Reklama

pondělí 11. prosince 2017

Evropský parlament nazval Krym "baštou Ruska" v Černém moři

11. 12. 2017    Zdroj
Evropský parlament informoval o militarizaci Krymu a Kaliningradu. Ve zprávě Generálního ředitelství Evropského parlamentu pro zahraniční politiku je uvedeno, že Moskva má v úmyslu změnit "evropské uspořádání bezpečnosti" v obou regionech a také "převést krizi ve vztazích s EU do vojenské oblasti", uvádí internetová stránka RT.


Tvrdí se, že Evropská unie a Severoatlantická aliance se střetly s "nejistotou" na svých východních a jihovýchodních hranicích. Vojenský blok poukázal na činnost RF v oblasti Baltského a Černého moře. I když ve skutečnosti byly vojenská infrastruktura NATO a systém protiraketové obrany USA nasazeny jednostranně v blízkosti ruských hranic, což je v rozporu s mezinárodními ustanoveními.

Hlavně se jedná o militarizaci Kaliningradské oblasti a Krymu jako ústředního bodu strategie Ruska při demonstraci svých silových možností zemím NATO a EU, je uvedeno ve zprávě Evropského parlamentu.

Autoři zprávy poznamenali, že možnost přímého střetu je málo pravděpodobná. Zaměřují se na takzvanou "eskalaci". Přestože četná porušení vzdušného prostoru a výsostných vod však byla zaznamenána ze strany členských zemí NATO.

Dříve američtí vojáci dospěli k závěru, že není v jejich silách čelit Rusku a Číně ve vojenské rovině. Právě tyto dvě země jsou jimi považovány za potenciální protivníky. Pentagon pak oznámil, že je třeba posílit armádu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

19 komentářů :

 1. Európsky parlament je plný dementov, ktorí si mýlia príčinu a následok.Nechce sa mi veriť, že nechápu, že keby NATO neokupovalo krajiny strednej a východnej Európy a nepresúvalo zbrane ku ruským hraniciam, tak by ani Rusko neposilovalo svoje jednotky v Kaliningrade a na Kryme.Kto pochopil, že NATO je vlastne teroristická organizácia, ktorá sa posúva ku hraniciam Ruska z Európy a tiež aj Iraku,Afganistanu,Gruzínska a pod,tak vie, že ju možno zastaviť len silou, tak ako fašistov v Nemecku 1945.A ako môže Rusko znížiť následky rozpínavosti NATO? Tým, že bude obkľučovať NATO.Dokončiť to čo už bolo aj zverejnené.Zriadiť silné vojenské základne v krajinách severnej Afriky od Sudánu cez Egypt, Líbyu cez Alžírsko až po južnú časť Maroka a s dobrým ďalekonosným vybavením.Keď si pozriete na mapu tak uvidíte, že by Rusko malo ako na tácke celé južné krídlo NATO a až po západnú časť Európy a NATO v oblasti Francúzska a hlavne V.Británie.Tým by NATO si rozmyslelo začať akúkoľvek agresiu voči Rusku.

  OdpovědětVymazat
 2. Po roku 49,po Marshalovom plane,Nemecko podpisalo s usa zmluvu,ze su politicky podriadene USA.A od tej doby sa odvija politika zapadnej Europy,ako predpolia USA,proti Rusku.A ze si Rusko chrani svoj strategicky priestor je legitimne a v jeho zaujme-Rusko firt!Anejake znepokojene vykriky z su EU holyud!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obdobné smlouvy podepisovaly dříve protektorát BuM a Francie 22. 6. 1940 až do osvobození s Třetí říší. Dodnes okupované Německo je připoutáho k hebreoamerické řiti jako trojhlavý pes v Tartaru.

