Reklama

pondělí 25. prosince 2017

Haleyová uvěřila ruskému vměšování do voleb neexistujícího ostrova!

Nikki Haleyová v OSN
- kou -
25.12.2017 PrvníZprávy 


Ruští žertéři Alexej Stoljarov (Lexus) a Vladimir Kuzněcov (Vova) kontaktovali stálou zástupkyni USA při OSN, Nikki Haleyovou, jménem polského premiéra Mateusze Morawieckého. Nahrávka konverzace byla zveřejněna na YouTube. Ruští žertéři tak mají další skalp své politické oběti.

Youtube se sice tváří, že zmíněná nahrávka u nich neexistuje, ale my jsme si telefonní rozhovor s Haleyovou poslechli na této adrese:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=QeqctvDj-iw
Prankeři jménem polského předsedy vlády se Haleyové ptali na  řadu témat. Zejména řešili rozhodnutí USA o Jeruzalémě, hlasování v Radě bezpečnosti OSN o rezoluci o potřebě boje proti glorifikaci nacismu, dohodě mezi Washingtonem a Kyjevem na dodávky smrtících zbraní, ruský projekt „North Stream-2“, jakož i stíhání bývalého prezidenta Gruzie Michaila Saakašvili na Ukrajině.

Po výměně zdvořilých replik o vzájemné podpoře v OSN se žertéři zeptali, proč se Rada bezpečnosti USA a Ukrajina postavily proti usnesení o potřebě bojovat proti glorifiikaci nacismu.

„Snažíme se je podporovat v mnoha otázkách," řekla Haleyová, „máme velmi úzké vazby a snažíme se společně tlačit Rusko do společného úsilí v otázce Krymu". Podle velvyslankyně je základem americko-ukrajinských vztahů bezpodmínečná podpora Kyjeva ve všem, co se týká rusko-ukrajinských rozporů.

Prankeri se také dotkli tématu pronásledování Michaila Saakašviliho na Ukrajině. „Pan Saakašvili přišel na Ukrajinu přes Polsko, myslím, že je to škoda pro bývalého prezidenta: byl označen jako ruský špión, protože šel proti prezidentovi Ukrajiny," řekl „zástupce“ Varšavy. Požádal o podporu Saakašvilimu a „zatlačit" na ukrajinské úřady, jelikož si je jistý, že činnost bývalého prezidenta je čistě politická.

Americká velvyslankyně souhlasila s tím, že pronásledování Saakašviliho je politické, avšak poznamenala, že USA se snaží nezasahovat do vnitřní politiky. „Ale pokusím se jim říct, že je to pro vás důležité a že vás to opravdu znepokojuje," shrnula Haleyová.

Volby na fiktivním ostrově

Poté, co se prankeři pustili do diskuse o problému neexistujícího teritoria. „Zajímá mě ostrov Binomo: je to v blízkosti Vietnamu, na jihu Číny," řekl žertéř a pro přesnost název vyhláskoval Podle legendy se na ostrově uskutečnily volby, do nichž Rusko intervenovalo. Nezávislost orgánů Binomo zhoršuje situaci v Jihočínském moři, uvedl „polský zástupce“.

Na otázku, zda Hayleyová ví o existenci takového ostrova (který ve skutečnosti neexistuje), stálá zástupkyně USA v OSN odpověděla kladně. „Jsme si toho vědomi a velmi pečlivě sledujeme situaci,“ řekla Haleyová, když došla řeč na ruskou intervenci. „Myslím, že budeme i nadále sledovat, jak to děláme v otázkách týkajících se Jihočínského moře.“ Stálá představitelka slíbila, že zjistí „skutečnou pozici USA" k „problému Bimono", aby se k tomuto problému vrátila později.

Během rozhovoru prakeři zjistili, že americký prezident požádal o seznam zemí, které nehlasovaly proti americkým iniciativám. Podle Hayleyové se 65 zemí nepostavilo proti USA. „Tyto státy budou pro nás prioritou," řekla stálá zástupkyně. „Jestli po nás někdo bude něco chtít, prezident tento seznam zkontroluje předtím, než se rozhodne." 
Související článek:

36 komentářů :

 1. Ta kometa je ozdobou osn.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za prvé je ozdobou OSN, za druhé spíše OSiNou v zádeli OSN a USA, ale asi za to chudák holka nemůže, dělá co může, ale to není výmluva a tak to u Ušáků dneska bohužel chodí a lepší to už asi nebude. Aottj.

