Reklama

úterý 26. prosince 2017

Erdoganova pátá kolona

Yekta Uzunoglu
26. 12. 2017
Před rokem jsem varoval a napsal, že Erdogan má v Evropě svoji pátou kolonu a jedna její četa v Německu se jmenuje Osmanen Germania - Osmanové Německa!
Teprve v minulých dnech ministerstvo vnitra Severního Porýní -Vestfálska nejlidnatější a čtvrté největší spolkové země Německa, doručilo zemskému parlamentu neveřejnou zprávu o této četě Erdoganovy páté kolony, ze které vyplývá či potvrzuje to, co jsem před rokem napsal, že tato četa má spojení na tureckou tajnou službu MIT, o které německé úřady píší, že jen na území SRN má několik tisíc agentů, a že jsou podporováni přímo z Turecka. Ministerstvo má dle všeho zjištěno i to, že poslanec Erdoganovy strany Metin Külünk, osobně přivezl a předal šéfovi teto čety Bagcimu peníze a kolik jich bylo (jsou to černé peníze!), to už je zamlčeno i parlamentu! Proč německé úřady třeba nezahajují trestní střihání tohoto poslance? Dle všeho - aspoň pro to, že předává neregistrované peníze šéfovi této bandy. To je trestné nezávisle na tom o jakou nezákonnou objednávku jde!

 A byl to jediný případ předávaní černých peněz těm zrůdam ? Asi nikoliv. Ale ty otázky by moc iritovaly Erdogana. To není žádoucí, když má Německo v Turecku ještě tolik ekonomických zájmů...

Jan Böhmermann a Osmanen Germania

A co ještě? Že obchodují s drogami, organizují prostituci a bordely, obchodují se zbraněmi a mají za úkol umlčet zástupce kurdských organizací a zastánce Güllena a německého komika Jana Böhmermanna, který si dovolil zesměšnit Erdogana!

Najednou německý tisk začal zveřejňovat, co všechno tato četa páté Erdoganovy kolony na území SRN spáchala .... a tak důstojníci této čety skončili za mřížemi a to na dlouho.

Člověku se chce říct „Dobré jitro, páni ministři zemských vlád“! Kde jste byli a co jste dělali celá ta léta, když tato a jiné čety této páté kolony dostávali přímo před vašima očima podporu rovnou z Turecka, když jejich vliv vzrostl do neuvěřitelných dimenzí! Jen počet těchto zrůd, které terorizují kdejakého svobodné myslícího občana pocházejících z Turecka v Evropě a to především Kurdů, se odhaduje na 6000!
Ministerstva vnitra Německa, Francie, Holandska, Belgie, Rakouska na rozdíl od občanů určitě vědí, jaká je celá struktura této Erdoganovy chobotnice v Evropě.

A kolik jich je vlastně v Česku???
Ani to se nesmíme dozvědět, to není žádoucí, když Evropský kapitál má ještě tolik svých vlastních zájmu v Turecku!

6 komentářů :

 1. Peter Pilz odhaduje, že v Rakousku pracuje v rámci tureckých spolků asi 500 špiclů pro tureckou vládu.
  https://kurier.at/politik/inland/spitzelvorwurf-vier-oesterreicher-sitzen-in-tuerkei-fest/290.398.551

  O síti informantů referoval už loni v létě. Turecká tajná služba MIT se také údajně obrátila přímo na rakouské ministerstvo vnitra:
  http://www.krone.at/526455

  OdpovědětSmazat
 2. To je hrůza,
  jako bychom svých starostí neměli dost, budeme se starat o sousedy*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Erdoganova pátá kolona...

   NIC nového pod sluncem,neboť tato kolona má svůj původ
   v době,kdy Německo nastartovalo již známou
   akci :
   Pozvání zahraničních pracovníků, také
   z muslimských zemí - především z Turecka.
   Že byl tento krok gigantickým omylem tehdejší německé vlády, popsal i s jeho následky
   Thilo Sarrazin ve své knize "Deutschland schafft sich ab " vyšla v češtině pod "Německo páchá sebevraždu" a má ji každá krajská knihovna.
   Dalším krokem k rozpadu národní identity
   Německa pak byla naplánována a do detailu
   provedená invaze muslimských vetřelců v roce 2015, prodaná blbé veřejnosti jako "uprchlická."

   Německo se snaží, až křečovitě, zapomenout na svou nacistickou minulost a má dodnes otevřené hranice, nyní hlavně pro mladé muže ze všech koutů Afriky, což má také světu ukázat, že už to není dávno to Německo, jehož zločiny za 2.svět.války otřásly světem.

   Smazat
  2. Jeden,
   už zapomenutý ministr vnitra ČR,
   přezdívaný "íčko", označil za pátou kolonu
   v ČR Vietnamce.(Vládnou tam přece komunisti a tady mají určitě svoje agenty.)

   Já naopak,
   označuji za pátou kolonu obecně,
   všechny vítače
   a vůbec celou tu verbež, usilující za peníze různých nadací a sorosů, nastolit v této zemi takové poměry, jako v sousedním Německu,nebo
   ve Francii.
   To je ta reálná hrozba a nikoliv pracovití Vietnamci.

   Smazat
 3. Nemci sa celkovo vzdali svojej identity a pachaju svoju a eu samovrazdu,vo vizii federalnej eu.Ale suhlasime my ovcania s tymto nechcenym afrikanizovanim,arabizovanim a moslimanizovanim?Kto su tito ludia,ktori nas vedu do novej identity a vnucuju nam nechcenich spoluobcanov,ktori sem prisli po tom,ako im tieto staty rozvratili krajinu.A dnes sa nam budu vyhrazat,ze uvalia na nas sankcie,ak nepristupime na rozdelenie migrantov.Ak budeme suhlasit,suhlasime s tym,ze arabske krajiny boli rozvratene opravnene a migracia je len akysi sprievodny jav.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná jde o to, že dolar má vlastnosti bitcoinu a svět se začal proto obracet k euru. Německo je motor Evropy a "oni" se ho snaží rozbít, protože jinak si s bilionovými dluhopisy v dolarech, budou moci vytřít .... však to znáte:)

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.