číně a Rusku, nicméně je českým lidovým konzervativcem proto, že je vzdorovitý. Neskloní šíji před západními a potažmo evropskými mocenskými silami a jezdí udělovat vyznamenání ruským vojákům z druhé světové války. A to vše v dohledu celého světa a ke zlosti globalistů (a dalších jeho odpůrců, kterým je možná pouze lidsky protivný); to je provokace evokující probuzení k diskusi, kterou právě globalisté odmítají, vždyť oni mají jedinou pravdu a o té se nediskutuje.

Globalisté možná nepochopili tuto hru, možná dělají, že nepochopili, a kydají na něj svůj mediální hnůj osočujíce jej jako ruského vazala. Ale ono je to jinak. Zeman sbírá body svým vzdorem, který lidoví konzervativci cítí, svojí odvahou, svojí nezařazeností do řady plivajících a bezradných ideologů Západu. Zeman nejenom, že ucítil příležitost v této roli, on je tomu určitě oddán a stane se lidovým hrdinou, o kterém si národ bude šeptem vyprávět v budoucích dobách globalistického útlaku, totality chaosu a evropského „žaláře národů“ pod vládou šária. Ale asi se mýlí. Pokud globalisté zvítězí, nebude už žádný národ, který by si šeptal, a nebudou už žádné dějiny. Jejich revoluce je absolutní, velká říjnová byla jen přípravou konečného vítězství hlouposti nad lidským rodem.

45 komentářů :

 1. Pánu prezidentovi zopakujem větu skterou apeloval lídr ze skupiny Lucie,pane prezidente,netahejte nás do Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13,23
   Ty apeluj na Kraďouska a ostatní havloidní verbež,ať se sbalí a táhne do......věčných lovišť!!!!!

   Smazat
  2. Pan prezident tak jako kdysi hlásal uzavření hranic pro Mohamedány a dožadoval se vstupu do země dveřmi a ne přes zelenou hranici, nyní opět předběhl dobu. Až evropským politikům dojde, že nasílím, výhružkami a blokádou proti Rusům nic nedocílí, budou muset s Ruskem začít jednat naprosto jinak. Náš prezident jim razí cestu. Velký to evropský politik.

   Smazat
  3. 13:23 Źe nás vecpal váš guru Havel do chřtánu západu a amíkům, a republika se stala rozvojovou, vykradenou zemi to vám vyhovuje víc?

   Smazat
  4. Rusáci to maj za pár i s Myldou! Když se kuva daří tak se daří- jééééééé, pane šeditelííí -
   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/455471-radioaktivni-mrak-se-nad-evropu-rozsiril-z-ruska-podezreni-pada-na-jaderne-zarizeni.html

   Smazat
  5. 17;02
   Sklapni hovno vyfetovany!!!!

   Smazat
  6. Jen počkej, uplyne pár let, a budeš tam sám utíkat a klečet před možná zavřenými dveřmi, aby tě tam pustili. Tedy, ne že bych si to přála, nelíbí se mi to ani trochu, ale právě k tomu to v Evropě spěje.

   Smazat
  7. ¨17.07 A odkud asi fouká do Ruska východní vítr, voni mysliteli?

   Váš pan šiditel je Jajteles, nebo sám Shylock?

   Smazat
  8. 18:26
   Voní jsou kokotus maximus z Judei,tak zavřou tu latrinu co mají zrovna voni misto ksichtu....mozek se zatoulal k africkém zulukafrum!!!!

   Smazat
  9. 17:02
   Zklidnite hormon a čtěte:
   https://cz.sputniknews.com/nazory/201711146269352-radiacni-mrak-cesko-prsty/

   Smazat
  10. 13:23 Jsi debil, který nikde nebyl a sere ze sebe us-eu sračky z us ambasády! Tak se stáhni mezi koule a neotravuj vzduch! :-)

   Smazat
  11. 17:07 Ty sklapneš, vječně prdy svýho liliputího fýrera nafetovanej čechomužiku! Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Smazat
 2. Rači do Ruska, než do prdele (kam uháníme teď)...

  OdpovědětSmazat
 3. A já zase apeluji na Tebe.Netahej sem prašivýho Kollera a jeho přiblblý politikaření.....

  OdpovědětSmazat
 4. Náš president dobře dělá tahle země je naše pryč s globalizací.

