Reklama

sobota 30. prosince 2017

Bezpečná zóna pro ženy u Braniborské brány? Jedině za plotem

- rp -
30.12.2017 DieFreieWelt,  česky PrvníZprávy


Berlín se připravuje na největší silvestrovský večírek v zemi. Přitom Merkelové a spol. se ještě nepodařilo zajistit základní bezpečnost pro ženskou populaci před sexuálním napadením. Jde o ochranu před migranty a dalšími novými obyvateli Německa.
 


Bezpečnost lidí v Německu mizí od té doby co Merkelová ztratila kontrolu a došlo ke zrušení kontrol totožnosti na německých hranicích. Zejména ženy všech věkových kategorií, jakož i dívky a chlapci v dětském věku byli a jsou oběťmi sexuálního napadení a znásilnění, kterých se dopouštějí migranti, žadatelé o azyl, osoby hledající ochranu, uprchlíci a azylanti.

Je zde irelevantní používat tento výraz pro ty, kteří přišli od září roku 2015, pro velký počet nekontrolovatelných a do země stále přicházejících. Od tohoto dne se počet sexuálních přestupků v Německu dramaticky zvýšil. Popisy pachatelů jsou si velmi podobné. Přestože takzvaná mainstreamová média se vždy snaží, zjevně politicky instruována, aby tyto činy skončily pod stolem. Ale sociální sítě již slouží jako alternativní zdroje informací a přitom nejsou financovány na rozdíl od veřejnoprávních médií povinnými poplatky.

Vzhledem k tomu, že ani Merkelové vláda, ani spolkové vlády nejsou schopny ochránit lidská práva svými politickými rozhodnutími, tak německá metropole vyzvala organizátory Silvestra k tomu, aby vytvořili pro ženy zvláštní druh venkovního ohrazení. V Berlíně u Braniborské brány se tato vnější část nazývá "Bezpečnostní oblast žen". Tvůrci tuto oblast pojmenovali jako „Drah“, německý termín nebyl pro ně dost módní.

Ale nezáleží na tom, jak pojmenovat tuto oblast: Je to úplné selhání Merkelové, jejích ministrů na spolkové úrovni a příslušných zemských vlád, včetně politicky dosazených policejních šéfů. „Staré strany“ nejsou schopny zajistit bezpečnost a pořádek v celé zemi. Místo toho, ti, kteří zde již žijí musí strpět chování „nových občanů“, kterým při pohledu na ženy, jejich mozek sklouzne těsně pod pupek a vyvolá slintání.


Související článek:
Silvestrovská výzva: Nechceme obětovat sebe ani naše dcery! 30 komentářů :

 1. Postavit plot na hranici z německem,co dělají němečtí muži

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. muzov nemaju maju len sracov pod papucou co pocuvaju sliepku

   Smazat
 2. Raději ať již pověsi tuto kozu na lampičku a sami pak vymlátí slimáky z Německa je to ostuda pro jejich národ !

  OdpovědětSmazat
 3. Imigranti si budou chodit kde chtějí a němečtí volové musí kvůli nim zahnat svoje krávy do ohradníku. Včera mne tato zpráva naprosto šokovala. Něco tak ponižujícího k vlastním občanům, pardon občankám! Bože jak hluboko tam klesli. Pane Drahouši, Halíku a ostatní vítači co vy na to. No selektovat muže od žen není v Německu až tak neznámý čin. Ale začít s tím znovu při silvestrovském veselí? Aby se jednou Němci všichni neocitli v jednom velkém zadrátovaném mohamedánském lágru. Prosím, my nemusíme dělat všechno to co dělají ve vyspělých západních demokraciích. Berme toto už jako opravdu hrozivé varování a neberme to na lehkou váhu a nedělejme si z toho legraci, ono je to k pláči. Když už budeme muset někoho izolovat tak jen ty všechny již jmenované Halíky, Drahouše a ostatní vítače, jsou opravdu pro náš národ nebezpeční. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to jsou ta Overtonova okna v přípravě na musulmanskou doninanci: vytěsňování původních křesťanských svátků, vepřového, alkoholu, kouření, zavádění separace žen od mužů na veřejnosti a při oslavách atd. To vše má hluboký smysl a je projevem, že Němci jsou už v prdeli a že jsou z většiny naprostí idioti, což konec konců ukázali ve volbách...stejně, jako našinci a to hlavně ti ve velkých městech, jako je Praha a to židosudeťácké Brno...

