Reklama

úterý 5. prosince 2017

Chytil jsem špiona v centru Prahy

Přemysl Votava
5.12.2017 ČeskéNárodníListy
Svět je plný špionů. Nedávno mne vystrašily obavy Jiřího Drahoše o špionech, kteří mu mají ukrást vítězství v prezidentských volbách. Tedy, že dojde k ruskému ovlivnění těchto voleb v ČR. Proto plný obav vydal jsem se do centra Prahy, na Staroměstské náměstí, k odhalení ruských špionů.


Již po prvním dnu hledání konstatuji, že jich je opravdu mnoho, využívají zejména vánočních svátků a Nového roku ke špionáži. Pronikají v této době do Prahy a ovlivňují naše obyvatelstvo svou velezrádnou činností. Dle mého zjištění je nutné přiznat, že české obyvatelsko naivně usedá na lep této propagandě. Jak jsem vypozoroval, tak mnozí tito ruští špioni mají fotoaparáty a fotografují, jak vánoční stromečky, stánky s perníkem, ale i Staroměstskou radnici, Pražský hrad a dokonce také vlaková nádraží. Kontakty s českým obyvatelstvem navazují zejména v restauracích, barech a u krámků s trdlem. Při svém zjištění konstatuji, že obyvatelstvo přes řadu vyhlášek, varování a mnohá mediální upozornění, je k této propagandě neobyčejně vstřícné ! V restauracích s těmito rusky mluvícími mnozí Češi pijí čaj, mnozí rum a vodku…

Situace není rozhodně dobrá, zejména nyní před Vánocemi a Novým rokem, kdy špionů přibývá. Obavy prezidentského kandidáta, se tak naplňují….

Již v minulosti jsme zažili hon na špiony. S těmi ruskými máme své zkušenosti když otvíráme Haškův román o „dobrém vojákovi Švejkovi“. Se špiony a velezrádci už tehdy marně bojoval, snaživý policejní komisař Bretschneider a také úslužný putimský strážmistr Flanderka. Špionů bylo tehdy v Čechách hodně a Rakousko – Uhersko, mlelo už z posledního.

Přes tato má zjištění o přítomnosti ruských špionů, kteří chtějí zabránit Jiřímu Drahošovi v cestě na Hrad, jsem velmi obezřetný. My zde v Česku totiž máme své letité, velmi smutné zkušenosti se špiony. Honili jsme je i před 65 lety.

Právě v těchto dnech je tomu již 65 let (3.12.1952), co domácí média informovala o popravě 11 členů tzv. protistátního spikleneckého centra, vedených generálním tajemníkem KSČ Rudolfem Slánským. Tento proces odstartoval následně stovky dalších procesů. Tehdy začal hon na západní špiony…. Následovaly další procesy, stovky poprav, desetitisíce uvězněných, statisíce nešťastných, … Mezi nimi byl za špionáž odsouzen i můj otec.

I když se doba změnila, přesto jsme se nezbavili těch snaživých Bretschneiderů, Flanderků, byli za Rakouska, byli za Protektorátu, jsou i dnes…. Jsou snaživí, vtíraví, podlézaví, podle větru se dokáží správně nasměrovat, přihrbit, přizpůsobit se… Vycítí vždy svou novou šanci.


Přemysl Votava
(Národní socialisté)

17 komentářů :

 1. Špionů tady bude za chvíli strašně moc. A nebudou to špióni z RF. -)-)-)-)-)

  http://www.belak.sk/wp-content/uploads/2016/12/Slnie%C4%8Dk%C3%A1ri-01.jpg

  OdpovědětSmazat
 2. Doufám, že pan Drahoš, než ulehne, pokaždé zkontroluje prostor pod postelí... Dovedete si představit tu hrůzu, že by kandidát na prezidenta měl něco tak hrozivého v noci pod postelí? A co WC? 4. 11. 1035 přeci knížete Jaromíra ZAVRAŽDILI SEDÍCÍHO NA PREVETU BODEM ZE SENKRŮNY DO ZADNICE...

  OdpovědětSmazat
 3. Stáhni a přečti si toto, možná budeš mít jiný názor
  http://www.nwoo.org/download/knihy/Vybusnina_Operace-CIA-Splinter-Faktor–Steward-Steven-1974….pdf
  Zedo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud by vám kniha nešla stáhnout (číst mi jde), lze ji stáhnout z
   www.ulozto.cz
   Veřejné knihovny vedou (nebo právě vyřazují ) knihu
   Josefa Slánská :Zpráva o mém muži
   ISBN 80-205-0165-7
   a knihu
   Heda Kovályová-Margoliová: Na vlastní kůži.
   Všechny knihy se týkají 40. a 50 let.
   Je zajímavé, že první uvedenou (Splinter factor -Výbušnina) necitují ani komunisté, ani antikomunisté.

   Smazat
 4. Soudruha kandidáta z AVČR by mělo spíše zajímat, že:

  'CIA created ISIS', says Julian Assange as Wikileaks releases 500k US cables

  Mr Assange said a decision by the CIA, together with Saudi Arabia, to plough billions of dollars into arming the Mujahideen fighters in Afghanistan to tackle the Soviet Union, had led to the creation of terror group al-Qaeda.

  https://www.express.co.uk/news/world/737430/CIA-ISIS-Wikileaks-Carter-Cables-III-Julian-Assange

  Ale to mu vůbec nevadí, že si USA 11. září připravily samy, včetně dalšího vývoje ve světě.