  OdpovědětSmazat
 5. Zeman v ruské televizi r24....to bude v práglu v kavárnách nablito....a už od včerejška se povinně pije v práglu černé.... https://www.youtube.com/watch?v=v_lGv_Uy8Dg

  OdpovědětSmazat
 6. Kdyby Miloš Zeman "hrál dědu z Vysočiny a jakéhosi praotce Čecha ..." to by "pražská kavárna" zřejmě skákala nadšením, veřejnoprávní i jiné sdělovací prostředky by se mohly vynášením jeho jedinečnosti přetrhnout, a kdo ví, možná, že i nějaký jeho pomník by se za jeho života postavil.

  Autor článku vůbec nepochopil podstatu změn, které ve světě, i u nás, probíhají.

  Všichni, kteří prosazují rovnocennou bezpečnost pro všechny ve světě a prosperitu všech států jsou pro vládní elitu USA, a jejích satelitů, smrtelným nepřítelem. Zaprodanost většiny médií, umělců, akademiků, bankéřů, apod. tuto skutečnost jen dokresluje.
  L.S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jistě. Celá ta slavná euroatlantická civilisace staletí parazitovala na slabších a dobrovolně se odstavit nedají. Skuteční umělci vyrůstají jen v sepětí s dělným lidem své vlasti a ne s brebend.

   Smazat
 7. No a co - ať si prezident jede kam chce.Musí všechno, co dělá, ti nadržení mediální štváči komentovat? Je bezpodmínečně třeba, aby se v mediích rozebíralo, kdy se prezident uprdl, kam se odvážil jít vykadit, co si k tomu zpíval, co snídal, co obědval a večeřel a podobně? Už je to všechno k smíchu - co je na tom zajímavého, že to lidské ubečené ovce tak rádi a pořád čtou, a blábolí k tomu kopce nesmyslů? Zajímá lidi, kam jel něčí dědeček? S kým ráno pohovořila babička? Masaryk měl jednu obrovskou výhodu -měl naprostou svobodu.Nikdo nečíhal někde za stromem, jestli si náhodou nezapomene zapnout kalhoty po velké potřebě - a třeba mu spadnou? Nebylo takové erc svinstvo, jako jsou dnešní vlezlá media.Na tom je pozoruhodné hlavně to, že drtivá většina lidí tvrdí, že už vůbec nesleduje televizi, že je jim jasné, že media jsou smradlavá, prolhaná, a bulvární žumpa, a tak dále, nicméně - stále to vyhledávají, sledují, čtou, hltají,žádný žvást o celebritách nebo o prezidentovi si nenechají ujít, a hlavně -a co je nejhorší - všemu věří, ke všemu zaujímají stanovisko, ke všemu diskutují a blábolí ( pořád stejné srágory). Ukazuje se, že právě tohle nám v minulém režimu chybělo nejvíc. Že už se svojí chorobnou zvědavostí nejsme odkázáni na drbárny na pavlačích a na schodech, ale že nám to všechno mediální žumpa pěkně servíruje denně pod nos, a my jsme blažeností bez sebe, že k tomu můžeme dokonce blábolit, i když je více než jasné, že to kromě nás navzájem nikdo další nečte, a vůbec nikoho nezajímá, co si "občané" u počítačů myslí o tom či onom.

  OdpovědětSmazat
 8. President ČR Miloš Zeman je na mezinárodní politické scéně sice významnou, ale pře jenom figurkou. Podobně jsou na tom i Merklice, Makaron, Majová a Doník. Liší se pouze v tom jaké role a s jakou věrohodností hrají. Za provázky či maňásky tahají kluci (užiteční idioti) od GP - Globálního predátora. Sám GP to je satanistická banda mimoňů ve dvou fodbalových mančaftech (10+1 proti 1+10), kteří si hrají na bohy a díky hlouposti a neznalosti stáda ovčanů jim to stále vychází, vládnout pomocí iluzí a síly věřících debilů ochotných za jalové sliby vyvraždit vlastní famílii. No a to se nezmění dokud náctiletí frackové nebudou mít úctu ke vzdělání a nenaučí se třídit informace od dezinformací. Prozatím to jako emeritní pedagog na SŠ vidím hůře než skepticky.

  Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšete sice značně svérázně, ale máte naprostou pravdu.

   Smazat
 9. „Střílejte. Je jedno na koho. Je potřeba to urychlit,“ nařídili nám. Šokující výpověď o Majdanu 2014, který svrhl Janukovyče. V TV Silvia Berlusconiho
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Strilejte-Je-jedno-na-koho-Je-potreba-to-urychlit-naridili-nam-Sokujici-vypoved-o-Majdanu-2014-ktery-svrhl-Janukovyce-V-TV-Silvia-Berlusconiho-513045/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravděpodobně humanitární střelba. Kdyby to byla pravda, přeci by tam Zaorálek nejezdil.

