Reklama

pondělí 27. listopadu 2017

Zmatek v hlavě M. Vášáryové

M.Vášáryová - kdysi oblíbená herečka
Vladimír Pelc
27.11.2017 VašeVěc
Vůbec nechápu troufalost některých občanů, že se motají do politiky. Co motají; kdyby se jen motali, mají na to právo. Ale že přitom arogantně poučují občany, co je správné a co nikoli. Tedy podle nich správné. Základem pro takové poučování je jejich bolševické přesvědčení, že jsou nositeli pravdy. Jediné pravdy. Jejich pravdy.


V rozhovoru pro magazín FINMAG Magda Vášáryová, označená zde jako diplomatka a politička,poslankyně NR SR a pedagog VŠ CEVRO Institut, sdělila čtenářům své pravdy způsobem, jenž je vlastní pražské kavárně, tedy bez důkazů, bez konkrétních ekonomických dat, pouze s ideologickým balastem. Dovolte k nim několik poznámek.
V rozhovoru měla M. Vášáryová zdůraznit, že bez imigrantů se nebudeme mít dobře. Tvrzení bez důkazu. Jako univerzitně graduovaný ekonom pečlivě hledím přes plot do Německa – nelze tam najít jeden jediný hospodářský parametr, který by tvrzení paní Vášáryové potvrzoval: Migranti Německu hospodářskou prosperitu nepřinášejí. A tak představa, že nám nezbude než nastavit normální migrační politiku, že bez imigrantů se nepodaří v budoucnu dosáhnout hospodářského růstu, a že pokud se udrží stávající demografický vývoj, bude Německo do roku 2050 potřebovat 4,5 milionu lidí,nejsou kvalifikované. Hospodářský růst v budoucnosti se bude vázat na progresivní změny techniky, technologie, informatiky … které spíše budou živou pracovní sílu z některých zejm. obslužných činností vytěsňovat; z čeho pochází hausnumero 4,5 mil. lidí nevím – možná ho vypočítali novodobí Chartisté.
V rozhovoru měla M. Vášáryová tvrdit, že za Okamurou jsou peníze z Ruska. To je ovšem poměrně vážné obvinění, paní Vášáryová žádný důkaz ke svému tvrzení neuvedla – v každém případě by se však měla se svým (nepochybně věcně podloženým) obviněním obrátit na orgány činné v trestním řízení. Pokud tak neučiní, tak je zřejmé, že jenom blábolí nesmysly.
V rozhovoru se měla M. Vášáryová vyjádřit k výsledkům říjnových voleb v ČR; to, že hnutí ANO 2011 A. Babiše získalo největší počet hlasů voličů, a do Sněmovny se dostala řada nových stran, podle ní prý ukazuje zmatek a nerozhodnost v hlavách českých voličů. Zmatek v hlavě má autorka takového hodnocení. Zmatek plynoucí z toho, že jako ideová souputnice tzv. pražské kavárny nechápe, a chápat ani nemůže, že v demokratickém systému jsou občané v politickém smyslu nejen při volbách chápáni jako plnoprávní, rovnoprávní a svobodní ve svém politickém rozhodování. A to i přesto, vlastně právě proto, že mají rozličné politické názory; avšak protože mnozí z nich mají názory jiné, než M. Vášáryová, proto mají podle ní v hlavě zmatek. Pokud jde o druhé tvrzení – žádné nerozhodnosti občanů jsem si při říjnových volbách nevšiml (vždyť samotný volební výsledek hnutí ANO naopak vypovídá jednoznačně o rozhodnosti voličů).
V rozhovoru měla M. Vášáryová uvést, že je na pováženou, že vítězí ti, co křičí, že doteď bylo všechno špatně nebo že je potřeba začít od začátku, že prý převládá naštvanost, místo racionálního uvažování o budoucnosti se rozhodujete emocionálně; na to jsme u Čechů nebyli zvyklí; pravda ale je, že populistům se teď daří po celé Evropě. Pražská kavárna ve svých kritických názorech na cokoli vždy používá paušalizaci. Nevšiml jsem si, že by některá politická strana, která se po říjnových volbách ocitla ve Sněmovně, křičela, že doteď bylo všechno špatně nebo že je potřeba začít od začátku, to paní Vášáryová paušalizuje. Pravdou je, že většina těchto stran kritizovala některé skutečnosti, které považuje za chybné, nesprávné či dokonce špatné.
V rozhovoru měla M. Vášáryová čtenářstvu sdělit mantru pražské kavárny, že se v případě zvolení Miloše Zemana s ním vydáme na Východ. Slovo pochází z latiny, oriēns, entis, m. znamená vycházející Slunce (sol oriēns, stoupající Slunce), a též orient, geograficky východní Evropu a Asii v poměru k ostatní Evropě. Myslící občan těžko uvěří tvrzení, že nás M. Zeman táhne na Ukrajinu, do Ruska, Běloruska, Moldavska atd. a pak ještě do Orientu. Myslím, že by to ani nezvládl.
Na odporné vyjádření M. Vášáryové, které by slušný člověk neměl z úst vypustit (Voliči můžou z piety zvolit Miloše Zemana, vydat se s ním na Východ a k tomu mít za rok státní pohřeb.) reagovat nemíním. To je úroveň šmíry.
A na závěr se konečně čtenář doví, proč se celý ten rozhovor konal: M. Vášáryová v českých prezidentských volbách podporuje Michala Horáčka. Myslím však, že mu svými hloupými tvrzeními do voleb příliš nepomohla.
Vůbec nechápu drzost některých herců, když se motají do politiky. Co motají; kdyby se jen motali, mají na to právo. Ale že přitom arogantně poučují občany, co je správné a co nikoli. Tedy podle nich správné. Základem pro takové poučování je jejich bolševické přesvědčení, že jsou nositeli pravdy. Jediné pravdy. Jejich pravdy. Patří k nim i Magda Vášáryová.