   Vymazat
  2. Pováleční ČSR prozíravě naštěstí nepodepsala Marshalův plán, protože to byl pováleční a podvraťácky akt - plán USA na ovládnutí Evropy! Té Evropy, kterou USA vojensky neosvobodily, ale chtěli ji kolonizovat a těžit z ní. Čs. lid dobře věděl, že jeho osvoboditelem byl Sovětsky svaz.

   Vymazat
 3. No, co jiného se dá čekat. Ovšem, kdyby Krym zůstal s Ukrajinou, tak USA by na Krymu vytvořili svou největší vojenskou základnu na světě, to sami řekli, ale nepovedlo se. Krym by byl jedna velká základna. Dobře že se tak nestalo, Putin dobře věděl o co jde a byl rychlejší.

  OdpovědětVymazat
 4. Ať amíci demilitarizují své jednotky na základnách po celém světě. A Evropský parlament ať jde se svými kecy do zadele. Pokud chce navrhnout něco prospěšného, tak ať hlasuje o svém rozpuštění a vypuštění.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 5. Jestli je tohle pravda tak se ani rusům nedivím
  Vaska

  https://www.youtube.com/watch?v=6bSOh8WxmAk

  OdpovědětVymazat
 6. Poskoci usa tak můžou držet hubu to je vnitřní záležitost RF.

  OdpovědětVymazat
 7. EU již není demokratická, minimálně od Lisabonské smlouvy, ale dementní, kde staří páprdové mají pouze jedno zadání, ato plnění plánů globalistů, popřípadě Kalergiho plán. Na nic víc ostatně ani nemají odvahu, sílu a už ani rozum. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 8. Stále lepší pro zachování míru v Evropě, když Krym bude "baštou Ruska" , než největší vojenskou základnou USA!

  OdpovědětVymazat
 9. No, kdyby ho nezískali Rusové, byl by Krym baštou USA a EU. Takto je to 1000% lepší!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:10 Souhlas. Není co dodat.

   Vymazat
  2. Potopit Ameriku do moře, vrásněním !

   Vymazat
 10. Myslím, že je každému jen trochu myslícímu jasné, kdo komu demonstruje svou vojenskou sílu. Že se Rusové opevňují proti útoku NATO je snad normální. Když NATO odtáhne od Ruských hranic, uleví se celému Světu. Ale NATO nepřeceňujme, jak víme, naše armáda není schopna ochránit naše hranice před ilegální migrací muslimských partyzánů do našeho týlu, není schopna bránit této vznikající páté koloně v zemích EU! A nebo je v plánu NATO tuto pátou kolonu do zemí EU naopak nasadit? "Čas trhne oponou" a NATO zůstane nahé, v čí službách krmí občané žoldnéře.

  OdpovědětVymazat
 11. Nemožnost USA vojensky čelit Rusku či Číně je zřejmá, jak chápou i emeričtí hrdinové. Mohou být rádi, že mají Putina. Když by jiného ruského představitele nasrali, ruská armáda je pozítří odpoledne v Kyjevě a nejpozději o Vánocích v Berlíně. Nevidím reálnou vojenskou sílu, která by tomu mohla zabránit. Emeričtí poserové tou silou opravdu nejsou. I když se ke špičkovým úspěchům 12000 emerických mariňáků řadí dobytí Grenady. Porazili přitom 150ti členný grenadský policejní sbor a 600 Kubánců vyzbrojených lehkými pěchotními zbraněmi. A to vše za pouhý týden. Borci!

  OdpovědětVymazat
 12. Ze všeho co se děje je vidět znechucení lidí nad rostoucí korupcí, překrucování skutečností a lhaní. Zvrhlost a parazitizmus stále rostou, ale žádný strom neroste do nebe. Příjde čas kdy lidé vemou klacky a vymlátí tu svoloč ze všech státních institucí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se pane a to tak, že velmi. Těm lidem kteří by event. vzali ony klacky totiž chybjeji vůdčí osobnosti a na to vrchnost spoléhá, jinak si neumím představit k čemu by muselo dojit aby se tak stalo naprosto Spontánně.Vzdyd si vzpomente na"samet89"ktery byl připravován dlouho-dlouho dopředu, jen se čekalo,až nazraje doba.Totiz každý národ se má asi tak-jak si zaslouží. Proto nemohu pochopit proč zde horekujete ikdyz s Vámi souhlasím e souhlas je velmi velmi málo pro jakoukoliv zmenu a to čehokoliv.