   Smazat
  2. Zaorálek je guma.
   Pokud mu páníček z usa ambasády zavelel - jeď, tak se sebral a jel.
   Nemá mozek, nemyslí, jen plní příkazy.

   Smazat
 10. Pražáci nás vydali napospas Hitlerovi . Pražáci zatáhli Gotvaldovi . Pražáci sem pozvali Ruské tanky dopisem . Pražáci zneužili tzv. sametovou revoluci aby mohly zlegalizovat navexlované peníze . Tak proč stále kalí vody a voli takové loutky které lezou do prdele eu . Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No byly to vždy přivandrovalý ambiciozní pražáci. Vyniká mezi nimi pouze pár zdegenerovaných potomků všehoschopných parazitů. I ti studenti nebyly jenom pražáci. Nejsem pražák ani komouš přesto je volím.

   Smazat
  2. S tím Hitlerem se to opakuje pořád dokola, ačkoliv je to poněkud jinak. Pražáci, kteří tak radostně vítali Hitlera, byli pražští Němci. Na to se hodně zapomíná, pořád se žvaní o Sudetských Němcích, ale Praha byla až do odsunu dvojjazyčná, nezapomínejte, že od vzniku samostatnosti do příchodu Hitlera uplynulo jen 20 let a za Rakouska bylo v Praze usazeno mnoho Německých úředníků a podnikatelů, kteří s osamostatněním Československa nikam nezmizeli. Už ale nebyli příslušníky vládnoucího privilegovaného národa, což se jim hrubě nelíbilo. Hitler jim jejich privilegované postavení vrátil, proto ten jásot. Češi (až na pár výjimek, které se ale našly ve všech národech) se vítání pochopitelně neúčastnili, ti buď doma brečeli, nebo se chystali k odporu. Což ovšem Němci potlačili tím, že kdo z velení armády včas neutekl, skončil na popravišti. Kdo nevěří, ať si prověří.

   Smazat
  3. 18:41 Leda hovno! Vono stačí co Čecháčků bylo na Wenzeplatzu když se vodsuzoval anglosionistický terorismus na jaře 1942! Kam se sere ten tzv. samet! Bylo jich tam historicky rekordně včetně státního prezidenta a hajlovali všici! Takže žádní Němci, páč ti by houby rozuměli co se tam poudá a tam se poudalo enem česky - jéééééééééééééé, pane šeditelííííííííííí ....

   Smazat
 11. soudruch prasedident sam s ochrankou dochtory pisaři a lokaji vubec ve specialu a soudruzi velkokapitalisti ve dvou byznyz letadlech pry až třista kousku na vyletě ktery vovčanum přinese ledatak zvyšeni cen a tim spojene zvyšeni dani takže ti bohati leti za penize těch chudych ale to je v čekistanu standart jako štvani proti rusum když se to hodi a když ne tak i soudruzi z čete nejsou najednou proti ačkoli kdydoliv jindy maji sraček plnou obrasovku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:00

   Nauč se česky ubohej debile, umíš něco ještě jiného, než urážet našeho prezidenta ? !! Tvoje máma te málo rezala , tobě bylo tedy málo od večera do rána ?? ! Jsi prostě xindl a zaprodanec , jako krivak Telicka !!!

   Smazat
  2. No samozřejmě se totálně zvrhlý paraziti poserou. Kam jste to dotáhly je zřejmé z toho že nás Vaši kámoši přeřadily mezi rozvojové země.

   Smazat
  3. Psychicky nemocný jedinec z 16,00 by měl urychleně vyhledat odbornou pomoc. Nezvládá evidentně ani napsat pár jednoduchých řádků bez chyb a jen trochu srozumitelně.
   Blábol nestojí za to ani číst ani se jím zabývat.

   Smazat
 12. Pravdou je, že je třeba vystupovat jako suverení národ a jasně říci, že jsme do EU vstoupili, aby jsme se měli lépe a ne proto, abychom obhajovali něčí hodnoty, které si nakradl jako koloniální velmoc, nebo mu byly vnuceny vítěznou mocností.
  Velice mě nasral zase Zaorálek, který vůbec nepatří do strany se sociálněděmokratickou tradicí, ten vůl by se zapsat u Kalouska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaorálek by měl držet ústa a pokud možno se nikde vzhledem k volebnímu výsledku socanů už ani neukazovat, jakož i jeho soudruzi z oranžového spolku. Jakým právem ta nula žvaní za český národ!!!!
   S EU máte 100% pravdu - vstoupili jsme tam s nadějí na spolupráci a rovnocenné vztahy, ne aby s námi někdo vymetal, dělal z nás zemi čtvrté kategorie a nutil nás na slovo poslouchat každý nesmysl, nutil, rozkazoval a vyhrožoval.
   Dobrovolný vstup - zklamání - výstup. Není co řešit.