77 komentářů :

 1. Komediatko, drz se sve komedie

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. treba i tohle napsala/sdilela ta stara pinda.
   Magda Vasaryova
   24 listopad v 12:15 ·
   Nas kamarat P. Kreko je mozno na stope nebezpecnych spojeni medzi islamistami a extremistami v Madarsku. A vsetci konstatuju, ze spojenia kontroluje alebo pozoruje GRU. Teda Rusi.

   Smazat
  2. Keď sa táto dáma uchádzala o prezidentskú kandidatúru, vznikol na Slovensku tento drsný vtip: Ktoré zviera má najväčšiu P... ? Odpoveď Lasica!

   Smazat
  3. Hystericka a slovenska KRAVA- sariova at se neplete do nasich veci... At jde svine kricet a kvicet jinam..A navic je tupe blba.
   Kravy je uzitecnejsi ..At si jde cucat islamisty Sharia...Ale jinam !!

   Smazat
  4. Tedy já nevím ale po internetu jde text, kde se pan Lasica vyjadřuje k samtové revoluci, Havlovi a dnešní době. Doporučuji sehnat. Velmi, velmi kritické a naprostý opak od vyjadřování Vašáryové.

   Smazat
  5. Slovenka asi ťažko. Bravčové asi nerada.

   Smazat
  6. Tady je máme všechny po kupě. Adamsova rodina - rodinné foto:

   https://u.smedata.sk/blogidnes/article/8/58/586538/586538_article_photo_GRvbAuE0_900x.jpeg?r=27bm

   Smazat
  7. Vážení bratia Českých zemí historických ,divím sa vám že sa touto starou kravou vôbec zapodievate . Táto obstaróžna kobyla má mozog päť dňového kuraťa .Na Slovensku už skončila ,média ktoré zverejňovali jej konské koblihy zaznamenali výrazný pokles predaja tak teraz to skúša u vás.