  OdpovědětSmazat
 5. Prověřil již někdo Drahoše? Neohrožuje náš stát? Špioni se občas takto chovají. Jen aby jsme něco nepromeškali !!

  OdpovědětSmazat
 6. Pokud budeme mít Drahoše, Rus nás nikdy nedobude. Drahoš, prezident bude bdít i za nás. No neber to!

  OdpovědětSmazat
 7. Tak až Zeman vyhraje tak drahoše cyp střelí a nebude to špion.

  OdpovědětSmazat
 8. Drahos na Hrad!!! :-) Nebo alespon BYVALY bojovnik proti AMERICKEMU IMPERIALISMU, ktery DNES bojuje proti RUSKE AGRESIVITE!! :-) Pavel na Hrad!!!! :-) :-) :-)

  OdpovědětSmazat
 9. Tak už je to veřejně jasné i v OSN. Izralská pakáž podporuje teroristy.

  MZV Sýrie obvinilo Izrael z podpory terorismu
  Syrské ministerstvo zahraničních věcí informovalo o stycích Izraele s teroristickými skupinami a vyzvalo OSN, aby přijala opatření, uvádí syrská informační agentura SANA.

  A za tohohle stavu Drahoš hledá špiony?! Měl by je hledat na jiné straně!

  OdpovědětSmazat
 10. Pan prezident Ing. Miloš Zeman naštěstí opět zvítězí. Avšak domnívám se, že z ostatních kandidátů je Jiří Drahoš ten nejhorší. Je to vítač, jenž Kavárně zcela otrocky přikyvuje ve všem a v čemkoli. "Jemný vědátor" Drahoš například soudí, že když Mašínové podřízli chudáka spoutaného a tuším že chloroformem? uspaného policistu Honzátka, že to byl čin správný a demokratický! Vážení spoluobčané, NEVOLTE prosím Drahoše, jeho volba by naší vlasti, České republice, nesmírně uškodila! Pane Drahoši, sundejte a vložte někam hluboko do skříně ty Vaše brejlové obroučky s nulou dioptrií. S případem takovéhoto "brýlového fešáka" se (ve Vašem zosobnění) setkávám poprvé za celý život; i v tom jste trapný. A Váš témbr řeči taky nepůsobí zrovna přesvědčivě; mluvíte, profesůrku, jako školák, jenž byl kantorem u tabule přistižen dutý jako bambus. Tak sorry, že Vás nešetřím (viďte).

  OdpovědětSmazat
 11. poslechněme si co řika čete vis před rokem osmdesat devět zastaval řadu vyznamnych funkci dale pak skutečnost a pouhy fakt že toho mohl dosahnou jen kadrovy stranik z tvrdeho jadra komunistu je cudně zamlčena jakoby se narodil až po 89 ostatně každy radoby kandidat ma tajemnou komunistickou minulost ktera by měl voliče zajimat co nejvice je to odkaz našeho světaka humaniptaka a bombardovaciho dramatika

  OdpovědětSmazat
 12. Pan Drahoš pokračuje ve své práci před rokem 89.
  Když v době normalizace vytvořili komunisté odbor pro boj s vnitřním nepřítelem, tak s podivem zjistili, že žádný není !
  Nu což, tak vytvořili Chartu 77, platili Tigridovu nadaci a tak podobně a ejhle odbor si konečně zdůvodnil svou existenci.
  Nyní tu máme máme nový odbor Jandy a Drahoš opět získal svou roli.
  Ještě dodatek, co je to za Fyzika, který nechápe základní fyzikální zákony. Opravdu jen ti nejlepší vedou AV ?

  OdpovědětSmazat
 13. Bože jenom ne Drahoše!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Nevím, komu naletěl pan Drahoš, když se nechal naverbovat na kandidaturu na prezidenta proti Zemanovi. Ale to, že naletěl a chtěl by to nyní ospravedlnit svými skoroperzekučními bludy přes ruské špióny, nesvědčí moc o kvalitě jeho mentálních možností. No a tak vyvolává otázku, že ti, jimž dosud v akademii věd šéfikoval, asi na tom s IQ nebudou lépe. A tam prosím daňoví poplatníci musí utápět své poctivě vydělané peníze!

  OdpovědětSmazat
 15. Drahoši, šíření poplašné zprávy je trestný čin! Divím se, že státní zastupitelství nekoná. Nebo koná?

  OdpovědětSmazat
 16. Nedávno byl v Českém rozhlasu pořad o počtu uznaných patentů v jednotlivých evropských státech. Česko, podle uvedeného pořadu, má jich každý rok několik set. (Jak cudně vyjádřeno.) Poloviční Dánsko má počet patentů každý rok cca 10 000. Když příhledneme k tomu, že ne všechny patenty pochází AV, tak mám dojem, že to není žádná sláva. Co by nám o tom řekl pan Drahoš, který mi připomíná nudné politické normalizační agitátory.
  Morave

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.