   Smazat
 13. Aktivisté globalizace se nevznášejí v žádném oceáně idejí, ale ve vidině prachů, které na válkách a našrotováním mrtvých vydělají, to je jediná jejich "idea". "Konzervativci" samozřejmě nejsou ti, co chtějí války, co vyrábí teroristy, co v zájmu diktatury kapitálu potřebují multikulti, ale naopak "konzervativci" jsou ti, co chtějí svět bez válek, bez teroristů, s trochou humanismu, chtějí svět vedený ne politickými loutkami v rukou světové oligarchie, ale vedený selským rozumem třeba dědky a babkami z Vysočiny.
  Dnes se ohradil Zvorálek proti jakémusi webu, který označil "mírovou misi" 1968 (řečeno dnešním slovníkem NATO )za akt, který zachoval ČSR samostatnost. No, ten výrok jistě naštve sluhu NATO, ale myslící člověk, když si rozebere dopad kontrarevoluce 1989, tak musí konstatovat, že nám takto bylo věnováno 20 roků bez válek, bez terorismu, bez našeho podílení na agresích proti jiným národům a také na milionech mrtvých z toho vzešlých, že nás uchránilo posluze Bruselu a vykradení státu a občanů o desítku bilionů Kč, že jsme neměli nezaměstnané, bezdomovce, vymírající národ, univerzální žebrotu, rekordmanství v sebevraždách a v počtech šílenců, že jsme nepotřebovali exekutory a nemuseli jsme řešit sexuální harašení z minulého století, tehdy bylo i více soudných lidí v byrokracii a u soudů, než dnes. Proč lidé za socíku žili bez stresu a dnes násobné počty psychiatrů nezvládají deprese, stresy a jiná šílenství, a stejně tak jako za socíku takřka neznámý obor fyziatrie dnes s více jak tisícovkou pracovníků nestačí napravovat zmrzačená těla? Ano, to obrovské naštvání národa z příchodu "mírových misí" z okolních zemí je nutné se zážitky z mírové mise NATO a EU u nás po r. 1989 přehodnotit. Co bylo lepší?- Pokud pan Zvorálek dává přednost válkám a vraždění civilistů, je jeho protest proti výroku webu, hodnotícím srpen 1968, správný. My, co dáváme přednost míru a světu bez terorismu si myslíme opak.
  Který z politiků u nás či v zahraničí není pouhou figurkou v rukách oligarchie, ať probírám státy bájného Západu a jejich politiky, nenacházím nikoho - Orbán, Putin, Zeman, čínští politici a nyní u nás Babiš? Babiš, který je sám oligarcha a tedy za politické šašky klasických partají nemusí tahat. Zeman není bezchybný, jenže právě proto, že se vzpírá chomoutu oligarchie a prezentuje své myšlenky, je proti ostatním kandidátům, kteří naopak jsou jen dutými loutkami v rukou oligarchie a prezentují jen a jen jejich potřeby, ve výhodě. To je ta mizerie samolibých mužů. To se ženám, které jsou moudřejší, nestane. Pohled žen na tu smečku kandidujících "mozkových trus(t)ů" je vedl ke zdvořilému, byť s ironickým úsměvem, vyřknutí svého NE. Naplnění svého života nevidí ani ve zviditelnění se přes špínou poslepené dredy či zženštělé účesy ala Božena Němcová a další způsoby vlasové exhibice, ale mužům to přejí, neb ví, že kde není rozum, čím se lze pak zviditelnit?
  Samozřejmě má to ovšem pro občany i výhodu, snadněji si vzpomenou při předčasných volbách, čemu dát přednost: zda rozumu byť dědka/babky z Vysočiny, nebo vlasovým exhibicionistům - a to nechci ani připomínat pořekadlo na mužské vlasy: "dlouhé vlasy, krátký rozum". Ale přiznám se, i já v pubertě jsem byl blbcedm a nosil jsem vlasy na "havla".

  OdpovědětSmazat
 14. 13.23,prosim te,to je kto,ten lider skupiny Lucie?Pan prezident si urcite veme z neho ponauceni a bude nas tahat do zradne ameriky a exklusivniho vrazedniho klubu Nato!

  OdpovědětSmazat
 15. Jak mainstream dezinformuje občany.
  Dnes se objevila zpráva, že oficiální web ruského ministerstva obrany napsal,že za pomoc z roku 1968 by Češi a Slováci měli poděkovat.

