Reklama

pondělí 25. prosince 2017

Arabští školáci v Berlíně litují, že Hitler neuřezal všechny židovské hlavy


25. 12. 2017        zdroj
V berlínské škole Ernst-Reuter-Schule přislíbili studenti arabského původu, že uříznou hlavu svému židovskému spolužákovi. Informovaly o to noviny BZ. Jak bylo uvedeno, 13. prosince rozpoutali během polední přestávky žáci spor o palestinském státu. 18-letý mladík prohlásil, že je proti jeho vytvoření. Jeho spolužáci arabského původu jej obklopili a řekli, že "Hitler měl pravdu, když likvidoval Židy, a že nacisté měli odříznout hlavy všem Židům". Mladík také řekl, že slyšel, že by nebylo špatné setnout a jeho samotného.

Ředitel školy Andreas Huth prohlásil, že incident svědčí o "antisemitských, protižidovských a protiizraelských náladách ve škole, proti nimž učiní opatření".

Rovněž je uvedeno, že mladík studuje na této škole dvou a půl roku a že za tu dobu již čelil nepřátelským postojům vůči své osobě. Mladíkovi bylo doporučeno, aby nechodil o přestávkách na školní dvůr, protože jej tam mohou očekávat nepřátelé.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

34 komentářů :

 1. Likvidací židů zařídili sami židé, tedy vysoce postavené židovské elity. Teď se děje to samé jsou jimi tlačeni krimigranti a zase to organizují židovské elity a pokud prostí židé to nepochopí a nespojí se s našimi Evropskými národy zle se jim povede. Jediná cesta k záchraně je vzdát se pýchy, že jsou národem vyvoleným. Ježíš Kristus hlásal spásu pro všechny národy, ale je potřeba zavrhnout Satana, jinak spása není možná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase rasistický žvást!

   Smazat
  2. Je evidentní, že sekularismus je jedinou možností spolužití. Jakékoli "nadřazenosti, vyvolenosti, dnes pozice VIP a Celebrit, jsou cestou do řiti.

   Smazat
  3. Dobrý den, tuhle kravinu jste vyčetl z křišťálové koule, nebo pro to máte nějaký veřejně přístupný dokument?

   Smazat
  4. 1:28 Ty si "koule":) -
   http://jirisoler.wz.cz/sionismus.html#kap6

   Smazat
  5. V životě jsem neslyšel kohokoliv z islámské komunity hovořit negativně o Židech. Zatímco zde NEUSTÁLE! Viz příspěvek na který odpovídám.

   Smazat
  6. Anonymní 26. prosince 2017 11:55

   Článek líčí konkrétní situaci v Berlíně.

   Se kterou islámskou komunitou se stýkáte, kde a jak často?

   To "zde NEUSTÁLE" se týká pouze vesměs provokativních anonymních přispěvatelů (a velikého Slovana pana Miroslava Povolného).

   Smazat
  7. Mám v rodině několik lidí žijících zrvale v Německu a Británii. Oni normálně žijí spolu s islámskou komunitou, všechno slušní lidé, vzdělaní. Par z nich znám osobně a jsou mezi nimi i lidé z Afriky. Bývalý kolega žije už roky v Malmö a nestačí se divit, o čem všem se zde píše a diskutuje. Máme obchodní partnery z Francie a Holandska, mezi nimi spousta muslimů, naprosto bez problémů. A všichni unisono říkají: největší problémy jsou s východní Evropou. Balkán, Polsko, Bulharsko, Rumunsko Rusko a teď už i Ukrajina.

   Smazat
  8. 12:52
   Ty velevohone z trenek herr Poserpliny,ty seš skutečně zdegenerovanej jako knížecí fotrotrotl!!!!!

   Smazat
  9. 12:52

   Dík za vysvětlení, to je samozřejmě pravda.