   Smazat
  8. Addams Family ještě jednou pro porovnání s originálem

   https://www.google.cz/search?q=horacek+addamsova+rodina&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=Gv8wd9_Ejpt61M%253A%252Cv8dVmDzx41g09M%252C_&usg=__hQsENVV_IhpShysKxK5gNwhKUWw%3D&sa=X&ved=0ahUKEwixv9_4ieHXAhUjCsAKHXqdALYQ9QEIOjAC#imgrc=Gv8wd9_Ejpt61M:

   Smazat
  9. Pražská havlistická kavárna je neuvěřitelná svoloč ultralevicových fanatiků, kteří jsou natolik hloupí, že si o sobě myslí, že jsou pravicoví. Herci obecně jsou kavárnou předurčeni k tomu, aby díky své popularitě manipulovali s hloupější částí veřejnosti. Za peníze zahrají vše, i když je jim přidělená role proti srsti. Vědí totiž, že by jinak už šanci nedostali. S jejich politickým prezentováním je to stejné, opět hrají jenom roli (jako jeden muž dehonestují Zemana, podporují Drahoše a Horáčka, kritizují Okamuru, Babiše, Rusko, skupinu Ortel, opěvují USA, EU, podporují Tibet, multikulturalismus, agendu LGBT, gender atd.). Nikdo z nich se těm lžím, manipulacím a pavědám nevzepře. Vzhledem k tomu, že 90 procent národa má opačný názor, tak je to divné. Přiletěli snad z kosmu? Je to nejodpornější, nejzbabělejší a nejbezcharakternější profesní skupina v zemi. Všichni zaslouží pohrdání ze strany slušných lidí, bez ohledu na to, zda jsou či nejsou dobrými herci.

   Smazat
  10. Pro 23:40: Máte v hlavě pořádný zmatek - co je na "pražské kavárně", která fandí USA, NATO, Schwarzenberkovi a TOP09 tak levicového???? To mi tedy vysvětlete!

   Smazat
 2. Co se divíte zblbli komunisti, zblbli fašisti , zblbli i liberálové havlisti.

  OdpovědětSmazat
 3. Vrchol debility!
  Havloidi dali nepohodlný kapele loňský hlasy:DDD

  https://www.tyden.cz/rubriky/lide/potize-kolem-ortelu-organizatori-slavika-dali-kapele-lonske-hlasy_456310.html

  OdpovědětSmazat
 4. Magda Vašáryová je výborná herečka, ale nezbytné je, aby ji někdo napsat výbornou roli. Tuhle roličku si napsala sama a bohužel výsledek tomu odpovídá....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a co její pan manžel, za debilní reklamu dostal 100.000, ale eur, poslouchjte infornační vojnu- Norberta Lichtnera a L.Huďa super-pořady vždy po -pá , od 2O°° hod.

   Smazat
  2. At si de vyborne do prdele jinam..Je to Groupie a posedla snahou slouzit, fena /bitch/ ochotna ke vsemu , jen kdyz to vynese penize a popularitu..
   fena , ktera si nasla pany islamisty !!

   Smazat
  3. Ale do show Jana Krause sa hodi ako vysita! To by si obidvaja lebedili nad "tupostou" a "nevzdelanostou" vsetkych tych obycajnych (nevyvolenych) naokolo!

   Smazat
 5. Tato tupa AČIP platena zapadom ktora ani nevie kedy vzniklo Slovensko a aky ma pocet obyvatelstva.Ide hovorit o Zemanovi???? Tato Ku...va spinava ma tu opovazlivost spinit Rusko??? Ved ta handra studovala za Komunizmu za ich peniaze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prostituka s ho ..m v hlave tam nemuze mit zmatek. Ho..na NEPANIKUJOU !! Ani nezmatkujou...