   Vymazat
 13. Nová evropská šlechta (europapaláši)!11. prosince 2017 18:43

  • https://zpravy.tiscali.cz/diplomate-z-bruselu-nic-nevyjednaji-ale-platy-maji-kralovske-302779?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • www.novarepublika.cz/2017/08/p-margin-bottom-0.html#more
  • www.novarepublika.cz/2017/08/humanitarni-otrokarstvi-1-cast.html
  • www.svobodny-svet.cz/2280/top-informace-pro-celou-evropu-a-okolni-svet.html
  • www.pravyprostor.cz/euroslechta-si-potichu-zvysila-mzdy-vite-kolik-vydelava-tusk-nebo-juncker
  • http://echo24.cz/a/wiaAi/chudi-dotuji-bohate-agrofert-neni-jediny-nejvic-dotaci-konci-u-velkych-firem?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • www.aliancens.cz/single-post/2017/07/28/Humanit%C3%A1rn%C3%AD-otrok%C3%A1%C5%99stv%C3%AD-1-%C4%8D%C3%A1st
  • www.aliancens.cz/single-post/2017/08/20/Humanit%C3%A1rn%C3%AD-otrok%C3%A1%C5%99stv%C3%AD-2-%C4%8D%C3%A1st
  • www.aliancens.cz/single-post/2017/08/21/Humanit%C3%A1rn%C3%AD-otrok%C3%A1%C5%99stv%C3%AD-3-%C4%8D%C3%A1st
  Kdo řídí Evropu? Hloupá otázka. Je to přece Evropská komise, jejímž předsedou je od r. 2014 nevolený opilec Jean Claud Juncker. Ten řídí kolegium komisařů, což jsou de facto resortní superministři. „Pod palcem“ má de facto rovněž Evropský parlament, který má za úkol schválit to, co vymyslí EK. Podle sociologických teorii každou společnost (tedy i EU) řídí elity. Elity se dělí podle moderní sociologické teorie na dvě skupiny:
  1) Servisní pomocná, obslužní elita, kterou tvoří řídící špičkoví politici, úředníci, novináři, právníci, drobní podnikatelé. Do této skupiny patří tedy politici Evropské komise apod.
  2) Skrytá elita tvořená lidmi ovládajícími síť globálního kapitálu. To jsou ti mocní, kteří mají peníze a bohatství. To jsou ti, kteří rozhodují, i když je nikdo nevolil. Ti řídí servisní… elitu, které uplácejí zlomkem ze svého bohatství.
  Představitelé skryté elity z USA jsou např. Rockefeller, Rotchild apod.). O těch evropských kupodivu není moc známo. Ale jsou to představitelé finančních kruhů, bank, fondů, většinoví akcionáři významných podniků apod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18.43 - v podstatě máte pravdu.Pouze si dovolím Vás doplnit.Servisní elita je řízena skrytou elitou prostřednictvím skupiny Bilderberg .Tato skupina servisní elitu úkoluje na svých zasedáních,zase prostřednictvím k tomu vybraných lidí,které si zve ze zájmových zemí .Ti pak přenáší úkoly již na servisní elity daných států.Z naší republiky se zúčastnilo těchto jednání několik pánů,kteří v daném okamžiku měli v ČR možnost ovlivňovat dění podle přání skryté elity.Dnes tyto pány všichni zařazujeme do skupiny prodejných šmejdů a škůdců tohoto státu.Jejich zásluhou je ČR v takovém strašném stavu v jakém je.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.