   Jenomže antisemitismus a džihadismus se netýká TĚCHTO lidí, o kterých tu píšete: jde o mladé nekvalifikované příslušníky třetí generace přistěhovalců, kteří z bídou, pokud vůbec, dokončí povinnou školní docházku. A těch jsou plná předměstí VŠECH západoevropských měst, nejen ve Francii a Německu, ale i ve Švýcarsku, Dánsku, Belgii, Anglii nebo Itálii. Kořeny agresivního islamismu jsou především sociální: to platí zrovna tak i v Istanbulu nebo v Teheránu.

   Vztah vzdělaných muslimů k této spodině je stejný jako vztah Cikána, který absolvuje vysokou školu: nechtějí se k nim znát. A mají recht! Vzdělaný černoch v USA také nebude bydlet v černošském ghettu v Chicagu.

   K tomuto muslimskému plebsu se vztahuje článek, který popisuje reálnou situaci. V Německu se o tom píše více než jinde, protože Němci se nedovedou ubránit nutkání, dělat všechno správně a děsí se představy, že by JIM mohl zase někdo něco vyčítat. Odtud do značné míry pramení i stupidní jednání Angely Merkelové.

   Smazat
  10. DODATEK:

   Pochopitelně, že vlastní PODNĚCOVATELE islamismu najdeme mezi vzdělanými: imámové, inženýři a pod. (Vzpomeňte také, kdo organizoval 9/11...) Štvát lidi proti sobě, to bylo vždy hobby určitého typu intelektuálů - zářný příklad: Luther.

   Smazat
  11. 9/11 si to Křoví z uASSacky lzidodrzky vymysleli samo!!!!!

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 13:19 radši až si našetříš z diet od Chujla, tak si nech spravit ten tvůj ruϟϟkej drek co mu řikáš klávesnice! Nedotahuje mu "R"! A pozor, u východních mongolců vypadá jinak než to naše civilizovaný! Hledej "P"! Jako Putler ...

   Smazat
  14. Pro 13:04 je zajímavá otázka. Proč nedokázali integrovat novou generaci přistěhovalců?

   Mimochodem to potvrdila i sama Merkelová a další západní elity, které vyhlásili, že multi-kulturismus selhal. Za několik let obrátili, protože vládce a hegemon rozkázal, aby Evropa spáchala sebevraždu v jeho prospěch. Elity si samozřejmě mysleli, že se to týká pouze obyčejných lidí, no ale i když se snaží dav ovládat, je lidská společnost objektivní jev a špatné řízení davu vede ke katastrofě celé společnosti v dnešní propojené společnosti ke katastrofě celého lidstva (snad to již některým došlo).

   Takže proč nejde integrovat:

   1) No protože je to od počátku nesmysl - kravina Multi-kulturismus. Dvě odlišné kultury nemohou žít na jednom místě, proto vznikají diaspory. Jeden je vychován tak a druhý naopak a stejné problémy budou řešit protikladně (například muslim za nevěru ukamenuje svou ženu a Němec se rozvede).

   2) Kapitalismus kašle na lidi a na mladou, novou generaci obzvlášť a národy jsou mu ukradené - peníze kapitál nade vše (zlaté prase). Chvíli, když existovali dva soupeřící bloky se museli snažit a i tak měli velké problémy (protože ten systém je letadlo a oživuje se restarty ve formě válek, což je již s atomovými zbraněmi problém). Teď jde rychle na západě vše do kytek, protože si mysleli, že ještě jedna generace bude žít ze zdrojů Ruska. Neuvědomili si a nepoučili se z historie, že když si koupí Ruské elity ještě nemají vyhráno, protože Ruský národ se rychle zorganizuje a vygeneruje nové elity, což stalo již mnohokrát (nedají pokoj dokud Rusko nezničí nebo sami sebe nezahubí).

   Smazat
  15. 15:22
   Vždyť je ten uASSackej drek k smíchu celému světu,Pustím se toho zrzavym sabesdekla určitě neleskne,naopak,má z toho Coca-Coly jen srandu!!!!!:-)))

   Smazat
  16. 16:07 Ty si radši sprav ten tvůj ruϟϟkej drek co mu řikáš klávesnice! Nedotahuje mu "R"! A pozor, u východních mongolců vypadá jinak než to naše civilizovaný! Hledej "P"! Jako Putler ... jo mmch. on má dnes svátek! Už jsi mu popřál, lejnere putleryči? Třeba tě aspoň pozve na panáka jedovaý pěny do koupele:)) - http://iks2010.info/?p=128679

   Smazat
  17. oprava: jedovatý

   Smazat
  18. Ti arabští pitomci by neměli nadávat na Hitlera a vyčítat mu, že "neuřezal hlavy všem židům", protože by jim neměl dnes kdo platit a organizovat ten výlet do EU...

