Reklama

středa 6. prosince 2017

Brusel žaluje Česko kvůli tomu, že nepřijímá uprchlíky. Hrozí vysoká pokuta, možná až stamiliony eur

Ondřej Houska
6.12. 2017   HN,část článku
Evropská komise posílá Česko před nejvyšší evropský soud kvůli neplnění kvót na přijímání uprchlíků.
Brusel to Praze údajně oznámí už tento týden, nejspíš ve čtvrtek, jak HN potvrdily dva zdroje.
Pokud dá Soudní dvůr EU komisi za pravdu, může Česko odsoudit k vysoké pokutě.


Česko by v rámci kvót mělo přijmout zhruba 2600 uprchlíků z Řecka a Itálie. Jedná se pouze o lidi, kteří mají nárok na azyl, nikoliv o ekonomické migranty. Vláda zatím přijala jen 12 syrských běženců. Od loňského léta přitom nenabídla přijetí ani jednomu žadateli o azyl. Právě kvůli tomu
Evropská komise na Česko podává žalobu. Například Slovensku nenaplnění kvót nevyčítá, i když přijalo jen 16 uprchlíků. Na rozdíl od Česka ale naši sousedé pravidelně nabízí, že převezmou další.

Česká vláda naproti tomu schválila usnesení, že už žádné další uprchlíky nechce. "Chtěli jsme, aby Česko udělalo nějaké gesto, nabídlo, že pár uprchlíků přijme," prohlásil zdroj z Evropské komise s tím, že by to nejspíš žalobu proti Česku odvrátilo.

Podle komise je postoj Česka v jasném rozporu s platným právem – na tom, že by země unie měly na základě kvót přijímat běžence, se před dvěma lety jasnou většinou shodly členské státy osmadvacítky. Česko tehdy hlasovalo proti, ale nedokázalo pro své stanovisko najít dostatek spojenců.

Pokud by soud dal Evropské komisi za pravdu, mohl by Česko odsoudit k vysoké jednorázové pokutě a k placení fixní částky za každý den, kdy by dál odmítalo rozhodnutí respektovat.

Uprchlické kvóty, schválené předloni, platily dva roky a vypršely letos na podzim. Země EU si měly na jejich základě z Itálie a Řecka přerozdělit 120 tisíc uprchlíků. Nakonec jich převzaly zhruba jen 30 tisíc.

72 komentářů :

 1. Zel,cesko prodali vlastni politici,kteri nevedi poslat Brusel do riti!Vcem je rozdil mezi havlokavarnou a Sobotkou?Lizou prdel cizakum!Cesi jsou im u p.ci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych byl hrozně rád,
   pokud už se přetiskne z Bakalových HN tento článek,

   aby si AUTOR UJASNIL pojmy, jako uprchlík,migrant,nebo nyní hojně používaný výraz v sousedním Německu :
   člověk, hledající ochranu.

   Ti zločinci,kteří stojí v pozadí této chtěné invaze, si už uvědomili, že né všichni občané jsou blbé ovce,
   tak se začal používat výraz, pod který se dá schovat každý, kdo dorazí hlavně do vybájeného Německa,ať už je třeba
   z Gambie,Eritreji, nebo z jiné Tramtárie kdesi v Africe.
   Královna převaděčů - německá kancléřka,
   prodala v roce 2015 svým důvěřivým ovcím báchorku o tom, že ony nekonečné proudy, především dobře živených a oblečených mužů,
   ještě k tomu vybavených i barevnými transparenty s "Tante MERKEL" ,jsou nešťastníci, kteří se zachránili v dešti kulek, bomb a náletů.

   Že tito, převážně vojenští zběhové, už měsíce a dokonce roky pobývali v táborech v Turecku,
   plně zaopatřeni, už se zamlčelo, stejně jako onen stimul,
   který vyvolal to, že se dali na pochod.
   A stádovitost německé populace se nakonec projevila i ve volbách,
   více než 65% občanů věří i nyní své kancléřce...
   (Zdroj welt.de)

   Smazat
  2. I prostoduchému občanu ČR je jasné,

   že tzv. kvóty nejsou konečným stavem, ale jakousi předehrou k další a další várce islámských vetřelců.
   Lidi přece nejsou tak necitelní,
   aby odmítli pomoc potřebným, ale oni ti potřební tady už zůstanou na furt, uzavřeni ve svých komunitách a mešitách...

