Reklama

sobota 23. prosince 2017

DLR předvedla "odpověď" na americké velkorážní pušky


23. 12. 2017        zdroj
V samozvané Doněcké lidové republice byly promítnuty záběry střelby z velkorážní pušky místní výroby. Video zveřejnil kanál Telegram WarGonzo. "Protisnajperská puška Dončanka. Ráže 12,7. Vyrobeno v DLR. Brzy se všichni dozvědí, kdo koho ...", je uvedeno v popisu videa.


Klip byl zveřejněn po zprávě o schválení ministerstvem zahraničí USA první dodávky smrtících zbraní pro Ukrajinu, zejména pušky Barrett M107A1.

15. prosince vůdce samozvané DLR Alexandr Zacharčenko oznámil, že v republice je rozběhnuto vyvíjení a vyroba vlastních zbraní. Podle jeho slov se v blízké budoucnosti počítá se zahájením výroby bezpilotních letounů.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

33 komentářů :

 1. Ukrajinci začali zase střílet na Doněck
  https://www.youtube.com/watch?v=2MEkmegQD9g
  U nás ticho po pěšině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybych já velel, tak už Juzovka není. Já bych tam totiž dotáh Tlustýho Káju i s ženou (Bertou) a každej den bych to solil na toho plešouna na štoklu tam co to dá!

   Smazat
  2. https://www.youtube.com/watch?v=NDvQFC-weQg

   Smazat
 2. Takže usa dodává na Ukrajinu m.j.i obranné smrtící pušky Barrett M107A1, aby se dodržovala Minská dohoda?Ti ušáci jsou opravdu zvrácení a myslí si, že jim to někdo krom primitivů žere.

  OdpovědětSmazat
 3. Putine, osvobod Ukrainu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:22 Myslíš osvobodit od vlastních vojáků?

   Smazat
  2. Hloupého trkni.

   Smazat
  3. 8:47 Debile

   Smazat
  4. 8:47 Od banderovců které ty podporuješ.

   Smazat
  5. Putin nemůže osvobodit Ukrajinu (protože slouží stejným oligarchům jako Prasenko, že?), páč je to vymyšlenej stát, umělá entita. Až bude nastolena vlastenecká váda Impéria, osvobodí maximálně Malorusko a Halič vrátí Rzeczi ...

   Smazat
 4. Sebrat jim všechny zbraně, každýmu dát do ruky klacek a ať si to vyřeší sami. Nejhorší je když se do cizích záležitostí sere někdo třetí.

  OdpovědětSmazat
 5. Hmmm, v tomhle vánočním čase je pohádky ideální doba. Já miluju tu o zlých banderovcích a udatném Voloďovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:41 Neníjak pohádka o namyšleném všehoznalci - taková asi též bude.

   Smazat
  2. 9:41 O Voloďovi žádnou neznám. Znám jen tu o hodných Banderovcích a Putinovi Ukrutném, kterou reprízují v jednom kuse. A představte si, že se najdou takoví idioti, kteří jí považují za pravdu.

   Smazat
 6. 9:41
  Banderovska pakáž potřebuje zahrávat na poušti po krk do písku....jednou by ty mrsiny byly užitečný!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Jistě, AKčka se tolerují, páč jsou Russko-SSovětské konstrukce. Tyto zbraně jsou určitě mírumilovné, protože jsou neamerické. I na vánoce píšu, jděte do prdele

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.37 nerozumím tomu, proč by Kanada dodávala na Ukrajinu AKčka

   Smazat
  2. 10:37
   Sám seš zalezlej v uASSacky prdeli až po kotníky ty Holyude!!!!!