   Smazat
  19. 16:58
   Bejt po mém,tak ten arabaskej ksindl zavřu na doživotí mezi hladový prasata a byl by klid!!!!!

   Smazat
 2. Jo má to být zkáza Ruska ale bude to zkáza jejich.

  OdpovědětSmazat
 3. Takže pohledem k výše uvedenému článku se ptám, jak je to tedy s holocaustem a propagováním nacismu vždyť to by měly bruselské špice křičet, jak pominuté. Tenhle svět začíná trpět babylonským spletením myšlení, jazyk se již začíná profilovat, arabština.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 4. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

  OdpovědětSmazat
 5. O likvidaci židů dosti kvalitě hovořil V. V. Pjakin, kdo to nesleduje, má smůlu a dostává s do pozice "Kdo chvíli stál, stojí opodál" nebo tak nějak. Neznalost neomlouvá, čili pozdě bycha honiti. Ty český ale i ruský přísloví jsou prostě geniální...

  OdpovědětSmazat
 6. Na těchto stránkách se to židobijcema taky jen hemží. Nemáte si s muslimákama co vyčítat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dočkej času a uč se Korán,nezavděčiš se a za chvili uřežou hlavu i tobě pokud nepřistoupíš a nestaneš se muslimakem připrav se na neomarxismus a diktaturu humanistů,která podporována vládou přejde v diktaturu islamistů a pak ty blbče uvidíš demokracii,kde menšina bude terorem většinou!

   Smazat
 7. Nahnat ten ksindl arabaskej do moře a nebrat žádný na břeh,šmejdi mohamedansky!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Islám = Lobotomie

  OdpovědětSmazat
 9. zasa táraniny o židoch - Ježiš bol Aramejec - žiaden Žid - žid je pomenovanie etnika vyznávajúceho židovskú vieru - preto sa píše s malým písmenom - pojem žid bol prvýkrát použitý v r. 1753 v Anglicku v istej hre - a mal vyjadrovať práve toto - k článku - má pravdu ten človek, ale čo už ... keď sa za prevracanie kabátov vždy tak dobre platilo

  OdpovědětSmazat
 10. Antisemitské, protižidovské a protiizraelské nálady jsou tři různé věci a mají i různé důvody. Arabové mají svoje, my máme zase jiné. Zákazem se to nevyřeší, důvody bohužel sami nepominou. Nejlépe je, se držet odděleně, ne?

  OdpovědětSmazat
 11. Naprostý souhlas s anonymem 22:29 !!

  OdpovědětSmazat
 12. Čeští fašisti toho litují také a žádné články o nich u nás nevycházejí.
  Tohle je ubohá propaganda*

  OdpovědětSmazat
 13. Jak můžou být Arabové antisemité když jsou také Semité jako Židé.Že jsou odmalička vychováváni k nenávisti k Židům to je také pravda.Jak už prohlásil jeden myslící Němec:"J ak může Německo dnes přijmout přes milion muslimů ,když Němci vyvraždili v minulosti 6 milionů Židů.Židé se stěhují z Evropy do USA nebo Izraele To Sorosovi nevadí ,možná je to jeho cíl.

  OdpovědětSmazat
 14. Chteli se zbavit proroctvi v Talmudu o tech milionech podvodem, ale Talmud mluvi o jinych milionech a podvodem se proroctvi nevymazou, ani kdyz to je nejvetsi podvod novodobe historie...

  Vic rozvadet bohuzel nelze, protoze Pravda je dnes stejne nebo i vic trestna nez za bolsheviku...

  (A ovsem Arabove jsou semité, narozdil od Chazaru...)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.