   Nikdy se nezařadí do občanské společnosti a naprostá většina nebude nikdy pracovat, jen se třikrát denně modlit ke svému Alláhovi.
   Vzniknou jen další a další vyloučené lokality typu Chánov, nebo Luník IX.
   Německo je názorným příkladem,
   kam už to došlo...

   Smazat
 2. Nakoniec nas vych.staty dostali,kde nas chceli mat.Co sa nepodarilo v 2.vojne,dosiahli teraz.Za vrazdy,ktore spachali na Blizkom vychode,nas chcu zatiahnut k zodpovednosti.Ked sa delili,nevolali nas.Ked je zle volaju po spolupatricnosti.A nasi tupci politici,si mastia vrecka a zostavaju pri valovoch...

  OdpovědětSmazat
 3. Strýčku kobliho dej pokyn a jdeme od těch hazlů smradlavých.Když si to smi zorganizovali ať si to sami vylížou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21"41 Zřejmě jste nepochopil, že o tyto migranty v současnosti vůbec nejde. Přednost mají "doktoři a inženýři" z Afriky a Střední Východu, kteří přinášejí do Evropy "novou kulturu".

   Smazat
  2. Spravne odpoved je ze EU staty nechranili hranice EU a prijimaly za tyto "sluzby" obrovske miliony !! Nechranili ani obrovske armady urcene k tomu Nebranili staty EU..

   Smazat
  3. EU se ted deli na ty co vrazdi a pachaji teroristicke utoky a jsou chranenei Policii a soudy a zakony a na EU population , ktera nema zadny prava jenom se nechat zotrocit a vrazdit bez moznosti se branit.. Vlady ministri a clenove a NATO chteji na na zaplavach islamistu vydelat zaplavy milliard do jejich kapes.A zavdecit se. /Trafiky?/. Politicke strany jakmile zvolene jsou zkorumpovany za par dolaru aby souhlasili se vsim co se jim naridi.Z Bruselu. Brusel je pak SLUZKA Saudi Arabie !!! ktera v EU porouci co bude a nebude...

   Smazat
 4. Tedy, nemůžu pochopit, proč ti naši pitomci nespočítají, kolik tu máme imigrantů z Ukrajiny a nevrazí to Evropské komisi do chřtánu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Xindl jako xindl, když žádnej uprchlík, tak žádnej.

   Smazat
  2. 21.45 To už se přece stalo, ale vrcholní funkcionáři Evropské unie Sobotku a Zaorálka vyprovodili s tím, že Slované nejsou lidé a tím pádem nemají na migraci z válečné zóny žádné právo.

   Smazat
  3. 23:22 Někdo v unii řekl nahlas, že Slované nejsou lidé? Kdo, kdy a kde? Dej odkaz.

   Smazat
  4. Všechny z rozvrácené Ukrajiny je třeba přesně spočítat, stejně jako Rusy - ti všichni museli utéct před válkou a pronásledováním, tedy patří jim statut uprchlíků a v procentech na počet nás domorodců (kromě Vietnamců)to stále v bruseli hlasitě opakovat. My jsme prchlíkum z koloniální Afriky nic nevzali.

   Smazat
 5. Teprve teď se "v celé kráse" ukáže, co se skrývá v novém premiérovi Babišovi a jeho Hnutí ANO 2011.
  Zatím to ze strany Babiše byla jen slova ...

  "Budoucí ministr zahraničí Martin Stropnický (ANO) k tomu dodává, že Česko musí být nadále jasně prozápadní zemí, a navíc musí víc mluvit o lidských právech. "V minulých letech jako by u vlád akcent na lidská práva slábl. A já si myslím, že země naší velikosti a historie je téměř předurčena k tomu, aby tuto agendu měla jako jednu z výrazných priorit," míní Stropnický"
  http://archiv.ihned.cz/c1-65980830-babis-kratce-po-jmenovani-premierem-zamiri-do-bruselu-bude-jednat-o-kvotach-cesi-budou-v-evrope-slyset-slibuje


  Co k tomu dodat ? Mnozí se zřejmě budou "divit" ..
  L.S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. L.S. Pravdoláskařský xindl stropnický v celé své úloze lokaje eu.

