Reklama

čtvrtek 14. prosince 2017

Česká televize včera (12.12.2017) vysílala film, který vytvořili a hrají v něm členové proruské propagandistické skupiny!


Rado Miko
14.12.2017 Outsidermedia

Pro ty, co mají problém s ironií a satirou – satirický osten tentokrát výjimečně nemíří přímo na ČT, za uvedení „Hranic práce“ naopak zaslouží velkou pochvalu.

Český žurnál: Hranice práce

Pracovní podmínky v nejhůře placených zaměstnáních v Čechách během půl roku zkoumala publicistka Saša Uhlová. Strávila několik týdnů v nemocniční prádelně, v drůbežárně, za pokladnou nebo v třídírně odpadu. Její zkušenost se stala podkladem prožité a velmi osobní zprávy o neviditelných zaměstnancích pracujících v otřesných podmínkách. Uhlová ke svému projektu napsala sérii reportáží, které vyšly na webu A2larm. Apolena Rychlíková je upravila do dokumentárního filmu složeného ze scén natočených u Uhlové doma a z videozáznamů pořízených během její práce. Uhlová doprovází obraz čteným komentářem.

Pořad vysílali včera ( viz 12.12.2017) ve 21:00 na ČT2, odkaz najdete ZDE.

Česká televize uvedení dokumentu dlouho odkládala, přesto pravděpodobně přehlédla informace uvedené v článku Aktuálně.cz z dubna t.r., v němž byla publikována infografika pod názvem Mapa dezinformačních kanálů. Jedním z uzlů na mapě je Alternativa zdola, jejíž členové jsou mezi tvůrci filmu a ve filmu vystupují.

 


Na vypečené mapě Aktuálně.cz, v níž jsou pospojováni všichni „podezřelí“ čarami, které znázorňují sdílení videí, můžete mj. najít též stránky známého režiséra Igora Chauna GoschaTV. Na otázku, kterou jsme položili jednomu z autorů mapy, zda už připravují infografiku finančních toků z Kremlu, jsme dosud odpověď nedostali. Asi má příliš mnoho práce s tvorbou dalších dezinformačních materiálů.
- - -
Stanův komentář: Pro ty, co mají problém s ironií a satirou – satirický osten tentokrát výjimečně nemíří přímo na ČT, za uvedení „Hranic práce“ naopak zaslouží velkou pochvalu.
Reklama

10 komentářů :

 1. Ano,
  známý režizér Igor Chaun je opět v kurzu,
  po té co byl na koncertě svoji kvalitou reprezentantů České republiky v umění,
  všem známé to skupiny ORTEL
  a charakterizoval ji jako čistě vlasteneckou.
  -----------------------------------------------
  p.s.
  Magor Chaun žijící v nepravdě si na svém pokryteckém kanálu Goša může o Bohu nechat jen zdát a nebo fantazírovat, jak je jeho zvykem*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc dobře si pamatuji, jak protekční spratek, Chaun, od malička herec v bolševické TV, kopal do Karla Kryla. Je to ubohý zmetek, nic jiného.

   Smazat
 2. Já mám už delší dobu dojem, že program ČT 2 je přeci jen aspoň částečně opozicí programu ČT 24.

  OdpovědětSmazat
 3. Televizi nemám, nechci, no a vida, zde je ona síť, jak další pomůcka k vyhledávání pravdivějších informací! Děda.

  OdpovědětSmazat
 4. Nevím, zda ale ve zmíněném pořadu bylo dostatečně zdůrazněno, že jde jen o ukázku, jak to obecně vypadá s prací u nás v továrnách domácího i zahraničního kapitálu. Také se mi zdá, že komentátorka prostě spadla z bavlnky do septiku pracovní reality u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak z toho uz maji vlastenci z prazske kavarny asi zamotanou hlavu.......no proste vsichni ti Bartoskove a Jandove at jdou doriti (nevim ale jestli se do te usacke prdele vsichni vejdou)....

   Smazat
 5. Ani nečtu, ani nesleduji ČT a její klony jsou pro mne nesledovatelné bohužel jako Babišův podkoní je musím palatit. Tedy myslím to tak že dodržuji finanční a daňovou kázeň.

  OdpovědětSmazat
 6. Uzasny a otresny dokument .Pani Uhlova ,mate muj obdiv a diky Vam za odvahu

  OdpovědětSmazat
 7. Že by nám autoři filmu naznačovali, k čemu potřebujeme migranty?
  Už jsem asi paranoidní, ale tak nějak se bráním rovnítku mezi pojmy česká televize a objektivita.

  OdpovědětSmazat
 8. Ta trockistka Uhlová hlavně ukázala jak je to zlé u Babiše a jak se tam žalostně málo platí. Míň než v prádelně a "žiletkárně".
  Aby se to nějak srovnalo, tak píchla do žida v Albertu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.