   Smazat
  2. Jednotka blbosti = 1 Heleyová (USA)

   Smazat
 2. Na to má vystudovanejch tolik škol....????:-)

  OdpovědětSmazat
 3. Co Američan, to "studnice inteligence"!! :-))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dr. Chocholoušek27. prosince 2017 9:23

   Ti USAci jsou fakt blbí, jak to tágo! Se svým IQ pod 80 se fakt nemají čím chválit. To proto, že místo mozku mají mnozí z nich HOVNOcuc ze senkrovny. Vůbec nemají vlastní historii, jenom zdědili jednoduchou paměť po svých kriminálních předcích. To, že USA v blízké budoucnosti po zásluze chcípnou na smetišti dějin, je už známo ve světě mnohým lidem míru a lásky! A pak po USA neštěkne ani ten pes, protože je přítel člověka!

   Smazat
 4. Až soudruzi "žertéři" dokážou napálit soudruha Putina, nebo až se jim podaří rozpoutat 3. sv válku, tak teprve potom budou molodci. Do té doby jsou jen třetiřadí slouhové režimu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21.30 Chudinko, jseš tak blbej, nebo kávičkou zfetovanej?

   Smazat
  2. Je těžké vidět v reálu ubohost celé USA a její zahraniční politiky, že ? A vidět úroveň jejich vrcholných představitelů, kteří svými znalostmi zaostávají za znalostmi našich žáků základních škol. A tihle hlupáci chtějí neustále řídit celý svět, přicemž jsou už dávno celému světu k smíchu. K smíchu není jen to, že mají jaderné zbraně, které jsou schopni kdykoliv použít.

   Smazat
 5. 21:30 - Tvoje zoufalství tě přivedlo do nekomfortní pozice diskutujícího pablba.

  Putin není soudruh. To bys už měl vědět.

  Co to je "třetiřadí"? To je něco z tvé rodné ukrajinštiny? Nebo z polštiny?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to vypadá, že si pán spletl trojmoří, asi to měl na mysli.
   Sims.

   Smazat
  2. Druhořadí, třetiřadí,... nauče se česky, vy dva ruští trolíci.

   Smazat
  3. 0:35
   Hele ty podradnej untermensch uASSacky třetíhorni vyvreliny,zmlkni nebo líp,zdechni!

   Smazat
  4. 2:46 Zdechneš leda sám, s flaškou otrávený pěny do koupelny made in Ruϟϟlandia někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)

   Smazat
  5. 8:18
   GEAMOFONE,ZASE TI NĚKDO PŘES NOC NASRAL DO PALICE AŽ PO OKRAJ????
   BOHUŽEL POŘÁD TY STEJNÝ HOVNA....ONI SE U VÁS VE ŠPITÁLE DLOUHO PACIENTI ZŘEJMĚ NEMĚNÍ,ŽE????!!!#:-DDD

   Smazat
  6. 12:28 Ve špitále kterej krom mnoha jiných institutů vlastním tobě podobný odpad likvidujem! Je to totiž psychiatrie a tys rudá psychóza :D:D:D

   Smazat
 6. :)))
  Angličtina je primitivní řeč,
  jak mluvíš, tak myslíš*

  OdpovědětSmazat
 7. Tak ta dáma Haleyová snad spadla z Halleyovy komety, ne?

  OdpovědětSmazat
 8. No jo blbka jen papouškuje co ji nalinkují a takových co nepřemýšlí je hodně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na první pohled je docela sympatická, to je ale i leckerá kurva, ta ale nebude tak dobře placená i když je nesrovnatelně užitečnější.

   Smazat
  2. Pro 23 49:
   A inteligentnější. Ta může jít do soutěže blbů s tou jejich dřívější Pjaki. USA - jeden blb vedle druhého.