   Smazat
  2. 8:50
   Jde o to jak se z ohrady dostat bezpečně domů!

   Smazat
 4. Pani Merkelova, a kde su ludske prava migrantou, ktory mali zachranit vasu ekonomiku ?
  Preco ich tak izolujete od vasich zien ?
  To si neuvedomujete, ze porusite ich ludske prava, ze im zabranite sexualne obtazovat vase zeny ?
  Uz vidim ako Soros peni, pripravuje zalobu na sud pre ludske prava.
  Jedina zachrana je, urobit dalsiu zeleznu ohradu, tam nech oslavuje Silvestra ta vasa ekonomicka posila.
  A aby ozaj nedoslo k poruseniu ich ludskych prav, navrhujem, aby ste im do ohrady pustili aj nejake kozy, pripadne ine zvierata, na ktore su zvyknute, a ktore sexualne obtazovali v krajinach, odkial pochadzaju.
  A vsetko bude OK.
  Vase zeny ochranite, migranti sa pomiluju s kozami, aj Soros bude spokojny.

  OdpovědětSmazat
 5. Ještě více než ženy, mají v Německu trable děti, německé děti, které jsou již od mala šikanovány a mláceny přistěhovalci z Asie a Afriky, na ulici i ve škole. Tedy děti obyčejných obyvatel, ne děti elit, které zatím žijí v chráněnych a oplocených rezidencích. Učitelé o tomto stavu nesmějí mluvit jinak jako učitelé končí. Nesmějí tuto šikanu ani dát na internet nebo žádat o nápravu "Berlín". Stav se rok od roku rychle zhoršuje a Němci se postupně stávají pronásledovanými cizinci ve vlastní zemi. Vyjímkou jsou zatím vesnice a horská letoviska. "Aspoň, že ta Merkel má svoji ochranku pořád u sebe a žije v klidu a blahobytu". Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 6. Oni selhaly ve všem ženy jsi vychovaly k honění kariéry a rodina je nezajímá a pozvané náhražky se nikdy nepřizpůsobí. Ohrady a zátarasy jim nepomůžou pokud se nezačnou bránit pomažou do chalífátu.

  OdpovědětSmazat
 7. Jó, když nebudou hranice, dráty a ploty tam, kde bývaly, tak budou vznikat ve městech. Hranice tak jako tak stejně jsou a budou. Všichni přeci vidíme, že to ani jinak nejde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.Vše je obráceně, slušní obyvatelé vyklízejí ulice a stahují se do pevností a ty obsazují a zaplavuje verbež a kriminálníci, kteří by měli zavření úpět ve vězeních...

   Smazat
 8. V Německu budou za chvíli zřizovat lidské ZOO, bílí a zvláště ženy budou v klecích a ohradách a návštěvníci budou muslimáci. Nechci ovšem vidět co budou těm zvířatům házet za pamlsky a co vůbec budou smět žrát.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 9. Braňme svoji zem proti islámu a bude vše ok .
  Neposlouchat europrdelolezy typu : top 09 , stan ,kdu čsl , Halíka , Žilkovou , Pánka , Kocába , Bartoše a další výtače a bude nám dobře .
  Výte koho máte volit za prezidenta .

