Reklama

čtvrtek 14. prosince 2017

Dva gruzínští občané mají svědčit o odstřelovačích na Majdanu!

- kou -
14.12.2017 112ua, překlad a zpracování PrvníZprávy

Dva gruzínští občané jsou ochotni svědčit u Svjatošinského okresního soudu v Kyjevě o najatých odstřelovačích na „Majdanu“ v roce 2014. Oznámil to včera právník bývalého příslušníka „Berkutu“ Pavla Abroskina Alexander Gorošinskij.
Výsledkem střetů v Kyjevě v roce 2014 byly desítky lidských obětí. Po převratu obvinily nové ukrajinské úřady z jejich úmrtí zejména zvláštní jednotku ministerstva vnitra „Berkut", která byla později rozpuštěna.

„Obrátili jsme se na soud, zda bude schopen vyslechnout tyto osoby prostřednictvím videokonference a poskytnout odpovídající vyhodnocení ... Bojí se o život, takže jsou připraveni podat svědectví prostřednictvím videokonference z Arménie,“ řekl Gorošinskij televiznímu kanálu „112 Ukrajina“.

Podle něj měl obhájce podezřelých již příležitost pohovořit s těmito svědky. Řekli, že byli svědky toho, jak se vedla palba proti protestujícím a policistům z hotelu Ukrajina a budovy konzervatoře.„Určují čas, místo, metodu, jméno a příjmení těch, kteří to udělali, a s jakými zbraněmi se to stalo," dodal Gorošinskij.

Nedávno italský „Kanál 5“ vysílal dokumentární film, ve kterém italští novináři uskutečnili rozhovory s jistými Kobou Nergadze, Zastavou Kvaranccheliou a Alexandrem Revazišvilim. Podle těchto lidí je v roce 2014 do Kyjeva bývalý gruzínský prezident Michail Saakašvili poslal jako ostřelovače. Jeden z nich tvrdil, že v době zostřené konfrontace dostala jejich četa rozkaz střílet na důstojníky „Berkutu“ i na demonstranty.


Kyjevské náměstí - Náměstí Nezávislosti („Majdan“) - obsadili příznivci evropské integrace 21. listopadu 2013, hned po oznámení vlády Mykola Azarova pozastavit podepsání dohody o přidružení s Evropskou unií. Později se „Majdan“ stal epicentrem konfrontace mezi bezpečností a radikály. Zodpovědnost za smrt více než 100 lidí přisoudily nové ukrajinské orgány exprezidentovi Viktoru Janukovyčovi a speciálním silám „Berkut“. Janukovyč a příslušníci „Berkutu“ popírají svou účast na vraždách.


Související:
Odhalení: Stříleli na Majdanu i do vlastních, aby vyvolali převrat!

27 komentářů :

 1. I kdyby nevim jak argumentovali ti najati snajperi a dolozili by tato sva svedectvi ze na neci rozkaz strileli do civilu a policistu neprojde to. Velkej bratr se diva,posloucha a prekrouti to jak se mu bude hodit! Nemaji sanci,jedine ze by to vzali do vlastnich rukou a vyjeli si na lov zpatky do Kijeva.
  Jejich vypovedi budou zpochybneny,prekrouceny a shledany neduveryhodnyma.
  Maji jedinou sanci-vystrilet ty ukrossky zmrdy osobne a pak udelat verejny prohlaseni proc. A na internetu,aby se to nedalo zpochybnit a zatusovat.
  Takhle umrou drive nez budou schopni vypovidat pred soudem.Protoze jednou cernej opicak prohlasil ze kazdemu co nebude delat to co chce velkej bratr a poslouchat tomu vykrouti ruce. A patrne taky krk.
  Muzou si klidne napsat parte na kamen uz ted :-)

  OdpovědětSmazat
 2. To by bylo pěkný kdyby šel šláfenberg a štetina do lochu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13,35
   Žádný takový do lochu....do uranovejch dolů a makat pěkně 15h denně,voni by je jejich roupy přešly,havlobanderovci podělaný!!!!!

   Smazat
  2. No samo,jsou to svědci,když toho tolik ví...a co řekli přes sdělovací stačí,ví toho určitě víc,je je třeba vyslechnout,takže EU i náš parlament je musí na požádání vydat ukrajínským soudům.....

   Smazat
 3. Ano. To je typický scénář CIA. Pokud někde potřebují svrhnout vládu, začnou finančně a mediálně podporovat opozici. Vždycky se všude nějaká najde. Eskalují napětí tak dlouho, dokud nevyjdou lidé do ulic. Poté začnou najatí ostřelovači střílet do demonstrantů i do pořádkové policie. Tím vzniká dojem, že obě strany spustily střelbu a konflikt nadále nabývá na síle, protože obě strany se začnou "bránit".
  To je scénář, který jako přes kopírák používá CIA od začátku "Arabského jara" v Tunisku. Naposled to zkusila ve Venezuele, ale tam se jim to nějak nevede. Je mi nepochopitelné, že to doposud funguje, když je to tak profláknuté a že ty geniální borci v CIA nevymyslí něco novějšího.
  Jirka

  OdpovědětSmazat
 4. Vždy se nájdou nějaké vši co za peníze udělají cokoliv. Prostě jidášskému groši neodolají. Nedělám si iluze, že by se to nestalo i u nás. A Venezule držím palce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale stalo. A stačilo jim jen spustit fámu o zabití Šmída, ne.