   Smazat
 6. Toz veru paní Vasaryová be se mjela zamjést najprv pred svojim prahom a az potem rozdávat múdra....o která uz nikto nestojí.......slonce v srdci.....howk

  OdpovědětSmazat
 7. Je to tupé jak tágo od gulečníka. Okrem toho, čo je prezentované verejne, manželka ju ešte zažila u kaderníčky. Je fakt tupá jak basa. Zaujímavé, jej sestra Milka je úplne z iného cesta....

  OdpovědětSmazat
 8. Další havloidní odpad co nám cpe migranty. Volme všichni Zemana ať se těch kavárnických vší zbavíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havel snad naočkoval jedem nesnášenlivosti a vlastizrádnosti lidí kolem sebe. Ten jed se šíří, škodí a působí do dnes.

   Smazat
 9. Jan Keller, europoslanec: „Co se týče umělců, poměrně dost lidí je přesvědčeno, že mnozí umělci jsou schopnější naučit se nazpaměť text, který pro ně někdo připravil, než myslet vlastní hlavou.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pohybuji se v divadelním prostředí mnoho let a mohu potvrdit, že "dost lidí" má v tomto ohledu plnou pravdu.

   Smazat
 10. ----ja nechapu proc takove vyjadreni neni povazovano podle principu demokracie jako vmesovani do voleb! Usaci se jdou zblaznit z ruske reklamy na facebooku ktera pomohla Trumpetovi do bily chatrce.
  Jednoznacne vmesovani-de jure poskozovani zajmu statu zvenci!
  Anebo spise VYMESOVANI? )))

  OdpovědětSmazat
 11. Odpovědi
  1. Ano zešílela, a šílená kráva nemůže mít nikdy státní pohřeb nýbrž patří do kafilerky.

   Smazat
 12. Já poslouchám skvělé kapely potlesk pro Kabáty:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kauza-Ortel-bez-Slavika-Kluci-jste-zlaty-Po-prohlaseni-Pepy-Vojtka-a-skupiny-Kabat-nastalo-neco-nevidaneho-513896

  OdpovědětSmazat
 13. Osobně mě doslova fascinuje ta naprosto bezostyšná drzost podobných kavárenských mudrlantů jako je p. Vašáryová. Odkud čerpají tu neotřesitelnou víru, že právě oni jsou nositeli té jediné pravdy? Ve věcné diskusi by ovšem mnohé své "pravdy" samozřejmě neobhájili. Nedovedu si např. představit, jak by obhajovali zodpovědnost USA za ničení mnohých států, za statisíce zabitých a zmrzačených civilistů, za permanentní porušování mezinárodního práva atd. K podobné diskusi však v mainstreamových prostředcích nedostanete šanci...

  OdpovědětSmazat
 14. Krásný film Postřižiny... Dříve jsem ji bral jako dobrou herečku,co bezchybně zahrála takovou jednoduchou husičku.Omyl přátelé,je jisté po její politické anabázi,že hrála jen sebe sama...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je dobrá herečka,
   stejně jako Stropnický,
   proto nemohou být dobrými politiky,
   umí jen hrát, nikoli přemýšlet*

   Smazat
  2. Pane Procházko, nesouhlasím, ta postava ve filmu je sice mírně prostoduchá, ale milá a laskavá a pro všechny chce jen dobré. Paní Vašáryová je osoba plná zloby, zášti a nenávisti, nechce pomáhat, nýbrž škodit, navíc je v žoldu sil, které chtějí zničit naši zemi - tím pádem vlastizrádkyně, ač nevím, když je Slovenka, se to dá takto nazvat. V každém případě se ukázalo, že je to odporná prodejná hyena, která za prachy z EU nadací vypustí z huby cokoliv a bude za cokoliv kopat, ať je to jak chce špatné.
   Myslím, že tohle baba neměla na stará kolena zapotřebí, jenže zřejmě jí ego našeptalo, že je arbiter politiky, a teď je za krávu.