   Smazat
  3. 11:30 Zato tys jen prd co byl z Šelomovy lejnolíhně nesvéprávně vypuštěn! Jéééééééééééé, pane šeditelí! :D:D:D

   Smazat
  4. 19:09
   Jeeeee,chce to mozek a nějakej novej nápad ty volotrku s natrzenou hubou!!!!!:-DDD

   Smazat
  5. 19:32 Nač? Na Šelomí prdy stačí dávno vymyšlená klasika - totiž antiperspirant! :D:D:D

   Smazat
  6. 8:07
   Tak ten antiperspirant začni používat hlavně kvuli svymu armádu ty prochcana tesilova kalhotko pornoJandovo teplomilnyho stadecka!!!!!:-))))

   Smazat
  7. 10:56
   Nežikej nežikej ty tesilní vonuce stažená z hnáty nějakýho putleroffskýho vraha donbasských žen a dětí :D:D:D

   Smazat
  8. 14:16
   GRAMOFON PLNEJ SRACEK,HOĎ TAM NĚCO NOVÉHO,AŽ TI V HULIBRKOVE ZUSTANE SPERMA V PALICI!!!!!:-))))

   Smazat
  9. 16:3 Bys rád se vzdělal, co? Nasrat, nemá to smysl, stejně se hned rozplyneš a když jsi opětovně vyprdnut z Šelomí zádele, jsi stejný jako předtím :))))

   Smazat
  10. 7:38
   Já vzdělání na rozdíl od tebe ty smradlavej uASSackej hulibrku mám!!!!!
   O tobě se dá jen říct,že seš GRAMOFON PLNEJ SRACEK A JEŠTĚ SEŠ TAK BLBEJ,ŽE SEŠ NA TO PYŠNEJ!!!!!!:-DDD

   Smazat
  11. 9:16 Ty jsi jen Šelomí prd co špatně duje na starej ruϟϟkej krám co se ani nedá nazvat klávesnicí. A tvůj vypouštěč už na tě dávno sere, páč by ti jinač pořídil novou, lejnere putleryči - takovou co dotahuje "R"!Amiř se s tim ...

   Smazat
 8. Nechtěl jsem psát o vánocích . Ale místo míru amerika rozpoutává války po celém světě . Pamatujete na Karibskou krizi . Ruské rakety museli z Kuby . Dnes je USA skoro na Krymu . Parukáč s ambasádou v Jeruzalémě ! Tolik let se řešení Palestína a jednr větou vše zmařeno a lidé umírají . Proto fandím Putinovi a lidu který nesl největší tíhu druhé sv. války . Kazisvět je před branami Ruska . Minské dohody se neplní . Donbas nutno osvobodit pokud není Ukrajina v nato brzo tam bude . Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:58 No jistě troubo. Ty jsi se nevšiml, že Majdan byla stejná komedie jako 17.11.1989. Také ses nevšimnul, že USA, které podle tebe chtějí Rusko zachvátit, dobít a zničit, jaksi omylem věnovali právě tomu Rusku plynové pole v Perském zálivu, stejně jako si nepochopil že Sovětská okupace Afghánu proběhla pro Americký zájem a v USA žoldu. Nevidíš, že obě velmoci mají stejnou hlavu. Dej si radši punč a nešiř nesmysly.

   Smazat
  2. 12:04 - co si dělal poledních 16 roků? SSSR už dávno není! Tak co to tu troubíš za blbinky? Dnešní Rusko není SSSR. Jeho politika je odlišná do sovětské politiky. Až pochopíš ty rozdíly, tak diskutuj, zatím jsi za trumberu.

   Smazat
 9. No jo no, nejen Kanmada, USA a EU mohou někam dodávat smrtící zbraně. Když to má Rus takhle blízko, tak proč by se rozpakoval někomu někam něco dodat, co nebude po chuti NATO? Je to jen nátlak, aby někde něco neproběhlo.

  OdpovědětSmazat
 10. Dostál sem pod stromeček od santa clause aipot a novi tablet s windovs10 juchuchúúú.

  OdpovědětSmazat
 11. Krym je strategické území pro Rusko,nehledě,že bylo jejich a komunisti ho darovali-do společné správy v dobré víře,že bude sloužit hlavně Rusku které tam parkuje svoji námořní flotilu a má přístup k moři.Tak bych chtěl vidět kdyby usiloval o vliv Putin na Kubě což by bylo stejné strategické ohrožení pro američana který se chce přes Krym oslabit Putina.A ukrajinu přijmout do NATO.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.