Reklama

sobota 2. prosince 2017

Drahoš má strach, že mu prezidenství ukradnou ruští špióni


Lubomír Man
2. 11. 2017
A proto přispěchal za dosluhujícím premiérem Sobotkou, aby ten s tím propánakrále něco udělal, dokud je čas, jinak mu ta kandidatura, už k dobrému konci našlápnutá, shoří doslova před očima. Vždyť ti Rusáci jsou dneska všude, v Americe, v Anglii, v Německu, a ježíšmárija, to dá rozum, bodejť by nebyli taky u nás. A všude si dělají prezidenty a premiéry jenom ze svých jo řadně prověřených lidí. To musíte ovládnout azbuku, zatančit kozáčka, odzpívat rusáckou hymnu, vypít na jeden zátah litr vodky a zůstat nehybný jak socha, a na závěr odhrkat životopis Putina. Jinak jste vyřízený a namísto úřadu vás kopnou do zadku a letíte odkud jste se narodili. To znamená, že já poletím přes celou republiku nadél až do Jablunkova, no nic, aspoň poznám líp republiku.


Ale vážně, neberte to na lehkou váhu, všude je těch Rusáků plno, vždyť to musíte vidět, na ulicích dělají, že jsou to Češi, ale doma mají ikony a staroslovansky se k nim modlí ostošest, prolezli kam mohli, do vlády, na ministerstva, všechny úřady od nich praskají ve švech, a nejvíc je jich u bezpečnostních složek, tam se to od nich doslova nadýmá, jako když zraje těsto, no jedna hrůza. Vždyť zrovna teď, jak šel za Sobotkou, za ním šlapalo pět chlapů, a podle toho, že dělali jako by nic, je jasné, že to byli Rusáci z těch jejích tajných služeb. Samozřejmě kryti, jako by byli od BISu, jenže jemu hejly na nos věšet nebudou.

Jdou po něm, to je jasné, a taky vědí proč. Protože on by jim jako prezident jo zvedl perka, všechny by je z republiky hnal sviňským krokem, a kdyby na to snad naši lidi nestačili, zavolal by si do Bruselu o pár desítek tisíc emigrantů navíc, a ti naši skřehotavci z webů by hned viděli, že se pro islamisty u nás uplatnění najde.

Jo a řeknu vám jedno. On ten strážmistr v Putimi, co vyslýchal Švejka, protože hned poznal, že má před sebou ruského špióna, nebyl žádnej blbec, jak to psal Hašek. Protože on ten Švejk ruskej špión skutečně byl, to se přece poznalo v Bugulmě, kde dělal toho rudého komisaře, ne?

Jo a myslíte, pane premiére, že jsem udělal dobře, že jsem za váma zašel? Že jsem si to prezidenství tím přece jenom najisto pozichroval?

21 komentářů :

 1. Je komické, jak zoufale se šmejdi snaží najít někoho, kdo je volitelný mimo Zemana a nedaří se. Nabídka je omezena na lháře, komedianty, zloděje a veksláky. Český národ pořád není schopný pochopit, jak to myslí upřímně a demokraticky:))

  OdpovědětSmazat
 2. Pěkná povídka od autora. Ještě by to chtělo něco o Sněhurce, když na Moravě padal fest sníh a teď pěkně mrzne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve finále života musím konstatovat, že některým věcem jsem se asi nestačila naučit rozumět. Například vaším sdělením. Autora "povídky" jsem pochopila zcela a mimořádně dobře jsem se bavila. Velice Vás prosím, můžete mi objasnit, co jste tímto příspěvkem chtěl sdělit? Já jsem jen hloupá blondýna.

   Smazat
 3. Do Prčic vždyť ti Rusáci jsou už úplně všude Pjakin říkal, že jsou už dokonce i v Rusku a to je teda už docela pořádná drzost. Vždyť se už roztahujou ůplně všude a chtěli by spravedlnost a férovost na celém světě. Prostě jsou naprosto nechutní. Jakoby těm blbečkům nestačilo jen pár korálků jako dřív, za to bezcenné zlato. Jak je to možný dřív to stačilo a dneska chtějí nějakou spravedlnost a férovost, domorodci hnusní jedni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo ,to rikala i Clintnova ,ze v Rusku ju jich taky hodne !A to kdyby holka vedela ,ze pulka Ukrajiny jsou taky sami Rusove ,tak ji slehne

   Smazat
 4. Drahoš je stejně tak trapný, jako odporný.
  A to pádění za Sobotkou, to taky o něčem vypovídá - k blití jsou oba. Místo aby za ním bylo něco vidět, kampaň, charizma, jasný program, kterým by oslovil lidi - tak místo toho shání zákulisní kšeftíky, nefér podporu, donáší a bonzuje (jak dělal celý život, špína jedna) a pokouší se intrikovat a hlavně ať někdo něco udělá - třeba sralbotka poslední den své vlády vydá nějaký zákon, ne, co by mu umožnil podvodně vyhrát. FUJ.

  OdpovědětSmazat
 5. Jo slouha by chtěl válku s RF jak mu to kážou páníčkové z usa.

  OdpovědětSmazat
 6. Koho tím osloví? Nějakýho primitiva?

  OdpovědětSmazat
 7. Jakeš havloidů Drahoš.

  OdpovědětSmazat
 8. Mám divný pocit. Tak volby nám zmanipulovali z Ruska.A kdo byl u vlády, před těmi volbami? Nikdo? Nikdo neúkoloval vojenskou rozvědku? Snad jen Nagyová, že? Kde byla BISka? Té také zřejmě nikdo nevelel. Kurvahoši gutentag, ruští špioni se tu proháňajů... No jak se mohlo stát, že špioni zvádají víc než ta vláda? Nějak mi v tom svinčíku chybí logika. Tak klidnou neděli!

  OdpovědětSmazat
 9. Ja ruskij agent, vy volte Zemana, tak vam to narizujeme, zdrastvujte, tovarisci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ivan Ivanovič da, pazdravlajtě tavarišče Putina.

   Smazat
 10. Zeman a 8 loutek,a včil se lide ukaž,jestli jsi ještě Národ,nebo jenom tupé stádo...

  OdpovědětSmazat
 11. Není lepší se při prohrané volbě vymlouvat na Rusy, než přiznat, že na něj český volič kašle? Nevím, zda vůbec někdo v Rusku ví, kdo je Drahoš, kdo u nás vyhrál parlamentní volby. Vždyť pro ně nejsme rovnoceným partnerem naprosto v ničem. A předem říkám, že Drahoše volit nebudu, přesto že mne doposud neoslovil žádný ruský agent. Děláme se stále důležitějšími, než jsme. M.R.

  OdpovědětSmazat
 12. Drahouš je ve své podstatě stejný jako strážmistr z Putimy. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozdíl je pouze v titulu, nestudoval u vás v Plzni?:)

   Smazat
  2. U nás není VŠCHT. Karel z Plzně

   Smazat
 13. Dra- hoš, všech blbů ká - moš.

  OdpovědětSmazat
 14. Mate pravdu.

  A toto je faktem ---

  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/sprostactvi-protikandidatu-zemana

  .
  .

  OdpovědětSmazat
 15. Ten Drahoš je opravdu levný. Ale ani tu korunu bych za něj nedal.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.