  OdpovědětSmazat
 10. Nacpat ten untermensch do uASSacky zumpy i s Mer-Kheli,stejně za ten bordel můžou ty svině okupantsky zbytečný!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Než být někde v ohradě,jako stádo skotu,to bych si tu oslavu raději odpustila,je to hodně ponižující.
  Doufám,že u nás máme ještě chlapi,kteří by své ženy bránili,že to nejsou takoví poserové,jako Němci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I s tou hrubkou O.K.Věřím, že v této zemi se to nikdy nedopustí!!!

   Smazat
 12. VYHUBIT ten zbytecnej ksindl a jeho obhajovatele s nima!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. • www.youtube.com/watch?v=4VOnf8c3Rek&feature=youtu.be&app=desktop
   • www.lajkit.cz/zpravy/item/442-kdo-je-merkelova-mozna-budete-vsichni-prekvapeni
   • www.novarepublika.cz/2017/07/angela-merkelova-si-neda-pokoj-oznacila.html#more

   Smazat
 13. bez komentáře - http://tadesco.cz/n-liskova-proc-se-dostali-pirati-parlamentu-video/
  Vaska

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaska Jasný Nela jen řekla moje slova volby byly zmanipulované.

   Smazat
 14. Pomali bude Afrika bezpečnejšia ako Europa keď všetci krimnálnici od ťiaľ sa nakvartírujú do štátov unie,no hruoza.Peter.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máte recht, ale furt tam jsou ty lvi a krokodýli. A hroši jsou prej nejvíc nebezpečný.

   Smazat
 15. No - nerad bych tady přilejval olej do ohně, ale zvyk trajdat na silvestra o půlnoci venku, tady do roku 1989 rozhodně nebyl - tím jsem si naprosto jist! Vyprodaný byly hospody, různý kulturní akce, kde lidi tancovali a chodili se bavit, a oslavili tak konec roku, ale naprosto drtivá většina lidí byla doma se svými rodinami, a sledovali televizní silvestrovské pořady, které byly skvělé!!! Aby ženy a mladé holky respektive party mladých lidí chodily na silvestra ven, se začalo prosazovat "po převratu k násilné demokracii" asi jako čmárání sprejem po fasádách domů - prej jako svoboda a demokracie. Davy lidí čumí o půlnoci někde na rynku, chlastá se, nachcávaj se drogama, dělají bordel, petardy a blejou. Každej rok potom následujou zprávy, kolik lidí musela odvézt záchytka, kolik lidí skončilo v nemocnici, a ten bordel a chlív, hovna, chcanky, papíry, rozflákaný střepy, to všechno uklízejí čety uklízečů celej tejden. Takže - kdo začal s tímhle bordelem? Napodobovat Ameriku - nebo jakej světovej chlív? K českým zvykům to rozhodně nepatřilo, ale my už se stydíme i za svý vychování, za český jména, za český žrádlo, za český hadry. Takhle - potetovaný, zdrogovaný, ožralí, polonahý, rozdrbaný gatě, palice barevný, prostě jak kašpaři - to je vono! Teprve to je vono! Takže tady přestaňte žvanit o plotech a stupňovat emoce diskuzních trubců. A jestli jsou ulice plný ožralejch a zfetovanejch trotlů, je to pro ženský nebezpečný, ať jsou ti šmejdi odkudkoliv. Je to jen o tom, že veškerá mravnost je v prdeli, lidi se chovaj jak vopice, společnost křivá a zdevastovaná, žvaní sračky, žení se chlapi s chlapama a ženský s ženskejma, maj problém rozhodnout se, co vlastně chtěj bejt za pohlaví, a tím pádem kam vlastně budou chodit chcát, těhotnejm ženskejm se musí říkat těhotnej člověk - tak kam jsme to kurva dopracovali? Svět je hnusnější hnojník, než byl starej Řím před zánikem- a všechno se to svede na migranty a vymalováno? Chcete říct, že by svět nebyl zkaženej hnojník, kdyby jím žádní Afričaní nependlovali? To je pokrytectví non plus ultra, a divím se,že tolik lidí může pořád tak blbě žvatlat! My hergot nemáme oči, uši, a rozum? Musíme pořád jenom dřepět u mediálních žvástů? To jsme pěkní ubožáci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš recht, je to hnus fialovej...a dělají si to všechno ta nemyslící hovada sama a přesně tak,jak jim to obřezanci z HollýÚdu předvádějí a vtloukají do těch jejich tupejch palic......

