AA

Reklama

pondělí 4. prosince 2017

Drahoš sdílí seznam nepohodlných webů EUropských hodnot - za zdroj se stydí?

Tomáš Vyoral
4.12.2017   Rukojmí
Jiří Drahoš brojí proti "dezinformacím", na svém webu uveřejnil seznam nepohodlných. Ačkoliv se do puntíku shoduje se seznamem EUropských hodnot, jako zdroj uvedl: Česká média, BIS a Ministerstvo vnitra. Stydí se snad za "kolegy"?
Včera jsem uveřejnil blog o (nečekaném) začátku boje Jiřího Drahoše s tzv. proruskými dezinformačnímim weby: Drahošovy obavy z ruských dezinformací. Želé, absence názoru a charismatu = hoaxy! (zde)

Aktuálně se na webu Jiřího Drahoše již objevil seznam oněch dezinformačních webů, o nichž kandidát na prezidenta nepochybuje, že z jejich strany docházelo k ovlivnění voleb u nás... a jehož stanovisko aktuálně dementovala i BIS (rovněž v mém článkunebo například na Novinky.cz.

Nepřehlédnutelnou zajímavostí však je, že Jiří Drahoš, dle všeho, přebral seznam alternativních webů od dezinformátora EUropských hodnot Jakuba Jandy.

Ostatně můžete se přesvědčit sami, seznam, počet a především i samotné pořadí nepohodlných webů se na stránce pana Drahoše i EUropských hodnot neliší. Printscreeny přikládám níže. Ale pan Drahoš a jeho PR tým ("zručně", nebo manipulativně?) jako zdroj oněch webů uvádí: Česká media, zpráva BIS a ministerstvo vnitra. Ano, jistě nelže, ale je to fér, když prakticky primárním zdrojem jsou právě EUropské hodnoty?

Stydí se snad za svou spolupráci s EUropskými hodnotami?

Seznam nepohodlných webů na stránce Jiřího Drahoše zde.
Přehled nepohodlných webů na stránce EUropských hodnot zde.

11 komentářů :

 1. Donasec jeden pedofilní!!!!!!
  Cekej udavac havloflaska!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. i ty nekorektní zloduchu, co by o tobě řekl autor Rychlých šípů? Že tě sluníčkáři nemohou cejtit ani "v zádech"

   Smazat
  2. 22,01
   Já zase sluníčkáře nemůžu cejtit z žádný strany!.-D

   Smazat
 2. kluka z Beskyd prozradí i nevinná poznámka i když o ní víme od jeho sedmnácti let.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jiri-Drahos-Jsem-kluk-z-Beskyd-s-tvrdou-hlavou-Zadne-zele-514904

  OdpovědětSmazat
 3. Mě jsou nepohodlný drahošové a spol a všichni tito vlastizrádci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani bývalý předseda AV nemusí všemu rozumět.V některých oblastech života může být i neznalcem.

   Smazat
 4. Drahoš je kripl,sráč a prolhanej kretén.Plká o tom,že Rusové ovlivní prezidentské volby u nás.Je to naprostej tragéd a HOVADO!!!Parodie na prezidenta stejná,jako bosohlavej sázkař a fortuník Horáček...To je mi teda výkvět,tihle podaření kandidáti...

  OdpovědětSmazat
 5. Asi pan Drahoš prcá s pornohodnotou Jandovic....

  OdpovědětSmazat
 6. A když čtu rozhovor s někým, kdo má na věc svůj názor, to je taky dezinformace? Např. M. Koller, J. Robejšek, R. Valenčík, T. Spencerová, P. Žantovský a mnoho dalších.
  A zajímavá věc je, že to, co je na zmiňovaných webech jako dezinformace, to je ve valné většině něco, co se nositelé "jediných správných" názorů snaží utajit.
  A časem se to stejně "provalí" a jakoby nic to přestane být ten špatný a nevhodný názor. Tak takhle jsem si tu pluralitu názorů nepředstavoval.

  OdpovědětSmazat
 7. To je fuk.Drahoš se nechytá i kdyby se jmenoval Levňoš.

  OdpovědětSmazat
 8. Jiří Drahoš - vítač imigrantů: http://bit.ly/2j5Rb7P

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.