   Smazat
  2. Stropnický je v roli užitečného idiota fakt dobrý. Možná tomu svému kusu i sám věří. Názory, které prezentuje jsou však pro tuto zemi jedem a on sám v jakékoliv roli reprezentující tuto zemi je nebezpečný.

   Smazat
  3. Stropnický se asi cítí tak nějak jako v další sérii nějaké detektivky. Tak jednoduché to ale není. Nejlepší by bylo, pokud nám drze pokutu vyměří, nic neplatit, a pokud budou strašit s dotacemi ,ani příspěvky do EU kasy. Bude to nakonec i lepší. Snad Babiš najde koule. Jestli ne, tak při dalších volbách, a ty při Babišově neústupnosti docela reálně hrozí , může zaznamenat úbytek voličstva.

   Smazat
  4. Co k tomu dodat ? Asi jen toto : Eurohujeři z hnutí ANO v Bruselu jsou toho důkazem , že se Babišovi nedá věřit . Bez jeho souhlasu by těžko mohli jednat tak jak jednají . Co na to budou říkat Okamurovci a Komunisté , kteří hodlají Babišovu vládu podporovat ? Zákonitě musí mezi nimi dojít ke střetu a Babiš bude kormidlovat k předčasným volbám . Po nich už nebude potřebovat nikoho aby ho podpořil . Bude vládnou sám a pak se budou dít věci . Na vystoupení z EU pak můžeme zapomenout , protože o svůj byznys Babiš nehodlá přijít , protože kromě jiných jeho projektů staví v Německu obrovský podnik na umělá hnojiva .A Merkelová je pořád ještě kancléřkou .Takže asi tak .

   Smazat
 6. Radši pokutu než migranty!
  Pokutu přežijeme, migranti nás zabijou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani pokutu,ani migranty. Rozvod!:-)

   Smazat
  2. vypadnem z EU
   NEŽ NÁS SCHULZ VYHODÍ

   Smazat
  3. 15:04
   Klidně vypadněte. A nezapomeňte vzít s sebou celou rodinu.

   Smazat
  4. EU je fašistický projekt sociálního inženýrství. Dnes je u nás většina zklamaných a nevěřících v perspektivu EU. 15:13 asi žije v jiném světě, že může tak hloupě reagovat na legitimní žádost. Variantu odchod z EU je nutné brát velmi vážně a připravit se na ni, aby ztráty nebyly velké!

   Smazat
 7. Raději pokutu . Nebudou se stavět cyklostezky a prolízačky . Proč musíme živit cigány a ještě úprchliky . Policie má dost svojí práce . Uprchlíci nemají ženy , tak proč ohrozit naše dívky a ženy . Proto jsme volili SPD .

  OdpovědětSmazat
 8. ministerstvo vnitra a zahraničí by za pár milionů mělo imigrantům rozdávat brožurky, že tu řádí prasečí mor a Aujezského choroba. Totéž by měla udělat každá obec, do které by byli přiděleni. S varováním, že nakažené kusy se u nás běžně sřílejí.
  Pokuty neplatit, ignorovat je a zahájit pasivní odpor. V tom jsme mistři.

  OdpovědětSmazat
 9. Vláda je, a tento článek to potvrzuje, proti kvótám a žádné ekonomické uprchlíky přijímat nehodlá.
  Tak je třeba za to dosavadní vládu chválit, nebo jí za to nadávat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22,38 jsem na pochybách , jestli vláda nátlak na příjem černých opravdu vydrží, včera na ČT 24 se při této otázce Šlechtová kroutila jak přišlápnutá žížala a nezmohla se na nic jiného , než na křečovité zdůrazňování její náklonnosti k EU a NATO.

   Smazat
  2. Cirkus s "kvótami" je pouze zastírací manévr, který má odvrátit pozornost od podstatně nebezpečnějšího a účinnějšího mechanizmu dávkování migrantů podle nové EU dohod s Afrikou, který se odstartuje v 1. polovině 2018 (viz zde rozhovor s prof. Kellerem.

   Smazat
 10. Lenka Zlámalova echo 24 to je výkvět z kavárny ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ??? Co sem pleteš Lenku Zlámalovou???