   Smazat
  3. to 23:32
   Platí, že herec dosáhne mistrovského herectví, když hraje sama sebe, tj. dostane roli, která odráží jeho charakter. Zcela určitě to platí i pro Postřižiny a pani Magdu. Ona je určitě milá, laskavá, a chce dobro pro všechny soukmenovce a kavárníky. Ona možná ani neví, že na světě žijí i jiní lidé.

   Smazat
  4. Jan Procházka Už nikdy se na ten film dívat nebudu a na nic kde hrají havloidi.

   Smazat
 15. ...dejte komediantovi funkci a on vám zahraje zinscenovanou roli...
  Herec Stropnický bude reprezentantem České zahraniční politiky
  Podoba čistě náhodná ? A nebo scénárista se zkostnatěle drží toho co funguje ?*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stropnický, to je nic. Herman na rozloučenou, koupil prasečák za půl miliardy.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. PROČ MYSLÍTE,ŽE HO KOUPIL?
   ODPOVÍM:-p. Herman je "VÍTAČ" a plní jen zadání BRUSELU,které zní "snižovat výrobu vepřového masa" ,postupně tak vytvářet podmínky pro nástup Islámu.

   Smazat
 16. A to by si člověk řekl, že umělci již byli prohlédnuti a nikdo se jimi již nezabývá a ejhle baba jedna vyleze a mele, jak za éry lahvoně.

  OdpovědětSmazat
 17. Pěkná analýza havloidního myšlení. Bohužel, stejných havloidů jsou naše masmédia plná

  OdpovědětSmazat
 18. Herci a hlavně pornoherci nemají v politice co pohledávat . Když davali postřižiny , tak peveeska byla k prasknutí .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že vaše PVSka byla plná nadrženců, neznamená, že šlo o pornofilm. Rozumíš, milý hlupáčku?

   Smazat
 19. Vzpomínáte, že když po plyšáku působila jako velvyslankyně, vyvolala ne první akci skandál svými šaty vhodnými do veřejného domu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:33
   Každej anonymní ubožák si tu jen přihazuje polínko.
   A copak Vy - Vy jste snad tenkrát na vídeňské radnici byl?

   Smazat
  2. 0:40 jmena hloupejch na vsech sloupech

   Co kdyby si sem napsal nejakou myslenku misto jen tvyho jmena a fotky
   Tve jmeno a fotka nam moc nerikaji

   Smazat
  3. 0:40 ne, nelibal jsem prdel Havlovi a tak jsem na videnskou radnici nebyl pozvan

   Smazat
  4. Měla průhledné šaty nez podprdy a byly ji vidět její krásná prsa. Viděl jsem několik fotografií. U nás ne ale v tamním tisku se to hodně propíralo.Svýma prsama nás dobře reprezentovala, hosté a velvyslanci chrochtali blahem při pohledu na ní.

   Smazat
  5. 0:33
   Kopecký, Kopecký Vy jste kus božího hovádka
   Vemte se s tou slovenskou jalovou krávou za ruku a jděte otravovat jinam.

   Smazat
 20. Holt, to jsou ti demokrati a elita národa, kteří umí přesvědčovat jen cepem a sudlicí. Ovšem samozřejmě obého se štítí, neboť to ovládá jen plebs.

  OdpovědětSmazat
 21. Kolegovia diskutujuci,uvedomme si,ze p.Vasariova je stara dementna baba,co sa prejavuje v jej nazoroch.Ak sa dozijeme tolko,co ona mozno budeme horsi..Lasica a Ona hrabu na kazdu stranu za svoje debiliny tisice eciek.Aj tak sa zije havlokavarne.

  OdpovědětSmazat
 22. Má vůbec cenu na tuhle hrmu nějak reagovat?