   Smazat
  2. Už dávno bylo na čase zjistit a odsoudit lháře, kteří úmyslně lhali veřejnosti o smrti studenta Šmída (byl to přísl. StB, který předstíral svou smrt). Jakoby včera si pamatuji z amplionů na "Václaváku" frenetické výkřiky herce Nárožního, který vykřikoval: Nezabíjejte nám děti!. A touto falešnou správou úmyslně hecoval veřejnost.

   Smazat
 5. Sám jsem byl na Majdanu v květnu 2014 a mnozí banderovci mi děkovali za pomoc, kterou jim přivezl Schwarzeberg, Štětina a Zaorálek. Byl jsem se také projít v okolí hotelu Ukrajina a jsem přesvědčen, že se odtamtud střílelo na majdanisty i na Berkut. Směr, odkud přilétly kulky do týla a do boku majdanistům, tomu nasvědčuje. PK2

  OdpovědětSmazat
 6. mnozí banderovci mi děkovali za pomoc, kterou jim přivezl Schwarzeberg, Štětina a Zaorálek
  takže podpora fašistického hnutia - to už v Česku nie je trestný čin ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U někoho ano (například A.B.Bartoš), u někoho ne (například Štětina, který se přátelí s Azovem). PK2

   Smazat
  2. 14:22 Reconquista je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě.

   Smazat
 7. Není. Stejně jako podpora komunistickeho hnutí.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Palmere,cim te tata udelal, tim si take zustal:-)
   Tva matka byla pocestni,slusna zena,jenom z tebe je zkur..y syn.

   Smazat
  2. to 15.37
   Palmere
   Je CR demokraticky stat? Byly u nas demokraticke volby? Zvolili lide demokraticky? Tak jak vysvetlis, ze jsou porad po 27 let voleni komuniste do PS. Chapu, ty jses ten pravy demokrat = kdo nevoli podle tebe, ten je komunista, kryptokomunista, rusky agent, rasista, xenofob...apod. Ne Palmere, TY jses se svym myslenim pravy bolsevik :):):)

   Smazat
  3. Protože komouse voli menecenna hovada.
   Palmer

   Smazat
  4. 17:51
   A uASSacky zmrdy podporuje jenom Chujmer debilovic....škoda,že s tebou fotr netrhnul mezi dverma,ušetřil by na tvým zbytečným přežívání!!!!!

   Smazat
  5. A jééééje - Palmer opět na scéně! A pořád blije totéž - kde jsi byl celou tu dobu? To tě pustili z blázince domů na vánoce? A hned musíš vlézt k počítači, abys mohl nakrafat to, co krafeš stále - článek, k němuž máš napsat názor, máš tradičně už u zadku, krafeš sračky, jenom sprostě urážíš a nadáváš. Je vidět, že tvoje léčba není úspěšná a sotva bude - raději si hoď mašli, ušetříš si všechna světová trápení.

   Smazat
  6. 17:51 Lepší být méněcenný než být slouha světových lupičů vážený ho-do.

   Smazat
  7. 19:20 Nežikej nežikej ty smrdutá vonuce stažená z hnáty nějakýho putleroffskýho a vraha bezbranných žen a dětí :D:D:D Sám potáhneš, šmejde - pod zem, odkud tobě podobný putlerský lejna vyvěraj na povrch a zasmraďují krásný svobodný vzduch Západu, kterým jsme a zůstanem! A vy, rudí odpadi a smradi? Vrátítese do kremelský zengrúny ... Chycht!

   Smazat
  8. 19:27 Rudocancy užgrynadanýho čechomužika! S flaškou samohonky běž sám blábolit někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)
   Vy mrdky rudé, co po vás zbude? Jen země zničené a národy chudé ...

   Smazat
 8. Pravděpodobně humanitární střelba do lidí.

  OdpovědětSmazat
 9. A ma nekdo corpus delicti o tech trech vytecnicich? Kdy neco je to k mani ,tak to je treba hodit sem,aby to nezapadlo prachem a nezapomelo se ma to.
  Prijde cas kdyz se jich na to nekdo zepta. A do smichu jim z toho urcite nebude.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no ukrajinští členové těch odstřelovačských týmů se k tomu samému s hrdostí přiznali už vícekrát, ale s naší politikou a postojem "demokratických států" k Ukrajině to neudělalo nic...

   Smazat
 10. Saaaakašvili, prokazatelnýý idiot, když napadl Jižní Osetii s tím, že se za něj postaví USA a společně s Gruzíí napadnou Rusko... Nakonec Amerika musela škemrat na Rusku aby se při pomoci Osetii nezastavili v Tbilisi. Tento pablb, šel na přání Porošenka pomoci v ,,demokratizaci" Ukrajiny, neb již před tím spolupracoval se samozvanými demokraty, kde jim zajišťoval gruzínské odstřelovače. Dnes už je tak vyšinutej, že ho nemůžou ani ti, kterým při Majdanu pomohl. Už si nekouše kravatu ale svoje hnědé trenýrky. Prý ho na Ukrajině pronásleduje Putin( a já myslel, že ti co ho pozvali). Ať je Putin jaký je, kdyby se dnes zabýval tímto blbem, bylo by to pod jeho úroveň. To samé jako u nás vztah Putina s Drahoušem, nevěřím, že ho v Rusku vůbec někdo zná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I kdyz je Porosenko gauner, nedovoli si jit = poslat ukrajince do utoku na Luhansko a Donbas a pak na Rusko (az do Moskvy :):): Pro to musel byt aktivovan S, ktery by tohle provedl az by byl tim presidentem misto P. Kdo ho poslal a kdo ho podporuje je jasne. EU to neni.

   Smazat
  2. 17:11 - Blbe, mýlíš se. Správně je, že musel být aktivován F a ne S, který by tohle provedl, až by byl tím prezidentem míst R.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.