   Smazat
 11. Žádný darmožrouty tu nechceme. Nikdo je nepřijme a čekat můžou leda kopačky.Situace je stejná, jako za Hitlera. Až na tu maličkost, že dnešní Adolfové po nás střílejí paragrafy. Myslí si snad někdo, že s Hitlerem mělo smysl jednat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spoustu věcí nechápu a nejsem sám. Nedávno jsem četl, že Hitler zavedl snad jako první, důchody. Pokud se pletu, rád se poučím. V žádném případě neschvaluji, to co dělal, ale jak píšu, nerozumím tomu.

   Smazat
  2. Pletete si Hitlera s Bismarkem. Trochu rozdíl, že.

   Smazat
 12. Heydrich nám taky určoval kvóty, kolik židů do transportu, a jak dopadl. Makrela ovšem stále KVOTÁ, stále KVOTÁ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tady je jádro pudla. Reinhard Heydrich nařizoval, kolik Židů Z Čech... Bruselští Heydrichové ale nařizují, kolik nekompatibilních nepřizpůsobivých barevných DO Čech... k zaplevelení a zničení našich genotypů! A to je nepřijatelné.

   Kolik % z pracujících Vietnamců se snaží asimilovat? Málo, ale za pár generací ... jsou z genů pilných, pracovitých...

   Smazat
 13. Já bych pořádal Rusko o ochranu.

  OdpovědětSmazat
 14. Jak je to jednoduché. Chcete nám vnutit kobylky a když to nepřijmeme pokutovat? Odcházíme tedy z unie. Ani bych nedělal referendum. Nepatrný ekonomický propad ustojíme, ale islamizaci země s možnou občanskou válkou jistě ne a nebo za velkých obětí. Ostatně trhy nejsou jenom směrem na západ. Vykopat odsud zahraniční banky, vrátit lidem vodu a pěstovat na polích opět cukrovou řepu a klasické plodiny v potřebném množství, místo řepky. Chovat svůj skot a prasata kolik jich potřebujeme, prostě obnovit soběstačnost a kvalitu v potravinách a hlavně zajistit strategické zdroje, které leží pod zemí i energetické zdroje nad zemí do vlastnictví státu, tedy všech. Vykopat všechny vyžírky, řiťolezce, kolaboranty a sluníčkáře včetně ziskových politických neziskovek. Tak to je zase můj sen. O čem asi sní Andrejko? LA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. máš naprostou pravdu vypráskat je všechny ať každý stát dělá na sebe to by totiž na západě zdechli hlady protože žijou z nás

   Smazat
  2. Jedinou odpovědí na tento vyděračský nátlak je okamžité vystoupení z této diktaturní organizace. Je to jediná možná obrana, žádné ústupky a jasná odpověď.

   Smazat
 15. Ten kdo navrhnul Zaorálka na předsedu ČSSD, by měl dostat řád bílého lva.

  OdpovědětSmazat
 16. To, že je opět Stropnický ve vládě, to je důkaz toho, že se tato vláda tvořila na americké ambasádě v Praze. Tady opravdu nezbývá, než vyrazit do ulic a demononstrovat, ted´jde o všechno.

  OdpovědětSmazat
 17. z dobre informovaného zdroja pri vláde - vezmeme len tých čo majú doklady - bez dokladov - tak zrušme schengen, viete - politici tárajú - ale skutočnosť sa niekedy líši od proklamovaných prehlásení, takže Taliani a Gréci musia selektívne prebrať a vracať migrantov, nie my alebo vy -

  OdpovědětSmazat
 18. Jste bez Trumpa v prdeli
  Vyvrazdi vas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5,47
   Zdechni ty patvare opičí kurvy z Hovnodolního Hovnolulanova!!!!!!!!!

   Smazat
 19. Ten hlupak trump,dal jasne najavo,ze migranskou politiku si bude delat jenom usa a nikto jiny z eu!Tim dak jasne najevo,ze ma problemy eu u prdele..coz je nakonec logicky.On potrebuje eu slabou a chudou,aby byla lehka koryst pro vyjednavani.Bude potreba novych a vice zbrani,pro staronove hrozby a tim se bude kasicka usa plnit...a to jde!Zel z nasich politiku to jeste nikto nepochopil!

  OdpovědětSmazat
 20. Ať si je do tý uASSacký debilokracie vezme to ZRZAVÝ TUPÉ,když je to takovej vzor všech cností!!!!!