  OdpovědětSmazat
 23. jej prehlásenia píše manžel - takže - no - na Slovensku si nedovolia nič, a tak ako Gál a im podobné kreatúry šli k susedom - i najesť dostanú, a aj ich popočúvajú, ba aj pochvália -špina je to aj s manželom,

  OdpovědětSmazat
 24. Při vzpomínce na její nesporný půvab v mládí se mi chtě, nechtě vkrádá jedna úvaha.
  Ať se ženy neurazí, ale říká se, že u žen se málokdy snoubí krása s chytrostí.
  Vašáriová je toho živým důkazem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemohu souhlasit a musím se všech krásných žen zastat.
   Půvab ženskosti, bez ohledu na líbeznou tvář,
   spočívá především je li žena opravdu ženou.
   Všichni bez rozdílu jsme na tenhle hmotný svět přišli ze ženy.
   Ženská je tedy posvátnou branou a bez žen by ani slunce nemělo smysl.
   Politika i film generují rozkošné tváře čeho si ve vegetativním stavu,hodnotící svět odrazem své krásy v zrcadle...viz. pí. Němcová*

   Smazat
 25. bolševicka matrace bude něco vykladat o demokratuře velebnosti jdu blinkat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také něco pozitivního k Magdičce, za mlada měla nádherný kozy a krásně upravenou kundičku - Postřižiny. V politice už jenom slabota.

   Smazat
 26. Je ona Slovenka? Asi ťažko keď ako sa sama priznala doma po slovensky sa nerozprávala ale len po maďarsky či nemecky. Pravdepodobne je potomok migrantov ktorý prišli kolonizovať Uhorsko v počte 1 000 000 vďaka patentu Jozefa 2 pod podmienkou zmeny mien na nemecke a ten ich usádzal na významné posty v krajine. Viete aký druhý najväčší chrám na svete sa nachádza v Budapešti? Čo sa nesmie dostať do učebníc dejepisu ale štvať Maďara a Slováka proti sebe je povolené?

  OdpovědětSmazat
 27. Slavychtiva a hloupa, snazi se co to jde, aby byla opet "ve svetle reflektoru"...husicka co neumi zestarnout, pro penize udela cokoli...zadna uzasna herecka hvezda. Prumerna, spise podprumerna. Sedet na komine a chlastat pivo dovede kazdy, akorat se kolem toho nedela humbuk. Proc neni na Slovensku? Jednoducha odpoved, protoze by tam po ni nestekl ani pes. Dnes je to nula a tak se musi zviditelnovat takhle. Proste za prachy vsechno. V lihni CEVRO jsou nejsmradlavejsi odpadky.

  OdpovědětSmazat
 28. Názory té pomatené "slovenky" nestojí za komentář!!!!

  OdpovědětSmazat
 29. Mám rád herce když hrají, zpěváky když zpívají. Pokud se pletou do politiky, vždy si vzpomenu na tátu který říkal, že při demonstracích o sametovém pšouku, měli chodit s transparenty "chceme zpátky do maringotek". Za první republiky, a on to pamatoval, to byla ve společnosti komediantská lůza kterou většinou nikdo nebral vážně. Kdyby nebylo přiblblých televizních seriálů, kde se chytne kdejaká rychlokvaška (a že jsme měli nějaké herce) tak by zase jezdili v maringotkách.

  OdpovědětSmazat
 30. 0.40 O publicitu se postaral tisk. Bylo to od ni trapné.

  OdpovědětSmazat
 31. Pan prezident Zeman ušetří na kampani. Je třeba ještě více takových "myslitelek" s velkými "přednostmi".
  Je známé pravidlo, že čím větší blbost, tak tím musí být parádnější krabice, aby se ta blbost prodala...
  No tady už to balení doznalo jistou amortizaci. Uvnitř je ale stále to samé.

  OdpovědětSmazat
 32. Pak, že se stářím přichází moudrost. Mně přijde, že k hééérečce Magdě Vašáryové přichází demence.

  OdpovědětSmazat
 33. Vyžaduje slušnost od ostatních sama se vyjádřením o Zemanově pohřbu zařadila mezi dlaždičE.

