Reklama

čtvrtek 21. prosince 2017

Opozice = vězení

Erik Best
21.12. 2017   EB
Když SPD Martina Schulze bezprostředně po německých parlamentních volbách oznámila, že odchod do opozice je věcí principu, dalo se tomu věřit - minimálně několik týdnů. Když Milan Chovanec z ČSSD krátce po českých parlamentních volbách prohlásil, že odchod do opozice je věcí principu, byla to úplně jiná situace. Pokud pro SPD platí „opozice = princip“, pro ČSSD platí „opozice = vězení“.

 Samozřejmě ne pro všechny sociální demokraty, ale teoreticky alespoň pro ty, kteří ovládli nejstarší českou politickou stranu a přeměnili ji na komerční entitu, které říkáme ČSSD a.s. Když teď Chovanec začal mluvit o tom, že by možná ČSSD mohla podpořit nebo tolerovat vládu ANO, správně se obává toho, co by předčasné parlamentní volby znamenaly pro jeho „potápějící se loď“ (jeho vlastní výraz). Ještě případněji se obává, co mu teď Babiš může udělat. Obzvlášť pokud se ukáže, že je podobně pomstychtivý, jako byl Chovanec sám, když ještě ovládal policii.

20 komentářů :

 1. No jasně, Tejc na jeho židli je jasný signál o jejich jediné prioritě. Právě z těchto důvodů by do toho Babiš neměl jít a pokud ano, je to lhář a pokrytec, jako všichni ostatní. Sám čelí trestnímu stíhání a moc dobře ví, oč běží. Pokud opravdu tvrdí, že chce zatočit s korupcí, s tak zkorumpovanou stranou by neměl ani popíjet kávu. No ale Okamury se bojí asi víc než podrazu na své i jiné voliče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedná s Okamurou v rukavičkách, tak asi o obavy tu jde. A když OLAF rozhodl, že Babiš postupoval v intencích zákona, to teprve bude šrumec. To už aby Chovanec žádal někde o azil. ale kde, když si neposichroval ústup s poctou.

   Smazat
  2. "OLAF rozhodl, že Babiš postupoval v intencích zákona?" - A čo sú to podle vás také intencie, Kefalín?

   Smazat
 2. mne zklamalo to, co jsem slyšel včera u Soukupa na Foldynu, který lidi, kteří upozornili na zlodějinu v ROP severozápad, označil za udavače. Nečekal bych to právě od Foldyny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč myslíte, že je pořád ještě v ČSSD? Slušnej člověk by s tím vším už dávno nechtěl nic mít.

   Smazat
 3. ČSSD v tomto stavu je absolutně nevolitelná. A to se ještě zdaleka neprovalilo všechno.

  OdpovědětSmazat
 4. snad je to pravda, Hrabě Monte Cristo to vyjádřil přesně: "Nezbývá než doufat a věřit".

  OdpovědětSmazat
 5. sralůbotka si to podělal když vzal zelinaře s cinknutym vyučnim listem do sve party a ještě mu dal ministrovat jedině že stihli skartovat komro samosebou bez otisku sna dto ti hoši vědi

  OdpovědětSmazat
 6. Cesku vladnou diletanti

  OdpovědětSmazat
 7. Pan Babiš nemusí být pomstychtivý,
  jestli se mu podaří obnovit proti mafiánský policejní útvar,
  mlýnská kola se roztočí*

  OdpovědětSmazat
 8. Nejvíc staženou prdel má Sobotka, ministr financí v době loupeže OKD. Jeho loutkovodič Pokorný už prý vzal kramle, asi do Karibiku.
  Babiš se jim pomstí za kriminalizaci své osoby, čapím hnízdem a korunovými dluhopisy. Pomstí se za vyhazov z vlády. Někdo vyhodil Babiše! To je nehoráznost nejvyššího stupně. Vyhazovat smí jen Babiš.
  Pomstí se kauzou OKD, kterou dotáhnou jeho zaměstnanci ve funkcích ministrů vnitra a spravedlnosti do pro Sobotku hořkého konce. V teplákách skončí také Kalousek, který byl v době vykrádání OKD předsedou rozpočtového výboru a "obchod" také posvětil svým autogramem.
  Křišťálově čistý Gross byl v té době premiérem, taky měl na "kšeftu" lví podíl, ale toho dohnaly boží mlýny...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aspoň víme, proč to rychlé rozhodnutí o stavbě fešáckého kriminálu na letišti u Tábora. Prý budou mít pobočku na Floridě a proto to letiště, aby politici za mřížemi nemuseli na dovolenou cestovat nějak složitě. Také tam prý bude golfové hřiště a malá kopie Hradčan, kde se prý budou střídat podle abecedy, aby si také Hradu užili. Přejme jim to, ale za dozorce bych tam dal Jana Žižku s jeho družinou.

   Smazat
  2. Lépe bude obnovit fešácký kriminál v Uherském Hradišti.při výslechu tohoto zločineckého lupenxindlu se Hlavačkův galvanický audit bude hodit,v Kopřivnici vyrobit malou reto sérii černých tatraplánů, aby to mělo ten správný břink.

   Smazat
  3. "Vyhazovat smí jen Babiš." - A ještě majitelé
   Babišovy vlaječky, standarty to mimořádného významu a znamenitosti.

   Smazat
 9. Bylo by dobré zavřít zloděje z čssd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:27 - Souhlas! A aby to bylo načisto já bych k těm socanům ještě přibalil špínu od modroptáků, černoprdelníků, topáků a další politrucké zlodejsko-kolaborantské protilidové verbeže!

   Smazat
  2. "Bylo by dobré zavřít zloděje z čssd." - Všechny? Třeba i ty, co jako zastupitelé Orlové za ČSSD prodali skcie OKD Bakalovi, které potom zapříčinily ztrátu bytů kamarádů horníků? Tak ti už nejsou v ČSSD, ale jsou poslanci za ANO. Na to pozor!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.