  OdpovědětSmazat
 21. No pak už je na řadě vystoupení z EU a to co p.Okamura chce se splni

  OdpovědětSmazat
 22. Kvóty jsou naprosto nepřijatelné. je nutné tento nesmysl za každou cenu odmítnou, jinak skončíme jako na Západě - no go zóny, šaria, kriminalita epidemie znásilnění atd...
  http://www.epshark.cz/clanek/228/migranty-proste-prijmete-a-basta-fidli

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kvóty přece všichni odmítají. Odmítl je Sobotka, odmítá je Babiš. Tak co chtít víc.

   Smazat
 23. Pokud chcete ovládnout nějaké vzdorovité území, tak
  nejprve je nutné rozlomit zavedený řád zanesením neklidu /násilnosti/, způsobit ztrátu pocitu bezpečnosti a potom s velkou slávou obnovovat bezpečnost -no a represivní opatření potom vyděšené původní obyvatelstvo přijímá s otevřenou náručí. Jinak by se kvůli omezování občanských svobod obyvatelstvo bouřilo. Potom si již můžete nastolit pořádky dle vaší libosti a bez většího odporu.
  Ve francii jsou nejdál-nejspíš neplánovitě/kolonie/, v německu k tomu plánovitě spějí a u nás se stále úplně nedaří zavést chaos, - tak to půjde skrze nějaké ty pokuty, které se vyvaří z toho eurobyrokratického kotle.
  Pokud to takto půjde dál, budeme se zase ohlížet , kde je nějaký ten zachránce, -dnes- před euroněmeckým vůdcovským morem. Moc na výběr není a je to vždy za něco...

  OdpovědětSmazat
 24. Nejvyšší čas anulovat Lisabonskou dohodu, kterou tak neprozřetelně Zeman podepsal a uspořádat referendum o vystoupení z EU-žaláře národů. Nic se nebojte Maďaři a Poláci nás budou rádi následovat a možná i Rakousko a až se zobudí zo sna i bratia Slováci. Byli sjem před EU tak budeme i bez EU. Nakonec se ukáže, že oni víc potřebují nás než mi je. Jen nás vysávají a diktují nám paraziti. Kde jsou Ti "bojovníci" co tak horovali za svobodu když nám diktoval sovět a to zdaleka nebylo takové jako tahle Bruselská pakáž a její ekonomický, politický a protinárodní teror? Najednou spí jako blanické vojsko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že EU by víc potřebovala nás než my je, tomu asi ani sám nevěříš, viď?

   Smazat
  2. 11.44 - poněkud se pletete, Lisabon.smlouvu podepsal V.Klaus v roce 2009. Pokud si vzpomínám, podepsal ji velmi nerad a s průtahy. Bylo to koncem května nebo začátkem června, M.Zeman si na Vysočině připravoval gumový člun na sezonu.

   Smazat
  3. 11:44 kdože podepsal "lisabonskou dohodu"? I takoví chodí k volbám. Pak, nedivme se.

   Smazat
  4. 6:30 Wikipedie praví: 3. listopadu 2009 v 15 hodin prezident Václav Klaus Lisabonskou smlouvu svým podpisem ratifikoval

   Smazat
 25. Budou-li bruselští Hitlerové trvat na vnucení těch vetřelců, může být vykoupení PRASEXU v Letech menší ztrátou. Cikáni je tam můžou hlídat, žít z nich a vystavovat je za kačku v "Romském muzeu". S hygienickými návyky by zřejmě vzájemně nemuseli mít problém.

  OdpovědětSmazat
 26. 0,51 Hitler jako první zavedl ochranu přírody. Jak symbolické , když vidím NPŠ.

  OdpovědětSmazat
 27. Dnešní tisková zpráva Evropské komise (+ odkazy na četné další dokumenty):
  http://europa.eu/rapid/press-release_IP-17-5132_cs.htm

  OdpovědětSmazat
 28. Teď si vezměte,co navrhuje,nebo co je záměrem EU,udělat z EU federální stát,jeden prezident,jedna vláda a pak by nemuseli nic nařizovat,jen posílat muslimy,kam by potřebovali vyklidit domácí obyvatele.
  V tomto případě,už se jedná přímo o zřízení ovládané sionisti,jako v USA.
  Proto co nejdřív vystoupit z EU,jinak nás zlikvidují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:17
   A ti, kdo vystoupí, zlikvidováni nebudou? Piky-piky na hlavu, že na babu nehraju?
   (Jan Vodňanský: "Samuraj nerozumí. Nechce nebo neumí. A když se někdo zapiká, tak mu hlavu ufiká!")