  OdpovědětSmazat
 34. Tak vidíte, jak nám autor vlastně popsal velkou příbuznost nároků na vládu jedné "pražské kavárny" s někdejšími nároky jedné strany. Ale ono se není až tak čemu divit. Ty charaktery lidí v té kavárně a v té někdejší jedné straně jsou nemlich jak přes kopírák. Ze skrytu prázdných hesel dští síru na "neuvědomělé občany". Ale není to k naštvání, když občané tyto politické kulisáky vytlačují z jeviště? Ale pozor, i ze zákulisí mohou škodit, jak budou vodit politické loutky podle pokynů kapitálu - prosím, prostřednictvím pánů lobbistů. No a kdoco je paní M.V.? (Mimochodem již Emilie ač stejného rodu, je z jiného těsta, méně nakynutého a rozumě vypracovaného!) A obecně: co prospěšného zaznamenali občané z doby, kterou dějiny budoucího Palackého označí jako dobou TEMNA II s podtitulem "Vláda divadelní šmíry".

  OdpovědětSmazat
 35. otevřená výzva k paní Magdě Vašaryové!

  Prozraďte české veřejnosti informace získané z pozice velvyslankyně ČSFR v Rakousku z roku 1992 o tom, kdo měl zájem- podněcoval rozdělení naší federace k 1.1.93. myslím zájmy podporované financemi ze zahraničí!

  Kdo konkrétně - jmenovitě, jakými částkami podpořil rozpad ČSFR!

  Přeneste moji výzvu na M. Vašaryovou s výzvou k
  veřejné adekvátní reakci.

  OdpovědětSmazat
 36. Pokud by to rozdělení nevyšlo politicky, určitě bylo v rukávu jugoslávské řešení- kdopak byl jeden z největších propagátorů odtržení? Šťastný!A kdo ví, třeba si uvědomují, že jsou něčí loutky.Celé je to smutné jak to najednou vše obrátilo o 180 stupňů

  OdpovědětSmazat
 37. Pro tu bejvalou herku by měl znít titulek jinak:
  Ne,zmatek v hlavě,ale ZMETEK HLAVNĚ!!!!!

  OdpovědětSmazat
 38. Paní moudrá, o vašem duševním i fyzickém stavu nevím nic a ani nechci o tom raději nic vědět.
  Přesto mám na vás jednu jedinou otázečku.
  Proč si myslíte,že by zrovna vám měla Česká republika vystavit státní pohřeb?

  OdpovědětSmazat
 39. Nemá smyslu podezírat herečku z pomatení, to je zcela chybné posuzování těchto slouhů. Jako bychom nic nevěděli o plánech starých padesát a více let, neznali výroky Brzezinského, Thomase Barnetta a řady dalších. Takže komentátoři, držme se znalosti a historie, nazývejme věci pravými jmény a dávejme je nekorektně do souvislosti. Magdička slouží a hraje svou roli, jen režiséři se změnili a doufají v naši ustrašenost...

  OdpovědětSmazat
 40. Pokud M. Vášáryová tvrdila, že "za Okamurou jsou peníze z Ruska", měl by ji Okamura zažalovat! Ať své tvrzení prokáže u soudu, když už jsme ten právní stát. Dehonestace představitele parlamentní strany, místopředsedy parlamentu ČR, to by mohlo být za 100 Mega, ať má Magda z důchodu co splácet.

  OdpovědětSmazat
 41. Další židosionistická škodná!


  OdpovědětSmazat

 42. O tej sliepke je možné povedať- čo slovo -to perla .Mali by jej zakázať venovať sa politike a pre istotu ju treba zavrieť buď do Bochníc,alebo do Pezinka...,

  OdpovědětSmazat
 43. Ale no taaak. Rozhodně měla pěkná ňadra. A uměla je hezky ukazovat. Rudolf Hrušínský st. si na nich v roli doktora i zdřímnul. :-)
  Že ukazuje, že má v hlavě slámu, to už je jiná věc. Možná by měla ukazovat jen to hezké.

  OdpovědětSmazat
 44. ok ,bola herečka aj v CR, ján

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.