   Smazat
 9. Je důležité plivnout si??? - vkládejme raději fakta

  OdpovědětSmazat
 10. Trumpe, vyhod ji, vcera bylo pozde

  OdpovědětSmazat
 11. Ta americká neosoudružka svými vědomostmi jako by Jakubu Jandovi z ucha vypadla. To je taky takový genius.

  OdpovědětSmazat
 12. Nikki Haley je vzdelana, mimořádně inteligentní (IQ167) mladá dáma. Charismatická, šarmantní, rodilý diplomat. Je ozdobou OSN a její vůdčí osobností. Naproti tomu podívejte na jinou "ženu" pohybující se v diplomatických kruzích, Zakharovovou. To je tedy skvost. Hádavá militaristická štěkna bez koncepce s charismatem a šarmem Kim Čong Una.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikki není tisková mluvčí ministerstva zahraničí (jako Zacharovová), ale oficiální představitelkou USA v OSN, je povoláním přímo diplomat, a měla by proto mít přehled o státech a světových teritoriích. Je sice pohledná, ale zároveň dosti nevzdělaná a asi bohužel i hloupá. Podle Pjakina ji asi chtějí globalisté odrovnat a veřejně znemožnit, protože si ji (vedle Pence, coby prezidenta) vyhlédla americká elita jako náhradu za státního tajemníka Rexe Tillersona. Ale, že to někdo (přímo shora) umožní tím, že dá příslušné telefonické kontakty zrovna dvěma Rusům, tak to je gól. Asi potřebovali někoho, kdo má v angličtině přibližně polský přízvuk :-)

   Smazat
  2. Je to sice blbka jako Psakiová, ale je to alespoň blbka fotogenická. A "toto" vemeno chce řídit svět a rozhodovat o planetě Zemi?

   Smazat
  3. Já vím, kdo je Nikki a kdo Zakharovova. Já jsem je jen srovnal, jelikož se pohybují na mezinárodní scéně a jsou to ženy, toť vše.

   Smazat
  4. 15:24 dostat ji k telefonu bylo asi dost nesnadné, já bych se třeba rád zeptal archanděla Michala (kandidát na prezidenta) na jeho předrevoluční "valchaření", ale nemohu sehnat jeho telefonní číslo už skoro rok

   Smazat
 13. 11:52
  To jelito polocikorky má stejný charisma jako impotent v bordelu!!!!
  Na ní a ostatních je vidět,že skutečně klasické vzdělání uASSackej režim nemá!!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Začíná se na NR hemžit trolly, některé příspěvky se dostávají na úroveň IQ tykve, to nebývalo. Takže se kafárna mobilizuje, to je vidět.

  OdpovědětSmazat
 15. 16:20 nejenom kafárna mobilizuje. Podívejte se třeba na příspěvek z 11:52, který nejenže odvádí pozornost od Nikki na vedlejší, opět rusofobskou kolej, ale i z tohoto krátkého příspěvku je jasné, že ho nevytvořil standardní Čech, ten by totiž nikdy nepoužil anglickou transkripci ruského příjmení (Zakharovova) místo slovanského Zacharovová. Zcela řejmě se jedná o nedostatečně připraveného "spřáteleného" agenta nedouka :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, mrkla jsem se na něj a je to jasný překlad anglicky mluvícího otroka. Již jen to předeslání inteligenčního kvocientu té slípky tomu svědčí. No, kdo jiný se musí ohánět IQ, než ten, kdo nic jiného nemá než manipulaci. Vždyť vzhledem ke stavu vzdělávání v anglosaských zemích se i to IQ muselo určitě prohnat inkluzí.
   Sims.

   Smazat
 16. Ak toto vyplodi diplomat,čo predviedla ta Američanka tak zbohom cela AMERIKA

  OdpovědětSmazat
 17. Tak to mne rozesmálo, ale nepřekvapilo. Bývalý americký prezident G. Bush jr. se v jednom rozhovoru pochlubil, že má IQ 90. Obama si spletl Slovensko se Slovinskem. Bývalý americký ambasador v ČR, při nějaké oficiální události řekl, že je rád za dobré vztahy mezi USA a ČR, protože jsme ,,historicky mladší bratři." Nějak opomněl kdy vznikly USA a kdy vznikla Česká státnost. Těch přešlapů politických géniů USA by se určitě našlo víc.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.