   Smazat
 29. Anonymní 15:21
  Jistě pokud by chtěla vystoupit jen ČR,tak opravdu mám obavu,že by nám to osladili.Proto je nutná domluva s více státy,které jsou tomu nakloněné a vystoupit najednou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:36
   Родина слышит, Родина знает!
   Ať žije Internacionála nakloněných!
   Mluví z Vás vzpomínka na porážku husitů?

   Smazat
  2. Anonymní 7.prosince 2017 15:41

   Bezva nápad - bude nás víc, nebudem se bát vlka nic!

   Smazat
 30. Anonymní 15:41
  Zase ti křižáci.
  Husité neměli spojence,proto to tak píši,jen ve spojení více sil,můžeme odolat křižákům.

  OdpovědětSmazat
 31. Evropská unie a NATO totálně selhaly v obraně zemí EU proti nelegálním ekonomickým migrantům prostřednictvím pašeráků lidí. Naopak tento obchod s lidmi podporuje a tak nese odpovědnost i za ty, kteří při "transportu" do EU zahynuli. Velmi to připomíná někdejší lovy bílých Američanů na černochy v Africe a jejich transport do otroctví feudálům a kapitalistům - tehdy jen při dopravě otroků zemřelo přes 5 milionů černochů a tak se asi Bruselu zdá, že současné oběti tohoto obchodu novodobých otrokářů jsou "prkotinou". K čemu je nám, EU? K tomu, aby nás ročně obdarovávala pár desítkami miliard Kč a za to si u nás vyinkasovala pár stovek miliard!? K čemu je nám NATO, do kterého cpeme přes padesát miliard ročně, aby vedlo agresívní válku proti arabskému světu a nebo si někde vyrábělo na východě nepřítele pro svoje leho?
  Nebude tedy nám lépe bez EU a bez NATO? Co takhle rovnoprávnost států a národů, co takhle neutralita? Proč máme bojovat za zájmy světové oligarchie a ne za zájmy občanů a českého státu? Do čeho jsme se, my blbci, nechali zavléci? Kdo nás tam zavlekl a proč jsme podlehli EUnacistické propagandě?
  Proč jsme vlezli do té party křižáků a inkvizitorů? Co si jednou naši potomci pomyslí o naší generaci? Generaci, která si nechala zplodit TEMNO II!

  OdpovědětSmazat
 32. Ať jde BRUSEL tam kam patří, tedy do PRDELE!!!!!!
  Václav Vodrážka Plzeň.

  OdpovědětSmazat
 33. Co takhle žalovat EU za rozvracení Evropy, a potlačování suverenity jednotlivých států?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zažalovat je to by asi bylo nejlepší, jak se říká nejlepší obrana je útok, hlavně se nesmíme posrat strachy, Orbán se taky nebojí a jako jediný drží prapor v ruce. A vystoupení z EU? Po Brexiru, by další zdrhající byl konec EU a tím pádem konec tučným prebendám (spíše přetučnělým) z našich daní. A to ne budou chtít za žádnou cenu připustit.

   Smazat
 34. Strpnicky bude hrobarem cr!Co to zvatla o lidskych pravech?Akde byli lidska prava zabitich civilistu Blizkeho vychodu?Hrdime se clenstvim v exklusivnim vrazednim spolku s menemNato.To nato,ktere rozvracelo arabske krajiny.Jsme stejni vinni!Tady nas 10-15 debatuje,ale ceska politika jede dal po americku,tim nemyslim,aby sla po rusku,aby sla po zdravem rozumu.

  OdpovědětSmazat
 35. Jsem pro, neplatit nic a nic nebrat. To neplatit nic, ale znamená neplatit ani příspěvky do euro kasy.

  OdpovědětSmazat
 36. Do prdele, tady lítá těch černejch pytlů arabek, arabů, negrů, tak ať mi nikdo neříká, že je tady nemáme. Jděte na Václavák, tam už jako Pražák se bojím pomalu jít. Neuhnou z cesty šmejdi, čtyři vedle sebe na kole a to na chodníku a každej uhne - radši. Takže budˇ jsou tady na návštěvě, nebo ilegálně. Doufám, že nový ministra vnitra se zaměřína tenhle problém a vyklidí Kliniku - semeniště toho nejhoršího póvlu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.