   Smazat
  2. 17:41 Docela dobrá demagogie, dávám 1-

   Smazat
  3. Proč demagogie 20.51? Znáte snad z vyprávění svých rodičů a prarodičů, že by bylo za jejich časů moderní chodit na Silvestra řvát na rynk, chlastat s kámošema venku, močit a srát venku, pouštět petardy, a chovat se jako stádo omezených buvolů? Odkud přitáhla tahle "móda" k nám? Myslím, že ze stejný špinavý stoky, odkud přitáhlo čmárání sprejema na zdi domů - stovky šmejdů v začátcích demokratické zhovadilosti v devadesátém zničila fasády stovek domů, čmárali na vrata, mosty, zničily kde co. A to,co jsme vídali jen v béčkových filmech USA - viz záběry z Bronxu, nebo německé záběry z Hamburku a jinde, kde se poflakuje spodina lidstva, jsou brlohy, hampejzy, a zničené fasády, špína a bordel, což u nás nebylo, tak se to nainstalovalo i do ČR, abychom se cop nejrychleji podobali "západu" jakožto "svoboda a demokracie" a dnes si ještě nikdo netroufá ten hnus smazat, a z fasád to odstranit - aby nebyl považován za totalitní starou strukturu. Tak jsme dopadli! Všude panuje tak šílený pokrytectví, že to nemá obdoby. Hnus, kterej se všichni bojí pojmenovat. Takže - chodit na Silvestra křepčit ven na ulice - není a nebyla česká tradice! My jsme trávili Silvestra doma - a nikdo nemohl žádnou ženskou znásilnit, protože se venku prostě necouraly! Děvčata byla vychovávaná ke slušnosti, cudnosti, a vkusu - nebyly to mrchy, které lezou po nocích ožralé a polohané, a pak si stěžujou. Asi tak.

   Smazat
  4. Sem se to bude hodit:
   https://www.instagram.com/p/BdI8aXiFiI9/?taken-by=plasticjesus

   Smazat
  5. Já bych k oslavám Silvestra na náměstích až tak příkrý nebyl. Jaké koliv setkání lidí není a nebylo nikdy a nikde na škodu.V našem městě oslavy Sivestra až tak špatné nejsou. Lidé z okolních hospod vylezou o půlnoci na náměstí, prohlédnou si ohňostroj pokecají a za čas zase zalezou zpět. My ale vše posuzujeme zpohledu Prahy. Ovšem tam, se soustřeďuje veškerý současný politický, umělecký a lidský odpad a tito tam jdou občanům příkladem. Lidé rádi kopírují a tak se nedivte že to tam i o Silvestru vypadá jak vypadá. Tady v mnohém ,,naše celebrity" určují směr. Když oni se mohou sežraní válet po ulici, zvracet a močit v parcích? Prostě pro někoho je takovéto chování celebrit in. Když oni, tak proč my ne. Dříve celebrity nebyli a zejména herecké osobnosti si svou image hlídali. Oni něco uměli a nepotřebovali na sebe upozorňovat skandály. Tenkrát šli společnosti příkladem no vlastně ona ta dnešní umělecká šmíra jde taky mnohým příkladem.

   Smazat
 16. Nemcov nemusím aj keď viem že ích karma za tie vojny čo napáchali na Slovanskích národoch dostihne.Ale to že si na oslavách nového roku musia svoje ženy a dievčatá pozatvárať do hrád ako kravi pre bíkov tak to ich ľutujem.Prajem vám veselého Silvestra,šťastný noví rok,a čím najviac bielich dní ako čierno hnedích nocí za bieleho dňa.Peter s Oravy.

  OdpovědětSmazat
 17. Společný Islámský Němecstan.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.