  Na konci inkriminovaného článku je však tučnými písmeny napsána důležitá poznámka:

  "Názor, vyjádřený v článku Leonida Maslovského, je jeho osobní a nemusí se shodovat s názorem redakce webové stránky televizního kanálu Zvezda."

  https://tvzvezda.ru/news/qhistory/content/201711210834-qi97.htm

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za rok 68 bychom fakt měli poděkovat, protože jinak bychom tu měli ten západní bordel i s tím jejich multikulti a homo a dalšími zvěrstvy už dávno.

   Smazat
  2. 20:44-Ne poděkovat ale odpustit! Násilné obsazení bude vždy okupací. Navíc nevíme jak by se vyvíjela situace ve světě s naší vizí a silným Ruskem té doby.

   Smazat
  3. Pane Povolný, pokud si naše vláda vojska Varšavské smlouvy SAMA POZVALA z obavy o vnitrostranický puč, nejde o násilné obsazení.
   Pravda je, že EU nás anektovala mnohem víc, horším způsobem, nutí nás k věcem, které Varš smlouva ani RVHP nikdy nepožadovaly, ale vlezli jsme tam jak trubky dobrovolně, tak můžeme nadávat jen sami sobě, zatímco na 68 je moderní nadávat Rusku, i když to byly i jiné země a ti chudáci, co je sem poslali, byli lidé jako my.
   Pokud chcete na někoho nadávat, nadávejte tehdejším politikům, ale ne národu jako celku.

   Smazat
  4. 16:38-asi máte jiné informace. Já znám jen dopis "Pragováků" a veřejný nesouhlas politického vedení Československa s okupací. Kde jste vyčetl, že nadávám národu, je mi záhadou.

   Smazat
 16. ČT2 nám ukázala, že když se chce tak to jde. Shlédl jsem celkem známe věci, o "komunistech" v USA, speciálně v Hollywoodu. No demokracie jak vyšitá. Ten kdo jen protestoval proti špatným podmínkám, a to nejen pomocný pesonál ale i herci či scénaristé a režiséři, byli vystaveni ponižujícím výslechům "výborem pro neamerickou činnost", propouštění z práce a zákazem zaměstnání v oboru.
  Dnes to už ani není potřeby, protože degradace člověka na naprogramované monstrum je téměř dokončena.
  No, jednalo se tehdy o "rudé nebezpečí", tak dejme tomu bylo nutno v zájmu kapitalismu zasáhnout.
  Ovšem dnes se vede podobná válka, ale kupodivu ne proti komunismu, ale jenom proti kapitalismu v Rusku.
  Masa hloupých modrých svazáků neustále omílá šedesátý osmý, komunismus který už nikde není, jen aby si mohli plivnout na Rusko.
  Když už, tak si plivněte na Putina, který převedl Rusko ke kapitalismu, popřel revoluci v r. 1917 a adoruje Cara a jeho family. Ze SSSR už zbyly jen rudé hvězdy na letadlech, které příjdou brzy na řadu.
  Tak o co vám de, fašistické kurvy, vzývající germány a anglosasy, kteří nás v historii nejen zradili ale i vraždili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Včera jsem viděl poslední díl úžasného ruského dokumentu Velká válka na ČT2 a musím uznat že má pravdu! Zednáři byli prasata a né že né! Žádnej "hlad" v Pitěru nebyl! Hajzlové zednářský plánovali puč už dávno! Krysa z Velkýho Orientu - jakejsi dobytek jménem Miljukov už v šestnáctym pronášel v bůhvíproč v čase války nerozpuštěné Dumě vlastizrádný žvásty! Aniž by byl zatčen a ihned popraven, jak by se stalo jakýmukoliv členovi Nejvyššího sovětu za WWII., kdyby podobně vyzýval ke svržení Stalina! V únoru 1917 chleba byl a né že nééé! Ale bílej - krapet dražší, páč vagony s tím černým, levným zastavily závěje! A svině zednářský neměly nic jinýho na práci, než místo toho aby vzaly lopaty a šly ty vlak na zapadlých kolejích proházet, tak začali rozšiřovat šeptandy že chleba bude na lískty! A to byla lež jak věž! Nakonec ale byl, ovšem ne kvůli carovi a vládě, ale kvůli nim, dobytkům vlastizrádným, právě když toho cara donutili k nezákonný abdikaci! Tak to bylo tehdy ...

   Smazat
 17. To bylo a je pořád keců jak ženské v politice budou prospěšné. Jak je vidět taková Merkel, Mayová krvavá Mery, Langšádlo, a spol asi nejsou ty pravé.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.